موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف صنایع دستی

کد تخفیف صنایع دستی

کد تخفیف 25 هزار تومانی هنری

با استفاده از این کد می‌توانید از 25 هزار تومان تخفیف فروشگاه ابزار هنری و خرازی آنلاین هنری، برای خریدهای بالای 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت هنری روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 35 هزار تومانی هنری

با استفاده از این کد می‌توانید از 35 هزار تومان تخفیف هنری، فروشگاه مواد و ابزار هنری و خرازی آنلاین، برای خریدهای بالای 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت هنری روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی کلاس‌های آموزشی هنری

با وارد کردن کد از %50 تخفیف کلاس‌های آموزشی آنلاین هنری بهره‌مند شوید، برای خرید کلاس‌های آموزشی در وبسایت هنری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

تا %50 کد تخفیف هنری

با وارد کردن کد تخفیف تا %50 تخفیف هنری، فروشگاه اینترنتی آموزش، الگو و مواد اولیه بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف %50 تخفیف برای دوره‌های آموزشی و 20 هزار تومان تخفیف محصولات برای سفارش‌های بالای ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی کلاس‌های آموزشی هنری

با وارد کردن کد از %30 تخفیف کلاس‌های آموزشی خرازی آنلاین هنری بهره‌مند شوید، برای خرید کلاس‌های آموزشی در وبسایت هنری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 100 درصدی ارسال هنری

با این کد می‌توانید از 100 درصد تخفیف ارسال برای سفارش‌های بیشتر از 100 هزار تومان هنری، خرازی آنلاین، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت هنری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 درصدی ریسه گالری

با این کد می‌توانید از 5 درصد تخفیف ریسه گالری، فروشگاه اینترنتی طلا، نقره، دستبند و پابند بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ریسه گالری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

30 هزار تومان تخفیف اولین خرید ریسه گالری

با ثبت نام در ریسه گالری، سامانه فروش آنلاین طلا، از 30 هزار تومان تخفیف برای اولین خرید خود بهره‌مند شوید. لازم به توضیح است که این تخفیف نیاز به کد ندارد و پس از ثبت نام در فروشگاه ریسه ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

تا %30 تخفیف آفر هفته ریسه گالری

با ورود به لینک آفر هفته ریسه گالری، فروشگاه اینترنتی زیورآلات تا %30 تخفیف محصولات مختلف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که تعداد محصولات محدود بوده و به صورت هفتگی تغییر می‌کند. برای مشاهده محصولات آفر هفته در وبسایت ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی ریسه گالری

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف فروشگاه اینترنتی زیورآلات ریسه گالری بر روی خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ریسه گالری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی ترمه سرمه

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف ترمه سرمه، فروشگاه اینترنتی صنایع دستی و تزئینات خانه برای سفارش‌های بالای 350 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ترمه سرمه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 8 درصدی ریسه گالری

با وارد کردن کد تخفیف از %8 تخفیف فروشگاه اینترنتی زیورآلات ریسه گالری بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت ریسه گالری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی ریسه گالری

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف فروشگاه اینترنتی زیورآلات ریسه گالری بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این کد بر زیور‌آلات طلا اعمال نمی‌گردد. برای ورود به وبسایت ریسه گالری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 هزار تومانی این سبک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف بازار اجتماعی آنلاین این سبک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت این سبک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی کلاس‌های آموزشی هنری

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف کلاس‌های آموزشی سایت هنری بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده و ثبت‌نام کلاس‌های آموزشی در وبسایت هنری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

صنایع دستی

صنایع دستی هر شهر با شهر دیگر متفاوت است و این صنایع آنقدر خواستنی و زیبا هستند که هر شخصی مشتاق است تا بخش هر چند کوچکی از آن را در منزل خود داشته باشد. البته که این روزها در شهرهای بزرگی همچون تهران مغازه‌های مختلفی برای فروش این صنایع دستی وجود دارد، اما هیچ چیزی نمی‌تواند جای صنایع دستی همان شهر را بگیرد. اگر همه صنایع دستی شهرستان‌های مختلف دارای یک وب سایت مخصوص برای فروش محصولات خود بودند، دیگر مشکلی نبود. اما این اتفاق برای همه شهرستان‌ها ممکن نیست و صاحبان این صنایع تاکنون اقدامی در این زمینه نداشته‌اند. به همین دلیل وبسایت‌های خاصی به فروش محصولات سنتی و صنایع دستی شهرهای مختلف ایران می‌پردازند تا همه افرادی که به هنرهای دستی و این صنایع علاقه خاصی دارند بتوانند از راه دور نیز آنها را خریداری کنند؛ بدون آنکه نیاز به مراجعه به این شهرستان‌ها باشد.

خدمات این فروشگاه‌های آنلاین نیز همچون فروشگاه‌های اینتزنتی دیگر باید شامل مهلت تعویض یا عودت اجناس باشد. اگر شما با این فروشگاه‌ها در یک شهر باشید، فروشنده می‌تواند برای شما امتیاز پرداخت درب منزل را قائل شود. اما اگر در شهر دیگری مستقر هستید، باید هزینه را حین سفارش محصول پرداخت کنید.

وبسایت‌های این فروشگاه‌ها نیز باید شامل تصاویر زیبا و واضحی باشد که با نمونه واقعی این صنایع دستی تفاوت چندانی نکند. بنابراین محصولی که به دست مشتری می‌رسد، دقیقا شکل همان تصویری است که در وبسایت فروش صنایع دستی دیده است.