رایتل

کوپن و کد تخفیف رایتل

پیشنهاد تخفیف دار

فرصت‌های ارغوانی رایتل

مشترکین رایتل می‌توانند با ارسال پیامک حاوی کد KETAB به شماره 920920، کد تخفیف 30 درصدی کتاب‌های صوتی و الکترونیکی کتابراه و با ارسال پیامک حاوی کد REYHOON به شماره 920920، کد تخفیف 25 درصدی ریحون با سقف تخفیف 8 هزار تومان دریافت نمایند و با ارسال پیامک حاوی DGKL به شماره 920920، کد تخفیف 10 درصدی دیجی کالا با سقف تخفیف 30 هزار تومان برای خرید بالای 100 هزار تومان و با ارسال پیامک حاوی DGKL2 به شماره 920920، کد تخفیف 20 درصدی خرید از محصولات خوردنی و آشامیدنی دیجی کالا با سقف تخفیف 40 هزار تومان برای خرید بالای 100 هزار تومان و با ارسال پیامک حاوی fidibo به شماره 920920، کد تخفیف 40 درصدی فیدیبو دریافت کنند. لازم به ذکر است، هزینه پیامک اعلام شده، هزینه عادی پیامک بوده و برای سیم‌کارت‌های اعتباری از اعتبار سیم‌کارت کسر می‌شود و برای سیم‌کارت‌های دائمی این مبلغ بر روی قبض پایان دوره محاسبه خواهد شد. برای مشاهده لینک خبر در وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

1 گیگابایت اینترنت رایگان 1 روزه رایتل

اگر تابحال اپلیکیشن رایتل را نصب نکرده‌اید، با نصب و ورود به اپلیکیشن رایتل من می‌توانید 1 گیگابایت اینترنت رایگان 1 روزه هدیه بگیرید. برای نصب اپلیکیشن رایتل من در وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

سیم‌کارت رایگان رایتل ویژه بیمه‌شدگان تامین اجتماعی

به موجب این طرح، بیمه‌شدگان تامین اجتماعی می‌توانند سیم‌کارت اعتباری با بسته آغازین شامل 512 مگابایت اینترنت 30 روزه همراه با امکان دریافت 12 دوره هدیه 30 روزه (شامل 2 گیگابایت اینترنت و 1000 دقیقه مکالمه رایتلی) را به صورت رایگان دریافت نمایند. بیمه شدگان تامین اجتماعی با ارایه کد بیمه و کارت ملی خود می توانند برای دریافت سیم‌کارت اعتباری به فروشگاه‌های رایتل مراجعه کنند یا با ثبت‌نام در سامانه ثبت‌نام و خرید، سیم‌کارت خود را دریافت نمایند. استفاده از تمامی هدایای بسته آغازین سیم‌کارت‌های رایتل تنها در مناطق تحت پوشش نسل‌های نوین شبکه تلفن همراه رایتل امکان‌پذیر است. برای ثبت‌نام و خرید سیم‌کارت رایتل ویژه بیمه‌شدگان تامین اجتماعی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. (درصورت روشن بودن، فیلتر شکن خود را خاموش کنید.)

پیشنهاد تخفیف دار

25% تخفیف مشترکین دایمی، 20% تخفیف مشترکین‌ اعتباری در تماس‌های صوتی درون شبکه رایتل

با شماره‌گیری کد #1*130* مشترکین دائمی از %25 تخفیف و مشترکین‌ اعتباری از %20 تخفیف تماس‌های صوتی درون شبکه رایتل بهره‌مند می‌شوند. برای مشاهده لینک خبر در وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

مکالمه رایگان رایتل در مناطق سیل زده لرستان

در راستای تسهیل برقراری ارتباطات حادثه دیدگان مناطق سیل زده در استان لرستان، مکالمه درون و برون شبکه مشترکین رایتل، تا پایان روز جمعه 23 فروردین ماه در این مناطق، رایگان است. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

عیدی رایتل به تمام مشترکان دائمی و اعتباری

رایتل به مناسبت فرارسیدن نوروز، به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود 1 روز مکالمه رایگان هدیه می‌دهد که از ساعت 12 ظهر روز اول فروردین تا ساعت 12 ظهر روز دوم فروردین 98 قابل استفاده است. برای دریافت مکالمه رایگان نیاز به وارد کردن کد نیست و بصورت خودکار هزینه‌ای در بازه زمانی ذکر شده، از سیم‌کارت‌های رایتل کم نمی‌شود. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

6 ماه مکالمه رایگان رایتل

برای دریافت 6 ماه مکالمه رایگان رایتل که شامل 10 هزار دقیقه‌ مکالمه رایگان رایتلی می‌شود، کافی است اپلیکیشن رایتل من را نصب کنید و سپس گزینه خرید بسته، بخش بسته مکالمه و در نهایت فعال‌سازی بسته مکالمه 6 ماهه را انتخاب نمایید. برای نصب اپلیکیشن رایتل من بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره رایتل

رایتل اپراتور و ارائه دهنده خدمات مکالمه و اینترنت در ایران است. جدیدترین و بهترین طرح‌های سیم کارت رایگان، تخفیف مکالمه و اینترنت رایتل و همپنین جشنواره ها و تخفیف های رایتل را در موپن بیابید. برای اینکه هیچ تخفیف رایتل را از دست ندهید، ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید.