موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف لوازم ورزشی

کد تخفیف لوازم ورزشی

کد تخفیف 100 درصدی ضد آفتاب بی‌رنگ بیوتی اسکین ملیکاشاپ

با ثبت این کد تخفیف از %100 تخفیف ضد آفتاب بی‌رنگ بیوتی اسکین ملیکاشاپ، فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی ویژه کاربران موپُن پلاس بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف قابل استفاده برای 2 نفر است و ...

کد تخفیف 2 روز بعد

کد تخفیف 37 درصدی ضدآفتاب بیوتی اسکین ملیکاشاپ

با وارد کردن این کد تخفیف در فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی ملیکاشاپ علاوه بر %19 تخفیف موجود در سایت، از 37 درصد تخفیف دیگر روی ضدآفتاب‌های بیوتی اسکین بهره‌مند شوید. همچنین ارسال برای خریدهای بالای 300 هزار تومان ...

کد تخفیف 2 هفته بعد

کد تخفیف 15 درصدی ایران ترامپولین

با استفاده از این کد می‌توانید روی تمامی محصولات وبسایت ایران ترامپولین، اولین عرضه‌کننده ترامپولین در ایران، 15 درصد تخفیف دریافت کنید. جهت ورود به وبسایت ایران ترامپولین روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 60 درصدی اولین خرید جیم شو

با استفاده از کد تخفیف جیم شو، اپلیکیشن ورزش و سلامت، از 60 درصد تخفیف اشتراک 6 ماهه یا 12 ماهه در خرید اول خود بهره‌مند شوید. جهت خرید اشتراک در وبسایت جیم شو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد

کد تخفیف 20 درصدی اولین خرید برنامه تمرینی تن ورز

با ثبت این کد تخفیف در اولین خرید برنامه تمرینی از تن ورز، وبسایت فروش مکمل‌های غذایی، تجهیزات ورزشی، برنامه تمرینی و رژیم غذایی، از 20 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر محصولات ...

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 10 درصدی کتونی استور

با وارد کردن این کد برای خریدهای بالای 3 میلیون تومان خود از کتونی استور، فروشگاه تخصصی کفش ورزشی، از 10 درصد تخفیف بهره‌مند خواهید شد. توجه داشته باشید که این تخفیف برای محصولات شگفت‌انگیز فعال نیست و استفاده از ...

کد تخفیف 7 ماه بعد

کد تخفیف 5 درصدی کتونی استور

با ثبت این کد برای خرید کتونی‌های باشگاهی، پیاده‌روی و... از فروشگاه آنلاین کتونی استور، 5 درصد تخفیف دریافت کنید. توجه داشته باشید که این کد روی محصولات شگفت‌انگیز اعمال نشده و امکان استفاده از خدمات اسنپ پی هم‌زمان با ...

کد تخفیف 7 ماه بعد

کد تخفیف 30 هزار تومانی اسپرت برند

با وارد کردن این کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف اسپرت برند، مرجع تخصصی برند‌های ورزشی برای خرید‌های بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسپرت برند بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 50 هزار تومانی لوازم ماساژ پیلتن شاپ

با وارد کردن این کد تخفیف برای خرید لوازم ماساژ از فروشگاه اینترنتی محصولات ورزشی پیلتن شاپ از 50 هزار تومان تخفیف در خریدهای بیش از 1 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده لوازم ماساژ در وبسایت پیلتن شاپ بر ...

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 400 هزار تومانی دوچرخه ثابت خانگی پیلتن شاپ

با وارد کردن کد تخفیف از 400 هزار تومان تخفیف خرید دوچرخه‌های ثابت خانگی در فروشگاه محصولات ورزشی پیلتن شاپ بهره‌مند شوید. برای مشاهده دوچرخه‌های خانگی ثابت پیلتن شاپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 500 هزار تومانی تردمیل خانگی پیلتن شاپ

با ثبت این کد تخفیف برای خرید تردمیل‌های خانگی در فروشگاه اینترنتی محصولات ورزشی پیلتن شاپ از 500 هزار تومان تخفیف برای خریدهای بیش از 10 میلیون تومان برخوردار خواهید شد. برای مشاهده تردمیل‌های خانگی در وبسایت پیلتن شاپ بر ...

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 25 درصدی اولین سفارش برنامه‌ بدنسازی زیر نظر مربی تن ورز

با وارد کردن کد تخفیف از 25 درصد تخفیف اولین سفارش برنامه‌ بدنسازی زیر نظر مربی تن ورز، سامانه اینترنتی تخصصی ارائه برنامه تمرین بدنسازی آنلاین، برنامه رژیم غذایی آنلاین و تجهیزات ورزشی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است برای ...

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 15 هزار تومانی سه سوت اسپرت

با وارد کردن کد تخفیف از 15 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی سه سوت اسپرت برای سفارش‌های بالای 189 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی محصولات فروش ویژه اعمال نمی‌شود. ...

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 20 هزار تومانی لباس‌ ملی سه سوت اسپورت

با وارد کردن کد از 20 هزار تومان تخفیف لباس ملی فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی سه سوت اسپورت بهره‌مند شوید. این کد برای محصولات تخفیف‌دار قابل استفاده نیست. برای خرید لباس ملی از وبسایت سه سوت اسپورت بر روی ...

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 15 هزار تومانی سه سوت اسپرت

با وارد کردن کد تخفیف از 15 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی سه سوت اسپرت برای خریدهای بالای 129 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این تخفیف بر روی محصولات تخفیف‌دار اعمال نمی‌شود. برای ورود به ...

کد تخفیف فعلا معتبر

لوازم ورزشی

امروزه افراد زیادی برای بهره‌مندی از سلامت جسم و روح به ورزش کردن در باشگاه‌های ورزشی و یا ورزش در منزل روی آورده‌اند. یکی از لازمه‌های انجام صحیح حرکات ورزشی و جلوگیری از آسیب‌دیدگی‌های احتمالی استفاده از لوازم ورزشی مناسب است. از این رو بسیاری از ورزشکاران و علاقه‌مندان به رشته‌های مختلف ورزشی و همچنین صاحبان باشگاه‌های ورزشی به دنبال مجموعه‌ها و فروشگاه‌های معتبری برای خرید تجهیزات و لوازم ورزشی مورد نیاز خود هستند تا محصولاتی اورجینال و با کیفیت مناسب را در اختیار آنها قرار دهند.

در سال‌های اخیر و با گسترش اینترنت در کشور سایت‌های زیادی در زمینه خريد لوازم ورزشي راه اندازی شده‌اند که به شما این امکان را می‌دهد تا لوازم ورزشی مورد نیاز خود را به سادگی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرد.

در خرید اینترنتی لوازم ورزشی چند نکته وجود دارد که باید به آنها دقت کنید. اینکه چطور لوازم ورزشی با کیفیت و اورجینال تهیه کنیم؟ چطور خرید اینترنتی لوازم ورزشی با تخفیف انجام دهیم؟ پوشاک ورزشی را از کدام سایت فروش لوازم ورزشی تهیه کنیم؟ و... با ما همراه باشید تا با انواع فروشگاه‎های لوازم ورزشی و نحوه خرید از آنها بیشتر آشنا شوید. همچنین استفاده از کد تخفیف لوازم ورزشی در خریدهای اینترنتی موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های شما خواهد شد.

فروش اینترنتی لوازم ورزشی چه مزایایی دارد؟

سهولت و راحتی از جمله مزایای خرید اینترنتی لوازم ورزشی است که به شما این امکان را می‌دهد به آسودگی وسايل ورزشی را بررسی کرده و بصورت آنلاین آن‌ها را با هم مقایسه کنید. همچنین می‌توانید از تجربیات سایر کاربران برای خریدی با اطمینان استفاده کنید.

در صورتی که خرید خود را از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر انجام دهید می‌توانید از کیفیت و اورجینال بودن لوازمی که خریداری کرده‌اید اطمینان داشته باشید. اگر هم به هر دلیل از کیفیت کالای خریداری شده رضایت نداشتید، می‌توانید کالای خریداری شده خود را به فروشگاه عودت دهید. فروشگاه‌های‌ اینترنتی نیز موظف‌اند مطابق با قانون تجارت الکترونیک تا یک هفته کالا را از مشتری پس بگیرند.

اگر به دنبال خرید کفش ورزشی و یا پوشاک ورزشی هستید پیشنهاد ما این است که حتما سری به فروشگاه‌های لوازم ورزشی آنلاین بزنید چرا که کفش و پوشاک ورزشی در این فروشگاه‌ها نسبت به فروشگاه‌های فیزیکی از تنوع بیشتری برخوردار بوده و باتوجه به حذف واسطه‌ها می‌توانید خريد لوازم ورزشي مورد نیاز خود را مبلغ مناسب‌تری انجام دهید. همچنین امکان استفاده از کد تخفیف لوازم ورزشی در خریدهای اینترنتی مهیا است.

معرفی فروشگاه‌های اینترنتی لوازم ورزشی

در حال حاضر فروشگاه‌های اینترنتی متعددی در زمینه لوازم ورزشی در کشور در حال فعالیت هستند که بعضا ممکن است کالاهای بی‌کیفیتی را عرضه کنند. از این رو انتخاب یک فروشگاه لوازم ورزشی اینترنتی یا همان سایت فروش لوازم ورزشی معتبر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اولین و ضروری‌ترین نشانه اعتبار یک فروشگاه لوازم ورزشی آنلاین اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت در قالب نماد اعتماد الکترونیکی است. اخذ این نماد فروشگاه را ملزم می‌کند تا نسبت به مشتریان خود بیش از پیش پاسخگو باشد.

سابقه فعالیت و تجربیات خرید مشتریان نیز از جمله مواردی است که نشان دهنده اعتبار یک فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی است. در اینجا ما تعدادی از فروشگاه‌های معتبر در حوزه خريد لوازم ورزشي را به شما معرفی می‌کنیم.

آل اسپرت

فروشگاه اینترنتی آل اسپرت فعالیت خود را از سال 1393 با هدف ارایه محصولات ورزشی آغاز کرده است. کلیه محصولات عرضه شده در این فروشگاه اینترنتی از طریق‌تأمین کنندگان و تولیدکنندگان معتبر تأمین شده تا کاربران بتوانند خریدی باصرفه و مطمئن را تجربه کنند. تمامی محصولات ارائه شده در این فروشگاه همراه با گارانتی اصالت و ضمانت بازگشت تا ۷ روز می‌‌باشند.

فروشگاه اینترنتی آل اسپرت به عنوان یک فروشگاه تخصصی در حوزه ورزش توانسته است جوایز متعددی نظیر تندیس برترین فروشگاه تخصصی ورزشی ایران در جشنواره وب و موبایل سال 97 و همچنین عنوان کارآفرین برتر ورزش ایران را در سال 95 از آن خود کند. همچنین استفاده از کد تخفیف لوازم ورزشی در خرید از آل اسپرت به شما کمک می‌کند تا خریدی مقرون‌به‌صرفه‌تر را تجربه نمایید.

اسپرت برند

فروشگاه اینترنتی اسپرت برند بصورت تخصصی فعالیت خود را زمينه فروش انواع تیشرت و کفش‌های ورزشی از سال 1390 آغاز کرده و امروزه تنوع بالایی از انواع لوازم ورزشی را با قیمت مناسب و ارائه انواع تخفيف عرضه می‌کند. این فروشگاه محصولات خود را با ۷ روز ضمانت تعویض و بازگشت عرضه می‌کند. اسپرت برند در جشنواره وب ایران سال ۱۳۹۳ کاندیدای برترین فروشگاه اینترنتی شد. هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی اسپرت برند امکان ثبت کد تخفیف لوازم ورزشی به جهت انجام خریدی ارزان‌تر وجود دارد.

اسپرت 365

فروشگاه اسپرت 365 یکی از قدیمی‌ترین سایت‌های فروش لوازم ورزشی در کشور است که فعالیت خود را از سال 1384 با مدیریت علی مینایی بازیکن اسبق تیم ملی بسکتبال در زمینه فروش انواع کفش و البسه ورزشی اورجینال (اصلی) با بهترین کیفیت و قیمت مناسب آغاز کرده است. کلیه محصولات این فروشگاه اینترنتی از نمایندگی‌های رسمی برندهای معتبر در اروپا تهیه شده و کالا بصورت تضمین شده ارائه می‌شود و در صورت اثبات اورجینال نبودن آن توسط خریدار جنس مرجوع و پول خریدار مسترد می‌گردد. در این فروشگاه مشتریان می‌توانند برای محصول مورد نظر خود ابتدا با پرداخت بیعانه سفارش خود را ثبت کنند و تا ۴۸ ساعت مبلغ نهایی را به‌طور کامل تسویه نمایند. همچنین پیش از پرداخت بیعانه امکان ثبت کد تخفیف لوازم ورزشی در سبد خرید نیز وجود دارد.

تن زیب

فروشگاه اینترنتی تن زیب متعلق به گروه صنعتی تن زیب است که در زمینه تولید و عرضه محصولات ورزشی، ماساژدهی و وسایل سرگرمی با محوریت فعالیت بدنی و با هدف ارتقای سطح سلامت و نشاط جامعه، و حرکت به سمت سبک زندگی سالم در سال 1383 آغاز به کار کرد. این واحد تولیدی در حال حاضر بیش از ۷۰ نوع محصول ورزشی تولید می‌کند و کلیه محصولات ارائه شده در این فروشگاه اینترنتی ساخت ایران است.

گروه صنعتی تن ‌زیب از سال ۱۳۹۷ تولید کفش‌های ورزشی با کیفیت را نیز آغاز کرده است که با استقبال مشتریان و ورزشکاران مواجه شده است. شما می‌توانید با مراجعه سایت فروش لوازم ورزشی تن زیپ تنوع انواع کفش‌های ورزشی را مشاهده کرده و کفش مورد نظر خود را با استفاده از کد تخفیف لوازم ورزشی و قیمت مناسب خریداری کنید.

مقایسه بهترین فروشگاه‌های اینترنتی لوازم ورزشی

اگر به دنبال خرید وسایل ورزشی از برندهای خارجی و با استفاده از کد تخفیف لوازم ورزشی هستید پیشنهاد ما این است که حتما از سایت‌هایی نظیر اسپرت 365 خرید کنید که اورجینال بودن لوازم ورزشی را در کنار قیمت مناسب ضمانت می‌کنند. همچنین اگر به دنبال خرید کالاهای به‌صرفه هستند پیشنهاد ما این است که از تولیدکننده‌های داخلی نظیر فروشگاه تن زیب خرید خود را انجام دهید.

همچنین فروشگاه آنلاین آل اسپرت نیز یکی از برترین فروشگاه‌های اینترنتی لوازم ورزشی با نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و تجارت است. این فروشگاه امکان پرداخت نقدی در محل در شهر تهران را فراهم کرده و برای سایر نقاط کشور نیز راهکارهای پرداخت متنوع را درنظر گرفته است.

شرایط استفاده از کد تخفیف لوازم ورزشی چیست؟

فروشگاه‌های آنلاین لوازم ورزشی در رقابت با یکدیگر تلاش می‌کنند همواره راهی برای جذب مخاطب بیشتر بیابند. یکی از علت‌های محبوبیت آن‌ها کد تخفیف لوازم ورزشی است. هرچه‌قدر یک فروشگاه اینترنتی کد تخفیف بیشتری ارائه دهد کاربران و فروش خود را افزایش داده است. اما این فروشگاه‌های آنلاین معمولاً در چه موقعیت‌هایی به کاربرانشان تخفیف می‌دهند؟

کد تخفیف لوازم ورزشی مخصوص اولین خرید

اولین ‌باری که هر کاربر از فروشگاه اینترنتی کد تخفیف می‌گیرد هنگامی است که برای اولین‌بار در آن سایت ثبت‌نام می‌کند. تخفیف اولیه، کاربر را تشویق می‌کند که حتماً از آن فروشگاه خرید کند. کد تخفیف لوازم ورزشی اولین خرید معمولا بر روی محصولاتی که در دسته شگفت‌انگیز قرار دارند اعمال نمی‌شود.

کد تخفیف لوازم ورزشی با مبلغ ثابت

کدهای تخفیف لوازم ورزشی با مبلغ ثابت دارای مبلغی مشخص هستند که این میزان پس از نهایی شدن خرید شما از فاکتور کسر می‌گردد. این کدهای تخفیف می‌تواند دارای حداقل آستانه خرید باشد و یا می‌تواند برای هر مقدار سفارش اعمال شود. به عنوان مثال 50 هزار تومان تخفیف برای سفارش‌های بالای 400 هزار تومان یا 100 هزار تومان تخفیف برای تعداد سفارش‌های بالای 5 عدد.

کد تخفیف لوازم ورزشی درصدی

در این روش از مبلغ نهایی محصول به صورت درصدی تخفیف داده می‌شود. البته این تخفیف معمولا تنها شامل قیمت لوازم ورزشی می‌شود و هزینه‌های حمل و نقل و مالیات را شامل نمی‌شود.

کد تخفیف لوازم ورزشی جهت ارسال

کد تخفیف لوازم ورزشی مخصوص ارسال تنها بر روی هزینه ارسال سفارش اعمال می‌شود و هیچ تاثیری بر روی مبلغ لوازم خریداری شده ندارد. کد تخفیف ارسال رایگان معمولا بر روی خریدهایی بالاتر از یک مبلغ مشخص اعمال می‌شود. برای مثال ارسال رایگان برای خریدهای بیشتر از 500 هزار تومان.

کد تخفیف لوازم ورزشی در مناسبت‌های مختلف

به مناسبت اعیاد مختلف، بلک فرایدی (جمعه سیاه)، روزهای تعطیل و... فروشگاه‌های لوازم ورزشی کد تخفیف به کاربران خود می‌دهند تا با استفاده از این کد تخفیف‌ها علاوه بر افزایش فروش باعث ایجاد رضایت بیشتری در بین کاربران خود شوند.

کد تخفیف لوازم ورزشی منتخب

فروشگاه‌های لوازم ورزشی معمولا به دلایل مختلف نظیر انبارگردانی و فروش کالاهایی که تعداد کمی از آن‌ها باقی مانده است بر روی برخی کالاهای خود کد تخفیف ارائه می‌دهند تا با استفاده از این کد تخفیف‌ها فروش کالاهای مدنظر خود را بیشتر کنند و از طرفی مشتریان نیز خرید باصرفه‌ای را خواهند داشت.

کد تخفیف لوازم ورزشی برای خرید بیشتر

یکی دیگر از روش‌های ارائه کد تخفیف، قرار دادن این کدها برای سبدهای خرید با مبالغ بالاتر از حد معمول است. از این طریق کاربر تشویق می‌شود خرید بیشتری از سایت انجام دهد تا تخفیف بیشتری را استفاده کند.

کد تخفیف لوازم ورزشی برای افراد خاص

این دسته از کد تخفیف لوازم ورزشی برای رفاه حال و راحتی خرید افراد خاص نظیر کارمندان و بازنشستگان عزیز تعبیه شده تا یک قشر مشخصی از جامعه از خرید خود رضایت بیشتری داشته و به آن برند وفادار شوند.

کد تخفیف لوازم ورزشی مخصوص اپلیکیشن

برخی از فروشگاه‌های آنلاین لوازم ورزشی، اپلیکیشن مخصوص به خود را در کنار وبسایت راه‌اندازی کرده‌اند. این فروشگاه‌ها برای تشویق کاربران به استفاده از اپلیکیشن، تخفیف‌های ویژه‌ای را برای افرادی که خریدهای خود را از طریق اپلیکیشن انجام می‌دهند، در نظر می‌گیرند.

کد تخفیف لوازم ورزشی مخصوص باشگاه مشتریان

کد تخفیف باشگاه مشتریان برای مشتریان وفاداری است که به‌طور مستمر از فروشگاه‌های لوازم ورزشی خریدهای خود را انجام می‌دهند. در این نوع از کد تخفیف در هر بار خرید امتیازی به مشتری تعلق می‌گیرد و پس از رسیدن امتیاز به حد نصاب قابل استفاده است.

کد تخفیف لوازم ورزشی بدون محدودیت

این نوع از کد تخفیف محدودیتی در نوع و تعداد و مبلغ لوازم خریداری شده ندارد و بر روی کلیه لوازم ورزشی اعمال می‌شود.

انواع کد تخفیف لوازم ورزشی را چگونه دریافت کنیم؟

موپُن یکی از معتبرترین پلتفرم‌های ارائه دهنده کدهای تخفیف است که شما می‌توانید با مراجعه به آن کدهای تخفیف انواع فروشگاه‌های اینترنتی لوازم ورزشی را تهیه کنید. شما می‌توانید در سایت موپُن، کد تخفیف فروشگاه‌های لوازم ورزشی را مشاهده کرده و برای تجربه‌خریدی به صرفه از آن‌ها استفاده کنید. سایت موپُن دارای بخشی با عنوان خبرنامه است که در صورت عضویت در آن، لیست جدیدترین کدهای تخفیف یک فروشگاه مشخص به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

همچنین یکی از راه‌های دیگر دسترسی سریع به کدهای تخفیف، استفاده از افزونه مرورگر موپُن در مرورگر کروم است. این افزونه در زمانی که یک وبسایت فروشگاهی را در گوگل کروم باز می‌کنید، بصورت خودکار لیست کدهای تخفیف آن فروشگاه را به شما نشان می‌دهد. کانال و ربات تلگرام موپُن نیز در اختیار شما قرار داشته و می‌توانید با عضویت در آن‌ها از آخرین کدهای تخفیف مطلع شوید.

اپلیکیشن موپُن نیز در اختیار کاربران قرار داشته و می‌توانید نسخه اندرویدی آن از اپ استورهای بازار و گوگل پلی و نسخه ios آن را از سیبچه، اناردونی و آی اپس دریافت کنید و آسان‌تر از روش‌های قبل به کد تخفیف لوازم ورزشی دسترسی داشته باشید.

چگونه از کد تخفیف لوازم ورزشی استفاده کنیم؟

وقتی کد تخفیف لوازم ورزشی را دریافت کردید، با جست‌وجو در فروشگاه لوازم ورزشی محصول مورد علاقه خود را پیدا کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید. در طی تکمیل فرآیند تسویه‌حساب کد تخفیف را در کادر تعبیه شده برای آن وارد کنید. پس از تکمیل خرید و اعمال کد تخفیف، مبلغ تخفیف از فاکتور شما کسر می‌گردد.

نحوه محاسبه تخفیف لوازم ورزشی با کد تخفیف چگونه است؟

پس از ثبت نهایی خرید در فروشگاه لوازم ورزشی می‌توانید کد تخفیف را در هنگام تسویه‌حساب وارد کرده تا همان لحظه مقدار تخفیف از مبلغ نهایی فاکتور شما کم شود. به عنوان مثال کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی برای خریدهای بیش از 400 هزار تومان، هنگامی که کاربر خریدی به مبلغ حداقل 400 هزار تومان از طریق سایت یا اپلیکیشن انجام دهد و کد تخفیف را اعمال کند، مبلغ ۵۰ هزار تومان از فاکتور نهایی خرید کاربر کم می‌کند.