موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف ترجمه

کد تخفیف ترجمه

کد تخفیف 7 درصدی ترجمیک

شما می‌توانید با استفاده از این کد در سفارش ترجمه، محتوا و... به زبان‌های مختلف از پلتفرم ترجمیک 7 درصد تخفیف تا سقف 280 هزار تومان دریافت کنید. برای ورود به وب‌سایت ترجمیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی ترجمیک

با وارد کردن این کد تخفیف از 10 درصد تخفیف ترجمیک، سامانه آنلاین خدمات ترجمه و تولید محتوا بهره‌مند شوید. این کد تخفیف تا سقف 300 هزار تومان از سبد خرید شما کسر می‌کند. برای ورود به وبسایت ترجمیک بر ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 7 درصدی ترجمیک

در پلتفرم ترجمیک می‌توانید از خدمات ترجمه و تولید محتوا به زبان‌های مختلف بهره‌مند شوید و با استفاده از این کد تخفیف بر روی سفارش 7 درصد تا سقف 280 هزار تومان از مبلغ فاکتور کسر می‌گردد. برای ورود به ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 درصدی شبکه مترجمین

با استفاده از این کد می‌توانید 5 درصد تخفیف شبکه مترجمین، سامانه آنلاین خدمات ترجمه، دریافت کنید. برای ورود به وبسایت شبکه مترجمین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 35 درصدی اولین تبدیل عکس و pdf به word ایبو

برای ثبت اولین تبدیل عکس یا pdf به word در سامانه ایبو، این کد را وارد کرده و 35 درصد تخفیف دریافت کنید. برای ورود به وبسایت ایبو، ارائه‌دهنده خدمات تایپ و ترجمه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 درصدی تبدیل عکس و pdf به word ایبو

جهت دریافت تخفیف 25 درصدی برای تبدیل فایل عکس و pdf به word در سامانه خدمات تایپ و ترجمه و تبدیل فایل ایبو، این کد تخفیف را وارد نمایید. برای ورود به وبسایت ایبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی مترجم هوشمند فرازین

با ثبت این کد از 30 درصد تخفیف مترجم هوشمند فرازین بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که این کد روی بسته‌های ترجمه کمتر از 100 هزار تومان اعمال نمی‌شود. برای ورود به وبسایت مترجم هوشمند فرازین، سامانه ترجمه اینترنتی، بر ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی شبکه مترجمین

با ثبت این کد تخفیف از 15 درصد تخفیف شبکه مترجمین، سامانه آنلاین خدمات ترجمه، بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت شبکه مترجمین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

تا %70 کد تخفیف شبکه مترجمین

با ثبت این کد تخفیف تا %70 تخفیف شبکه مترجمین ایران را بدست آورید. لازم به ذکر است بنا به موارد انتخابی شما درصد تخفیف متفاوت می‌باشد. برای ورود به وبسایت شبکه مترجمین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد اعتبار 50 هزار تومانی دوره‌های ترجمیک

با ثبت این کد اعتبار در ثبت‌نام دوره‌های ترجمیک از این سامانه آموزشی آنلاین از 50 هزار تومان اعتبار بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد اعتبار برای هر کاربر فقط 1 بار قابل استفاده می‌باشد. جهت ورود ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی مترجم هوشمند فرازین

با وارد کردن این کد تخفیف از %10 تخفیف تمامی بسته‌های مترجم هوشمند فرازین، سامانه آنلاین خدمات ترجمه بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید بسته‌های مترجم هوشمند فرازین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی مترجم هوشمند فرازین

با استفاده از این کد می‌توانید از تمامی بسته‌های مترجم هوشمند فرازین با 15 درصد تخفیف استفاده کنید. برای مشاهده بسته‌ها و استفاده از کد تخفیف روی گزینه "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 80 درصدی اولین خرید اشتراک 3 ماهه نامحدود ترجمیار

با ثبت این کد می‌توانید از 80 درصد تخفیف اولین خرید اشتراک 3 ماهه نامحدود ترجمیار، سامانه ترجمه آنلاین ویژه کاربران موپُن پلاس برخوردار شوید. همچنین این کد فقط برای 10 نفر اول قابل اعمال می‌باشد. برای مشاهده و ورود ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی بسته شبانه مترجم هوشمند فرازین

با وارد کردن این کد تخفیف از %30 تخفیف خرید بسته‌های شبانه سامانه آنلاین مترجم هوشمند فرازین بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مترجم هوشمند فرازین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی مترجم هوشمند فرازین

با وارد کردن این کد تخفیف از %10 تخفیف بسته‌های ترجمه سامانه آنلاین مترجم هوشمند فرازین بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مترجم هوشمند فرازین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

ترجمه

در گذشته‌های دور، زبان بین المللی واحدی وجود نداشت. اما با رشد جمعیت انسان‌ها و گسترش ارتباطات، نیاز به زبان بین المللی حس شد و در نتیجه زبان انگلیسی بنا به دلایل زیادی به عنوان زبانی واحد برای رشد ارتباطات بین المللی، تولید و به اشتراک‌گذاری علم، تجارت و... انتخاب و استفاده شد. در حال حاضر شما برای اینکه یک مقاله علمی در نشریه‌های بین المللی چاپ کنید، برای این که با تاجران سایر کشور‌ها مبادله کنید و بسیاری از فعالیت‌هایی که به خارج از کشور مرتبط است، نیاز به ترجمه از زبان فارسی به زبان انگلیسی دارید. همچنین اگر شما تسلط به انگلیسی ندارید در موارد زیادی در ادامه تحصیل و شغل‌تان به مشکل خواهید خورد. در چنین وضعیتی که نیاز به ترجمه شدیدا حس می‌شود می‌توانید از افرادی که تخصص در ترجمه دارند کمک بگیرید؛ اما پیدا کردن افراد متخصص به خصوص برای کار‌های تجاری و مقالات بسیار تخصصی به این راحتی‌ها نیست. سایت‌های ترجمه برای حل این نیاز پدید آمده اند. معرفی خدمات سایت‌های ترجمه آنلاین سایت‌های ترجمه، با داشتن تیم‌ها و نفرات متخصص می‌توانند به بهترین شکل نیاز شما به ترجمه را رفع کنند. به کمک این سایت‌ها می‌توانید مقالات و قراردادهای تجاری خودتان را در اسرع وقت و با هزینه‌ی مناسب، انجام دهید. البته ممکن است شما تا حد متوسطی از زبان انگلیسی سررشته داشته باشید اما تسلط کامل نداشته باشید؛ سایت‌هایی وجود دارد که همانند دستیاری برای شما می‌ماند و به شما در ترجمه کمک می‌کند. با گسترش اینترنت دیگر نیاز نیست ساعت‌ها و روزها به دنبال یک مترجم خوب باشید. سایت‌های ترجمه می‌توانند یا به جای شما، متن‌ها و مقالات شما را ترجمه کنند یا به شما کمک کنند تا خودتان بتوانید ترجمه کنید. سایت‌های تخصصی ترجمه زیادی در حال حاضر، مشغول به کار هستند و ممکن است باعث سردرگمی شما شود. ما در موپن برای شما بهترین این سایت‌ها را در یک جا جمع کردیه‌ایم تا شما به راحتی بتوانید با مقایسه بین این سایت‌های ترجمه و با توجه به نیازتان‌، بهترین انتخاب را داشته باشید و البته تخفیف هم بگیرید!