مدیسه

کوپن و کد تخفیف مدیسه

پیشنهاد تخفیف دار

35 هزار تومان تخفیف مدیسه

با عضویت در خبرنامه مدیسه و وارد کردن ایمیل، کد تخفیف 35 هزار تومانی برای اولین خرید دریافت کنید. برای عضویت در خبرنامه فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک مدیسه بر روی "خریدکنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

15% تخفیف مدیسه

با انتخاب محصولات تک سایز مدیسه از %15 تخفیف بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات تک سایز در فروشگاه اینترنتی مد و لباس مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار

تا 80% تخفیف + 10 هزار تومان تخفیف بیشتر مدیسه

تا 80% تخفیف + 10 هزار تومان تخفیف بیشتر برای سفارش بیشتر از 100 هزار تومان می‌باشد. پس از افزودن کالا به سبد خرید 10 هزار تومان از کل هزینه کاسته می‌شود. برای مشاهده کالاهایی که شامل این تخفیف می‌باشند، در فروشگاه آنلاین مد و لباس مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف لوازم آرایشی منتخب مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف لوازم آرایشی منتخب مدیسه بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید لوازم آرایشی مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف لوازم آرایش‌ مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف لوازم آرایش‌ مدیسه بهره‌مند شوید. برای مشاهده لوازم آرایش‌ مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف برندهای منتخب مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف برندهای منتخب مدیسه بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید برندهای منتخب مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

منقضی شده کد تخفیف

25% تخفیف مدیسه برندهای Tally Weijlو Diverse و Reserved

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %25 تخفیف مدیسه برای برند‌های Tally Weijlو Diverse و Reserved بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مدیسه و خرید و مشاهده محصولات Tally Weijlو Diverse و Reserved بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40% تخفیف برندهای Doppelganger و Greystone مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف برندهای Doppelganger و Greystone مدیسه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مدیسه و مشاهده محصولات Doppelganger و Greystone بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف برند H&M و Top Secret مدیسه

تا پایان جمعه می‌توانید با وارد کردن کد تخفیف از 30 درصد تخفیف دو برند اچ اند ام و تاپ سیکرت در فروشگاه مدیسه بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات برندهای H&M و Top Secret مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف برند ویمانا مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف مدیسه، برند ویمانا بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات برند ویمانا مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف لوازم آرایشی مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف لوازم آرایشی در فروشگاه آنلاین مد و لباس مدیسه بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده لوازم آرایش در وبسایت مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف برند Rira مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف مانتو، پیراهن‌های پوشیده وشلوارهای برند Rira در فروشگاه اینترنتی لباس مدیسه بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات برند Rira در سایت مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40 هزار تومان تخفیف لباس‌های مشکی مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف لباس‌های مشکی در فروشگاه اینترنتی مد و لباس مدیسه، برای خریدهای بالای 180 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده لباس‌های مشکی در وبسایت مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

40 هزار تومان تخفیف تاپ و تیشرت مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف تاپ و تیشرت فروشگاه اینترنتی مد و لباس مدیسه برای خریدهای بالای 200 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده تاپ و تیشرت در وبسایت مدیسه بر روی "خرید کنید " کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15% تخفیف مدیسه

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک مدیسه بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت مدیسه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره مدیسه

مدیسه فروشگاه اینترنتی مد و لباس است. انواع پوشاک مردانه و زنانه، کیف و کفش، محصولات آرایشی بهداشتی، اکسسوری از جمله محصولاتی است که با کوپن و کد تخفیف مدیسه می‌توانید آن‌ها را از سایت یا اپلیکیشن مدیسه ارزان‌تر تهیه کنید. پس حتما صفحه کد تخفیف مدیسه را در سایت موپن دنبال کنید، در ضمن اگر مشتری همیشگی مدیسه هستید، ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و کد تخفیف مدیسه را از دست ندهید.