طاقچه

کوپن و کد تخفیف طاقچه

پیشنهاد تخفیف دار

جشن یک سالگی کتاب‌های صوتی طاقچه

به مناسبت این جشن، 24 کتاب‌ صوتی طاقچه بصورت رایگان و تعدادی با تخفیف ویژه عرضه می‌شوند. برای مشاهده کتاب‌های صوتی رایگان در سایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف و با انتخاب کتاب می‌توانید از %30 تخفیف سایت فروش اینترنتی کتاب طاقچه بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

تا %30 تخفیف طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف و با انتخاب کتاب از انتشارات منتخب، می‌توانید تا %30 تخفیف طاقچه بهره‌مند شوید. این تخفیف‌ها شامل 30% کتاب‌های جیحون و 30% کتاب‌های نشر نسل نو اندیش می‌باشد. برای مشاهده و خرید کتاب‌های منتخب در سایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

11 کتاب رایگان در عیدی طاقچه

بمناسبت سال جدید، برای مشاهده 11 کتاب رایگان طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

گردونه شانس طاقچه

با چرخاندن گردونه شانس طاقچه از تخفیف‌های متنوع سایت فروشگاه کتاب، کتاب صوتی، مجلات و روزنامه‌های الکترونیک طاقچه بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است روزانه فقط یک بار می‌توانید شانس خود را امتحان کنید. برای ورود به گردونه شانس طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

یک هفته اشتراک رایگان کتابخانه همگانی اپلیکیشن طاقچه

به مناسبت شب یلدا با وارد کردن کد تخفیف در بخش ثبت نام کتابخانه همگانی اپلیکیشن طاقچه، به مدت هفت روز تمام کتاب‌های موجود در کتابخانه همگانی طاقچه را می‌توانید به صورت رایگان دریافت کنید. برای ورود به وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف اولین خرید طاقچه

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف اولین خرید طاقچه بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این کد تنها برای کسانی قابل استفاده می‌باشد که تا کنون در طاقچه حساب کاربری نداشته‌اند. برای ورود به فروشگاه اینترنتی کتاب طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف طاقچه

به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌‌خوانی با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف فروشگاه اینترنتی طاقچه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

یک هفته اشتراک رایگان کتابخانه همگانی اپلیکیشن طاقچه

به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌ خوانی با وارد کردن کد تخفیف در بخش ثبت نام کتابخانه همگانی اپلیکیشن طاقچه، به مدت یک هفته تمام کتاب‌های موجود در کتابخانه همگانی طاقچه را می‌توانید به صورت رایگان دریافت کنید. لازم به ذکر است، برای وارد کردن کد تخفیف بایستی آخرین نسخه اپلیکیشن طاقچه را نصب یا بروزرسانی نمایید. برای ورود به وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

20% تخفیف طاقچه

به مناسبت شروع هفته کتاب‌خوانی، بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف تمام کتاب‌های طاقچه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

40% تخفیف کتاب‌های نشر کوله‌پشتی طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف تمام کتاب‌های نشر کوله‌پشتی در سایت فروش اینترنتی کتاب طاقچه بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده کتاب‌های نشر کوله‌پشتی در سایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

40% تخفیف کتاب‌های نشر نیماژ طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف تمام کتاب‌های نشر نیماژ در سایت فروش آنلاین کتاب طاقچه بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده کتاب‌های نشر نیماژ در سایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

40% تخفیف کتاب‌های نشر بیدگل طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف تمام کتاب‌های نشر بیدگل در سایت فروش آنلاین کتاب طاقچه بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده کتاب‌های نشر بیدگل در سایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

20% تخفیف کتاب‌های انتشارات نوین کتاب گویا طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف کتاب‌های انتشارات نوین کتاب گویا در فروشگاه اینترنتی کتاب طاقچه بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب‌های انتشارات نوین کتاب گویا در وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

40% تخفیف کتاب‌های انتشارات مازیار طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف تمام کتاب‌های انتشارات مازیار در فروشگاه اینترنتی کتاب طاقچه بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب‌های انتشارات مازیار در وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره طاقچه

طاقچه فروشگاه کتاب ، کتاب صوتی ، مجلات و روزنامه‌های الکترونیک است که امکان خرید و مطالعه ی آن‌ها را بر روی گوشی و تبلت‌های هوشمند فراهم می‌سازد. با موپن از جدیدترین و بهترین کوپن و کد تخفیف طاقچه مطلع شوید. در ضمن اگر مشتری همیشگی سایت یا اپلیکیشن طاقچه هستید ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و کد تخفیف طاقچه را از دست ندهید.