دیجی استایل

کوپن و کد تخفیف دیجی استایل

کد تخفیف

20% تخفیف اولین خرید دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف محصولات منتخب دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات منتخب دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف ساعت‌های زنانه دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف ساعت‌های زنانه فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده و خرید ساعت‌های زنانه در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30 هزار تومان تخفیف کفش‌های دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف کفش‌های فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل برای خریدهای بیش از 300 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف تک‌سایزهای دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف تک‌سایزهای فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده و خرید محصولات تک‌سایز در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف تی‌شرت‌های مردانه دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف تی‌شرت‌های مردانه دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید تی‌شرت‌های مردانه در فروشگاه آنلاین مد و لباس دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف محصولات برند مانگو دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف محصولات برند مانگو فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل با سقف تخفیف 2 میلیون تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده و خرید محصولات برند مانگو در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف محصولات منتخب دخترانه دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات منتخب دخترانه دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید محصولات منتخب دخترانه در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف عینک‌های آفتابی دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات عینک‌های آفتابی فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده و خرید عینک‌های آفتابی در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

15% تخفیف ساعت‌های برند اسپریت دیجی استایل

بدون وارد کردن کد تخفیف و با انتخاب محصول می‌توانید از %15 تخفیف ساعت‌های برند اسپریت دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید ساعت‌های برند اسپریت در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف دیجی‌استایل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دیجی‌استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف محصولات مردانه دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف محصولات مردانه دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات مردانه در فروشگاه آنلاین مد و لباس دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره دیجی استایل

فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل از سال 95 فعالیت خود را آغاز کرد. در واقع دیجی استایل بخش خرید اینترنتی پوشاک دیجی کالا می‌باشد، که موسسین دیجی کالا با همکاری چند شرکت مد و لباس آن را راه‌اندازی و برندهای معتبر ایرانی و خارجی را گردهمایی کردند. این سایت همانند سایت دیجی کالا برای هر محصول خود توضیحات کامل و جامعی داده است، که باعث سهولت در خرید اینترنتی می‌شود. با کلیک بر روی هر محصول می‌توان برند، نوع، رنگ‌بندی، سایزهای موجود، قیمت اصلی و یا قیمت پس از تخفیف و ... را مشاهده کرد.

دسته‌بندی فروش محصولات در دیجی استایل

مردانه که شامل: لباس، کیف، کفش، اکسسوری و زیبایی و سلامت می‌شود.

زنانه که شامل: لباس، کیف، کفش، اکسسوری و زیبایی و سلامت می‌شود.

بچه‌گانه که شامل: لباس، کیف،کفش و اکسسوری‌های نوزاد، پسرانه و دخترانه است.

ورزشی که شامل: لباس، کیف، کفش و اکسسوری‌های زنانه، مردانه، پسرانه و دخترانه می‌شود.

لوازم خانه که شامل: دکوراتیو، نظافت، آشپزخانه، خواب و حمام و سرو و پذیرایی می‌شود.

شهرهای محل فعالیت دیجی استایل

دیجی‌ استایل محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می‌کند.

نحوه خرید از دیجی استایل

کاربران دیجی استایل می‌توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و با تمام کارت‌های عضو شتاب هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.همچنین در برخی شهرها امکان پرداخت هزینه در محل و نیز امکان واریز وجه از طریق کارت به کارت هم فراهم شده است که برای اطلاع از اینکه این امکان برای شهر شما وجود دارد یا خیر می‌توانید با امور مشتریان دیجی استایل تماس بگیرید.

نکاتی در خصوص کد تخفیف دیجی استایل

پس از انتخاب محصول و مشخص کردن تاریخ و زمان تحویل کالا کادری وجود دارد که می‌توان کد تخفیف را در آن وارد کرد و سپس وارد مرحله پرداخت شد. لازم به ذکر است هر کاربر تنها یکبار می‌تواند از هر کد تخفیف استفاده نماید. برخی از کدهای تخفیف دیجی استایل تنها بر روی کالاهای تخفیف نخورده قابل اعمال است، که هنگام استفاده از کد تخفیف دیجی استایل بایستی به شرایط استفاده از کد تخفیف آن دقت نمایید.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های دیجی استایل

دیجی استایل در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت موپن و عضویت در خبرنامه دیجی استایل و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها با خبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی دیجی استایل

ایمیل: [email protected]

شماره تماس: 61930000 – 021