موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف سفر اشتراکی

کد تخفیف سفر اشتراکی

کد تخفیف 100 درصدی سفر با همپا

جهت سهولت در رفت و آمد تمامی سفرها با همپا به صورت رایگان انجام می‌شود. برای ورود به وبسایت همپا بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

5 هزار تومان اعتبار رایگان همپا

با عضویت در اپلیکیشن اشتراک گذاری سفر همپا از طریق لینک معرف موپُن، 5 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت نمایید. برای مشاهده لینک معرف موپُن در وبسایت همپا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی رهسپار

به مناسبت یلدا. سقف تخفیف 5 هزار تومان. برای ورود به وبسایت رهسپار بر روی "خریدکنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده

50% اعتبار بیشتر در بلک فرایدی رهسپار

از جمعه 3 آذرماه می توانید با شارژ حساب کاربری خودتان در رهسپار 50٪ اعتبار بیشتر دریافت کنید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

5 هزار تومان اعتبار رایگان رهسپار

با عضویت در سامانه اشتراک‌گذاری سفر رهسپار از طریق لینک معرف موپُن، 5 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت نمایید. برای ثبت نام از طریق لینک معرف موپُن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی رهسپار

با وارد کردن کد تخفیف از 20 درصد تخفیف رهسپار، تا سقف 20 هزار تومان برای سفر به مرز عراق بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت رهسپار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی همپا

اگر تا به حال از کد تخفیف همپا استفاده نکرده‌اید، می‌توانید از30٪ تخفیف برای مسیر رفت و برگشت استان های تهران، قم، اراک، کاشان و اصفهان برخوردار شوید.

کد تخفیف منقضی شده

سفر اشتراکی

این روزها استفاده اشتراکی از خودروها بسیار رایج است. با استفاده کمتر از خودروها، می‌توانیم ازدحام ترافیک و ردپای کربن در محیط زیست را کاهش دهیم. اما بیش از یک راه برای استفاده از خودروهای کمتر وجود دارد. سفر اشتراکی، یکی از این راه‌هاست و در واقع همان ماشین‌سواری ساده است؛ با این تفاوت که ماشین تنها یک سرنشین ندارد. در سفر اشتراکی اصولاً هنگام رفت و آمد یا مسافرت به جای این که تنها سوار شوید، یک مسافر را سوار ماشین خود می‌کنید. هدف این کار این است که مسافران مجبور نباشند همان سفر را با ماشین خود انجام دهند. استفاده از خودروهای کم‌تر برای جابه‌جایی افراد بیشتر، باعث کاهش ترافیک و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای می‌شود. حال، تصور کنید سامانه‌های آنلاینی برای سفر اشتراکی ایجاد شوند و کد تخفیف سفر اشتراکی نیز به شما ارائه شود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر با سفر اشتراکی و مزایای آن و نحوه دریافت کد تخفیف سفر اشتراکی آشنا شوید.

سفر اشتراکی چیست؟

ممکن است متوجه آن نشده باشید، اما قبل از اینکه اپلیکیشن‌های سفر اشتراکی رایج به جریان اصلی تبدیل شوند و در زندگی روزمره ما ادغام شوند، سفر اشتراکی در واقع برای دهه‌ها وجود داشته است. با افزایش تقاضای جاده‌ها به دلیل ازدحام، جمعیت رو به رشد و نیازهای زیرساختی، اخیراً سفر اشتراکی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و اکنون بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داریم. حال بیایید دقیقاً ببینیم که سفر اشتراکی چیست، چگونه تکامل یافته است و چه اشکال مختلفی دارد.

تاریخچه سفر اشتراکی واقعاً جالب است! این کار در دهه 1970 در خلال بحران نفت به محبوبیت رسید. اما سفر اشتراکی از خیلی قبل‌تر وجود داشته است. در ایالات متحده، پوسترهای زمان جنگ در راستای تلاش برای آزاد کردن منابع برای جنگ، سفر مشترک را تبلیغ می‌کردند.

سفر اشتراکی، مفهومی است که در آن شما ماشین خود را به اشتراک می‌گذارید تا بیش از یک نفر را در یک زمان در خود جای دهد و نیاز به رانندگی سواران در وسایل نقلیه جداگانه را از بین ببرد. سفر اشتراکی فواید زیادی دارد از جمله هزینه‌های مشترک، کاهش تعداد خودروهای تک سرنشین در جاده‌ها، کاهش ردپای کربن، توانایی برقراری ارتباط با دیگران در طول سواری و کمک به سلامت روانی.

البته سفر اشتراکی یا کارپولینگ در میان ما ایرانیان موضوع جدیدی نیست. ایرانیان از گذشته با استفاده از تاکسی در کنار هم سفر کرده‌اند و علاوه بر رفع احتیاجات روزمره، بعضا از همسفری با همدیگر لذت نیز برده‌اند. در واقع در زمانی که در اکثر کشورها، تجربه سفر با اتوموبیل به شکل انفرادی و دربستی رایج بوده است، مردم کشور ما در زندگی روزمره‌شان، با هم سفر کردن را تجربه می‌کرده‌اند.

با گذشت چند سال از هزاره جدید، تکنولوژی شروع به یک تغییر اساسی کرد. سیستم‌های جی‌پی‌اس و تلفن‌های هوشمند به محصولات مصرفی محبوب تبدیل شدند که به مردم عادی ابزارهای اساسی را می‌دهند تا به طور مؤثر برنامه‌های سفر اشتراکی خود را ترتیب دهند. با معرفی شرکت‌هایی مانند اسنپ حتی تاکسی‌ها نیز شروع به جهش در حوزه فناوری کردند.

در طول دو دهه گذشته شاهد بوده‌ایم که کارآفرینان فناوری با ایجاد نرم افزارهای متنوعی برای این منظور از فرصت استفاده کرده‌اند. توسعه فناوری امروز ادامه دارد و اکنون بازار همه چیز را از برنامه‌های سفر اشتراکی برای استفاده از خودروی شخصی گرفته تا پلتفرم‌های مدیریت سفر اشتراکی برای شرکت‌ها ارائه می‌کنند.

از آغاز ساده یک سفر اشتراکی ساده، خدمات به تطبیق فوری سفر، پارکینگ هوشمند با فضاهای تضمین شده و داده‌های بی‌درنگ که از کاهش اثرات زیست‌محیطی پشتیبانی می‌کنند، تکامل یافته‌اند. این سامانه‌ها با ارائه کد تخفیف سفر اشتراکی در کنار سایر خدمات خود، سعی در جذب مردم به بهره بردن از سفر اشتراکی دارند.

سفر اشتراکی چه مزایایی دارد؟

در واقع، با وجود مصرف سوخت فسیلی، وسیله نقلیه عالی برای تغییر در وضع محیط زیست وجود دارد؛ به شکل اشتراک حمل و نقل خصوصی. سفر اشتراکی فواید زیادی برای محیط زیست، جاده‌ها، زیرساخت‌ها، اقتصاد و حتی کمک به سلامت روانی مثبت ناشی از همنشینی با ماشین‌های شخصی دارد.

فناوری تلفن‌های هوشمند به ما این امکان را داده است که مدل رفت و آمد را تغییر دهیم و نه تنها در زمان و هزینه افراد صرفه جویی کنیم، بلکه مکانیزمی را برای کمک به اجرای اقدامات پایدار از طریق کاهش اثرات زیست محیطی ارائه دهیم. وقتی نگاهی به آمار بیندازیم، متوجه می‌شویم که چند نفر در کشورهای در حال توسعه با خودروهای تک سرنشین (SOV) رانندگی می‌کنند. مثلا در استرالیا 69 درصد استرالیایی‌ها با ماشین به محل کار خود می‌روند. در بریتانیا 68 درصد از جمعیت بریتانیا با ماشین خود به محل کار می‌روند. در ایالات متحده 6/84 درصد از همه آمریکایی‌ها گواهینامه رانندگی دارند. در کانادا بیش از 70 درصد مردم گواهینامه رانندگی دارند.

مسائل زیرساختی و ازدحام به دلیل وسایل نقلیه شخصی شکل گرفته است. به عنوان مثال، تخمین زده می‌شود که در هشت شهر استرالیا، ازدحام قابل اجتناب سالانه مجموعاً 8 میلیارد دلار هزینه برای کسب و کارها دارد. گفته می‌شود که هزینه تراکم اجتماعی و ازدحام قابل اجتناب 5/16 میلیارد دلار با برآورد 3/37 میلیارد تا سال 2030 است.

با این حال، اگر اکوسیستم زیربنایی آماده رسیدگی به آن نباشد، می‌توان پیشرفت‌های بزرگی را از دست داد. از آنجایی که مراکز شهری و منطقه‌ای رشد جمعیت بیشتری را تجربه می‌کنند، بحث در مورد بازسازی اقتصاد حمل و نقل و زیرساخت نیز باید در سراسر جهان شتاب بیشتری بگیرد. به همین دلیل است که برنامه‌های سفر اشتراکی برای محیط‌های کاری، دانشگاه‌ها و جوامع همچنان نقش مهمی در اصلاح روش رفت‌ و آمد جامعه خواهد داشت. ارائه کد تخفیف سفر اشتراکی نیز تاثیر زیادی در جذب مردم به استفاده از این سامانه‌ها دارد.

معرفی سامانه‌های سفر اشتراکی

سامانه‌های زیادی در کشور هستند که خدمات مختلفی در راستای حمایت از سفر اشتراکی ارائه می‌دهند. در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از این سامانه‌ها آشنا شوید.

باهمسفر

در باهمسفر رانندگانی که قصد دارند با اتومبیل خود سفر بین شهری یا حتی درون شهری داشته باشند، با بهره بردن از وبسایت و یا نرم افزار ارائه شده برای موبایل، مسافران خود را پیدا می‌کنند و از ظرفیت خالی اتومبیل خود استفاده مناسبی می‌کنند. فقط کافیست در باهمسفر عضو شوند و اطلاعات زمان سفر، تعداد صندلی‌های خالی، مبلغ کرایه و سایر مشخصات خود را ثبت کنند. به همین راحتی سفر مورد نظر به صورت آنلاین در لیست انتخاب مسافران قرار خواهد گرفت. از سوی دیگر مسافران با جست‌وجو در همین وبسایت و یا نرم موبایل، آگهی سفر مورد نظر خود را پیدا می‌کنند و پس از تماس با صاحب آگهی (راننده) و هماهنگی‌های لازم، به عنوان همسفر با او همراه می‌شوند. ازاین سرویس در دنیا با تفاوت‌های کمی، تحت عنوان اشتراک سفر، هم‌پیمائی، همسفری و یا با نام‌های انگلیسی Ride Sharing، Time Sharing،Taxi Sharing و یا Car Pooling نام برده می‌شود. در باهمسفر شما می‌توانید با استفاده از کد تخفیف سفر اشتراکی، هزینه سفر خود را حتی بیشتر از چیزی که کاهش یافته، کاهش دهید.

چارپایه

همانطور که می‌دانید همیشه در شهرهای بزرگ افراد زیادی صبح‌ها مسیر مشخصی را به محدوده‌ای پر تردد طی می‌کنند و عصرها همن آدم‌ها مسیر برعکس را برای رسیدن به منزل بازمی‌گردند. اما اینکه آدم‌ها این مسیرها را به چه شکلی طی می‌کنند بسیار مهم است. یک سری افراد با تاکسی و اتوبوس و مترو می‌روند و یک سری با ماشین شخصی. البته کسانی که با خودروی شخصی سفر می‌کنند اکثرا به صورت تک سرنشین هستند.

یک نکته بسیار مهم این است که همین مسیر مبدا تا مقصد توسط خیلی از افراد دیگر دارد طی می‌شود. افرادی که ممکن است در یک دانشگاه یا محل کار باشنئ و ندانند هم دانشگاهی یا همکارانی دارند که با آن‌ها هم مبدا هستند. چارپایه اینجاست تا رابطی باشد میان این افراد. چارپایه راه اندازی شده است تا افراد، مبدا و مقصد خود را بگویند تا بتوانند افراد دیگری را که همین مسیر را طی می‌کنند پیدا کنند و با هم این مسیر را طی کنند. این گونه هم مصرف سوخت کاهش می‌یابد و هزینه آن نصف می‌شود و هم تاثیر زیادی بر روی ترافیک می‌گذارد. همچنین با کد تخفیف سفر اشتراکی، هزینه شما کاهش چشم‌گیری خواهد داشت.

کاروانرو

کاروانرو اولین و جامع‌ترین سامانه‌ی سفر اشتراکی در ایران است که با هدف کمک به حل معضل ترافیک و آلودگی محیط زیست در سال ۱۳۹۵ آغاز به فعالیت کرده است. یکی از مهم‌ترین اهداف شکل گیری این مجموعه این بوده است که سفرهای روزانه به محل کار یا تحصیل را برای مسافران راحت‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر بکند. کاروانرو به شما کمک می‌کند افرادی که هم مسیر شما هستند را بیابید. به این ترتیب اگر مسافر باشید با صرف هزینه ناچیزی به مقصدتان می‌رسید و اگر راننده باشید ضمن طی کردن مسیر اجباری که باید طی کنید، کسب درآمد نیز خواهید کرد. کاروانرو به شما کمک می‌کند تا افرادی را که با خودرو به مقصدی مشابه با شما سفر می‌کنند پیدا کنید. این کار به صورت بالقوه‌ای باعث کاهش زمان سفر روزانه شما و همچنین کاهش هزینه سفر تا نصف می‌شود. در کاروانرو شما می‌توانید در کم‌تر از ۱ دقیقه سفرتان را ثبت کنید.

به گزارش پلیس راهنمایی و رانندگی حدود ۶۰ درصد از خودروها در تهران تک‌سرنشین هستند. کاروانرو می‌تواند با آشنا کردم افراد هم‌مقصد، کمک زیادی به کاهش این خودروهای تک سرنشین بکند. کد تخفیف سفر اشتراکی نیز می‌تواند در استفاده از کاروانرو کمک زیادی به کاهش هزینه‌های شما بکند.

مقایسه بهترین سامانه‌های سفر اشتراکی

در این مطلب به بررسی سه سامانه باهمسفر، چارپایه و کاروانرو پرداخته شد. در میان این سه سامانه، ابتدا به بررسی باهمسفر می‌پردازیم. پیش از هر چیز لازم به ذکر است که این روزها سفر اشتراکی کمک زیادی به کاهش ترافیک و آسیب‌های زیست‌محیطی می‌کند. اما جدا از آن، کمک شایانی به کاهش هزینه‌های شخصی شما نیز می‌کند. به عنوان مثال اگر وقتی به سر کار می‌روید سه نفر دیگر را که با شما هم مقصد هستند را نیز با خود ببرید، هزینه شما یک چهارم می‌شود! با باهمسفر شما می‌توانید افراد هم‌مقصد با خود را پیدا کنید و چه در سفرهای درون‌شهری و چه سفرهای خارج شهری با آن‌ها همراه شوید.

تنها تفاوت سامانه باهمسفر با چارپایه و کاروانرو در این است که باهمسفر، سفرهای خارج شهری را نیز شامل می‌شود اما دو سامانه چارپایه و کاروانرو معمولا مختص سفرهای درون شهری هستند. این دو سامانه برای زمانی مناسب هستند که برای مسیر کار خود به دنبال یک همسفر هستید تا هم اوقات خوشی داشته باشید و هم هزینه خود را کاهش دهید. در تمام این سامانه‌ها با ارائه کد تخفیف سفر اشتراکی می‌توانید هزینه خود را از چیزی که هستند هم بیشتر کاهش دهید. میزان رضایت کاربران از هر سه این سامانه‌ها بالا بوده است و آمار نشان داده است که 60 درصد مردم به طور مساوی از این سه سامانه استفاده می‌کنند. گستردگی زیاد این سامانه‌ها، امروزه کمک زیادی به کاهش ترافیک در سطح شهر کرده است.

انواع کد تخفیف سفر اشتراکی

در این بخش، برخی از انواع مختلف کد تخفیف سفر اشتراکی آورده شده است:

کد تخفیف اولین خرید

اکثرا سامانه‌های سفر اشتراکی، یک کد تخفیف به عنوان تخفیف اولین سفر اشتراکی تحت عنوان کد تخفیف سفر اشتراکی در نظر می‌گیرند تا شما برای اولین استفاده خود از سامانه درصدی تخفیف داشته باشید. اینگونه پس از آشنایی با سامانه و خدمات آن، اگر رضایت داشته باشید به مشتری ثابت تبدیل می‌شوید. اکثر سامانه‌ها این تخفیف را برای مشتریان در نظر می‌گیرند. به عنوان مثال، 50 درصد تخفیف در اولین سفر اشتراکی شما می‌تواند تخفیف جذابی باشد.

کد تخفیف خدمات منتخب

گاهی برخی از خدمات سامانه‌های سفر اشتراکی به دلایلی مورد استقبال واقع نمی‌شوند. در این شرایط، تخفیفی برای این خدمات در نظر گرفته می‌شود تا مشتریان تشویق شوند آن‌ها را خریداری کنند. به عنوان مثال، سفرهای تهران شمال به صورت اشتراکی طرفداران کمی دارند، لذا معمولا دارای تخفیف هستند.

کد تخفیف برای افراد خاص

برخی سامانه‌ها با عقد قرارداد با سازمان تامین اجتماعی یا سازمان بازنشستگان یا شاید از روی علاقه شخصی، تخفیف‌هایی را برای افراد از گروه‌های خاصی در نظر می‌گیرند. به عنوان مثال تخفیف بازنشستگان، تخفیف افراد با توانایی‌های خاص و غیره. فقط لازم است کارت بازنشستگی یا تامین اجتماعی یا به طور کلی صنف خود را داشته باشید.

کد تخفیف اپلیکیشن

برخی سامانه‌های سفر اشتراکی دارای اپلیکیشن‌هایی هستند که مدت‌ها برای آن‌ها برنامه‌نویسی کرده‌اند. لذا برای تشویق مردم به دانلود این اپلیکیشن‌ها، کد تخفیف سفر اشتراکی را مخصوص استفاده از اپلیکیشن در نظر می‌گیرند.

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف

گاهی در مناسبات مختلف مانند تعطیلات نوروز، عید فطر و غیره برای شادی مردم، تخفیف‌هایی در نظر گرفته می‌شود. همچنین احتمال سفر و رفت و آمد در این مواقع بالاست؛ لذا این تخفیف مشتریان را تشویق به سفر اشتراکی می‌کند.

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات سامانه‌های سفر اشتراکی

در سامانه‌های گفته‌شده کد تخفیف سفر اشتراکی گاهی مخصوص خدمات خاص در نظر گرفته می‌شود که به شرح زیر است:

کد تخفیف ثبت سفر

گاهی شما برای یک تجربه جدید مقاومت دارید و نیاز به یک نیروی محرکه دارید که از محیط امن خود خارج شوید. کد تخفیف ثبت سفر باعث می‌شود شما با ثبت سفر خود، برای خدمات بعدی تخفیف دریافت کنید یا اگر در سامانه‌ای که وارد شده‌اید برای ثبت سفر هزینه دریافت می‌شود، آن هزینه شامل تخفیف شود.

کد تخفیف درخواست همسفری

پس از آن که سفر خود را ثبت کردید، باید درخواست همسفر کنید. برای این کار نیز تخفیفی در نظر گرفته شده است تا شما را در ادامه راه تجربه جدیدتان تشویق کند.

کد تخفیف سفر برون شهری

در سفر جاده‌ای، تمایل کمی به همسفر داشتن وجود دارد که مرتبط به مسائل امنیتی است. ارائه یک کد تخفیف، می‌تواند شما را تشویق کند تا ترس خود را کنار بگذارید و به هموطنان خود اعتماد کنید.

شرایط استفاده از کد تخفیف سفر اشتراکی چیست؟

استفاده از کد تخفیف سفر اشتراکی، شرایط خاصی دارد. این شرایط وابسته به سامانه ارائه‌دهنده کد تخفیف است. به عنوان مثال اکثر سامانه‌ها، کد تخفیف مخصوص اولین خرید را به شخصی می‌دهند که قبلا سفر اشتراکی نداشته باشد. در ادامه برخی از شرایط استفاده از کد تخفیف آورده شده‌اند:

اکثر کدهای تخفیف تاریخ انقضا دارند. زمان استفاده از کد تخفیف باید دقت کنید تاریخ انقضای آن نگذشته باشد. بعضی از کدهای تخفیف، مختص تماس تلفنی به دفتر شرکت هستند و هرچه کد را در کادر وارد کنید نتیجه ندارد. معمولا کدهای تخفیف که تخفیف زیادی را شامل می‌شوند، مخصوص خدمات خاصی هستند، به عنوان مثال باید یک سفر برون‌شهری را انتخاب کنید تا 200 هزار تومان تخفیف بگیرید.

همچنین بعضی کدهای تخفیف مخصوص تماس با شعب خاصی هستند و برای همه شعب اعمال نمی‌شوند یا به عنوان مثال مخصوص اپلیکیشن هستند. لذا در صورتی که کد تخفیف شما موثر واقع نمی‌شود، موارد بالا را چک کنید.

انواع کد تخفیف سفر اشتراکی را چگونه دریافت کنیم؟

سایت‌های زیادی وجود دارند که انواع کد تخفیف سفر اشتراکی را به شما ارائه می‌دهند. یکی از این سایت‌ها موپُن است. موپُن اینجا است تا کدهای تخفیف را به رایگان در اختیار شما قرار دهد و حس خوب و لذت‌بخش خرید با تخفیف را به شما تقدیم کند. در سایت موپُن می‌توانید فقط با سرچ سامانه فروشگاه، کدهای تخفیف مرتبط را دریافت بکنید. انواع کد تخفیف سفر اشتراکی در سایت موپُن در دسترس هستند. موپُن همچنین کانال تلگرامی دارد که می‌توانید اخبار کدهای تخفیف را از آن پیگیری کنید. همچنین شما می‌توانید از افزونه مرورگر موپُن در کروم برای دسترسی راحت ‌به کدهای تخفیف، استفاده بکنید. کافیست افزونه رایگان موپُن را نصب بکنید، سپس اسم سامانه مد نظرتان را جست‌وجو کنید تا تمام تخفیف‌های فعال آن برای شما نمایش داده بشود.

شما همچنین می‌توانید از ربات تلگرام موپُن نیز بهره ببرید. هنگامی که وارد ربات تلگرام موپُن شوید چهار گزینه وجود دارد. با انتخاب گزینه جست‌وجوی فروشگاه می‌توانید از میان 400 سایت و اپلیکیشن مختلف نام سامانه مورد نظر خود را وارد کنید تا تخفیف‌های فعال و تست شده برای شما نمایش داده شود. همچنین، با نصب اپلیکیشن موپُن می‌توانید به بیش از 10 هزار کد تخفیف رایگان از بیش از 1000 سایت و اپلیکیشن محبوب ایرانی دسترسی داشته باشید. با افزودن هر سامانه یا فروشگاه به لیست علاقه‌مندی‌ها می‌توانید از تخفیف‌های جدید آن فروشگاه نیز باخبر شوید. شما همچنین می‌توانید با وارد کردن ایمیل خود در سایت، در خبرنامه موپُن عضو شوید و تمام اخبار جدید را در ایمیل خود نیز دریافت کنید. لذا حتی اگر از تلگرام یا افزونه کروم استفاده نمی‌کنید، می‌توانید با ایمیل خود از اخبار مطلع شوید.

چگونه از کد تخفیف سفر اشتراکی استفاده کنیم؟

در سایت هر یک از سامانه‌های ذکرشده، پس از نهایی کردن سفر خود و در مرحله پرداخت، کادری وجود دارد که مختص کد تخفیف است. کافی است کد تخفیف که از موپُن برداشته‌اید را در این کادر کپی کنید و شاهد اعمال تخفیف باشید. البته شرایط استفاده از کد تخفیف را نیز در نظر بگیرید.

نحوه محاسبه تخفیف سفر اشتراکی با کد تخفیف چگونه است؟

وابسته به نوع کد تخفیف شما، تخفیف اعمال می‌شود. به عنوان مثال اگر شما کد تخفیف ده هزار تومانی داشته باشید پس از وارد و اعمال کردن آن، ده هزار تومان از هزینه کل کم می‌شود؛ یا مثلا اگر این کد تخفیف بر حسب درصد باشد، درصد مشخصی از هزینه کل کاهش پیدا می‌کند.