موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف صنایع دستی

کد تخفیف صنایع دستی

کد تخفیف 20 هزار تومانی هنری

با وارد کردن کد تخفیف در خرید از فروشگاه آنلاین هنری از 20 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. حداقل میزان خرید برای اعمال کد تخفیف مبلغ 150 هزار تومان می‌باشد. لازم به ذکر است کلاس‌های آموزشی هنری شامل این تخفیف ...

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 15 درصدی محصولات اتاق نشیمن ماهد

با وارد کردن این کد تخفیف از 15 درصد تخفیف محصولات اتاق نشیمن ماهد، فروشگاه سبک زندگی ایرانی اسلامی بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات اتاق نشیمن در وبسایت ماهد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 4 ماه بعد

کد تخفیف 15 درصدی اولین خرید ماهد

با وارد کردن کد تخفیف از 15 درصد تخفیف اولین خرید ماهد، فروشگاه سبک زندگی ایرانی اسلامی تا سقف 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ماهد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 4 ماه بعد

کد تخفیف 80 هزار تومانی ترمه حسینی یزد ممنتو

با ثبت این کد تخفیف در فروشگاه اینترنتی صنایع دستی یزد ممنتو می‌توانید از 80 هزار تومان تخفیف برای خرید ترمه حسینی برخوردار شوید. برای مشاهده محصولات ترمه وبسایت یزد ممنتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 4 ماه بعد

کد تخفیف 60 هزار تومانی ظروف چدن یزد ممنتو

با ثبت این کد تخفیف در فروشگاه اینترنتی صنایع دستی یزد ممنتو می‌توانید از 60 هزار تومان تخفیف برای خرید ظروف چدن برخوردار شوید. برای مشاهده ظروف چدن در وبسایت یزد ممنتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 4 ماه بعد

کد تخفیف 15 درصدی ماهد

با وارد کردن کد تخفیف از 15 درصد تخفیف ماهد، فروشگاه سبک زندگی ایرانی اسلامی تا سقف 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ماهد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 4 ماه بعد

تا 80 درصد کد تخفیف کلاس‌های آموزشی هنری

با وارد کردن این کد تخفیف از %80 تخفیف کلاس‌های آموزشی هنری، سامانه آنلاین آموزش و لوازم هنری بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است می‌توانید از این کد در خرید اول از %35 تخفیف، در خرید دوم از %50 تخفیف، ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 هزار تومانی هنری

با وارد کردن کد تخفیف از 25 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی ابزار هنری و خرازی آنلاین هنری برای سبد خرید بالای 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای دوره‌های آموزشی قابل استفاده ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف ارسال رایگان هنری

با ثبت این کد تخفیف می‌توانید سفارش‌های بیش از 100 هزار تومان در فروشگاه ابزار هنری و خرازی آنلاین هنری را رایگان دریافت کنید. برای ورود به وبسایت هنری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 60 درصدی کلاس‌های آموزشی هنری

با وارد کردن این کد تخفیف می‌تونید از 60 درصد تخفیف کلاس‌های آموزشی هنری، فروشگاه مواد و ابزار هنری بهره‌مند شوید. برای مشاهده کلاس‌های آموزشی در وبسایت هنری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی گیوه زنجان

با وارد کردن کد تخفیف از 20 درصد تخفیف فروشگاه اینترنتی صنایع دستی گیوه زنجان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت گیوه زنجان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

50 درصد تخفیف کلاس‌های آموزشی هنری

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید کلاس‌های آموزشی فروشگاه اینترنتی لوازم هنری و خرازی هنری را با 50 درصد تخفیف شرکت کنید. برای مشاهده کلاس‌های آموزشی هنری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 8 درصدی ریسه گالری

با واردکردن این کد از ٪8 تخفیف در خرید از ریسه گالری، فروشگاه اینترنتی طلا، نقره، دستبند و پابند، بهره‌مند خواهید شد. برای ورود به سایت ریسه گالری روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی محصولات برند چنته ماهد

با وارد کردن این کد می‌توانید از 15 درصد تخفیف محصولات برند چنته ماهد، فروشگاه اینترنتی سبک زندگی ایرانی، اسلامی، بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید محصولات چنته در وبسایت ماهد روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

تا 50 درصد تخفیف بلک فرایدی ریسه گالری

بدون وارد کردن کد تخفیف از حداکثر 50 درصد تخفیف محصولات ریسه گالری، فروشگاه اینترنتی طلا، نقره، دستبند و پابند بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات بلک فرایدی در وبسایت ریسه گالری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

صنایع دستی

صنایع دستی هر شهر با شهر دیگر متفاوت است و این صنایع آنقدر خواستنی و زیبا هستند که هر شخصی مشتاق است تا بخش هر چند کوچکی از آن را در منزل خود داشته باشد. البته که این روزها در شهرهای بزرگی همچون تهران مغازه‌های مختلفی برای فروش این صنایع دستی وجود دارد، اما هیچ چیزی نمی‌تواند جای صنایع دستی همان شهر را بگیرد. اگر همه صنایع دستی شهرستان‌های مختلف دارای یک وب سایت مخصوص برای فروش محصولات خود بودند، دیگر مشکلی نبود. اما این اتفاق برای همه شهرستان‌ها ممکن نیست و صاحبان این صنایع تاکنون اقدامی در این زمینه نداشته‌اند. به همین دلیل وبسایت‌های خاصی به فروش محصولات سنتی و صنایع دستی شهرهای مختلف ایران می‌پردازند تا همه افرادی که به هنرهای دستی و این صنایع علاقه خاصی دارند بتوانند از راه دور نیز آنها را خریداری کنند؛ بدون آنکه نیاز به مراجعه به این شهرستان‌ها باشد.

خدمات این فروشگاه‌های آنلاین نیز همچون فروشگاه‌های اینتزنتی دیگر باید شامل مهلت تعویض یا عودت اجناس باشد. اگر شما با این فروشگاه‌ها در یک شهر باشید، فروشنده می‌تواند برای شما امتیاز پرداخت درب منزل را قائل شود. اما اگر در شهر دیگری مستقر هستید، باید هزینه را حین سفارش محصول پرداخت کنید.

وبسایت‌های این فروشگاه‌ها نیز باید شامل تصاویر زیبا و واضحی باشد که با نمونه واقعی این صنایع دستی تفاوت چندانی نکند. بنابراین محصولی که به دست مشتری می‌رسد، دقیقا شکل همان تصویری است که در وبسایت فروش صنایع دستی دیده است.