فرادرس

کوپن و کد تخفیف فرادرس

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف پاییزی فرادرس

تا 22 مهرماه می‌توانید با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف سامانه آموزش آنلاین فرادرس بهره‌مند می‌شوید. این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

طرح نذری آموزشی فرادرس

در طرح نذری آموزشی که به مناسبت شروع محرم در سایت فرادرس قرار گرفته است، تا 29 شهریور می‌توانید 250 ساعت از آموزش‌های غیر رایگان فرادرس را در قالب 42 عنوان آموزشی، به صورت رایگان دانلود و استفاده نمایید. این آموزش‌ها در دسته‌های برنامه‌نویسی، وب، گرافیک و کامپیوتر قرار گرفته‌اند. برای دریافت آموزش‌ها، کافیست تا روی دکمه مشاهده و دانلود رایگان کلیک نمایید تا وارد صفحه آموزش شوید. سپس با کلیک بر روی دکمه دریافت رایگان آموزش سیستم ایمیل شما را درخواست می‌کند. با وارد کردن ایمیل و تایید آن، لینک‌های دانلود آموزش غیر رایگان فرادرس، بصورت رایگان، به ایمیل شما ارسال خواهد شد. برای مشاهده لیست آموزش‌های رایگان در وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف فرادرس

به مناسبت عید قربان با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف دوره‌های آموزشی فرادرس بهره‌مند می‌شوید. این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف فرادرس

تا پایان تیر ، با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف تابستانه تمام دوره‌های آموزشی فرادرس بهره‌مند می‌شوید. این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف فرادرس

به مناسبت عید سعید فطر، با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف تمام دوره‌های آموزشی فرادرس بهره‌مند می‌شوید. این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

مهمانی آموزشی فرادرس

در این طرح سراسری مجموع 256 ساعت از آموزش‌های غیر رایگان فرادرس با مجموع هزینه 680 هزار تومان، جهت استفاده دانشجویان رایگان ارائه شده‌اند. برای دریافت آموزش‌ها، کافیست تا روی دکمه مشاهده و دانلود رایگان کلیک نمایید تا وارد صفحه آموزش شوید. سپس با کلیک بر روی دکمه دریافت رایگان آموزش سیستم ایمیل شما را درخواست می‌کند. با وارد کردن ایمیل و تایید آن، لینک‌های دانلود آموزش غیر رایگان فرادرس، بصورت رایگان، به ایمیل شما ارسال خواهد شد. برای مشاهده لیست آموزش‌های رایگان در وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف فرادرس

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف تمام دوره‌های آموزشی فرادرس بهره‌مند می‌شوید. این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف فرادرس

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف تمام دوره‌های آموزشی فرادرس بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف فرادرس

مخصوص تمام آموزش‌های فرادرس می‌باشد. این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف فرادرس

برای تمام آموزش‌های فرادرس قابل استفاده است. این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

35% تخفیف فرادرس

مخصوص تمام آموزش‌های فرادرس می‌باشد. این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

25% تخفیف فرادرس

تخفیف شامل دروس آموزش هندسه دیفرانسیل برای عمران و نقشه‌برداری، آموزش Google Docs (گوگل داک) – کار با فایل متنی آنلاین، آموزش Adobe Animate CC برای طراحی گرافیک و انیمیشن برداری، آموزش شبیه‌سازی فرایندهای شیمیایی و پالایشگاهی با نرم‌افزار ProMax، آموزش روش تصمیم‌گیری دیمتل (DEMATEL) و پیاده‌سازی در اکسل، آموزش واژه‌پرداز MS Word – ترفندها و نکات کاربردی، آموزش شبکه‌‌های حسگر زیر آب و شبیه‌سازی با AQUASIM، آموزش اتوکد 2 بعدی (AutoCAD) با حل مثال‌های عملی، آموزش پروژه‌محور SolidWorks (سالیدورکس) – مدل‌سازی گوشی آیفون، آموزش خوشه‌بندی K میانگین (K-means) با نرم‌افزار SPSS، آموزش کتیا (CATIA) – محیط DMU Fitting، آموزش نرم‌افزار گوسین (Gaussian) در شیمی محاسباتی، آموزش پروژه‌محور یونیتی (Unity) – طراحی سیستم‌های حمل و نقل، آموزش تجهیزات فرایندی 4 – برج‌های خنک‌کننده، آموزش نرم‌‍افزار متمتیکا (Mathematica) برای حل معادلات ریاضی، آموزش مدارهای الکتریکی 2 (مرور و حل تمرین)، آموزش پروژه‌محور اندروید – ساخت اپلیکیشن پرداخت قبوض، آموزش ریاضیات برای مدیریت، حسابداری و اقتصاد – مقدماتی، آموزش آشنایی با PLC و PLCهای FATEK (فاتک پی ال سی)، آموزش پرزی (Prezi) برای ساخت اسلایدهای ارائه و آموزش حفاظت و رله می‌باشد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

45% تخفیف فرادرس

به مناسبت روز دانشجو. برای تمام آموزش‌های فرادرس قابل استفاده است.

منقضی شده کد تخفیف

25% تخفیف فرادرس

25% تخفیف ویژه 9 آموزش جدید فرادرس. آموزش الکترونیک صنعتی و مبدل‌ها. آموزش اصول نگارش مقاله علمی. آموزش کاربرد طیف‌سنجی در شیمی آلی. آموزش برنامه‌نویسی PLCهای سری دلتا با نرم‌افزار WPLSoft. آموزش آمار استنباطی برای مدیریت و علوم انسانی. آموزش کاربردی برنامه‌ریزی راهبردی شهر. آموزش پایه‌ای عکاسی. آموزش آکوستیک (صوت‌شناسی – Acoustics). آموزش آزمایش فاکتوریل (چند عاملی) در علوم گیاهی و دامی با نرم‌افزار SAS

منقضی شده کد تخفیف

تا 40% تخفیف آموزش‌های فرادرس

مهلت استفاده تا چهارشنبه 24 آبان ماه با وارد کردن کد تخفیف مبلغ مشخص شده از مجموع سفارش کسر می شود. کمتر از 25 هزار تومان خرید = مقدار تخفیف 5 هزار تومان بیش از 25 هزار تومان تا 50 هزار تومان خرید = مقدار تخفیف 10 هزار تومان بیش از 50 هزار تومان تا 90 هزار تومان خرید= مقدار تخفیف 20 هزار تومان بیش از 90 هزار تومان تا 140 هزار تومان خرید= مقدار تخفیف 35 هزار تومان بیش از 140 هزار تومان خرید = 40% تخفیف

درباره فرادرس

فرادرس یک سامانه آموزش آنلاین می‌باشد و طریق سایت یا اپلیکیشن فرادرس می‌توان به انواع فیلم های آموزشی با دسته‌بندی‌های متنوع دسترسی داشت. با کوپن و کد تخفیف فرادرس همیشه ارزان‌تر از خدمات فرادرس استفاده نمایید. اگر مشتری همیشگی فرادرس هستید ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و پیشنهاد تخفیف دار فرادرس را از دست ندهید.