چنگال
کد تخفیف

25% تخفیف چنگال

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف چنگال با سقف تخفیف 5 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید.برای ورود به وبسایت چنگال بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
ایزی پز
کد تخفیف معتبر تا 12 ساعت بعد

20% تخفیف بسته‌های مواد اولیه ایزی پز

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف بسته‌های مواد اولیه ایزی پز برای خریدهای بالای 25 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ایزی پز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
اسنپ فود
کد تخفیف معتبر تا 2 هفته بعد

طرح کوچه گردان عاشق اسنپ فود

با وارد کردن کد در قسمت کد تخفیف %5 از مبلغ کل سفارشتان از طرف شما به طرح کوچه‌گردان عاشق اهدا می‌گردد. لازم به ذکر است شما هیچ مبلغ اضافه‌ای نمی‌پردازید و این مبلغ از طرف اسنپ‌ فود پرداخت می‌شود. در این طرح، کیسه های مایحتاج مورد نیاز یک ماهه هزاران خانواده محروم در شب های قدر، توسط دانشجویان و مردم ، تهیه و به در خانه‌های این عزیزان برده می‌شود. برای ورود به وبسایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
چنگال
کد تخفیف معتبر تا 12 ساعت بعد

30% تخفیف چنگال

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف چنگال با سقف تخفیف 4500 تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت چنگال بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
ریحون
پیشنهاد تخفیف دار معتبر تا 3 هفته بعد

کمپین ریحون بازه ریحون

تا پایان ماه رمضان هر هفته با شرکت در نظرسنجی ریحون علاوه بر دریافت کد تخفیف %15 تخفیف تا سقف تخفیف 5 هزار تومان در قرعه کشی هفتگی شرکت داده می‌شوید. جوایز قرعه کشی هفتگی شامل کارت اعتباری 200 هزار تومانی الوپیک، کارت اعتباری 200 هزار تومانی روکولند، کارت اعتباری 500 هزار تومانی مدیسه و ... می‌شود. برای مشاهده کمپین ریحون بازه در وبسایت ریحون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
ایزی پز
کد تخفیف معتبر تا 7 روز بعد

25% تخفیف بسته‌های مواد اولیه ایزی پز

مخصوص سفارش اول، با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف بسته های مواد اولیه ایزی پز، برای خریدهای بالای 25 هزار تومان با سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ایزی پز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
دراپ وان
کد تخفیف معتبر تا 3 هفته بعد

20% تخفیف دراپ وان

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف دراپ وان برای خریدهای بالای 35 هزار تومان با سقف خرید 90 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دراپ وان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
ریحون
کد تخفیف

30% تخفیف ریحون در کرج

مخصوص سفارش اول، با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف ریحون در کرج، با سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ریحون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
چنگال
کد تخفیف

4500 تومان تخفیف چنگال

با وارد کردن کد تخفیف از 4500 تومان تخفیف چنگال برای خریدهای بالای 15 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت چنگال بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
ریحون
کد تخفیف

30% تخفیف ریحون در اهواز

مخصوص سفارش اول، با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف ریحون در اهواز، با سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ریحون بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
چنگال
کد تخفیف معتبر تا 4 هفته بعد

50% تخفیف چنگال

اختصاصی کاربران موپُن و نیز مخصوص سفارش اول می‌باشد. همچنین سقف تخفیف 10 هزار تومان است. برای ورود به وبسایت چنگال بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
چیلیوری
کد تخفیف

60% تخفیف چیلیوری در اهواز

با وارد کردن کد تخفیف از %60 تخفیف چیلیوری برای سفارش اول، با سقف تخفیف 12 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت چیلیوری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
چنگال
کد تخفیف

20% تخفیف چنگال

سقف تخفیف 6 هزار تومان است. برای ورود به وبسایت چنگال بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
مامان پز
کد تخفیف

30% تخفیف مامان پز

مخصوص سفارش اول، با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف مامان پز با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت مامان پز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
چنگال
کد تخفیف

25% تخفیف چنگال

سقف تخفیف 6250 تومان است. برای ورود به وبسایت چنگال بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.