ماکسیم

کوپن و کد تخفیف ماکسیم

کد تخفیف

15 هزار تومان اعتبار رایگان اولین سفر ماکسیم

بعد از نصب اپلیکیشن تاکسی آنلاین ماکسیم، به قسمت منو و کد هدیه و تخفیف رفته و با وارد کردن کد تخفیف، از 15 هزار تومان اعتبار رایگان برای سفر اول ماکسیم بهره‌مند شوید. پس از اعمال کد تخفیف، در صفحه اصلی گزینه نقدی را به حساب تغییر دهید تا %30 از هزینه هر سفر از اعتبار هدیه کاسته شود. برای ورود به وبسایت ماکسیم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

10 هزار تومان اعتبار رایگان اولین سفر ماکسیم

بعد از نصب اپلیکیشن تاکسی آنلاین ماکسیم، به قسمت منو و کد هدیه و تخفیف رفته و با وارد کردن کد تخفیف، از 10 هزار تومان اعتبار رایگان برای سفر اول ماکسیم بهره‌مند شوید. پس از اعمال کد تخفیف، در صفحه اصلی گزینه نقدی را به حساب تغییر دهید تا %30 از هزینه هر سفر از اعتبار هدیه کاسته شود. برای ورود به وبسایت ماکسیم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف سفرهای ماکسیم در ارومیه

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف ماکسیم در ارومیه بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ماکسیم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان اعتبار هدیه ماکسیم

با نصب اپلیکیشن ماکسیم و وارد کردن کد تخفیف 10 هزار تومان اعتبار هدیه می گیرید. برای ورود به وبسایت ماکسیم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره ماکسیم

ماکسیم سامانه هوشمند درخواست خودرو است که شما می‌توانید کوپن و کد تخفیف ماکسیم را از موپن دریافت کنید تا سفری ارزانتر داشته باشید. پس حتما صفحه کد تخفیف ماکسیم را در موپن دنبال کنید. در ضمن اگر مشتری همیشگی ماکسیم هستید ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و بن تخفیف ماکسیم را از دست ندهید.