موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف یوبیتکس

کد تخفیف یوبیتکس

(امتیاز ۴.۶۴ از مجموع ۳ رای)

از آخرین تخفیف‌های یوبیتکس خبردار شوید

کد تخفیف یوبیتکس

(امتیاز ۴.۶۴ از مجموع ۳ رای)

کد تخفیف یوبیتکس

بهترین و جدیدترین جشنواره‌ها و کدهای معرف یوبیتکس، کاملا رایگان و تست شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از خدمات صرافی ارز دیجیتال یوبیتکس استفاده کنید!

از آخرین تخفیف‌های یوبیتکس خبر دار شوید

کد تخفیف یوبیتکس

دریافت تخفیف معاملات هدیه ثبت نام با کد معرف یوبیتکس

با ثبت نام از طریق لینک موپُن و یا وارد کردن کد معرف می‌توانید از تخفیف خدمات صرافی ارز دیجیتال یوبیتکس بهره‌مند شوید. این تخفیف شامل کارمزد تراکنش می‌باشد. برای ثبت نام از طریق لینک معرف موپُن در وبسایت یوبیتکس ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های یوبیتکس که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از یوبیتکس دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 400 هزار تومانی ایران تندر

با وارد کردن این کد تخفیف در خرید اشتراک ایران تندر، سامانه جامع اطلاع‌رسانی مناقصه‌ها و مزایده‌ها از 400 هزار تومان تخفیف برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت ایران تندر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 25 درصدی اولین خرید ایبو

با وارد کردن کد از %25 تخفیف اولین خرید ایبو ارائه‌دهنده خدمات تایپ، ترجمه، پروژه و... بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 25 درصدی ایران تندر

شما با استفاده کردن از این کد تخفیف می‌توانید از 25 درصد تخفیف در خرید اشتراک ایران تندر بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ایران تندر، سامانه جامع اطلاع‌رسانی مناقصه‌ها و مزایده‌ها بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 250 هزار تومانی پلن تجاری نامحدود اپ راکت

با ثبت کد تخفیف در خرید پلن تجاری نامحدود اپ راکت، از 250 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. اپ راکت یک پلتفرم ساخت اپلیکیشن‌های اندروید است. جهت ورود به صفحه مربوط به تعرفه پلن‌ها و مشاهده جزئیات در وبسایت اپ ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
  • ارسال نظر

یوبیتکس

یوبیتکس صرافی ارزهای دیجیتال از قبیل بیت کوین و... است. در تالار معاملات یوبیتکس می‌توانید رمزارزهای خود را با سایر افراد مبادله و خرید و فروش کنید.

دسته بندی خدمات یوبیتکس

در یوبیتکس می‌توانید خرید یا فروش ارز دیجیتال داشته باشید. همچنین ویژگی‌هایی از قبیل خرید سریع و یا قرار دادن حد (stop limit) در پنل کاربری سبب شده تا کاربران حرفه‌ای هم بتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

شهرهای محل فعالیت یوبیتکس

یوبیتکس خدمات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های یوبیتکس

یوبیتکس در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه یوبیتکس و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی یوبیتکس

ایمیل: ubitex.io@gmail.com

تلفن: 91001716 - 021