موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف صنایع دستی

کد تخفیف صنایع دستی

کد تخفیف 5 درصدی مارسین

با استفاده از این کد تخفیف در خرید از فروشگاه اینترنتی مارسین از 5 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد بر محصولات تخفیف‌دار اعمال نمی‌شود. مارسین فروشنده محصولات صنایع دستی و هنرهای تجسمی، عطر و ...

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 1 میلیون تومانی مارسین

با وارد کردن این کد از 1 میلیون تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی مارسین، برای خرید‌های بالای 5 میلیون تومان بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که این کد بر روی محصولاتی که دارای تخفیف هستند اعمال نمی‌شود. برای ورود به وبسایت ...

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 200 هزار تومانی مارسین

با وارد کردن این کد تخفیف از 200 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی مارسین، برای خریدهای بالای 10 میلیون تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد بر روی محصولات تخفیف‌دار اعمال نمی‌شود. برای ورود به وبسایت مارسین بر ...

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 50 هزار تومانی سره گالری

با وارد کردن این کد می‌توانید محصولات فروشگاه صنایع‌دستی ایرانی سره گالری را با تخفیف 50 هزار تومانی برای خرید بالای 200 هزار تومان دریافت نمایید. جهت مشاهده و خرید محصولات وبسایت سره گالری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 100 هزار تومانی سره گالری

با وارد کردن این کد 100 هزار تومان تخفیف برای خریدهای بالای 350 هزار تومان از سره گالری، فروشگاه صنایع‌دستی ایرانی دریافت کنید. برای ورود به وبسایت سره گالری بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 80 هزار تومانی ترمه حسینی یزد ممنتو

با ثبت این کد تخفیف در فروشگاه اینترنتی صنایع دستی یزد ممنتو می‌توانید از 80 هزار تومان تخفیف برای خرید ترمه حسینی برخوردار شوید. برای مشاهده محصولات ترمه در وبسایت یزد ممنتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد

تخفیف 50 درصدی دوره‌های آموزشی هنری

بدون نیاز به وارد کردن کد از تخفیف 50 درصدی دوره‌های آموزشی هنری، سامانه‌‌ آموزش هنرهای دستی و فروشگاه کالاهای مربوطه بهره‌‎مند شوید. جهت مشاهده و خرید دوره‌های آموزشی در وبسایت هنری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اولین خرید ماهد

با وارد کردن این کد تخفیف در اولین خرید خود از فروشگاه سبک زندگی ایرانی اسلامی ماهد، از 10 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ماهد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اولین خرید ماهد

با وارد کردن این کد از تخفیف 10 درصدی اولین خرید ماهد، فروشگاه سبک زندگی ایرانی اسلامی بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت ماهد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی هنری

با استفاده از این کد تخفیف در خرید از هنری، سامانه‌‌ آموزش هنرهای دستی و فروشگاه کالاهای مربوطه، از 50 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که حداقل خرید برای اعمال این کد تخفیف 300 هزار تومان ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 1 میلیون تومانی محصولات منتخب مارسین

با استفاده از این کد تخفیف از 1 میلیون تومان تخفیف به مناسبت روز پرستار در خرید بالای 5 میلیون تومان خود از محصولات منتخب مارسین بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی محصولاتی که ...

کد تخفیف منقضی شده

60% تخفیف کلاس‌های آموزشی هنری

بدون وارد کد تخفیف می‌توانید با %60 تخفیف در کلاس‌های آموزشی وبسایت هنری از جمله چرم‌دوزی، نقاشی روی شیشه، بافتنی و قلاب‌بافی و... ثبت نام کنید. برای مشاهده کلاس‌های آموزشی در وبسایت هنری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی کلاس‌های آموزشی هنری

با وارد کردن این کد تخفیف از %50 تخفیف کلاس‌های آموزشی هنری بهره‌مند شوید. این کد تخفیف مربوط به بخش آکادمی هنری بوده و در بخش فروشگاه قابل اعمال نیست. برای مشاهده و ثبت‌نام کلاس‌های هنری بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی هنری

با وارد کردن این کد برای خرید بالاتر از 250 هزار تومانی خود از محصولات و لوازم موجود در وبسایت هنری و یا ثبت نام در کلاس‌های آموزشی، مبلغ 50 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. برای ورود به وبسایت ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی دوره‌های آموزشی هنری

با ثبت کد تخفیف از 40 درصد تخفیف ثبت‌نام دوره‌های آموزشی هنری، بهره‌مند شوید. این کد تخفیف مربوط به بخش آکادمی هنری بوده و در بخش فروشگاه قابل اعمال نیست. برای مشاهده‌ کلاس‌های آموزشی در وبسایت هنری بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده

صنایع دستی

در کشور ما صنایع دستی اصیل بسیاری وجود دارد که نمایان‌گر سنت‌ها و آیین‌های کهن ما هستند. استفاده از صنایع دستی نه تنها به محیط اطراف زیبایی می‌بخشند، بلکه به حفظ فرهنگ و هنر کشور نیز کمک شایانی می‌کند. امروزه فروشگاه‌های صنایع دستی بسیاری در سطح کشور وجود دارند که تعداد این فروشگاه‌ها در شهرهایی با جاذبه گردشگری بیشتر نیز می‌شود. این فروشگاه‌ها همانند یک پل ارتباطی بین هنرمندان و علاقمندان به هنر هستند و به رونق اقتصاد ملی کمک می‌کنند. با پیشرفت تکنولوژی فروشگاه‌های صنایع دستی نیز فعالیت خود را در بستر اینترنت گسترش دادند. علاقمندان به صنایع دستی شمال ایران و سایر نقاط کشور می‌توانند با استفاده از کد تخفیف صنایع دستی خرید لذت‌بخشی را از این فروشگاه‌ها تجربه کنند.

صنایع دستی چیست؟

صنایع دستی شامل طیف وسیعی از کالاها و ابزارهای دست‌ساز است که بیان‌گر فرهنگ، هنر، باورها و بینش مردم یک اقلیم است. این صنعت حاصل روح ملت‌ها و فرهنگ یک کشور است که می‌توان با استفاده از آن به روحیه مردم آن کشور پی برد. در تولید محصولات صنایع دستی اغلب از مواد اولیه بومی استفاده می‌شود و متاثر از هنر و خلاقیت فرد سازنده آن است. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های صنایع دستی ایجاد اشتغال در مناطق مختلف و خوداشتغالی است که موجب جذب گردشگر و درآمد ارزی می‌شود. محصولات تولید شده در صنایع دستی علاوه‌بر جنبه فرهنگی-هنری و تزئینی، جنبه کاربردی نیز دارند. علاقمندان به هنرهای دستی می‌توانند از انواع صنایع دستی به‌عنوان لوازم تزئینی یا پذیرایی استفاده کرده و مدت زمان زیادی نهگداری کنند.

خرید آنلاین صنایع دستی چه مزایایی دارد؟

خرید آنلاین صنایع دستی یک فرآیند ساده آنلاین است که افراد می‌توانند انواع محصولات هنرهای دستی را از سایت‌های فروشگاهی آنلاین خریداری کنند. فروشگاه‌های آنلاین با ارائه دسته‌بندی‌های مختلف برای انواع محصولات صنایع دستی فرآیند خرید اینترنتی را تا حد زیادی آسان کرده‌اند. با استفاده از این روش افراد می‌توانند به هنرهای دستی بومی سایر مناطق دسترسی پیدا کنند و بدون سفر به آن مناطق، سوغات هر اقلیم را خریداری نمایند. اغلب فروشگاه‌های اینترنتی صنایع دستی از یک فضای شیک و زیبا بهره می‌برند و موجب ترغیب کاربران به خرید صنایع دستی می‌گردند. فروشگاه‌های صنایع دستی برای ترغیب کاربران به خرید آنلاین انواع کد تخفیف صنایع دستی را نیز درنظر گرفته‌اند.

معرفی فروشگاه‌های صنایع دستی

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی به یک فضای آنلاین اطلاق می‌شود که امکان دست‌یابی به محصولات هنرهای دستی هر اقلیم را ساده‌تر می‌کند. این فروشگاه‌ها مرجعی برای خرید صنایع دستی بومی هر منطقه هستند. در زیر به معرفی برترین فروشگاه‌های آنلاین صنایع دستی می‌پردازیم.

اصفهان هنر

فروشگاه اصفهان هنر انواع صنایع دستی اصفهان از قبیل ظروف مسی، خاتم‌کاری، قلم‌زنی، میناکاری، سفره قلم‌کار و... را ارائه می‌دهد. این مجموعه با سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های دولتی و خصوصی از سراسر ایران همکاری داشته است. فروشگاه اصفهان هنر در سال ۱۳۹۴ راه‌اندازی شد و دست‌سازه‌های ایرانی را با اطمینان از اصالت هنری عرضه می‌کند. در این فروشگاه توجه ویژه‌ای به محصولات کاربردی صنایع دستی مانند ست‌های ویترینی جهیزیه، ساعت دیواری، جعبه جواهرات و... شده‌است. اصفهان هنر محصولات را در جعبه‌های نفیس بسته‌بندی می‌کند و پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته دارد.

دارنیا

فروشگاه اینترنتی دارنیا در سال ۱۳۹۳ با هدف معرفی و ترویج استفاده از انواع صنایع دستی ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد. در وب‌سایت این فروشگاه مطالب مفیدی با موضوع صنایع دستی ارائه می‌شود که برای علاقمندان و پژوهشگران به عنوان منبعی جامع عمل می‌کند. این فروشگاه قصد دارد تا با تولید آثار هنری فعالیت خود را در بازار جهانی گسترش دهد و صنایع دستی ایرانی را به سراسر دنیا معرفی کند. این مجموعه در سال ۱۳۹۴ توانست عنوان فروشگاه اینترنتی برتر تجارت الکترونیک را به انتخاب سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور کسب کند. دارنیا همچنین توانست عنوان مشارکت کننده برتر تجارت الکترونیک در بیست‌وششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی را از آن خود کند. در این فروشگاه محصولات متنوعی از قبیل مانتوهای هنری، قالیچه دست‌بافت، گلیم‌فرش، کوسن و رومیزی، گردنبند و آویز و... عرضه می‌شوند.

گردشهر

آرت شاپ آنلاین گردشهر دست‌سازه‌ها و دست‌دوزهای هنرمندان ایرانی را به علاقمندان در سراسر ایران عرضه می‌کند. آثار موجود در این مجموعه از هنرمندان نامی و طراحان صاحب سبک است که در تمامی آثار آن‌ها جوهره‌ای از عشق وجود دارد. این فروشگاه تمامی محصولات را با بالاترین سطح استانداردهای فروش و در کوتاه‌ترین زمان به مشتریان می‌رساند. گردشهر با رویکردی مشتری‌مدار علاقمندان را به خرید محصولات فاخر ایرانی ترغیب می‌کند و در تلاش است تا در رشد و شکوفایی هنر هنرمندان و طراحان ایرانی قدم بردارد.

ریسه گالری

ریسه گالری یک فروشگاه آنلاین زیورآلات دست‌ساز مانند انواع دستبند، گردنبند، پابند، بند عینک و... است که تمامی محصولات خود را از طلا، نقره و سنگ‌های طبیعی تهیه می‌کند. این فروشگاه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ با بهره‌گیری از متدهای روز دنیا و طراحانی باسلیقه آغاز نمود. این مجموعه با هدف به‌کارگیری از فرهنگ ایرانی به ساخت زیورآلات می‌پردازد.

هنری

هنری یک پلتفرم فروش کالاهای هنرهای دستی مانند نمددوزی، معرق‌کاری، نقاشی روی پارچه و... است که محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می‌کند. این وب‌سایت همچنین یک سامانه آموزش هنرهای دستی است که دوره‌های آنلاین بسیاری را برگزار می‌کند.

مقایسه بهترین فروشگاه‌های صنایع دستی

در اصفهان هنر ارسال سفارش‌ها به سراسر کشور به روش‌های مختلفی و در سریع‌ترین زمان انجام می‌شود و برای ارسال کالاهای خود اصالت، کیفیت، سلامت و بازگشت کالا را تضمین می‌کند.

چونک، صنایع دستی ایران را در خارج از ایران نیز به نمایش می‌گذارد و صنایع دستی ایرانی را به کل دنیا نیز ارسال می‌کند. این فروشگاه بسته بندی محصولات را به صورت خلاقانه و هنرمندانه‌ای انجام می‌دهد.

در وب‌سایت فروشگاه دارنیا از تصاویر جذاب و عناصر گرافیکی با زیبایی‌های بصری استفاده شده است که خرید از این فروشگاه را همانند خرید حضوری لذت‌بخش می‌سازد. در این فروشگاه برندهای هنری و صنایع دستی محبوب به چشم می‌خورند که فرصت خوبی را برای علاقمندان به خرید محصولات برند و شناخته‌شده فراهم می‌کند.

وب‌سایت گردشهر دسترسی به انواع زیورآلات، ظروف چوبی و سفالی، لوازم خانه، اکسسوری و سایر دست‌ساخته‌ها را برای علاقمندان در سراسر ایران فراهم کرده است. سفارشات ثبت شده در گردشهر در کوتاه‌ترین زمان و در محل مشتریان تحویل داده می‌شود.

در خرید آنلاین از فروشگاه هنری امکان مرجوعی کالا تا ۱۰ روز پس از دریافت کالا وجود دارد و ارسال خریدهای بیش از ۴۰۰ هزار تومان به‌صورت رایگان انجام می‌شود.

انواع کد تخفیف صنایع دستی‌

فروشگاه‌های صنایع دستی انواع کد تخفیف صنایع دستی را برای ایجاد یک مزیت رقابتی و بازاریابی برای محصولات خود ارائه می‌دهند. این فروشگاه‌ها با در نظر گرفتن کدهای تخفیف به معرفی محصولات خود و جلب نظر مشتریان می‌پردازند. کاربران با استفاده از این کدهای تخفیف می‌توانند محصولات صنایع دستی مورد علاقه خود را با پرداخت هزینه کمتر تهیه نمایند. فروشندگان با ارائه کدهای تخفیف، فروش انواع محصولات خود را بر پایه سود کمتر و فروش بیشتر قرار می‌دهند.

کد تخفیف اولین خرید

کد تخفیف اولین خرید صنایع دستی ویژه کاربرانی طراحی شده‌است که اولین خرید خود را از پلتفرم‌های آنلاین فروش صنایع دستی انجام می‌دهند. این کد تخفیف فقط برای یک بار و در اولین خرید قابل استفاده است و برای خریدهای بعدی یا کاربران قدیمی قابل استفاده نیست.

کد تخفیف مناسبتی

فروشگاه‌های آنلاین صنایع دستی در مناسبت‌های مختلف مانند شب یلدا، عید نوروز، عید فطر، عید غدیر و... کدهای تخفیفی را برای استفاده کاربران خود و ترغیب کاربران جدید در نظر می‌گیرند. این کدهای تخفیف به‌صورت درصدی و یا یک مبلغ ثابت برای یک حداقل خرید یا گروهی از محصولات ارائه می‌شوند.

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات فروشگاه‌های صنایع دستی

فروشگاه‌های صنایع دستی برای انواع خدمات و محصولات خود که از طریق پلتفرم‌های آنلاین به فروش می‌رسانند، کدهای تخفیفی را به اشتراک می‌گذارند تا علاقمندان به محصولات صنایع دستی و خدمات این فروشگاه‌ها بتوانند با صرف هزینه‌ای کمتر، آن‌ها را خریداری کنند.

کد تخفیف دوره‌های آموزشی هنری

کد تخفیف دوره‌های آموزشی هنری برای بخش آکادمیک پلتفرم‌های صنایع دستی طراحی شده‌است و در بخش فروشگاه قابل اعمال نیست. افرادی که علاقمند به شرکت در دوره‌های آموزشی هنر و صنایع دستی هستند می‌توانند با استفاده از این کدهای تخفیف با پرداخت هزینه کمتری در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند.

کد تخفیف پکیج‌های سازمانی

این کد تخفیف برای خرید پکیج‌های هدیه سازمانی شامل انواع اقلام هنری مانند میناکاری و خاتم‌‌کاری ارائه می‌شوند. سازمان‌ها و شرکت‌هایی که می‌خواهند از یک محصول خاص برای افراد بسیاری تهیه نمایند، می‌توانند با استفاده از این کدهای تخفیف پکیج‌های زیبایی را برای هدیه دادن به کارمندان و افراد سازمان خود استفاده کنند.

کد تخفیف محصول خاص

این کد تخفیف برای برخی از محصولات ارائه می‌شود و کاربران با وارد کردن این کد از تخفیف در خرید آن محصول بهره‌مند می‌شوند. این دسته از کدهای تخفیف اغلب در انتهای فصل و یا زمان‌های محدودیت در موجودی کالا ارائه می‌شوند.

شرایط استفاده از کد تخفیف صنایع دستی چیست؟

مهم‌ترین شرط استفاده از کد تخفیف صنایع دستی معتبر بودن آن است. شما می‌توانید انواع کدهای تخفیف قانونی و دارای اعتبار را از طریق پلتفرم‌های به اشتراک‌گذاری کدهای تخفیف پیدا کنید و سپس آن‌ها را خرید خود از سایت فروش صنایع دستی با توجه به ویژگی‌های کدهای تخفیف اعمال نمایید. هر کد تخفیف با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، مبلغی را از فاکتور نهایی خرید کسر کرده و خریدی مقرون به‌صرفه‌تر را برای شما فراهم می‌کند.

انواع کد تخفیف صنایع دستی را چگونه دریافت کنیم؟

شما می‌توانید انواع کدهای تخفیف صنایع دستی را از طریق پلتفرم‌های ارائه دهنده کدهای تخفیف پیدا کنید. پلتفرم موپُن اولین و بزرگ‌ترین پلتفرم اشتراک‌گذاری انواع کدها و کوپن‌های تخفیف است که تنها کدهای تخفیف معتبر و قانونی را ارائه می‎‌دهد. این پلتفرم ابتدا از درستی کدهای تخفیف اطمینان حاصل کرده و سپس آن‌ها را با کاربران خود به اشتراک می‌گذارد. موپُن بستری برای رقابت انواع فروشگاه‌ها و مراکز خدماتی آنلاین است تا هم آن‌ها بتوانند محصولات و خدمات خود را به کاربران معرفی کنند و هم کاربران بتوانند با مقایسه آن‌ها به بهترین و ارزان‌ترین محصولات و خدمات دسترسی پیدا کنند. این پلتفرم انواع کد تخفیف فروشگاه‌های آنلاین و مراکز خدمات اینترنتی را از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن، افزونه مرورگر، خبرنامه، کانال و ربات تلگرام در اختیار کاربران قرار می‌دهد. لازم به‌ذکر است که تمامی خدمات موپُن به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند.

چگونه از کد تخفیف صنایع دستی استفاده کنیم؟

برای استفاده از کد تخفیف صنایع دستی در ابتدا باید کدهای تخفیف قانونی و دارای اعتبار را از طریق پلتفرم اشتراک‌گذاری کدهای تخفیف موپُن پیدا کرده و آن را در جایی ذخیره کنید. سپس وارد سایت یا اپلیکیشن فروشگاه صنایع دستی مورد نظر شوید و درصورت نیاز، حساب کاربری ایجاد نمایید. حال با جست‌وجو در پلتفرم مورد نظر برای خرید صنایع دستی اقدام کنید و خرید خود را نهایی سازید. سپس در پرداخت هزینه نهایی سفارش، کد تخفیفی که از قبل ذخیره کرده بودید را در کادر تعبیه شده برای کد تخفیف وارد نمایید و فرآیند پرداخت را تکمیل کنید. در پایان پس از اعمال کد تخفیف، مبلغ تخفیف از پرداخت نهایی شما کسر می‌شود.

نحوه محاسبه تخفیف صنایع دستی با کد تخفیف چگونه است؟

کدهای تخفیف صنایع دستی انواع مختلفی دارند و پس از اعمال در خرید اینترنتی، مبلغی را از هزینه نهایی فاکتور خرید کسر می‌کنند. این کدهای تخفیف اغلب به‌صورت درصدی و یا یک مبلغ ثابت در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و معمولا برای یک حداقل مبلغ خریدی اعمال می‌شوند. برای مثال کد تخفیف ۱۵ درصدی برای خریدهای بالاتر از ۶۰۰ هزار تومان به این صورت است که پس از خرید اینترنتی محصولات صنایع دستی به ارزش حداقل ۶۰۰ هزار تومان توسط کاربران، پس از اعمال کد تخفیف ۱۵ درصد از مبلغ نهایی فاکتور خرید کاسته می‌شود. کدهای تخفیفی که به‌صورت یک مبلغ ثابت ارائه می‌شوند به این صورت هستند که پس از اعمال کد تخفیف توسط کاربر در خرید آنلاین صنایع دستی، مبلغ ثابتی به ازای یک حداقل خرید از فاکتور نهایی کسر می‌شود.