موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف عینک

کد تخفیف عینک

کد تخفیف 15 درصدی آرکوشاپ

شما می‌توانید با وارد کردن این کد تخفیف در خرید خود از فروشگاه اینترنتی انواع عینک طبی، عینک آفتابی، عینک کامپیوتر و... آرکوشاپ از 15 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. جهت مشاهده و خرید انواع عینک در وبسایت آرکوشاپ بر روی ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 200 هزار تومانی عینک‌های عینک استور

در فروشگاه آنلاین عینک استور، این کد تخفیف را وارد کرده و از 200 هزار تومان تخفیف به ازای هر محصول از دسته‌بندی عینک دریافت کنید. لازم به ذکر است که حداقل خرید برای استفاده از این تخفیف، 2 میلیون ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 7 درصدی عدسی عینک استور

با استفاده از این کد تخفیف در خرید عدسی از فروشگاه اینترنتی انواع عینک طبی، عدسی عینک، عینک آفتابی و... عینک استور از %7 تخفیف برخوردار خواهید شد. برای مشاهده و ورود به صفحه مربوط به خرید انواع عدسی در ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 درصدی عینک استور

با استفاده از این کد تخفیف در خرید از عینک استور، از 5 درصد تخفیف بدون محدودیت بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت عینک استور، فروشگاه آنلاین انواع عینک طبی و آفتابی، تجهیزات اپتومتری، تجهیزات عینک‌سازی و لوازم جانبی عینک، ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی اولین خرید صاپتیک استور

با ثبت این کد از 15 درصد تخفیف صاپتیک استور، فروشگاه اینترنتی عینک، بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید حداقل خرید برای استفاده از این سفارش 1 میلیون و 500 هزار تومان می‌باشد و فقط برای اولین سفارش قابل اعمال است. ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 درصدی عینک استور

با وارد کردن این کد از تخفیف 5 درصدی فروشگاه اینترنتی انواع عینک طبی، عدسی عینک، عینک آفتابی و... عینک استور تا سقف 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت عینک استور بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی عینک استور

با استفاده از این کد می‌توانید از تخفیف 10 درصدی فروشگاه آنلاین عینک طبی، عدسی عینک، عینک آفتابی و... عینک استور تا سقف 40 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت ثبت سفارش و ورود به وبسایت عینک استور بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی لوناتو

برای خرید عینک آفتابی، طبی و لنز چشم از فروشگاه آنلاین لوناتو می‌توانید با ثبت این کد از 10 درصد تخفیف برخوردار شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف روی محصولات تخفیف‌دار اعمال نخواهد شد. برای ورود به ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی ایران آیلند

با وارد کردن این کد تخفیف از %30 تخفیف خرید از ایران آیلند، مرجع خرید اینترنتی انواع عینک آفتابی و طبی، برخوردار خواهید شد. جهت ورود به وبسایت ایران آیلند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 200 هزار تومانی عینک‌های مخصوص کامپیوتر لوناتو

با ثبت این کد تخفیف از 200 هزار تومان تخفیف عینک‌های مخصوص کامپیوتر وبسایت لوناتو بهره‌مند شوید. برای خرید و مشاهده عینک‌های مخصوص کامپیوتر لوناتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی عینک‌های آفتابی لوناتو

با وارد کردن این کد تخفیف از 10 درصد تخفیف عینک‌های آفتابی وبسایت لوناتو بهره‌مند شوید. برای خرید و مشاهده عینک‌های آفتابی وبسایت لوناتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 250 هزار تومانی عینک‌های طبی لوناتو

با ثبت این کد تخفیف از 250 هزار تومان تخفیف عینک‌های طبی وبسایت لوناتو بهره‌مند شوید. برای خرید و مشاهده عینک‌های طبی لوناتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

تا 90 درصد تخفیف بلک فرایدی لوناتو

بدون وارد کردن کد تخفیف از حداکثر 90 درصد تخفیف لوناتو، فروشگاه اینترنتی لنز و عینک بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات بلک فرایدی لوناتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 100 هزار تومانی دکتر عینک

با وارد کردن کد از 100 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی دکتر عینک برای خرید بالای 600 هزار تومان بهره‌‌‌‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد برای محصولات فروش ویژه قابل استفاده نیست. برای ورود به وبسایت دکتر ...

کد تخفیف منقضی شده

15% تخفیف عینک‌های برند SPY لوناتو

بدون وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف عینک‌های برند SPY در فروشگاه آنلاین انواع عینک‌ لوناتو بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده عینک‌های برند SPY در وبسایت لوناتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

عینک

عینک یکی از ملزومات زندگی بسیاری از افراد جامعه است. دسته زیادی از مردم مشکلات جزئی چشمی دارند که سبب می‌شود عینک برای آن‌ها عضوی جدانشدنی در زندگیشان باشد. حتی غیر از انواع عینک‌های طبی بسیاری از ما روزانه عینک آفتابی بر چشمانمان می‌زنیم تا از آسیب نور خورشید بر آن‌ها جلوگیری نماییم.

امروزه با پیشرفت روزافزون علم و ماشینی شدن زندگی شهری می‌توان همه چیز را به صورت آنلاین خریداری کرد. عینک نیز یکی دیگر از این محصولات است که تنها با داشتن اطلاعات کافی در زمینه نوع عینک انتخابی می‌توان بهترین نوع آن را یافت و به صورت آنلاین تهیه کرد. حتی با داشتن کد تخفیف عینک می‌توانید بهترین کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید. در ادامه به بررسی کامل خرید آنلاین عینک خواهیم پرداخت.

خرید آنلاین عینک چه مزایایی دارد؟

همان‌گونه که در تمامی این سال‌ها شاهد بوده‌ایم، روز به روز بر طرفداران خرید آنلاین افزوده می‌شود. خرید آنلاین عینک نیز یکی از همین دسته‌های پرطرفدار است. زیرا مزایای فراوانی برای مشتری دارد. چه بسا که بتوانید کد تخفیف عینک را نیز دریافت کنید و خرید اقتصادی‌تری داشته باشید.

به عنوان اولین مزیت می‌توان به این موضوع اشاره کرد که خرید آنلاین عینک سبب می‌گردد که شما از ترافیک شهری در امان باشید. اگر در گذشته مجبور بودید برای خرید یک عینک ساعت‌ها وقت خود را در ترافیک بگذرانید امروزه می‌توانید با یک کلیک ساده بدون بیرون گذاشتن پایتان از خانه عینک مورد نظر خود را سفارش داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. گرچه در چند سال اخیر همه‌گیری کرونا باعث خانه‌نشینی بسیاری از مردم شد و به خودی خود سبب شد تا خرید آنلاین عینک و دیگر اقلام مورد نیاز افزایش یابد.

مزیت بعدی که می‌توان از آن نام برد، روبه‌رو شدن با تنوع کم‌نظیر عینک‌هاست. زمانی که شما به شکل حضوری جهت تهیه عینک مراجعه می‌نمایید قاعدتا نمی‌توانید تمامی عینک‌فروشی‌های شهر را بگردید. اما زمانی که خرید آنلاین عینک انجام می‌دهید با مجموعه بزرگی از فروشگاه‌های ارائه‌دهنده عینک مواجه خواهید شد که تنوع بی‌نظیری از محصولات را در اختیار شما قرار می‌دهد. ضمن اینکه تک تک این فروشگاه‌ها بر روی بسیاری از محصولات خود کد تخفیف عینک ارائه می‌دهند که به نفع مشتری نیز خواهد بود.

مزیت بعدی دردسترس بودن خرید آنلاین عینک می‌باشد. به طور مثال زمانی که شما در محل و شرایطی هستید که امکان خرید حضوری عینک وجود ندارد و وقت و زمان کمی نیز دارید، تنها کافیست با یک کلیک ساده بتوانید عینک مورد نظر خود را در کمترین زمان در دسترس خود داشته باشید.

از دیگر مزیت‌های خرید آنلاین عینک می‌توان به صرفه‌جویی از وقت گران‌بهای شما نیز اشاره کرد. زمانی که شما از منزل خرید خود را به شکل آنلاین انجام می‌دهید دیگر لازم نیست ساعت‌ها زمان خود را بیرون از منزل در ترافیک و گرما و سرما تلف کنید. می‌توانید با چند دقیقه زمان گذاشتن، سفارش آنلاین خود را تکمیل کرده و سپس به رسیدگی به کارهای مهم‌تر روزانه خود بپردازید.

در انتها نیز به عنوان آخرین مزیت می‌توان از امکان استفاده از کد تخفیف عینک نیز نام برد. خرید با یک تخفیف خوب و استثنایی، لذت خرید را برای شما دوچندان می‌نماید. انواع کد تخفیف عینک به خودی خود یک مزیت مهم محسوب می‌شود.

معرفی سامانه‌های فروش آنلاین عینک

حال که بررسی مزایای خرید آنلاین عینک پرداختیم بهتر است بدانیم چطور می‌توان یک خرید خوب را به صورت آنلاین انجام داد؟ در وهله اول لازم است تا از اعتبار سایت مورد نظر آگاه باشید. در واقع در اولین قدم باید سامانه‌های فروش آنلاین عینک را بشناسید تا بتوانید یک خرید خوب و به صرفه انجام بدهید. در وهله دوم نیز باید بدانید که کد تخفیف عینک به کدام یک از سامانه‌های فروش آنلاین تعلق می‌گیرد تا بتوانید یک خرید عالی داشته باشید. در ادامه به بررسی تک تک سامانه‌های فروش آنلاین عینک می‌پردازیم.

لوناتو

یکی از کامل‌ترین سامانه‌های فروش آنلاین عینک سایت لوناتو می‌باشد. از این رو که این سایت علاوه بر ارائه انواع عینک به فروش انواع لنز چشمی و لوازم جانبی مرتبط با عینک و لنز چشمی نیز می‌پردازد. علاوه بر این سایت لوناتو یک سرویس ویژه مشتریان دارد که بسیار جذاب و کاربردی است. سرویس مشاوره رایگان و تست عینک در محل از خدمات استثنایی این سایت می‌باشد. با ثبت درخواست تست رایگان در محل می‌توانید پکیج‌های عینک‌های مورد نظرتان را بر روی صورت خود در منزل تست کنید تا ببینید کدام یک بیشتر باب سلیقه شماست و آن را انتخاب کنید. این سایت به ارائه انواع کد تخفیف عینک نیز می‌پردازد که به خودی خود یک آپشن عالی محسوب می‌شود.

عینک استور

یکی دیگر از سامانه‌های فروش آنلاین عینک، عینک استور می‌باشد. این سایت علاوه بر اینکه به صورت تخصصی در زمینه ارائه عینک طبی و عدسی فعالیت می‌نماید، تجهیزات اپتومتری نیز می‌فروشد. از این رو یک منبع خرید مناسب برای افرادی است که دفاتر کار بینایی‌سنجی دارند. مدیریت و دفتر سایت در شهر مشهد مستقر می‌باشد. اما ارسال به سراسر نقاط ایران را پوشش می‌دهد. هم‌چنین برای مشتریان کد تخفیف عینک نیز در نظر می‌گیرد که بسیار به صرفه و عالی خواهد بود.

ایران آیلند

به عنوان یکی دیگر از سامانه‌های فروش آنلاین عینک می‌توان به سایت ایران آیلند اشاره کرد. این سایت به صورت تخصصی در زمینه فروش انواع عینک اعم از طبی و آفتابی فعالیت دارد. در ضمن تست رایگان 7 عدد عینک در محل شما را نیز دارد. البته استفاده از این قابلیت تنها برای عزیزان ساکن تهران امکان‌پذیر است. البته با ارائه انواع کد تخفیف عینک به مشتریان خود آفرهای ویژه‌ای اختصاص می‌دهد.

دکتر عینک

دکتر عینک نیز یک سایت تخصصی در زمینه ارائه انواع عینک طبی و آفتابی و لوازم جانبی مرتبط با آن می‌باشد. دکتر عینک نسبت به سامانه‌های دیگر فروش آنلاین عینک، انواع مطالب علمی مرتبط با عینک و چشم و... را در تنوع بالا درون سایت بارگذاری می‌نماید. علاوه بر آن با وجود یک بخش راهنمایی دقیق در شیوه انتخاب عینک مناسب کمک می‌کند تا بسیاری از عزیزان در نحوه انتخاب عینک مناسب دچار مشکل نشوند. علاوه بر تمام این موارد سایت دکتر عینک بر روی بسیاری از محصولات خود کد تخفیف عینک ارائه می‌دهد که بسیار پیشنهاد خوبی برای خرید از این سایت می‌باشد.

مقایسه بهترین سامانه‌های فروش آنلاین عینک

قطعا تمامی سامانه‌های فروش آنلاین عینک که پیش‌تر به بررسی آن‌ها پرداختیم، همگی خوب و مناسب هستند. اما بسته به نیاز و شرایط شما می‌توان بهترین را انتخاب کرد. به طور مثال اگر شما حتما نیاز داشته باشید تا عینک خود را در منزل تست نمایید می‌توانید خرید خود را از سایت ایران آِیلند یا لوناتو انجام دهید. اما اگر چنین سرویسی مد نظرتان نباشد باقی سایت‌ها نیز برای رفع نیاز شما بسیار مناسب خواهند بود.

از طرفی دیگر ایران آیلند ارسال رایگان به سراسر ایران را انجام می‌دهد. این گزینه یک حسن بزرگ برای انتخاب این سایت فروش می‌باشد. یا به طور مثال عینک استور به ارائه تجهیزات اپتومتری می‌پردازد. خب از این جهت انتخاب مناسب‌تری برای افراد فعال در زمینه بینایی سنجی یا اپتومتری می‌باشد.

در نتیجه برای انتخاب بهترین سامانه فروش آنلاین عینک، لازم است تا در ابتدا نیازهای خود از یک سایت را بیابید و بر اساس آن‌ها تصمیم بگیرید و بهترین را انتخاب نمایید.

انواع کد تخفیف عینک

مگر می‌شود جایی نام خرید کردن باشد اما خبری از تخفیف نباشد؟ حال که انواع سامانه‌های فروش آنلاین عینک که معتبر و مناسب هستند را شناختیم، به سراغ انواع کد تخفیف عینک می‌رویم. تا بتوانیم با دریافت کد تخفیف عینک، یک خرید لذت‌بخش و اقتصادی داشته باشیم. در ادامه به بررسی انواع کد تخفیف عینک خواهیم پرداخت.

کد تخفیف اولین خرید

قاعدتا همان‌طور که از نام این کد برمی‌آید، مخصوص افرادی است که برای اولین بار خرید خود را از یک سایت مخصوص انجام می‌دهند. در واقع بسیاری از سایت‌‎ها برای افزایش فروش آنلاین و ترغیب مردم به خرید آنلاین کد تخفیف عینک برای اولین خرید را خدمت مشتریان ارائه می‌نمایند. این ویژگی سبب می‌شود افراد لذت اولین خرید خود را که با کد تخفیف عینک انجام داده‌اند هرگز از یاد نبرند و برای خریدهای بعدی خود به صورت آنلاین اقدام نمایند.

کد تخفیف محصولات منتخب

این کد تخفیف عینک نیز مانند کد تخفیف قبلی توسط اسمش به طور کامل معرفی می‌شود. کد تخفیف ویژه محصولاتی است که توسط خود فروشنده سایت انتخاب شده‌اند و با تخفیف ارائه می‌شوند. به طور مثال در سایت‌های فروش عینک که لوازم جانبی نیز ارائه می‌دهند بسیاری از لوازم جانبی عینک دارای کد تخفیف می‌باشند. یا در برخی دیگر از سایت‌ها انواع خاصی از فریم عینک‌های طبی را می‌توان با کد تخفیف عینک دریافت کرد.

کد تخفیف برای افراد خاص

این کد تخفیف همان‌طور که از نامش مشخص است ویژه افراد خاص می‌باشد. به این شکل که به طور مثال سایت‌های فروش عینک، کد تخفیف عینک ویژه دانشجویان، پزشکان، بازنشستگان و... را ارائه می‌نمایند. این کد تخفیف عینک فقط توسط همین افراد قابل دریافت و استفاده می‌باشد.

کد تخفیف اپلیکیشن

گه‌گاه برخی از سایت‌های فروش عینک که دارای اپلیکیشن نیز می‌باشند، کد تخفیف عینک را ویژه اپلیکیشن خود طراحی می‌نمایند. در واقع به این صورت که شما با کد تخفیف عینک ویژه اپلیکیشن، نمی‌توانید از سایت، خریدی همراه با تخفیف داشته باشید. بنابراین تنها باید از طریق اپلیکیشن خرید خود را انجام دهید تا بتوانید کد تخفیف عینک مورد نظرتان را اعمال نمایید.

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف

کد تخفیف مناسبتی در ایران بسیار رایج است. بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی به مناسبت‌های مختلف تخفیفات ویژه برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند. سامانه‌های فروش آنلاین عینک نیز از این قاعده مستثنی نیستند. کد تخفیف عینک به صورت مناسبتی به این شکل ارائه می‌گردد که فقط در مناسبت‌های خاص و زمان محدودی قابلیت استفاده دارد. به طور مثال کد تخفیف عید نوروز یا عید قربان تا غدیر و... از این دسته کدهای تخفیف می‌باشند.

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات فروشگاه‌های عینک

پیش‌تر تک تک سامانه‌های فروش آنلاین عینک را بررسی کردیم و با خدمات آن‌ها آشنا شدیم. اما همان‌گونه که می‌دانید کد تخفیف انواع محصولات و خدمات فروشگاه‌های عینک با یکدیگر تفاوت‌های کلی و جزئی دارد. در ادامه به بررسی تمامی محصولات و خدمات فروشگاه‌های عینک همراه با کد تخفیف عینک می‌پردازیم.

کد تخفیف سرویس خدمات تست رایگان عینک در منزل

همان‌طور که پیش‌تر بررسی کردیم هر کدام از سامانه‌های فروش آنلاین عینک خدمات و محصولات متفاوتی را در اختیار مشتریان خود می‌گذارند. یکی از این خدمات سرویس خدمات تست رایگان عینک در منزل بود. در این سرویس مدل عینک انتخابی به محل مورد نظر شما ارسال می‌شود و مشاوران به صورت رایگان در ارتباط با تناسب عینک با صورت شما به شما مشاوره می‌دهند. اصولا چند ساعت زمان می‌برد تا عینک‌ها به دست شما برسند. در کمتر از 24 ساعت نیز عدسی مخصوص عینک‌های طبی برای شما ساخته و ارسال می‌گردد. کد تخفیف سرویس تست رایگان عینک در منزل می‌تواند یک آفر جذاب برای یک خرید خوب باشد.

کد تخفیف محصولات جانبی

بسیاری از سایت‌های ارائه‌دهنده عینک و لنز چشمی، محصولات جانبی مرتبط با عینک و لنز را نیز می‌فروشند. مانند بند عینک و مایع لنز چشمی. در بسیاری از موارد کد تخفیف محصولات جانبی که توسط سایت فروشنده ارائه می‌گردد می‌تواند لذت خرید را برای شما دوچندان نماید.

کد تخفیف عینک آفتابی

بسیاری از سایت‌های فروش آنلاین عینک، علاوه بر فروش انواع عینک طبی، چشمی، عینک آفتابی نیز می‌فروشند. همیشه تصور کرده‌ایم که عینک آفتابی یک کالای لوکس و تزئینی می‌باشد. اما استفاده از عینک آفتابی برای محافظت از چشمان شما ضروری است. کد تخفیف عینک آفتابی می‌تواند یک آپشن عالی برای تهیه عینک آفتابی مورد علاقه‌تان باشد.

کد تخفیف لنز چشمی

بسیاری از افراد، علاقه‌ای به استفاده از عینک ندارند. دلایل شخصی خود را نیز برای این موضوع دارند. برخی معتقدند که عینک برازنده صورت آن‌ها نیست. یا برخی دیگر سنگینی انواع فریم عینک را نمی‌توانند تحمل کنند. از این رو به استفاده از لنز چشمی روی می‌آورند. گرچه بسیاری از افراد نیز از انواع رنگی لنز چشمی به منظور زیباتر شدن استفاده می‌کنند. کد تخفیف عینک و لنز چشمی به شما این امکان را می‌دهد تا بهترین لنز چشمی مورد نظر خود را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید.

شرایط استفاده از کد تخفیف عینک چیست؟

استفاده کردن از انواع کد تخفیف شرایط خاص خود را دارد. به طور مثال برای استفاده از کد تخفیف اولین خرید لازم است که برای اولین خرید خود از سایت از این نوع کد تخفیف عینک استفاده نمایید. یا برای کد تخفیف عینک به صورت مناسبتی حتما لازم است در مناسبت‌های خاص تعیین شده خرید خود را انجام دهید.

پس بر اساس نوع هر کد تخفیف عینک، شرایط استفاده از آن نیز خاص و متفاوت می‌باشد. بنابراین بهتر است اول نوع کد تخفیف عینک خود را مشخص کنید تا شرایط استفاده از آن را نیز متوجه بشوید. در ضمن تمامی انواع کد تخفیف عینک در بازه زمانی محدودی قابلیت عملکرد دارند. به این نکته توجه داشته باشید که در زمان استفاده از کد تخفیف عینک مورد نظر، کد منقضی نشده باشد.

انواع کد تخفیف عینک را چگونه دریافت کنیم؟

حال که در مورد انواع کد تخفیف عینک اطلاعات لازم را کسب کردیم و حتی شرایط استفاده از آن‌ها را نیز بررسی کردیم، قطعا برای شما سوال پیش می‌آید که چگونه باید انواع کد تخفیف عینک را دریافت کنیم؟ پاسخ این سوال بسیار ساده است. از طریق سایت موپُن به راحتی می‌توانید کد تخفیف عینک ویژه سایت‌های معتبر را تهیه نمایید و از خرید آنلاین عینک خود نهایت لذت را ببرید.

چگونه از کد تخفیف عینک استفاده کنیم؟

استفاده از کد تخفیف عینک بسیار ساده است. تنها کافیست وارد سایت مورد نظر شوید و محصولات مورد نیاز خود را انتخاب کرده و تا مرحله پرداخت پیش بروید. در این مرحله معمولا کادری وجود دارد تحت عنوان کد هدیه یا کد تخفیف. در این مرحله تنها کافیست همان کد تخفیف عینک را که از سایت و دیگر روش‌ها دریافت کرده‌اید را کپی کرده و در این بخش وارد نمایید. در نهایت تخفیف برای شما اعمال خواهد شد.

نحوه محاسبه تخفیف عینک با کد تخفیف چگونه است؟

نحوه محاسبه کد تخفیف بسیار ساده است. اما به دو روش انجام می‌شود. در واقع در روش اول شما کد تخفیف عینک را مانند آنچه پیش‌تر توضیح داده شد، وارد کادر کد تخفیف می‌کنید و بر روی تمامی فاکتور خود تخفیف می‌گیرید. اما در حالت دوم زمانی که کد تخفیف عینک مورد نظر شما تنها ویژه محصولات خاص می‌باشد، با وارد کردن کد تخفیف عینک در کادر مشخص شده، در نهایت تخفیف فقط بر روی محصولات خاص و منتخب اعمال می‌گردد. اما در هر دو صورت استفاده از کد تخفیف عینک برای مشتری بسیار خوب و کارآمد بوده و سبب می‌گردد تا خرید عالی و به صرفه‌ای داشته باشید.