موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف ماکسیم

کد تخفیف ماکسیم

تاکسی اینترنتی

(امتیاز ۴.۵۵ از مجموع ۲۴۱ رای)

از آخرین تخفیف‌های ماکسیم خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های ماکسیم خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های ماکسیم که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از ماکسیم دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف ماکسیم

کد تخفیف 10 هزار تومانی اعتبار رایگان اولین سفر ماکسیم

بعد از نصب اپلیکیشن تاکسی آنلاین ماکسیم، به قسمت منو و کد هدیه و تخفیف رفته و با وارد کردن کد تخفیف، از 10 هزار تومان اعتبار رایگان برای سفر اول ماکسیم بهره‌مند شوید. پس از اعمال کد تخفیف، در ...

کد تخفیف فعلا معتبر
100% تخفیف اولین سفر اسنپ

با نصب اپلیکیشن سامانه تاکسی اینترنتی اسنپ و ثبت نام از طریق لینک معرف موپن از %100 تخفیف اولین سفر با سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ثبت نام و دریافت اپلیکیشن از طریق لینک معرف موپن در ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 30 درصدی سفر به کوروش مال اسنپ

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف تاکسی اینترنتی اسنپ مخصوص سفر به کورش مال (رفت یا برگشت) با سقف تخفیف 5 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 12 هزار تومانی اولین سفارش وانت بار سبک اسنپ

با وارد کردن کد تخفیف از 12 هزار تومان تخفیف اولین سفارش وانت بار سبک اسنپ بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد اعتبار 2 هزار تومانی اولین سفر بنت

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 2 هزار تومان اعتبار اولین سفر اپلیکیشن تاکسی اینترنتی بنت بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد باید هنگام ثبت نام در قسمت کد معرف وارد شود و بعد از سفر اول ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف ماکسیم

کد تخفیف 10 درصدی اولین سفر ماکسیم

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف اولین سفر ماکسیم سامانه آنلاین درخواست خودرو با سقف تخفیف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ماکسیم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ماکسیم

کد تخفیف ماکسیم 1400

بعد از نصب اپلیکیشن تاکسی آنلاین ماکسیم، به قسمت منو و کد تخفیف و هدیه رفته و با وارد کردن کد تخفیف ماکسیم 1400، از 15 هزار تومان اعتبار رایگان برای سفر اول ماکسیم بهره‌مند شوید. پس از اعمال کد ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ماکسیم

کد تخفیف ماکسیم اولین سفر

با وارد کردن کد تخفیف ماکسیم اولین سفر از %30 تخفیف در ارومیه بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ماکسیم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف ماکسیم

کد تخفیف 10 هزار تومانی ماکسیم

با نصب اپلیکیشن و وارد کردن کد تخفیف ماکسیم برای سفر دوم 10 هزار تومان اعتبار هدیه می گیرید. برای ورود به وبسایت ماکسیم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

ماکسیم

ماکسیم به‌ عنوان شرکتی چندملیتی فعالیت خود را از سال 2003 در یکی از شهر‌های روسیه آغاز و از سال 1396 به جمع تاکسی‌های آنلاین ایرانی پیوست. به دنبال استفاده از تجربه‌های بین‌المللی، این شرکت مرکز تماس خود را در تهران راه‌اندازی کرد تا امکان ارائه خدمات آنلاین و آفلاین را به‌طور همزمان در کشور داشته باشد.

ماکسیم علاوه بر روش متداول تاکسی‌های اینترنتی با تاکسی‌های تلفنی هم همکاری دارد؛ که این امر موجب رضایت خاطر کسب‌وکارهای سنتی شده است.

دسته‌بندی خدمات ماکسیم

درخواست تاکسی

برای رانندگان

برای پیک‌های مرسولات

دسته‌بندی سرویس‌های ماکسیم

سرویس‌های ماکسیم را در هنگام انتخاب سفر و در گزینه «خدمات تکمیلی» مشاهده می‌کنید؛ که شامل گزینه‌های عجله دارم (با پرداخت هزینه اضافی درخواست شما در اولویت قرار می‌گیرد)، همراه داشتن کودک یا وسایل اضافه، درخواست کولر و پرداخت انعام است. سرویس‌هایی مانند خودروی بانوان یا موتورسیکلت نیز در این قسمت قرار دارند.

شهرهای محل فعالیت ماکسیم

ماکسیم در شهرهای آبادان، آران و بیدگل، آزادشهر، آستارا، آمل، اراک‎، اردبیل‎، ارومیه‎، استان تهران، اسلامشهر، اصفهان، اندیمشک، اهواز، ایلام، بابل، بابلسر، بجنورد، بروجرد‎، بم، بندر انزلی، بندرعباس، بوشهر، بوکان، بهشهر، بیرجند، تبریز تویسرکان، تهران، چالوس، خرم‌آباد، خرمشهر، خشک بیجار، خمین، خمینی‌شهر، خوی، دزفول‎، دورود، دهدشت، رشت‎، رفسنجان، زاهدان‎، زنجان‎، ساری، ساوه‎، سبزوار سقز، سمنان، سنندج‎، سیرجان، شاهرود، شاهین‌شهر، شوش، شوشتر، شهرضا، شهرکرد، شهریار، شیراز‎، فولادشهر، قائمشهر، قدس، قرچک، قزوین، قم، کاشان‎، کرج، کرمان، کرمانشاه، گچساران، گرگان‎، گلپایگان، گنبدکاووس، مراغه، مشهد،‎ ملارد، ملایر، مهاباد، نجف‌آباد، نوشهر، نیشابور، ورامین، هشتپر، همدان‎، یاسوج و یزد به فعالیت می‌پردازد.

نحوه پرداخت هزینه ماکسیم

مسافرین ماکسیم می‌توانند به سه روش هزینه خود را پرداخت نمایند که شامل پرداخت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، شارژ کردن حساب کاربری و کم کردن خودکار هزینه از حساب کاربری و نیز به‌صورت نقدی می‌باشد.

نکاتی در خصوص کد تخفیف ماکسیم

برای اعمال کد تخفیف بایستی پس از ورود به اپلیکیشن و انتخاب مقصد خود کد تخفیف دریافتی از موپن برای سفر اول و یا کد تخفیف بدون محدودیت سفر اول را در منو و بخش «کد هدیه و تخفیف» فعال کنید.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های ماکسیم

ماکسیم در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت موپن و عضویت در خبرنامه ماکسیم و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی ماکسیم

ایمیل: [email protected]

تلفن: 71126111 - 021