موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف سفر اشتراکی

کد تخفیف سفر اشتراکی

کد تخفیف 100 درصدی سفر با همپا

جهت سهولت در رفت و آمد تمامی سفرها با همپا به صورت رایگان انجام می‌شود. برای ورود به وبسایت همپا بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

5 هزار تومان اعتبار رایگان همپا

با عضویت در اپلیکیشن اشتراک گذاری سفر همپا از طریق لینک معرف موپُن، 5 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت نمایید. برای مشاهده لینک معرف موپن در وبسایت همپا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی رهسپار

به مناسبت یلدا. سقف تخفیف 5 هزار تومان. برای ورود به وبسایت رهسپار بر روی "خریدکنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده

50% اعتبار بیشتر در بلک فرایدی رهسپار

از جمعه 3 آذرماه می توانید با شارژ حساب کاربری خودتان در رهسپار 50٪ اعتبار بیشتر دریافت کنید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

5 هزار تومان اعتبار رایگان رهسپار

با عضویت در سامانه اشتراک‌گذاری سفر رهسپار از طریق لینک معرف موپن، 5 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت نمایید. برای ثبت نام از طریق لینک معرف موپن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی رهسپار

با وارد کردن کد تخفیف از 20 درصد تخفیف رهسپار، تا سقف 20 هزار تومان برای سفر به مرز عراق بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت رهسپار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی همپا

اگر تا به حال از کد تخفیف همپا استفاده نکرده‌اید، می‌توانید از30٪ تخفیف برای مسیر رفت و برگشت استان های تهران، قم، اراک، کاشان و اصفهان برخوردار شوید.

کد تخفیف منقضی شده

سفر اشتراکی

سفر اشتراکی همان سفری است که از دیرباز در ایران و در بین ایرانیان رایج بوده است. اغلب مردم ایران در زندگی‌های روزمره خود، باهم سفر نمودن را تجربه ‌کرده‌اند و علاوه بر رفع احتیاجات، گاها از همسفری با همدیگر لذت هم می‌بردند. این موضوع در حالی بود که اغلب کشورها، تجربه سفر با خودرو را به صورت انفرادی و به اصطلاح دربستی داشتند. بنابراین افرادی که قصد سفر در یک زمان مشخص و مشترک، به یک مقصد معین را دارند، می‌توانند از یک خودروی سواری مشترک جهت رسیدن به مقصدشان بهره ببرند و این نوع سفر، سفر اشتراکی نام دارد. در این راستا برخی سازمان‌ها دست به کار شده‌اند و کارمندان خود را به استفاده از این روش تشویق می‌کنند. خودرو تک‌سرنشین عامل اصلی آلودگی هوا و ترافیک است! چیزی که در این سیستم بیش از موارد دیگر مهم و ارزشمند است کمک در کاهش آلودگی هوا و کم کردن تعداد اتومبیل‌های تک‌سرنشین در سطح شهر می‌باشد. سرویس‌های باهمسفر، چارپایه، رهسپار، کاروانرو، همپا و... بخشی از فعالان در این حوزه می‌باشند. مزایای استفاده از سفرهای اشتراکی کاهش مصرف سوخت کاهش هزینه‌های جانبی خودرو کم شدن حجم ترافیک کاهش میزان آلاینده‌های سوختی کاهش هزینه‌های رفت و آمد کم شدن استرس‌های ناشی از رانندگی کم شدن نیاز به جای پارک همه ما نیز می‌توانیم با استفاده از این خدمت و پیوستن به هم‌مسیرهایمان، قدمی در پاکیزگی هوای شهرهایمان برداریم و همچنین در جهت کاهش هزینه‌های رفت و آمد خود تلاش نماییم.