باشگاه مشتریان بانک ملت

کوپن و کد تخفیف باشگاه مشتریان بانک ملت

پیشنهاد تخفیف دار

دریافت کد تخفیف از باشگاه مشتریان بانک ملت

با ثبت نام و عضویت در باشگاه مشتریان بانک ملت می‌توانید از کد تخفیف فروشگاه‌های اینترنتی مثل دیجی کالا، اسنپ فود، پلاک، فیلیمو، تپسی و ... بهره‌مند شوید. برای ثبت نام می‌بایست کد ملی و یک شماره عابربانک (الزامی نیست عابربانک ملت باشد) وارد کنید. پس از ثبت نام، 8 کارشا (امتیاز) به شما تعلق می‌گیرد که می‌توانید با مراجعه به بخش کارشامال، سپس قسمت خرید از کارشامال، با خرج کردن کارشاهای خود، کد تخفیف فروشگاه مورد علاقه خود را دریافت کنید. لازم به ذکر است شرکت در این طرح برای مشتریان بانک ملت رایگان بوده و برای مشتریان سایر بانک‌ها با پرداخت 1000 تومان میسر می‌باشد. دقت کنید که تایید حساب کاربری پس از چند ساعت صورت می‌گیرد. برای ثبت نام در باشگاه مشتریان بانک ملت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

طرح بوی عیدی باشگاه مشتریان بانک ملت

در طرح بوی عیدی ویژه اعضای باشگاه مشتریان بانک ملت می‌توانید پس از ثبت نام، با استفاده از گزینه قرعه‌کشی و خرج نمودن 5 کارشا، تعداد ماهی‌های خود را برای شرکت در قرعه‌کشی افزایش دهید، با هر بار استفاده از گزینه قرعه‌کشی به صورت تصادفی 10، 100 و یا 1000 ماهی دریافت می‌نمایید. همچنین به عنوان عیدی تخفیف‌های ویژه‌ای از برندهای معتبر شامل: دیجی کالا، اسنپ فود، علی بابا، تخفیفان، فیلیمو، نوار و . . . موجود ‌می‌باشد که می‌توانید با کلیک بر روی هر برند و خرج نمودن یک کارشا، کد تخفیف مربوطه را دریافت نموده و با هر بار استفاده از کد تخفیف 100 ماهی به ماهی‌های خود اضافه نمایید. در پایان طرح بوی عیدی قرعه‌کشی ویژه‌ای میان اعضایی که در این طرح شرکت کرده‌اند برگزار می شود. جوایز این طرح 98 جایزه نقدی یک میلیون تومانی می‌باشد. لازم به ذکر است شرکت در این طرح برای مشتریان بانک ملت رایگان بوده و برای مشتریان سایر بانک‌ها با پرداخت 1000 تومان میسر می‌باشد. برای مشاهده و ثبت نام در طرح بوی عیدی باشگاه مشتریان بانک ملت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره باشگاه مشتریان بانک ملت

با موپن می‌توانید از جدیدترین و بهترین کوپن و کد تخفیف بانک ملت که در باشگاه مشتریان این بانک قرار دارد، مطلع شوید. اگر در بانک ملت حساب دارید حتما ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ تخفیف و جشنواره باشگاه مشتریان بانک ملت را از دست ندهید.