موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف خرید گروهی

کد تخفیف خرید گروهی

10 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام با کد معرف داپ اپ

با وارد کردن کد معرف موپُن هنگام ثبت‌ نام، از 10 هزار تومان اعتبار هدیه سامانه تخفیف و خرید آنلاین داپ اپ بهره‌مند شوید. شما نیز می‌توانید کد معرف خود را در اختیار دوستانتان قرار دهید تا پس از ثبت ...

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 100 هزار تومانی اولین خرید دبی بلیط

تمام کاربرانی که تا به امروز از وبسایت دبی بلیط، بلیطی برای مکان‌های تفریحی امارات خریداری نکرده‌اند با استفاده از این کد می‌توانند 100 هزار تومان تخفیف دریافت کنند. لازم به ذکر است این کد بر روی دهکده جهانی، باغ ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی کلاس‌های ورزشی آسان اسپرت

با وارد کردن این کد تخفیف از %20 تخفیف کلاس‌های ورزشی آسان اسپرت، سامانه اینترنتی ارائه خدمات ورزشی تا سقف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت مشاهده و ثبت نام کلاس‌های ورزشی در وبسایت آسان اسپرت بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی اسنپ تیکت

با وارد کردن این کد تخفیف از %20 تخفیف اسنپ تیکت، سامانه خرید بلیط اینترنتی تئاتر، سینما و کنسرت تا سقف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی اسنپ تیکت

با وارد کردن این کد تخفیف از %20 تخفیف اسنپ تیکت، سامانه خرید بلیط اینترنتی تئاتر، سینما و کنسرت تا سقف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی کیش تفریحات

با استفاده از این کد تخفیف برای رزرو بلیط تفریحات در جزیره کیش از طریق سامانه کیش تفریحات، 10 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که این کد روی همه تفریحات به جز پارک دلفین، تله کابین، بانجی ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اولین ثبت نام کلاس‌های ورزشی آسان اسپرت ویژه شهر تهران

با ثبت این کد از تخفیف 10 درصدی اولین ثبت نام کلاس‌های ورزشی ویژه شهر تهران در آسان اسپرت سامانه اینترنتی ارائه خدمات ورزشی تا سقف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت مشاهده و ثبت نام کلاس‌های ورزشی در وبسایت ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی اسنپ تیکت

با وارد کردن کد تخفیف از 15 درصد تخفیف اسنپ تیکت، سامانه خرید بلیط اینترنتی تئاتر، سینما و کنسرت، با سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اولین رزرو زمین چمن آسان اسپرت

با وارد کردن این کد تخفیف از 10 درصد تخفیف اولین رزرو زمین چمن آسان اسپرت، مرجع رزرو آنلاین مجموعه‌های ورزشی با سقف تخفیف 5 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و رزرو زمین‌های چمن در وبسایت آسان اسپرت بر ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اولین ثبت نام کلاس‌های ورزشی آسان اسپرت

با وارد کردن کد تخفیف از 10% اولین ثبت نام تمام کلاس‌های ورزشی آسان اسپرت، سامانه اینترنتی ارائه خدمات ورزشی با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده‌ کلاس‌های ورزشی در وبسایت آسان اسپرت بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اولین رزرو زمین چمن آسان اسپرت

با وارد کردن کد تخفیف از 10 درصد تخفیف اولین رزرو زمین چمن آسان اسپرت، مرجع رزرو آنلاین مجموعه‌های ورزشی با سقف تخفیف 5 هزار تومان برای تمامی شهر‌ها بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت آسان اسپرت بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی اولین ثبت نام کلاس تناسب اندام آسان اسپرت

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اولین ثبت نام کلاس تناسب اندام آسان اسپرت، سامانه اینترنتی ارائه خدمات ورزشی با سقف تخفیف 30 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده کلاس‌های تناسب اندام در وبسایت آسان اسپرت بر روی ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی کیش تخفیف

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف کیش تخفیف، سامانه آنلاین رزرو تفریحات جزیره کیش بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کیش تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

تا 50 هزار تومان کد تخفیف محصولات منتخب دایاسن

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف محصولات منتخب دایاسنتر برای خریدهای بالای 500 هزار تومان و 25 هزار تومان تخفیف برای خریدهای بالای 250 هزار تومان و 10 هزار تومان تخفیف برای خریدهای بالای 100 هزار ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 هزار تومانی شادلین

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف شادلین، سامانه آنلاین رزرو تفریحات جزیره کیش بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است برای هر بلیط 20 هزار تومان اعمال می‌شود. برای ورود به وبسایت شادلین بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده

خرید گروهی

تخفیف گروهی یا group discounts تخفیفاتی هستند برای دسته بندی‌های مختلف کالاها و خدمات که برای طیف وسیعی از افراد قابل استفاده اند. سایت‌ها و شرکت‌های ارائه کد تخفیف مانند موپُن، تخفیفاتی برای گروه‌های مختلفی از محصولات و خدمات منتشر می‌کنند که موجب جلب رضایت کاربران زیادی می‌شود و به آن کد تخفیف گروهی می‌گویند.

کاربران با داشتن کد تخفیف گروهی، که از سایت‌های ارائه کد تخفیف برمی‌دارند، می‌توانند با قیمتی کمتر از قیمت معمول، از کالا یا خدمات موردنظر خود استفاده کنند.

تخفیف گروهی چیست؟

تخفیف گروهی (group discounts) به معنای آن است که کاربر با داشتن کد تخفیف گروهی می‌تواند دسته بندی‌های مختلفی از کالاها و خدمات را با صرف هزینه کمتر خریداری کند. ایده این تخفیف‌ها از آن جایی شروع شد که فروشندگان کالا یا خدمات به ازای مبلغ مشخصی از خرید، تخفیف گروهی به مشتریان خود می‌دادند.

این خلاقیت باعث شد که مشتریان آن فروشندگان به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند و از این تخفیف‌ها استقبال ویژه‌ای شد. شرکت‌های واسط این تخفیف‌ها سود قابل توجهی به دست آوردند و این روش موجب به‌وجود آمدن شیوه جدیدی از بازاریابی شد که تا به امروز پابرجا بوده است.

استفاده از سامانه‌های تخفیف گروهی چه مزایایی دارد؟

سود مشتری

با استفاده از کد تخفیف گروهی، هم مشتری سود می‌کند هم فروشنده و هم شرکت‌های واسط ارائه دهنده کد تخفیف‌ها. با استفاده از سامانه‌های تخفیف گروهی، مشتری برای خرید کالا یا خدمات مورد نیازش پول کمتری می‌پردازد و به این ترتیب از خرید خود سود می‌برد.

صرفه جویی در هزینه‌ها

این روزها استفاده از کد تخفیف طرفداران زیادی پیدا کرده و غیرقابل انکار است که هر خریدی با کد تخفیف لذت خاص خودش را دارد. استفاده از کد تخفیف گروهی باعث می‌شود که شما در طیف وسیعی از محصولات و خدمات پول کمتری بپردازید و در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

عدم محدودیت در خرید

کد تخفیف گروهی مخصوص استفاده در دسته‌ بندی‌های متنوع است و به همین خاطر کاربر با استفاده از آن می‌تواند برای خرید خدمات و محصولات زیادی تخفیف بگیرد.

معرفی سامانه‌های تخفیف گروهی

با رواج پیدا کردن استفاده از کد تخفیف‌های مختلف میان مردم، سامانه‌های تخفیف گروهی هم گسترش پیدا کرده اند. با داشتن کد تخفیف گروهی، کاربران تنها با چند کلیک به راحتی صاحب محصول موردنظر با قیمتی کمتر از قیمت معمول می‌شوند و این قابلیت باعث می‌شود که بیشتر و بیشتر از سایت‌های مختلف خرید کنند.

سایت‌هایی که کد تخفیف گروهی ارائه می‌کنند به طرز قابل توجهی در چند سال اخیر افزایش یافته‌اند. در ادامه برخی از این سایت‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتواند بهترین انتخاب را برای برداشتن کد تخفیف و تجربه خریدی لذت بخش را داشته باشید.

نت برگ

نت برگ در ایران طرفداران بسیاری دارد. این سایت در ابتدا سایت تخفیف گروهی بود و شما با خرید از نت برگ می‌توانستید ازفروشگاه‌های دیگر هم خرید کنید. اما چند سالی می‌شود.

به طور کلی نت برگ سایت خوبی است و در دسته بندی‌های بسیار متنوعی کد تخفیف گروهی به شما ارائه می‌کند.

تخفیفان

سایت تخفیفان یکی از پر استفاده ترین وبسایت‌های موجود در ایران در رابطه با ارائه تخفیف است. این وبسایت در ابتدا فعالیت تخفیف گروهی داشت یعنی کاربران با خرید محصولات و خدمات فروشگاه‌ها از طریق تخفیف‌های سایت تخفیفان، با صرف هزینه کمتر خرید خود را انجام می‌دادند.

مثلا اگر قصد دارید که به رستوران بروید، می‌توانید به سایت تخفیفان وارد شوید و رستوران‌های مختلف را جستجو کرده و سپس بر اساس تخفیف‌هایی که وجود دارد، یکی از آن‌ها را با پرداخت آنلاین خریداری کنید. در آخر باید به رستوران موردنظر بروید و با در دست داشتن این برگه غذاهای موردنظر خود را با تخفیف تهیه کنید.

تخفیفان کد تخفیف‌های به روزی دارد و همچنین قابلیت کش‌بک یعنی بازگشت پول به کیف پول را دارد.

اسنپ تیکت

اپلیکیشن اسنپ به تازگی از بخش جدیدی رو نمایی کرده است که اسنپ تیکت نام دارد. این بخش برای فروش بلیط راه اندازی شده است. این بخش قصد فروش بلیط سینما و تئاتر، کنسرت، اتاق فرار و رویدادهای تفریحی را دارد و فروش بلیط تفریحات مردمی دیگر هم به زودی به آن اضافه خواهد شد.

سرویس‌های دیگری که قرار است به این بخش اضافه شود شامل استخر، پینت بال، شهربازی، تم پارک، موزه و… هستند. یکی از مزیت‌های این اپلیکیشن امکان نمایش رویدادها بر اساس موقعیت جرافیایی است و می‌توانید رویدادهایی که نزدیک شما هستند را در آن مشاهده کنید.

با استفاده از اسنپ تیکت دیگر نیازی به خرید بلیط‌های کاغذی ندارید و در عرض چند دقیقه می‌توانید بلیط مورد نظر را رزرو کنید.

کیش تفریحات

سامانه کیش تفریحات یکی از زیرمجموعه های شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری همیار گشت کیان کیش است و در سال 96 فعالیت خود را آغاز کرد.

این وبسایت یک آژانس گردشگری اینترنتی است که بلیط تفریحات و جاهای دیدنی کیش را به فروش می‌رساند. در سایت کیش تفریحات می‌توانید تفریحات آبی، غیرآبی، جنگ شبانه، کشتی های دریایی، کافه، تفریحات سافاری کیش، رستوران، کافه و … که همگی در جزیره کیش وجود دارند را رزرو کنید.

کیش تفریحات بلیط‌هایی که شما خریداری می‌کنید را به صورت آنی در اختیارتان قرار می‌دهد و نیازی به استفاده از تلگرام، واتساپ یا ایمیل نمی‌باشد. وبلاگ این وبسایت منبع خوبی برای آشنایی با تفریحات جزیره کیش است و شما را با ویژگی‌های مکان‌های مختلف آشنا می‌کند تا در هنگام سفر به کیش بتوانید تفریحاتی که متناسب با سلیقه شماست را انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید.

داپ اپ

داپ اپ یکی دیگر از سامانه‌های کد تخفیف گروهی است و برای ارائه خدمات کش بک ساخته شده است. این سامانه اولین وبسایت پاداش نقدی خرید در ایران است. کش بک به معنای بازگشت نقدی پول است یعنی وقتی کسی از یک فروشگاه خرید می‌کند، بخشی از پول را به صورت نقدی پس می‌گیرد. این پول را هم می‌شود پس انداز کرد هم دوباره خرج کرد.

داپ اپ با کسب و کارهایی مانند مانند سوپرمارکت، رستوران، پوشاک، آرایشگاه، استخر، باشگاه ورزشی، قنادی، میوه فروشی، تعمیرگاه خودرو، فروش و تعمیرات موبایل و غیره همکاری دارد و تا سقف 14 درصد از مبلغ خرید را نقدا به کیف پول شما بر می‌گرداند. اپلیکیشن داپ اپ در دو نسخه اندروید و آی او اس منتشر شده و قابل دسترس است.

انواع تخفیف گروهی

از آن جایی که خرید اینترنتی با استفاده از کد تخفیف گروهی بسیار رایج شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده، وبسایت‌های زیادی هم به صورت دوره‌ای و مناسبتی تخفیف های مختلفی را برای کاربران خود در نظر می‌گیرند که شامل موارد زیر می‌شود:

کد تخفیف اولین خرید

ویژه کسانی که برای اولین بار از این فروشگاه‌‌ها خرید می‌کنند.

کد تخفیف محصولات منتخب

بعضی از سایت‌های تخفیف گروهی به طور هفتگی یا ماهانه، به روی خدمات و محصولات منتخب‌شان تخفیف می‌گذارند.

کد تخفیف برای افراد خاص مانند بازنشستگان

افراد خاص مانند بازنشستگان، دانشجویان، دانش آموزان، معلمین یا اقشار خاص جامعه کد تخفیف‌های مخصوص خود را از این سایت‌ها دریافت می‌کنند.

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف

در مناسبت‌های مختلف مثلا عید نوروز، شب یلدا، روز کتاب و کتاب‌خوانی و... این وبسایت‌ها کد تخفیف‌های ویژه‌ای برای کاربران تعریف می‌کنند.

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات سامانه‌های تخفیف گروهی

سامانه‌های ارائه کد تخفیف گروهی در طیف بسیار گسترده‌ای از خدمات و محصولات به شما کد تخفیف ارائه می‌کنند:

کد تخفیف بلیط سینما و تئاتر

سینما، تئاتر، اتاق فرار و کنسرت از تفریحات پرطرفدار این روزهای مردم هستند که در سایت‌های تخفیف گروهی می‌توانید با گرفتن تخفیف بلیط آن‌ها را خریداری کنید.

کد تخفیف بلیط استخر و مجموعه‌های آبی

استفاده از استخر و مجموعه‌های آبی به دلایل زیادی همچون درمان بیماری‌های جسمی، تفریحی و ورزشی در میان مردم محبوب است. سایت‌های تخفیفی زیادی هم به دلیل همین بلیط این مجموعه‌ها را با تخفیف به فروش می‌رسانند.

کد تخفیف بلیط هواپیما و قطار

برخلاف قدیم که سفرهای خارج شهری بیشتربا اتوبوس انجام می‌شد، امروزه مردم برای مسافرت از شهری به شهر دیگر بیشتر قطار یا هواپیما را ترجیح می‌دهند. از وبسایت های کد تخفیف گروهی می‌توانید بلیط وسایل نقلیه همگانی را با تخفیف دریافت کنید.

کد تخفیف تفریحات مردمی

بلیط ورود تفریحات و جشنواره‌های فرهنگی مردمی مختلفی که در شهرهای مختلف به صورت دوره‌ای و مناسبتی برگزار می‌شوند را می‌توانید از وب‌سایت‌های تخفیفی دریافت کنید و از تفریحات با صرف هزینه کمتر لذت ببرید.

کد تخفیف رستوران

اگر قصد رفتن به رستوران‌های نزدیک به محل زندگیتان را دارید یا می‌خواهید به صورت اینترنتی غذا سفارش دهید، می‌توانید به وبسایت‌های کد تخفیف گروهی مراجعه کنید و با برداشتن کد تخفیف غذا یا رستوران موردنظرتان، با صرف هزینه کمتر سفارش خود را ثبت کنید.

کد تخفیف فروشگاه‌های اینترنتی

گاهی اوقات کد تخفیف‌هایی که در وبسایت‌های تخفیف گروهی قرار می‌گیرد برای محصول یا خدمات خاصی نیست و برای تمام محصولات یک فروشگاه خاص است. بطور مثال شما با برداشتن کد تخفیف فروشگاه X می‌توانید تمام محصولات و خدمات آن فروشگاه را با درصدی تخفیف خریداری کنید.

شرایط استفاده از تخفیف گروهی چیست؟

اول از همه بهتر است با عضویت در خبرنامه موپُن از آخرین اخبار مربوط به کد تخفیف‌ها مطلع شوید. شما می‌توانید اطلاعات مربوط به کد تخفیف‌هایی که در سایت و اپلیکیشن موپُن قرار دارند را مطالعه کنید و در صورت نیاز از آن‌ها استفاده کنید. در قسمت توضیحات مربوط به هر کد تخفیف، سایت یا اپلیکیشن مربوطه، مهلت استفاده از کد و خدماتی که با آن کد تخفیف به آن‌ها دسترسی خواهید داشت، نوشته شده‌است.

انواع تخفیف گروهی را چگونه دریافت کنیم؟

برای دریافت آخرین کد تخفیف گروهی، از طریق روش‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

می‌توانید به وبسایت موپُن، اولین و بزرگترین مرجع ارائه دهنده کد تخفیف در ایران مراجعه کنید.

با دانلود اپلیکیشن موپُن به بیش از 15 هزار کد تخفیف رایگان بیش از 1000 سایت و اپلیکیشن محبوب ایرانی دسترسی پیدا می‌کنید. همچنین با اضافه کردن هر فروشگاه به لیست علاقه‌مندی‌ها می‌توانید از تخفیف‌های جدید آن فروشگاه با خبر شوید!

اگر از اپلیکیشن تلگرام استفاده می‌کنید، می‌توانید در کانال تلگرام عضو شده و از آخرین کد تخفیف‌های ما مطلع شوید.

موپُن همچنین برای مرورگر کروم افزونه اختصاصی دارد که یکی از قابلیت‌های آن نمایش خودکار کدهای تخفیف در صفحه فروشگاه است. هر زمان که لینک فروشگاهی را در مرورگر کروم خود باز کنید، همان لحظه لیست کدهای تخفیف آن وبسایت برای‌تان نمایش داده می‌شود. با افزونه موپُن دیگر هیچ وقت فراموش نمی‌کنید تا از کد تخفیف استفاده کنید!

شما می‌توانید با وارد کردن ایمیل خود در صفحه اصلی وبسایت، در خبرنامه موپُن عضو شوید و از طریق ایمیل کدهای تخفیف را دریافت کنید.

چگونه از تخفیف گروهی استفاده کنیم؟

در سمت چپ توضیحات کد تخفیف، روی "مشاهده" کلیک کنید. یک تب جدید برای شما باز می‌شود که شامل توضیحات کد تخفیف گروهی است. روی "کپی کنید" بزنید. کد تخفیف شما با موفقیت کپی شد. حالا می‌توانید به وبسایت مورد نظر بروید، کد تخفیف را جای گذاری کرده و از آن استفاده کنید.

نحوه محاسبه تخفیف گروهی با کد تخفیف چگونه است؟

در قسمت اطلاعات مربوط به هر کد تخفیف، درصد تخفیفی که با استفاده از آن کد دریافت می‌کنید نوشته شده است. مثلا اگر کد تخفیف به شما 45% تخفیف برای یک محصول یا خدمات 100 هزار تومانی می‌دهد، شما با وارد کردن این کد، برای خرید آن محصول یا خدمات، 55 هزار تومان پرداخت می‌کنید.