دیجی استایل

کوپن و کد تخفیف دیجی استایل

کدهای ارسالی کاربران در موپن
منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف محصولات بچه‌گانه دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف انواع محصولات بچه‌گانه در سایت دیجی استایل با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات بچه‌گانه در فروشگاه آنلاین مد و لباس دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف تمام محصولات فروشگاه آنلاین مد و پوشاک دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. همچنین ارسال تمام سفارش‌ها تا 4 آبان به صورت رایگان می‌باشد. برای ورود به وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف کفش‌های دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف انواع کفش‌های زنانه، مردانه و بچه‌گانه دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است کد تخفیف فقط بر روی کالاهای تخفیف نخورده قابل اعمال است. همچنین ارسال تمام سفارش‌ها تا 4 آبان به صورت رایگان می‌باشد. برای مشاهده انواع کفش در فروشگاه اینرنتی مد دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف لباس‌های دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف انواع لباس‌های زنانه، مردانه و بچه‌گانه دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است کد تخفیف فقط بر روی کالاهای تخفیف نخورده قابل اعمال است. همچنین ارسال تمام سفارش‌ها تا 4 آبان به صورت رایگان می‌باشد. برای مشاهده انواع لباس در فروشگاه اینرنتی مد دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف کیف و اکسسوری‌های دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف کیف و اکسسوری‌های فروشگاه مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است کد تخفیف فقط بر روی کالاهای تخفیف نخورده قابل اعمال است. همچنین ارسال تمام سفارش‌ها تا 4 آبان به صورت رایگان می‌باشد. برای مشاهده انواع کیف و اکسسوری در سایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

25% تخفیف محصولات ورزشی در دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف محصولات ورزشی در فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات ورزشی در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف محصولات ورزشی دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف محصولات تخفیف نخورده ورزشی در فروشگاه اینترنتی لباس دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات ورزشی در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف محصولات ورزشی دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف محصولات تخفیف نخورده ورزشی در سایت دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات ورزشی در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف انواع کیف در دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف انواع کیف‌های زنانه، مردانه و بچه‌گانه در فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده انواع کیف در سایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف محصولات بچه‌گانه دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف انواع لباس، کیف و کفش بچه‌گانه در فروشگاه اینترنتی لباس دیجی استایل برای خرید های بالای 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف محصولات ورزشی دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف محصولات ورزشی در فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات ورزشی در سایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

25% تخفیف انواع کفش دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف انواع کفش در فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده انواع لباس در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

25% تخفیف انواع لباس دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف انواع لباس در فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده انواع لباس در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

25% تخفیف کیف و اکسسوری دیجی استایل

تا پایان روز یکشنبه، با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف محصولات کیف و اکسسوری در فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف برند مانگو دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف محصولات برند مانگو در فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات مانگو در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره دیجی استایل

فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل از سال 95 فعالیت خود را آغاز کرد. در واقع دیجی استایل بخش خرید اینترنتی پوشاک دیجی کالا می‌باشد، که موسسین دیجی کالا با همکاری چند شرکت مد و لباس آن را راه‌اندازی و برندهای معتبر ایرانی و خارجی را گردهمایی کردند. این سایت همانند سایت دیجی کالا برای هر محصول خود توضیحات کامل و جامعی داده است، که باعث سهولت در خرید اینترنتی می‌شود. با کلیک بر روی هر محصول می‌توان برند، نوع، رنگ‌بندی، سایزهای موجود، قیمت اصلی و یا قیمت پس از تخفیف و ... را مشاهده کرد.

دسته‌بندی فروش محصولات در دیجی استایل

مردانه که شامل: لباس، کیف، کفش، اکسسوری و زیبایی و سلامت می‌شود.

زنانه که شامل: لباس، کیف، کفش، اکسسوری و زیبایی و سلامت می‌شود.

بچه‌گانه که شامل: لباس، کیف،کفش و اکسسوری‌های نوزاد، پسرانه و دخترانه است.

ورزشی که شامل: لباس، کیف، کفش و اکسسوری‌های زنانه، مردانه، پسرانه و دخترانه می‌شود.

لوازم خانه که شامل: دکوراتیو، نظافت، آشپزخانه، خواب و حمام و سرو و پذیرایی می‌شود.

شهرهای محل فعالیت دیجی استایل

دیجی‌ استایل محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می‌کند.

نحوه خرید از دیجی استایل

کاربران دیجی استایل می‌توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و با تمام کارت‌های عضو شتاب هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.همچنین در برخی شهرها امکان پرداخت هزینه در محل و نیز امکان واریز وجه از طریق کارت به کارت هم فراهم شده است که برای اطلاع از اینکه این امکان برای شهر شما وجود دارد یا خیر می‌توانید با امور مشتریان دیجی استایل تماس بگیرید.

نکاتی در خصوص کد تخفیف دیجی استایل

پس از انتخاب محصول و مشخص کردن تاریخ و زمان تحویل کالا کادری وجود دارد که می‌توان کد تخفیف را در آن وارد کرد و سپس وارد مرحله پرداخت شد. لازم به ذکر است هر کاربر تنها یکبار می‌تواند از هر کد تخفیف استفاده نماید. برخی از کدهای تخفیف دیجی استایل تنها بر روی کالاهای تخفیف نخورده قابل اعمال است، که هنگام استفاده از کد تخفیف دیجی استایل بایستی به شرایط استفاده از کد تخفیف آن دقت نمایید.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های دیجی استایل

دیجی استایل در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت موپن و عضویت در خبرنامه دیجی استایل و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها با خبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی دیجی استایل

ایمیل: [email protected]

شماره تماس: 61930000 – 021