دیجی استایل

کوپن و کد تخفیف دیجی استایل

کد تخفیف

15% تخفیف محصولات برند شیفر دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف محصولات برند شیفر فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید محصولات برند شیفر در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

15% تخفیف محصولات برند مایا ماهک دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف محصولات برند مایا ماهک فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید محصولات برند مایا ماهک در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

10% تخفیف محصولات برند آر ان اس دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات برند آر ان اس فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید محصولات برند آر ان اس در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

20% تخفیف اولین خرید دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

10% تخفیف محصولات برند میو استار دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات برند میو استار فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید محصولات برند میو استار در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف محصولات منتخب دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات منتخب فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات منتخب در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف محصولات منتخب دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات منتخب فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات منتخب در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف محصولات برند مانگو دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف محصولات برند مانگو فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل برای سفارش‌های بالای 250 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید محصولات برند مانگو در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف محصولات منتخب بچگانه دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف محصولات منتخب بچگانه دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات منتخب بچگانه در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف محصولات برندهای مل اند موژ و برتونیکس دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف محصولات برندهای مل اند موژ و برتونیکس فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات برندهای مل اند موژ و برتونیکس در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف ساعت‌های زنانه دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف ساعت‌های زنانه فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده و خرید ساعت‌های زنانه در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30 هزار تومان تخفیف کفش‌های دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف کفش‌های فروشگاه مد و پوشاک دیجی استایل برای خریدهای بیش از 300 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف تک‌سایزهای دیجی استایل

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف تک‌سایزهای فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی استایل بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده و خرید محصولات تک‌سایز در وبسایت دیجی استایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره دیجی استایل

فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل از سال 95 فعالیت خود را آغاز کرد. در واقع دیجی استایل بخش خرید اینترنتی پوشاک دیجی کالا می‌باشد، که موسسین دیجی کالا با همکاری چند شرکت مد و لباس آن را راه‌اندازی و برندهای معتبر ایرانی و خارجی را گردهمایی کردند. این سایت همانند سایت دیجی کالا برای هر محصول خود توضیحات کامل و جامعی داده است، که باعث سهولت در خرید اینترنتی می‌شود. با کلیک بر روی هر محصول می‌توان برند، نوع، رنگ‌بندی، سایزهای موجود، قیمت اصلی و یا قیمت پس از تخفیف و ... را مشاهده کرد.

دسته‌بندی فروش محصولات در دیجی استایل

مردانه که شامل: لباس، کیف، کفش، اکسسوری و زیبایی و سلامت می‌شود.

زنانه که شامل: لباس، کیف، کفش، اکسسوری و زیبایی و سلامت می‌شود.

بچه‌گانه که شامل: لباس، کیف،کفش و اکسسوری‌های نوزاد، پسرانه و دخترانه است.

ورزشی که شامل: لباس، کیف، کفش و اکسسوری‌های زنانه، مردانه، پسرانه و دخترانه می‌شود.

لوازم خانه که شامل: دکوراتیو، نظافت، آشپزخانه، خواب و حمام و سرو و پذیرایی می‌شود.

شهرهای محل فعالیت دیجی استایل

دیجی‌ استایل محصولات خود را به تمام نقاط ایران ارسال می‌کند.

نحوه خرید از دیجی استایل

کاربران دیجی استایل می‌توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و با تمام کارت‌های عضو شتاب هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.همچنین در برخی شهرها امکان پرداخت هزینه در محل و نیز امکان واریز وجه از طریق کارت به کارت هم فراهم شده است که برای اطلاع از اینکه این امکان برای شهر شما وجود دارد یا خیر می‌توانید با امور مشتریان دیجی استایل تماس بگیرید.

نکاتی در خصوص کد تخفیف دیجی استایل

پس از انتخاب محصول و مشخص کردن تاریخ و زمان تحویل کالا کادری وجود دارد که می‌توان کد تخفیف را در آن وارد کرد و سپس وارد مرحله پرداخت شد. لازم به ذکر است هر کاربر تنها یکبار می‌تواند از هر کد تخفیف استفاده نماید. برخی از کدهای تخفیف دیجی استایل تنها بر روی کالاهای تخفیف نخورده قابل اعمال است، که هنگام استفاده از کد تخفیف دیجی استایل بایستی به شرایط استفاده از کد تخفیف آن دقت نمایید.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های دیجی استایل

دیجی استایل در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت موپن و عضویت در خبرنامه دیجی استایل و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها با خبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی دیجی استایل

ایمیل: [email protected]

شماره تماس: 61930000 – 021