موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف فرادرس

مشاوره و آموزش

(امتیاز ۴.۵۴ از مجموع ۲۰۹ رای)

از آخرین تخفیف‌های فرادرس خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های فرادرس خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های فرادرس که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از فرادرس دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف فرادرس

تا 151 هزار تومان کد تخفیف آموزش‌های منتخب فرادرس

با وارد کردن این کد تخفیف هر آموزش از بین 300 آموزش منتخب این طرح را فقط به مبلغ 29 هزار تومان خریداری خواهید کرد. جهت مشاهده آموزش‌های منتخب این طرح در وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف 50 هزار تومانی اپلیکیشن فرادرس

با ثبت این کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف فرادرس، سامانه آموزش آنلاین بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد فقط بر روی اپلیکیشن فرادرس قابل اجرا می‌باشد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف 45 درصدی فرادرس

با وارد کردن کد تخفیف از 45 درصد تخفیف "جشنواره به سوی تابستان" سامانه آموزش آنلاین فرادرس بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 10 درصدی دکتر گرافیک

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف دکتر گرافیک، مرجع آموزش نرم افزارهای گرافیکی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دکتر گرافیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 20 درصدی لینوم

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف سامانه آموزش آنلاین لینوم تا سقف 40 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت لینوم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 5 ماه بعد
کد تخفیف 20 درصدی پکیج‌های پلکان یادگیری

با استفاده از این کد تخفیف از 20 درصد تخفیف پکیج‌های سامانه پلکان یادگیری بهره‌مند شوید. پلکان یادگیری مرجع سوالات و امتحانات درسی بوده و قابل استفاده برای دبیران و دانش‌آموزان می‌باشد. برای ورود به وبسایت پلکان یادگیری بر روی ...

کد تخفیف 2 ماه بعد
دوره‌های آموزشی رایگان لیموناد

لیموناد به دلیل شیوع ویروس کرونا تعداد زیادی دوره آموزشی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است. برای دریافت هر آموزش، روی آن کلیک کنید، در صفحه‌ای که باز می‌شود بر روی ورود رایگان به دوره‌ی آموزشی کلیلک ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف 50 درصدی فرادرس

با ثبت کد تخفیف 50 درصدی فرادرس می‌توانید از 50 درصد تخفیف سامانه آموزش آنلاین فرادرس بهره‌مند شوید. کد تخفیف 50 درصدی فرادرس برای تمام دانش‌آموزان قابل استفاده است. فرادرس یکی از بزرگترین مراجع آموزشی آنلاین در ایران است که ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف ۱۰۰ درصدی فرادرس

با وارد کردن کد تخفیف 100 درصدی فرادرس می‌توانید از 100 درصد تخفیف فرادرس، مرجع فیلم‌های آموزشی دانشگاهی و مهندسی بهره‌مند شوید. توجه کنید که کد تخفیف 100 درصدی فرادرس تنها برای دسته‌ای از فیلم‌های فرادرس قابل اعمال است. تمامی ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

تا 170 هزار تومان کد تخفیف جشنواره پلکان آموزشی فرادرس

با ورود به جشنواره پلکان آموزشی و وارد کردن این کد تخفیف بنا بر مبلغ سبد خرید خود تا 170 هزار تومان از تخفیف جشنواره پلکان آموزشی فرادرس، سامانه آموزش آنلاین بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف 40 درصدی فرادرس

با وارد کردن کد تخفیف فرادرس، سامانه آموزش آنلاین، از 40 درصد تخفیف برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

تا 160 هزار تومان تخفیف جشنواره شگفتی آموختن فرادرس

با ورود به صفحه جشنواره شگفتی آموختن وبسایت فرادرس و انتخاب یکی از 300 محصول منتخب و وارد کردن کد تخفیف، از تخفیف حداکثری تا 160 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده جشنواره شگفتی آموختن در وبسایت فرادرس، سامانه آموزش ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف 150 هزار تومانی فرادرس

با وارد کردن این کد از 150 هزار تومان تخفیف فرادرس، سامانه آموزش آنلاین با حداقل خرید 400 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف 50 درصدی اولین خرید فرادرس

با وارد کردن این کد از %50 تخفیف اولین خرید فرادرس، سامانه آموزش آنلاین بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف 45 درصدی طرح تخفیف بهار آموزشی فرادرس

با وارد کردن این کد از تخفیف 45 درصدی فرادرس، سامانه آموزش آنلاین در طرح تخفیف بهار آموزشی بهره‌مند شوید. برای مشاهده جزییات بیشتر طرح تخفیف آموزشی در وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

تا 180 هزار تومان کد تخفیف فرادرس

در جشنواره "بهار، فصل آموختن" سامانه آموزش آنلاین فرادرس با ثبت کد تخفیف می‌توانید تا 180 هزار تومان از تخفیف برخوردار شوید. این تخفیف برای خریدهای کمتر از 70 هزار تومان، 35 درصد؛ برای خریدهای 70 تا 100 هزار تومان، ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف 55 درصدی فرادرس

با ثبت این کد از 55 درصد تخفیف سامانه آموزش آنلاین فرادرس برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف فرادرس جدید

با وارد کد تخفیف فرادرس جدید از 40 درصد تخفیف فرادرس، سامانه آموزش آنلاین دروس و فنون مختلف، بهره‌مند شوید. کد تخفیف فرادرس جدید برای تمامی فیلم‌های آموزشی موجود در فرادرس قابل اعمال است. کد تخفیف فرادرس جدید را می‌توانید ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

تا 100 هزار تومان تخفیف آموزش‌های منتخب طرح شگفتی آموختن فرادرس

با وارد کردن کد تخفیف از حداکثر 100 هزار تومان تخفیف خرید آموزش‌های منتخب سامانه آموزش آنلاین فرادرس در طرح شگفتی آموختن بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که 200 آموزش‌ ارائه شده در این طرح با مبلغ 30 هزار ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

تا 170 هزار تومان کد تخفیف فرادرس

در جشنواره روز مهندس سامانه آموزش آنلاین فرادرس با ثبت کد تخفیف می‌توانید تا 170 هزار تومان از تخفیف برخوردار شوید. این تخفیف برای خریدهای کمتر از 70 هزار تومان، 35 درصد؛ برای خریدهای 70 تا 100 هزار تومان، 30 ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف 40 درصدی فرادرس

با وارد کردن کد تخفیف از 40 درصد تخفیف سامانه آموزش آنلاین فرادرس بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فرادرس

تا 70 هزار تومان تخفیف آموزش‌های منتخب جشنواره زمستان شگفت انگیز فرادرس

با وارد کردن کد تخفیف از حداکثر 70 هزار تومان تخفیف خرید آموزش‌های منتخب سامانه آموزش آنلاین فرادرس بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که تمامی آموزش‌های ارائه شده با مبلغ 25 هزار تومان قابل خریداری هستند. برای مشاهده محصولات ...

کد تخفیف منقضی شده

فرادرس

یکی از الزامات پیشرفت و رشد در زندگی و به طور ویژه در کسب و کار، یادگیری مهارت‌های جدید و به روز می‌باشد که افراد به روش‌های گوناگونی می‌توانند نسبت به کسب آن اقدام کنند.

یکی از این روش‌ها استفاده از سامانه‌های آموزش آنلاین به ویژه سامانه اینترنتی فرادرس می‌باشد. این سامانه با بکارگیری استاید مجرب و ارائه آموزش‌های متنوع یکی از پیشروهای این عرصه است و علاوه براین درمناسبت‌های مختلف با ارائه کدهای تخفیف گوناگون نظیر: کد تخفیف فرادرس جدید، کدهای تخفیف فرادرس، کد تخفیف سایت فرادرس، جشنواره تخفیف فرادرس، کد تخفیف فعال فرادرس، کد تخفیف برای سایت فرادرس، کد تخفیف رایگان فرادرس، کد تخفیف 40 درصدی فرادرس، کد تخفیف روزانه فرادرس، کد هدیه فرادرس، کد تخفیف فرادرس امروز، تخفیف بعدی فرادرس و... در تلاش است تا بستری را فراهم نماید که همه‌ی افراد با هر میزان درآمدی بتوانند از این آموزش‌ها بهره ببرند.

دسته‌بندی خدمات فرادرس

کد تخفیف دوره‌های دانشگاهی و تخصصی فرادرس

نگارش آکادمیک

مهندسی برق

مهندسی مکانیک

مهندسی عمران

تحقیق در عملیات

علوم و مهندسی کامپیوتر

آمار و احتمالات

علوم اقتصادی

سایر

کد تخفیف دوره‌های برنامه ‌نویسی فرادرس

اندروید

پی اچ پی (PHP)

پایتون (Python)

جاوا (Java)

برنامه نویسی C

وردپرس

طراحی سایت با HTML و CSS

مجموعه آموزش‌های متلب

سایر

کد تخفیف دوره‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین فرادرس

داده‌ کاوی و یادگیری ماشین

هوش مصنوعی

شبکه‌های عصبی مصنوعی

الگوریتم ژنتیک و محاسبات تکاملی

بهینه‌ سازی هوشمند

پیش بینی و تحلیل سری‌های زمانی

مدل سازی، برازش و تخمین

کد تخفیف دوره‌های نرم افزارهای کاربردی فرادرس

مهارت‌های اساسی کامپیوتر

طراحی و گرافیک

میکروکنترلر

مهندسی کامپیوتر

برنامه نویسی R

Illustrator

طراحی مکانیکی

Maya (مایا)

کد تخفیف دوره‌های مباحث مشترک و عمومی فرادرس

زبان‌های خارجی

ریاضیات دانشگاهی

مهارت‌های بازار کار

آموزش‌های مخصوص نوجوانان

دبیرستان و پیش دانشگاهی

کسب و کار و استارت‌آپ

مهارت‌های ارائه و ساخت اسلاید

سایر

شهرهای محل فعالیت فرادرس

فرادرس خدمات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

روش‌های سفارش ارزان‌تر از فرادرس

از آن جایی کسب یک مهارت و یا تخصص ممکن است هزینه بالایی را دربر داشته باشد، اغلب دانشجویان به دنبال مقرون به صرفه‌ترین روش برای دستیابی به آن هستند که یکی از این روش‌ها استفاده از کدهای تخفیف می‌باشد.

فرادرس نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طرح‌ها و کدهای تخفیف متفاوتی را در ایام مختلف ارائه می‌دهد که به طور کلی به گروه‌های زیر تقسیم می‌شوند:

کد تخفیف اولین خرید فرادرس

کدهای تخفیف اولین خرید که در بیشتر موارد با عناوینی مانند: کد تخفیف اولین خرید فرادرس، کد تخفیف خرید اول فرادرس، کد تخفیف اولین سفارش فرادرس، کد تخفیف اولین سفارش از فرادرس، کوپن تخفیف اولین سفارش فرادرس، کد تخفیف جدید فرادرس و... مشاهده می‌کنید، برای کاربرانی که به تازگی عضو فردارس شده و یا تا به حال سفارشی ثبت نکرده‌اند، قابل استفاده است. لازم به ذکر است درصورتی که حساب شما غیراول و کد تخفیف اولین خرید باشد، می‌توانید با شماره و یا ایمیل دیگر، حساب جدید ساخته و از تخفیف بهره‌مند شوید.

کد تخفیف غیراول فرادرس

کدهای تخفیفی از قبیل: کوپن تخفیف فرادرس، کد تخفیف خرید دوم فرادرس، کد تخفیف فرادرس خرید دوم، کد تخفیف فرادرس بدون محدودیت سفارش اول، کد تخفیف مشتری همیشگی فرادرس و... در زمره کدهای غیراول محسوب می‌شوند و همه‌ی کاربران (اول و یا غیراول) می‌توانند از آن برخوردار شوند.

کد تخفیف دوره‌های منتخب فرادرس

در برخی از اوقات فرادرس کد تخفیفی چون تخفیف دوره برنامه نویسی فرادرس ارائه می‌دهد که فقط بر روی دوره اعلام شده اعمال می‌شوند و نمی‌توانید از آن برای سایر آموزش‌ها استفاده کنید.

کد تخفیف کمپین‌های ویژه فرادرس

فرادرس نیز همانند سایر فروشگاه‌های اینترنتی در مناسبت‌های گوناگون سال کاربران خود را فراموش نکرده و با ارائه کدهای تخفیف مختلفی مثل: تخفیف فرادرس روز دانشجو، تخفیف تابستانه فرادرس، تخفیف عیدانه فرادرس، کد تخفیف فرادرس ماه رمضان، تخفیف پاییزه فرادرس، تخفیف دهه فجر فرادرس و... در تلاش است تا اوقات خوشی را به ارمغان آورد.

هرچند که ممکن است در پلتفرم‌های مختلف با عناوین دیگری همچون: کد تخفیف فرادرس برای مشتریان جدید، فرادرس کد تخفیف، تخفیف بهاره فرادرس، کد تخفیف فرادرس برای همه کاربران، کد تخفیف فراردرس بدون شرط حداقل خرید، بن تخفیف فرادرس، تخفیف ماه رمضان فرادرس، تخفیف از سایت فرادرس، تخفیف عید فطر فرادرس، کد تخفیف 100 درصدی فرادرس، کدهای تخفیف رایگان فرادرس، کد تخفیف فرادرس 1400، کد تخفیف خرید از فرادرس، تخفیف خرید اول فرادرس، کد تخفیف بدون محدودیت فرادرس، کد تخفیف 50 درصدی فرادرس، فرادرس رایگان و... نیز مواجه شوید که باید گفت این کدهای تخفیف خارج از دسته‌بندی‌های ذکر شده، نمی‌باشند.

نحوه استفاده از کد تخفیف فرادرس

ابتدا به صفحه فروشگاه فرادرس در وبسایت موپن رفته، کد تخفیف فرادرس را کپی و از طریق دکمه خرید کنید وارد وبسایت فرادرس شوید. در قدم بعدی از طریق دکمه "ورود یا ثبت نام" موجود در گوشه‌ی چپ بالای صفحه اصلی وارد حساب کاربری خود شده و در صورت نداشتن حساب کاربری ثبت نام نمایید. اکنون نوبت آن رسیده است که آموزش مورد نیاز خود را انتخاب و به سبد خرید اضافه کرده و وارد سبد خرید شوید. پس از بررسی صحت موارد موجود، دکمه ثبت سفارش را بزنید و وارد صفحه سفارش شوید. سپس کد تخفیف را در کادر موجود در پایین لیست وارد نموده و دکمه اعمال را بزنید تا مبلغ کسر شود و در آخر با کلیک بر دکمه "پرداخت و ثبت سفارش" سفارش خود را تکمیل و نهایی کنید.

چرا کد تخفیف فرادرس اعمال نمی‌شود

اولین خطای رایج کدهای تخفیف فرادرس مربوط به شرایط آن همچون: خدمات منتخب، حساب کاربری (اول یا غیراول) و... می‌باشد که برای رفع آن کافیست به کوپن تخفیف مراجعه کرده، آن را به دقت مطالعه و دوباره اقدام کنید.

همچنین کدهای تخفیف فرادرس دارای بازه زمانی می‌باشند که در صورت تمام شدن آن با خطا مواجه می‌شوید که برای رفع آن کافیست جدیدترین کد تخفیف فرادرس را در موپن جستجو کنید.

نحوه دریافت کد تخفیف فرادرس

فرادرس در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که برای دریافت کد تخفیف برای فرادرس کافیست یکی از روش‌های عضویت در خبرنامه، شبکه‌های اجتماعی، ربات تلگرام و اپلیکشین موپن را دنبال کنید که در ادامه نحوه دنبال کردن هر کدام را شرح می‌دهیم.

برای عضویت در خبرنامه فرادرس کافیست ایمیل خود را در ابتدای صفحه فروشگاه فرادرس در وبسایت موپن و در کادر "از آخرین تخفیف‌های فرادرس خبردار شوید" ثبت کنید. از این پس با انتشار هر کد تخفیف جدید، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌شود.

یکی دیگر از روش‌های دریافت کد تخفیف فرادرس عضویت در ربات تلگرامی موپن به نشانی @mopon_ir_bot است که می‌توانید در آن با استفاده از گزینه علاقه‌مندی‌ها، فرادرس را به لیست فروشگاه‌های مورد علاقه خود اضافه کنید و هر زمان کد جدیدی از آن منتشر شد، از طریق نوتیفیکشن مطلع شوید، در صفحه ربات لیست تخفیف‌های فرادرس را مشاهده و با کلیک بر آن به کد تخفیف دسترسی داشته باشید.

همچنین موپن به منظور رفاه حال کاربران در زمینه دسترسی و آگاهی از کدهای تخفیف اپلیکیشن موبایلی در دو نسخه اندروید وIOS ارائه کرده است که در آن می‌توانید پس از ثبت نام و یا لاگین، فرادرس را به علاقه‌مندی‌های خود اضافه کرده و هر روز از کدهای تخفیف جدید مطلع شوید و در آخر از طریق شبکه‌های اجتماعی موپن نیز می‌توانید جدیدترین اخبار مربوط به کد تخفیف فرادرس را پیگیری کنید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی فرادرس

ایمیل: info@faradars.org

تلفن: 57916000 - 021

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، پلاک 4