فیدیبو

کوپن و کد تخفیف فیدیبو

کد تخفیف

30% تخفیف کتاب‌های صوتی فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف کتاب‌های صوتی اپلیکیشن فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

34% تخفیف کتاب‌های نشر چشمه فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %34 تخفیف کتاب‌های نشر چشمه در فروشگاه اینترنتی کتاب فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده کتاب‌های نشر چشمه در وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

30% تخفیف تازه‌ترین کتاب‌های فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف تازه‌ترین کتاب‌های فروشگاه اینترنتی کتاب فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده تاره‌ترین کتاب‌ها در وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

40% تخفیف 40 کتاب پرفروش فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف 40 کتاب پرفروش در فروشگاه اینترنتی کتاب فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده 40 کتاب پر فروش در وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

20% تخفیف اولین خرید فیدیبو

مخصوص اولین خرید، با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف سامانه خرید کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف بهترین کتاب‌های کودک فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف بهترین کتاب‌های کودک فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده بهترین کتاب‌های کودک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف کتاب‌های برگزیده شاعران ایرانی فیدیبو

به مناسبت روز شعر و ادب پارسی، با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف کتاب‌های برگزیده شاعران ایرانی در فروشگاه اینترنتی کتاب فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده کتاب‌های برگزیده شاعران ایرانی در وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف کتاب‌های نشر هیرمند فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف کتاب‌های نشر هیرمند در فروشگاه اینترنتی کتاب فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده کتاب‌های نشر هیرمند در وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف اولین خرید فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف اولین خرید، از سامانه خرید آنلاین کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف کتاب‌های صوتی منتخب فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف 30 کتاب صوتی منتخب در سامانه خرید کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده 30 کتاب صوتی منتخب در وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف کتاب‌های صوتی فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف کتاب‌های صوتی فیدیبو بهره‎‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف کتاب‌های غیرداستانی فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف کتاب‌های غیرداستانی فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف 40 کتاب منتخب فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف کتاب‌های کودک و نوجوان منتخب فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده 40 کتاب کودک و نوجوان منتخب فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف کتاب‌ داستان‌های ایرانی فیدیبو

به مناسبت روز قلم، با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف کتاب‌ داستان‌های ایرانی فیدیبو بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

25% تخفیف فیدیبو

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف فیدیبو برای خریدهای بالای 25 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره فیدیبو

فیدیبو سامانه خرید کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی است که با کوپن و کد تخفیف فیدیبو می‌توان به گستره‌ای از کتاب‌ها و مجلات متنوع دسترسی و خریدی ارزان‌تر داشت. پس حتما صفحه کد تخفیف فیدیبو را در سایت موپن دنبال کنید، در ضمن اگر مشتری همیشگی سایت یا اپلیکیشن فیدیبو هستید ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و تخفیف فیدیبو را از دست ندهید.