موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف قهوه

کد تخفیف قهوه

کد تخفیف 12 درصدی اولین خرید نورسکا بن مانو

با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید انواع نورسکا (قهوه دمی چکه‌ای) را از فروشگاه اینترنتی بن مانو با 12 درصد تخفیف خریداری کنید. توجه داشته باشید که این کد مخصوص اولین خرید شماست و روی سبد نورسکا (بسته 4 ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 هزار تومانی بن مانو

شما می‌توانید با ثبت این کد تخفیف در خرید از وبسایت بن مانو، فروشگاه آنلاین خرید انواع قهوه و محصولات مربوط به آن از تخفیف 20 هزار تومانی این فروشگاه بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اولین خرید بن مانو

برای خرید انواع قهوه و محصولات مربوط به آن از فروشگاه آنلاین بن مانو می‌توانید این کد را ثبت کرده و تخفیف 10 درصدی در اولین خرید خود دریافت کنید. توجه داشته باشید که این کد روی محصولات موجود در ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی اولین خرید بن مانو

با وارد کردن این کد از 10 درصد تخفیف در اولین خرید خود از فروشگاه بن مانو، بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد بر روی محصولات هورکا، محصولات تخصصی هورکا، تک‌خاستگاه، کارت هدیه، ست هدیه و ابزارهای دم‌آوری ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 درصدی اولین خرید فدک استور

با وارد کردن این کد از 5 درصد تخفیف محصولات فدک استور شامل قهوه، چایی، دمنوش و... ویژه اولین خرید بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد فقط برای خرید‌های تا سقف 400 هزار تومان اعمال می‌شود. برای ورود ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین خرید فدک استور

با ثبت این کد تخفیف در اولین خرید از فروشگاه اینترنتی فدک استور، از 50 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که حداقل مبلغ خرید برای استفاده از این کد 500 هزار تومان است. در فدک استور ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 22 هزار تومانی اولین خرید فدک استور

با استفاده از این کد تخفیف از 22 هزار تومان تخفیف برای اولین خرید از فروشگاه اینترنتی عرضه کننده قهوه و چای فدک استور برای خرید بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فدک استور بر روی ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 12 هزار و 500 تومانی اولین خرید کافی استور

با وارد کردن کد تخفیف از 12 هزار و 500 تومان تخفیف کافی استور، فروشگاه اینترنتی انواع قهوه، برای سبد خرید بالای 100 هزار تومان در اولین خرید خود بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کافی استور بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 هزار تومانی لیوان و ماگ ام ان زد

با واردکردن این کد می‌توانید از 10 هزار تومان تخفیف خرید لیوان و ماگ در فروشگاه اینترنتی ام ان زد برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید لیوان و ماگ در سایت ام ان زد ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 درصدی قهوه ام ان زد

با واردکردن این کد از ٪5 تخفیف خرید قهوه از فروشگاه اینترنتی ام ان زد بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد روی محصولات برند لم اعمال نمی‌شود. برای مشاهده و خرید قهوه از سایت ام ان زد روی ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 هزار تومانی اولین خرید کافی استور

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف اولین خرید کافی استور، فروشگاه اینترنتی انواع قهوه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کافی استور بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 هزار تومانی اولین خرید قهوه ملو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 15 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی قهوه و محصولات مرتبط با آن، قهوه ملو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت قهوه ملو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 12500 تومانی کافی استور

با وارد کردن کد تخفیف از 12500 تومان تخفیف کافی استور، فروشگاه اینترنتی انواع قهوه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت کافی استور بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی قهوه دان، دمنوش و قهوه فوری قهوه ملو

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف قهوه دان، دمنوش و قهوه فوری در فروشگاه آنلاین انواع قهوه و محصولات مرتبط با آن، قهوه ملو بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت قهوه ملو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 درصدی قهوه ملو

با وارد کردن کد تخفیف از %5 تخفیف تمامی محصولات به جز دسته بندی قهوه در فروشگاه آنلاین انواع قهوه و محصولات مرتبط با آن، قهوه ملو بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت قهوه ملو بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده

قهوه

بسیاری از افراد در طول روز مشغله‌های بسیار زیادی دارند، که گاهی انرژی بسیار زیادی از آنها می‌گیرد. برخی افراد درگیر مشاغلی هستند که فعالیت جسمی زیادی می‌طلبد. برخی دیگر نیز احتیاج به فعالیت فکری قابل توجهی دارند، و بعضی دیگر نیز از هر دو قوه جسم و ذهن برای کارشان استفاده می‌کنند. موضوع مشترک در میان همه این افراد، احتیاج به یک زمان استراحت، و چیزی است که خستگی آنها را به در کرده، و آنها را برای ادامه فعالیتشان آماده نماید.

یکی از کارهایی که افراد در طول روز برای استراحت از کار یا سایر فعالیت‌ها انجام می‌دهند، خوابیدن است. دیگر افراد ترجیح می‌دهند با قدم زدن یا انجام دادن یک کار مفرح، و یا یک فعالیت متفرقه متفاوت از شغلشان، این فراغت را تجربه کرده و انرژی خود را بازیابی کنند. تعدادی از افراد نیز وجود دارند که با خوردن یا آشامیدن، احساس رفع خستگی می‌کنند. خوردن تنقلات قطعا برای این افراد، گزینه خوبیست. با این حال برای افرادی که نوشیدن مایعات سرد را می‌پسندند، مواردی از جمله نوشیدنی‌های انرژی‌زا و آبمیوه‌ها انتخاب بهتری است. اما فارغ از وضعیت آب و هوا، نوشیدنی‌های گرم برای افرادی که به این نوع از خوراکی عادت دارند، اولویت بالاتری است.

این دسته از افراد که تعداد قابل توجهی هم هستند، برای رفع خستگی احتیاج به نوشیدن چای، دمنوش، و یا قهوه و فراورده‌های آن را دارند. بعد از چندین ساعت پرتنش و طاقت‌فرسا، یک لیوان قهوه یا چای قطعا می‌تواند حال شما را به حالت اول بازگرداند. کافئین موجود در این نوشیدنی‌های گرم، بدن شما را وادار به افزایش سوخت و ساز می‌کند و اصطلاحا، خستگی شما را به‌در می‌کند.

نوشیدنی‌هایی مثل قهوه، به دلیل آن که منبع بسیار غنی از کافئین هستند، به عنوان بهترین مایعات گرم برای مصرف جهت افزایش بازدهی و انرژی می‌باشند. به همین خاطر در میان افراد، قهوه و فراورده‌های مربوط به آن طرفداران خاص خودش را دارند. برخی از مصرف‌کنندگان، مایل به نوشیدن قهوه‌های فوری هستند و برخی دیگر، دوست دارند قهوه‌ای که میل می‌کنند با قهوه‌ساز و یا قهوه‌جوش تهیه شده باشد. مطابق با سلایق مختلف، فروشندگان قهوه و نوشیدنی‌های مشابه آن، انواع قهوه‌های فوری و غیر فوری را در فروشگاه خود، عرضه نموده و به فروش می‌رسانند. برای خرید انواع قهوه، تنها کافی است به فروشگاه‌های معتبر عرضه‌کننده انواع مختلف قهوه مراجعه نمایید.

در برخی شرایط ممکن است از لحاظ زمانی یا مسافت، خرید و مراجعه حضوری برای شما امکان‌پذیر نباشد. به همین خاطر می‌توانید از فروشگاه اینترنتی قهوه، نوع مورد نظر خود را تهیه کنید. خرید آنلاین قهوه می‌تواند تجربه نوشیدن بی‌دردسر یک قهوه خوش طعم را برای شما به ارمغان بیاورد.

خرید آنلاین قهوه چه مزایایی دارد؟

قهوه و فراورده‌های حاصل از آن، تنوع بالایی دارند. به علاوه کیفیت و مرغوبیت نوع آن، بسیار اهمیت دارد. این اهمیت به اندازه‌ای است که بعضی از مصرف‌کنندگان آن، برای تهیه نوع خاصی از قهوه که طعم و عطر آن مطابق به ذائقه‌شان است، قهوه را تنها از فروشگاه‌های خاصی تهیه می‌نمایند. گاهی ممکن است قهوه مورد نظر، در فروشگاه‌ها موجود نباشد و مشتری به‌ناچار، برای تهیه آن باید مدت زمانی منتظر بماند. این‌ها همگی معضلاتی است که افرادی که عادت به مصرف قهوه دارند، ممکن است با آنها مواجه شوند.

از دیگر معضلاتی که طرفداران قهوه‌های فوری ممکن است با آن مواجه شوند، آن است که قهوه‌های فوری به علت سهولت در استفاده، به سرعت مصرف می‌شوند. این موضوع باعث می‌شود که در برخی مواقع پیش‌بینی نشده از جمله فرا رسیدن میهمان، و یا حتی مصرف روزانه خودشان، با جعبه خالی قهوه فوری مواجه شوند. بنابراین فورا احتیاج به خرید مجدد آن پیدا می‌کنند. با این حال ممکن است در شرایطی نباشند که خرید حضوری قهوه‌های فوری برای آنها مقدور باشد.

این مشکلات باعث شده است که بعضی از فروشندگان قهوه، بستری را تحت عنوان فروشگاه اینترنتی قهوه و نسکافه ایجاد کنند. در این فروشگاه‌های آنلاین، مثل تمامی خریدهای اینترنتی دیگر، می‌توانید با سرچ و جست‌وجو در صفحات وبسایت فروشگاه، انواع مختلف قهوه را مشاهده و انتخاب نمایید. با در دسترس قرار گرفتن این امکان برای خریداران، خرید قهوه بسیار راحت شده، و در زمان بسیار کمتری انجام می‌شود.

بنابراین برای خرید قهوه مرغوب و مطابق با سلیقه خود، دیگر نیازی نیست تا با مراجعه حضوری به فروشگاه‌ها، زمان و انرژی خود را اتلاف نمایید. تنها با چند جست‌وجوی ساده، می‌توانید نوشیدنی مورد علاقه خود را درب منزل یا محل کارتان دریافت نمایید. همچنین از دیگر مزایای سفارش قهوه آنلاین، امکان استفاده کد تخفیف قهوه برای خرید اینترنتی است.

معرفی فروشگاه‌های قهوه

در همه موارد مربوط به خرید اینترنتی، فاکتورهایی وجود دارد که مشتری پیش از خرید، به آنها توجه می‌کند. این فاکتورها ممکن است مواردی از قبیل قیمت، کیفیت و ظاهر محصول باشد. اما یکی دیگر از موارد مهمی که خریدار بررسی می‌کند، خود فروشنده و فروشگاه است. به همان میزان که یک فروشگاه قهوه و پرسنل آن در خرید دوباره از آن موثر است، اعتبار یک برند فروش آنلاین قهوه و کاربر پسند بودن وبسایت آن نیز، اهمیت بالایی دارد. بنابراین در ادامه به تعدادی از فروشگاه‌های معتبر قهوه اشاره می‌کنیم:

قهوه ملو

وبسایت قهوه ملو در سال ۹۲ تاسیس شده است. در این فروشگاه آنلاین قهوه، شما می‌توانید انواع و اقسامی از قهوه را در دسته‌بندی‌های بسیار گسترده و جامع مشاهده نمایید. این وبسایت همچنین فروشنده انواعی از ابزارهای تهیه قهوه از جمله قهوه‌سازهای مختلف، موکاپات، و... می‌باشد.

کافی استور

از اولین مواردی که با ورود به این وبسایت فروش قهوه به چشم می‌آید، کد تخفیف اعمال شده بر روی قهوه‌های این فروشگاه، و بخصوص قهوه فوری است. در این وبسایت می‌توانید اطلاعات خود در زمینه قهوه بالا ببرید، و دیدگاه‌های خود را بنویسید، تا هم پاسخ سوالات خود را پیدا کنید هم دیگران از اطلاعات شما استفاده کنند. تاکید این فروشگاه آنلاین قهوه و نسکافه بر روی تازه بودن و ارسال سریع سفارش‌ها است.

ام ان زد

در این فروشگاه، تنوع کمتری از قهوه به فروش می‌رسد. با این حال می‌توانید دستگاه‌های قهوه‌ساز و یا حتی ماگ‌های استارباکس و یا سایر طرح‌ها را از این وبسایت خریداری نمایید. نکته قابل توجه آن است که ام ان زد نوشیدنی‌های غیر از قهوه را نیز برای خریداران، عرضه کرده است.

فدک استور

در این فروشگاه محصولاتی از جمله قهوه، شکلات، دمنوش و لوازم دم‌آوری قهوه در تنوع قابل قبولی به فروش می‌رسد. بخش‌های دیگری نیز جهت افزایش اطلاعات مشتریان درباره قهوه وجود دارد.

مقایسه بهترین فروشگاه‌های قهوه

سهولت در خرید، به معنای قیمت مناسب، ارسال به موقع، و اطمینان از کیفیت و اصالت کالای سفارش داده شده است. با این حال تعداد محدودی از فروشندگان هستند که بتوانند هر سه این موارد را، در بیزینس خود به مشتری ارائه کنند. به جرئت می‌توان گفت در زمینه خرید قهوه، فروشنده‌ای که این سه ویژگی را برای خرید مشتری داشته باشد، جزو بهترین فروشگاه‌های قهوه محسوب می‌شود. با این حال فروشنده‌ای که تمامی این ۳ ویژگی را همزمان داشته باشد را به سختی می‌توان یافت.

همانطور که گفته شد، بهترین فروشگاه‌های آنلاین قهوه مواردی از جمله کافی استور، قهوه ملو، ‌ام ان زد و فدک استور هستند. این فروشگاه‌ها با خدمات‌رسانی قابل قبول در زمینه فروش قهوه، فراورده‌های قهوه و همچنین ابزارها و دستگاه‌های تهیه قهوه، جزو بهترین‌ها به عنوان فروشگاه آنلاین قهوه و نسکافه هستند. با سفارش از این فروشندگان، می‌توانید از کد تخفیف قهوه نیز در خرید خود بهره مند شوید.

اگر در خرید آنلاین خود به دنبال فروشگاهی می‌گردید که علاوه بر قهوه، بتوانید موارد دیگری از جمله تجهیزات شیرینی‌پزی، تجهیزات کافی‌شاپ، انواع ماگ، تنقلات و افزودنی را نیز بررسی کرده و خریداری نمایید، می‌توانید به وبسایت ام ان زد مراجعه نمایید. خرید آنلاین قهوه از سایت فدک استور، می‌تواند تجربه جالبی از خرید را برای شما رقم بزند. چرا که در این وبسایت، علاوه بر خرید اقلامی مثل قهوه، دمنوش، چای، شکلات، لوازم دم‌آوری و افزودنی‌ها، می‌توانید با کلیک بر روی قسمت آموزش ویدیوئی، به نکات جالبی درمورد قهوه، چای و دمنوش‌های مختلف پی ببرید.

در فروشگاه اینترنتی قهوه ملو، علاوه بر امکان خرید انواع و اقسام لوازم و دستگاه‌های تهیه قهوه، می‌توانید به صورت تخصصی هر یک از انواع مختلف قهوه ارائه شده در این فروشگاه را تهیه نمایید. در فروشگاه آنلاین کافی استور، ‌دسته‌بندی‌های گسترده‌ای برای قهوه به خریدار ارائه شده است. همچنین در این وبسایت می‌توانید امکان مشاوره با پشتیبانی فروشگاه آنلاین قهوه را داشته باشید.

انواع کد تخفیف فروشگاه‌های قهوه

یکی از مزیای همیشگی خریدهای اینترنتی، امکان استفاده از کدهای تخفیف است. کد تخفیف قهوه نیز در صورت خرید اینترنتی این محصول برای خریدار اعمال می‌شود. درصورتی که کد تخفیف اولین خرید را داشته باشید، در بعضی از فروشگاه‌های قهوه برای قدردانی از اولین خرید شما و همچنین به منظور اعتمادسازی، در اولین خرید شما از آن فروشگاه مبلغی از هزینه نهایی کسر می‌شود. وبسایت‌های فروش قهوه همچنین امکان استفاده از کد تخفیف محصولات منتخب در مواقع خاصی را در اختیار خریداران قرار می‌دهند.

در خریدهای اینترنتی کدهای تخفیف فراوانی از جمله کد تخفیف برای افراد خاص (مانند بازنشستگان)، کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف و... قابل دسترسی و استفاده هستند. در صورتی که مایلید از این کدها استفاده نمایید، می‌توانید در هنگام پرداخت برای سفارش خود آنها را در محل مربوطه وارد نمایید. با استفاده از اپلیکیشن‌های خرید اینترنتی نیز می‌توانید به این کدها از جمله کد تخفیف اپلیکیشن، دسترسی پیدا کنید. برخی از وبسایت‌ها به منظور معرفی محصولات جدید و یا فروش بیشتر محصولات قدیمی و پرطرفدار، بر روی محصولات خاصی از فروشگاه تخفیف اعمال می‌کنند، که با استفاده از کد تخفیف محصولات منتخب قابل استفاده است.

شرایط استفاده از کد تخفیف قهوه چیست؟

درصورتی که قصد خرید اینترنتی قهوه را داشته باشید، اولین شرط استفاده از کد تخفیف قهوه را دارید. برای این که بدانید از کدام وبسایت‌ها می‌توانید با تخفیف خرید نمایید، کافی است تا بررسی کنید که کدهای تخفیف برای کدام فروشگاه‌ها مورد استفاده و مجاز هستند. برای پیدا کردن کدهای تخفیف می‌توانید به وبسایت موپُن که مرجع بسیار بزرگی از کدهای تخفیف است، مراجعه نموده، و برای اطلاع پیدا کردن از کدهای تخفیف در دسترس، درخواست بدهید.

انواع کد تخفیف فروشگاه‌های قهوه را چگونه دریافت کنیم؟

در زمینه کدهای تخفیف برای خریدهای اینترنتی، سایت‌های مرجع متعددی وجود دارند. موپُن بزرگ‌ترین ارائه دهنده کدهای تخفیف خرید آنلاین از جمله کد تخفیف قهوه، بیشترین تخفیف‌ها برای اقلام مختلف و معتبرترین فروشگاه‌ها را در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار می‌دهد. برای اطلاع یافتن از این کدهای تخفیف و دسترسی به آن‌ها، کافی است در سایت موپُن ثبت نام نمایید. همچنین با استفاده از اپلیکیشن، کانال و ربات تلگرام، خبرنامه و افزونه موپُن نیز می‌توانید از کد تخفیف قهوه اطلاع پیدا کنید.

چگونه از کد تخفیف قهوه استفاده کنیم؟

ابتدا باید از طریق یکی از موارد یاد شده در مطالب قبلی، کد تخفیف قهوه ارائه شده توسط موپُن را پیدا کنید. حالا باید سبد خرید خود را در فروشگاه مدنظرتان تکمیل نموده، و به بخش تکمیل اطلاعات و سپس نهایی‌سازی خرید وارد شوید. در این مرحله می‌توانید با وارد کردن کد تخفیف قهوه، مبلغ نهایی خرید قهوه را کاهش دهید. برای این که مطمئن باشید از کد تخفیف قهوه ارائه شده جا نخواهید ماند، بهتر است گزینه‌های اطلاع رسانی را در همه موارد، فعال کنید.

نحوه محاسبه تخفیف قهوه با کد تخفیف چگونه است؟

درصورتی که هر یک از شرایط یاد شده برای استفاده از کد تخفیف قهوه را داشته باشید، می‌توانید کد مربوطه را در سایت یا اپلیکیشن فروشگاه مورد نظر خود وارد کنید. با وارد کردن کد تخفیف، درصدی در که در کد مشخص شده است، از کل مبلغ نهایی خرید شما کسر می‌شود. این مقدار به میزان خرید شما، درصد کد تخفیف قهوه، و فروشگاهی که از آن خرید آنلاین انجام می‌دهید، بستگی دارد. لازم به ذکر است که موپُن، ارائه‌دهنده بیشترین کدهای تخفیف از طریق راه‌های ارتباطی خود می‌باشد که این موضوع، در میان سایر سایت‌های مرجع، کم‌نظیر است. همچنین می‌توانید سایر کدهای تخفیف فروشگاه‌های معتبر را برای خریدهای آنلاین دیگر خود، در این وبسایت جست‌وجو نموده، و استفاده کنید.