موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف ماکسیم کوپن و کد تخفیف ماکسیم

کد تخفیف ماکسیم

تاکسی اینترنتی

(امتیاز ۳.۴۰ از مجموع ۱۶۴ رای)

از آخرین تخفیف‌های ماکسیم خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های ماکسیم خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های ماکسیم که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از ماکسیم دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف ماکسیم کوپن و کد تخفیف ماکسیم

10 هزار تومان اعتبار رایگان اولین سفر ماکسیم

بعد از نصب اپلیکیشن تاکسی آنلاین ماکسیم، به قسمت منو و کد هدیه و تخفیف رفته و با وارد کردن کد تخفیف، از 10 هزار تومان اعتبار رایگان برای سفر اول ماکسیم بهره‌مند شوید. پس از اعمال کد تخفیف، در ...

کد تخفیف فعلا معتبر

12 هزار تومان تخفیف اولین سفارش وانت بار سبک اسنپ

با وارد کردن کد تخفیف از 12 هزار تومان تخفیف اولین سفارش وانت بار سبک اسنپ بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

10 هزار تومان تخفیف سرویس وانت بار اسنپ در شهرهای منتخب

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف سرویس وانت بار اسنپ در شهرهای قم، مشهد، اصفهان، کرج، تهران و شیراز بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف فعلا معتبر

100% تخفیف اولین سفر اسنپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از اولین سفر رایگان اسنپ تا سقف 8 هزار تومان در تمامی شهرهای تحت پوشش تاکسی اینترنتی اسنپ بهره‌مند می‌شوید. برای دانلود و نصب اپلیکیشن اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 هفته بعد

7 هزار تومان تخفیف اولین سفارش اسنپ باکس

با وارد کردن کد تخفیف از 7 هزار تومان تخفیف مخصوص اولین درخواست اسنپ باکس از اپلیکیشن اسنپ بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است برای استفاده از این کد تخفیف ابتدا گزینه اسنپ را در اپلیکیشن انتخاب و پس از ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف ماکسیم کوپن و کد تخفیف ماکسیم

15 هزار تومان اعتبار رایگان اولین سفر ماکسیم

بعد از نصب اپلیکیشن تاکسی آنلاین ماکسیم، به قسمت منو و کد هدیه و تخفیف رفته و با وارد کردن کد تخفیف، از 15 هزار تومان اعتبار رایگان برای سفر اول ماکسیم بهره‌مند شوید. پس از اعمال کد تخفیف، در ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ماکسیم کوپن و کد تخفیف ماکسیم

30% تخفیف سفرهای ماکسیم در ارومیه

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف ماکسیم در ارومیه بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ماکسیم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ماکسیم کوپن و کد تخفیف ماکسیم

10 هزار تومان اعتبار هدیه ماکسیم

با نصب اپلیکیشن ماکسیم و وارد کردن کد تخفیف 10 هزار تومان اعتبار هدیه می گیرید. برای ورود به وبسایت ماکسیم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

ماکسیم

ماکسیم به‌ عنوان شرکتی چندملیتی فعالیت خود را از سال 2003 در یکی از شهر‌های روسیه آغاز و از سال 1396 به جمع تاکسی‌های آنلاین ایرانی پیوست. به دنبال استفاده از تجربه‌های بین‌المللی، این شرکت مرکز تماس خود را در تهران راه‌اندازی کرد تا امکان ارائه خدمات آنلاین و آفلاین را به‌طور همزمان در کشور داشته باشد.

ماکسیم علاوه بر روش متداول تاکسی‌های اینترنتی با تاکسی‌های تلفنی هم همکاری دارد؛ که این امر موجب رضایت خاطر کسب‌وکارهای سنتی شده است.

دسته‌بندی سرویس‌های ماکسیم

سرویس‌های ماکسیم را در هنگام انتخاب سفر و در گزینه «خدمات تکمیلی» مشاهده می‌کنید؛ که شامل گزینه‌های عجله دارم (با پرداخت هزینه اضافی درخواست شما در اولویت قرار می‌گیرد)، همراه داشتن کودک یا وسایل اضافه، درخواست کولر و پرداخت انعام است. سرویس‌هایی مانند خودروی بانوان یا موتورسیکلت نیز در این قسمت قرار دارند.

شهرهای محل فعالیت ماکسیم

ماکسیم در شهرهای آبادان، آران و بیدگل، آزادشهر، آستارا، آمل، اراک‎، اردبیل‎، ارومیه‎، استان تهران، اسلامشهر، اصفهان، اندیمشک، اهواز، ایلام، بابل، بابلسر، بجنورد، بروجرد‎، بم، بندر انزلی، بندرعباس، بوشهر، بوکان، بهشهر، بیرجند، تبریز تویسرکان، تهران، چالوس، خرم‌آباد، خرمشهر، خشک بیجار، خمین، خمینی‌شهر، خوی، دزفول‎، دورود، دهدشت، رشت‎، رفسنجان، زاهدان‎، زنجان‎، ساری، ساوه‎، سبزوار سقز، سمنان، سنندج‎، سیرجان، شاهرود، شاهین‌شهر، شوش، شوشتر، شهرضا، شهرکرد، شهریار، شیراز‎، فولادشهر، قائمشهر، قدس، قرچک، قزوین، قم، کاشان‎، کرج، کرمان، کرمانشاه، گچساران، گرگان‎، گلپایگان، گنبدکاووس، مراغه، مشهد،‎ ملارد، ملایر، مهاباد، نجف‌آباد، نوشهر، نیشابور، ورامین، هشتپر، همدان‎، یاسوج و یزد به فعالیت می‌پردازد.

نحوه پرداخت هزینه ماکسیم

مسافرین ماکسیم می‌توانند به سه روش هزینه خود را پرداخت نمایند که شامل پرداخت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، شارژ کردن حساب کاربری و کم کردن خودکار هزینه از حساب کاربری و نیز به‌صورت نقدی می‌باشد.

نکاتی در خصوص کد تخفیف ماکسیم

برای اعمال کد تخفیف بایستی پس از ورود به اپلیکیشن و انتخاب مقصد خود کد تخفیف دریافتی از موپن برای سفر اول و یا کد تخفیف بدون محدودیت سفر اول را در منو و بخش «کد هدیه و تخفیف» فعال کنید.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های ماکسیم

ماکسیم در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت موپن و عضویت در خبرنامه ماکسیم و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی ماکسیم

ایمیل: [email protected]

تلفن: 71126111 - 021