طاقچه

کوپن و کد تخفیف طاقچه

کد تخفیف

20% تخفیف طاقچه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف فروشگاه اینترنتی طاقچه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

یک هفته اشتراک رایگان کتابخانه همگانی اپلیکیشن طاقچه

با وارد کردن کد تخفیف در بخش ثبت نام کتابخانه همگانی اپلیکیشن طاقچه، به مدت یک هفته تمام کتاب‌های موجود در کتابخانه همگانی طاقچه را می‌توانید به صورت رایگان دریافت کنید. لازم به ذکر است، برای وارد کردن کد تخفیف بایستی آخرین نسخه اپلیکیشن طاقچه را نصب یا بروزرسانی نمایید. برای ورود به وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

جشن یک سالگی کتاب‌های صوتی طاقچه

به مناسبت این جشن، 24 کتاب‌ صوتی طاقچه بصورت رایگان و تعدادی با تخفیف ویژه عرضه می‌شوند. برای مشاهده کتاب‌های صوتی رایگان در سایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کدهای ارسالی کاربران در موپن
منقضی شده‌ها
منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

20% تخفیف طاقچه

به مناسبت شروع هفته کتاب‌خوانی، بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف تمام کتاب‌های طاقچه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

40% تخفیف کتاب‌های نشر کوله‌پشتی طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف تمام کتاب‌های نشر کوله‌پشتی در سایت فروش اینترنتی کتاب طاقچه بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده کتاب‌های نشر کوله‌پشتی در سایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

40% تخفیف کتاب‌های نشر نیماژ طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف تمام کتاب‌های نشر نیماژ در سایت فروش آنلاین کتاب طاقچه بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده کتاب‌های نشر نیماژ در سایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

40% تخفیف کتاب‌های نشر بیدگل طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف تمام کتاب‌های نشر بیدگل در سایت فروش آنلاین کتاب طاقچه بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده کتاب‌های نشر بیدگل در سایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

20% تخفیف کتاب‌های انتشارات نوین کتاب گویا طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف کتاب‌های انتشارات نوین کتاب گویا در فروشگاه اینترنتی کتاب طاقچه بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب‌های انتشارات نوین کتاب گویا در وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

40% تخفیف کتاب‌های انتشارات مازیار طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف تمام کتاب‌های انتشارات مازیار در فروشگاه اینترنتی کتاب طاقچه بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب‌های انتشارات مازیار در وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

40% تخفیف کتاب‌های نشر قدیانی طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف کتاب‌های نشر قدیانی در سایت طاقچه بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب‌های نشر قدیانی در وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

40% تخفیف کتاب‌های نشر نگاه طاقچه

برای مشاهده کتاب‌های نشر نگاه که دارای %40 تخفیف در فروشگاه اینترنتی کتاب طاقچه می‌باشند، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

20% تخفیف طاقچه

تا پایان فردا می‌توانید از %20 تخفیف تمام کتاب‌های طاقچه بدون وارد کردن کد تخفیف بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف کتاب‌های انتشارات نسل نو اندیش طاقچه

بدون وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف کتاب‌های انتشارات نسل نو اندیش در فروشگاه اینترنتی طاقچه بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده کتاب‌های انتشارات نسل نو اندیش طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف اپلیکیشن طاقچه

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اپلیکیشن طاقچه بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است محدودیتی در تعداد خرید و استفاده از کد تخفیف وجود ندارد. برای ورود به فروشگاه اینترنتی کتاب طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف کتاب‌های صوتی آوارسا طاقچه

به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، از %30 تخفیف کتاب‌های صوتی آوارسا طاقچه بدون وارد کردن کد تخفیف بهره‌مند شوید. برای مشاهده کتاب‌های صوتی آوارسا در وبسایت طاقچه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره طاقچه

طاقچه فروشگاه کتاب ، کتاب صوتی ، مجلات و روزنامه‌های الکترونیک است که امکان خرید و مطالعه ی آن‌ها را بر روی گوشی و تبلت‌های هوشمند فراهم می‌سازد. با موپن از جدیدترین و بهترین کوپن و کد تخفیف طاقچه مطلع شوید. در ضمن اگر مشتری همیشگی سایت یا اپلیکیشن طاقچه هستید ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و کد تخفیف طاقچه را از دست ندهید.