موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف پت شاپ

کد تخفیف پت شاپ

کد تخفیف 70 هزار تومانی محصولات hills پت و وت

با ثبت این کد از 70 هزار تومان تخفیف محصولات hills پت و وت، پت شاپ آنلاین، بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید این کد برای خریدهای بالای 1 میلیون تومان قابل استفاده می‌باشد. جهت مشاهده و خرید محصولات hills در ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 هزار تومانی محصولات دسته مرغ پترینا

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید محصولات دسته‌بندی مرغ پت شاپ آنلاین پترینا، 25 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که این کد روی محصولات تخفیف‌دار، پکیج‌های اقتصادی و سبد خرید کمتر از 150 هزار ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی محصولات گوساله پترینا

با وارد کردن این کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف در خرید بالای 200 هزار تومان محصولات گوساله پترینا، فروشگاه آنلاین انواع تشویقی سگ و گربه، بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی محصولات تخفیف‌دار ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی پترینا

با وارد کردن کد تخفیف از 10 درصد تخفیف پترینا، فروشگاه آنلاین انواع تشویقی سگ و گربه، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پترینا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 هزار تومانی اولین خرید پت آباد

با وارد کردن این کد از 20 هزار تومان تخفیف اولین خرید از فروشگاه محصولات و ملزومات حیوانات خانگی پت آباد بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت پت آباد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین خرید پت استور

با واردکردن این کد از 50 هزار تومان تخفیف ویژه اولین خرید فروشگاه اینترنتی محصولات حیوانات خانگی پت استور برای سفارش‌های بیش از 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به سایت پت استور روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین خرید پت استور

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف اولین خرید پت استور، پت شاپ آنلاین برای خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پت استور بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 35 هزار تومانی اولین خرید پت استور

با استفاده از این کد می‌توانید از 35 هزار تومان تخفیف برای اولین خرید از پت استور، پت شاپ آنلاین، بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد برای خریدهای بالای 200 هزار تومان قابل استفاده است. برای ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید پت استور

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی محصولات حیوانات خانگی پت استور برای سفارش‌های بالای 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پت استور بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 35 هزار تومانی اولین خرید پت استور

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 35 هزار تومان تخفیف اولین خرید پت استور فروشگاه محصولات حیوانات خانگی برای خریدهای بالای 200 هزار تومان بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت پت استور روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید پت آباد

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی محصولات حیوانات خانگی پت آباد برای سفارش‌های بالای 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پت آباد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین خرید پت استور

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید پت استور فروشگاه محصولات حیوانات خانگی برای خریدهای بالای 150 هزار تومان بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت پت استور روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی خاک گربه جی جی لوپ

با وارد کردن کد از %10 تخفیف خاک گربه فروشگاه محصولات حیوانات خانگی جی جی لوپ بهره‌مند شوید، لازم به ذکر است این کد بر روی محصولات فروش ویژه اعمال نمی‌شود. برای دیدن خاک گربه در وبسایت جی جی لوپ ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی غذای گربه جی جی لوپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف غذای گربه جی جی لوپ، فروشگاه محصولات حیوانات خانگی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد بر روی محصولاتی که از قبل تخفیف دارند اعمال نمی‌شود. برای مشاهده و خرید ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین خرید پت استور

با وارد کرد کد از 50 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه محصولات حیوانات خانگی پت استور برای خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره‌مند شوید، برای ورود به وبسایت پت استور بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

پت شاپ

خرید اینترنتی همراه با تخفیف لذت خاص خودش را دارد. در دهه اخیر، همه ما وسایل ضروری زندگی‌مان را از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی تهیه می‌کنیم. به همین خاطر فروشگاه‌های زیادی کسب و کار خود را آنلاین کرده‌اند. یکی از این کسب و کارها پت شاپ‌ها هستند. اگر حیوان خانگی دارید، با استفاده از کد تخفیف پت شاپ می‌توانید محصولات موردنیاز خود را با تخفیف خریداری کنید.

پت‌ شاپ‌ها به صورت دوره‌ای یا مناسبتی کد تخفیف ارائه می‌کنند و مشتریان می‌توانند با استفاده از کد تخفیف پت شاپ، به صورت آنلاین محصولات ضروری برای حیوانات خانگی خود را تهیه کنند. پت استور یا پت شاپ‌ها همچنین با ارائه کد تخفیف توانسته‌اند رضایت بیشتری از مشتری‌ها کسب کنند و فروش بیشتری داشته باشند.

پت شاپ چیست؟

پت شاپ از دو کلمه پت (pet) به معنای حیوان خانگی و (shop) به معنای فروشگاه تشکیل شده است و به فروشگاهی گفته می‌شود که محصولات و وسایل موردنیاز برای نگهداری حیوانات خانگی مانند اسباب بازی، قفس، غذا و... را به فروش می‌رساند. پت شاپ را می‌شود "فروشگاه لوازم حیوانات خانگی" ترجمه کرد.

در چند دهه اخیر، مردم علاقه زیادی به نگهداری از حیوانات خانگی نشان داده اند و به همین دلیل پت شاپ‌های زیادی در نقاط مختلف ایران تاسیس شده اند. کسانی که از حیوانات اهلی مثل ماهی، گربه، سگ، پرندگان و... مراقبت می‌کنند می‌توانند در پت شاپ‌ها لوازمی که برای مراقبت از حیوان خانگی‌شان به آن‌ها نیاز دارند را تهیه کنند. اگر پت شاپ موردنظرتان سایت یا اپلیکیشن داشته باشد، با کد تخفیف پت شاپ می‌توانید خرید خود را انجام دهید و با صرف هزینه کمتر لذت بیشتری از خرید ببرید.

خرید آنلاین از پت شاپ چه مزایایی دارد؟

هر کسی که حیوان خانگی دارد تلاش می‌کند تا برای حیوان خانگی خود بهترین لوازم را تهیه کند. به همین خاطر، صاحبان حیوانات خانگی به دنبال پت شاپ‌های معتبر و مورد اطمینان هستند که همه محصولات آن‌ها تاییدیه‌های لازم را داشته باشند تا سلامت حیوانات خانگی آن‌ها را تضمین کنند.

در کنار همه این‌ها دلایل زیادی باعث می‌شود که افراد خرید از یک پت شاپ آنلاین را به خرید حضوری ترجیح دهند. مثلا ممکن است وقت کافی برای خرید حضوری را نداشته باشند یا پت شاپ‌های حضوری از محل زندگی‌شان فاصله زیادی داشته باشد. پس به طور کلی خرید آنلاین از پت شاپ‌ها مزایای زیادی برای افراد دارد که در ادامه به بررسی این مزایا می‌پردازیم:

صرفه جویی در وقت

وقتی صحبت از مزایای خرید آنلاین به میان می‌آید، اولین فایده‌ای که به ذهن افراد می‌رسد تا از آن نام ببرند، صرفه جویی در زمان است. خیلی از افراد به دلیل مشغله کاری زمان کافی برای مراجعه به فروشگاه‌های سطح شهر را ندارند پس منطقی است که به صورت آنلاین خرید می‌کنند.

با خرید اینترنتی از پت شاپ‌ها، دیگر لازم نیست که زمان زیادی را در ترافیک بگذرانید یا اگر پت‌ شاپ‌هایی که در شهر شماست از محل زندگی‌تان دور است، لازم نیست زمان زیادی را صرف کنید تا به آن جا برسید. می‌توانید به راحتی تنها با چند کلیک محصول موردنظرتان را سفارش بدهید و هر کجا که خواستید تحویل بگیرید.

تنوع محصولات

طبیعتا در یک فروشگاه حضوری محدودیت مکانی وجود دارد اما فروشگاه آنلاین هیچ محدودیتی از این لحاظ ندارد و تنوع محصولات در فروشگاه‌های آنلاین بیشتر است. در یک پت شاپ آنلاین برندهای مختلفی از محصولات موجود است و این تنوع به خریداران کمک می‌کند تا بر اساس سن، وضعیت جسمانی و سلامتی و نژاد محصول موردنظر خود را انتخاب کنند. در پت شاپ‌های بزرگ‌تر، علاوه بر محصولات و لوازم از برندهای داخلی، برندهای خارجی که مجوزهای لازم را دارند هم موجود است.

دسترسی آسان از هرجای ایران

در تمام شهرهای ایران پت شاپ وجود ندارد و در بعضی شهرها هم تعداد کمی فروشگاه لوازم حیوانات خانگی هست. یا ممکن است پت شاپ موردنظر شما از محل زندگی‌تان فاصله زیادی داشته باشد و شما مجبورید وقت زیادی بگذارید تا به آن جا برسید. مثلا در شهرهای بزرگی مثل تهران و مشهد خرید حضوری گاهی اوقات نیازمند وقت زیادی هست و ممکن است برای رسیدن به فروشگاه مدنظرتان، ساعت‌ها در ترافیک باشید. این جاست که پت شاپ‌های آنلاین به کمک شما می‌آیند. در هر نقطه‌ای از ایران که باشید فقط کافی است که تلفن همراه‌تان را بردارید و لوازم موردنظر خود را از پت شاپ آنلاین بخرید. همچنین می‌توانید به وبسایت موپُن مراجعه کنید و کد تخفیف پت شاپ دریافت کنید. سپس با وارد کردن کد تخفیف در پت شاپ موردنظر با یک تیر دو نشان بزنید. یعنی هم در وقت‌تان صرفه جویی کنید هم در هزینه.

مقایسه کیفیت و قیمت

فضای یک فروشگاه اینترنتی طوری است که دید خریداران را باز می‌کند و همین باعث می‌شود که مشتری محصولات را با هم مقایسه کند و بعد از سنجیدن کیفیت آن‌ها و مقایسه‌ی قیمت اقدام به خرید کند. وقتی که شما برای خرید یک محصول برای پت خود به فروشگاه حضوری مراجعه می‌کنید، از آنجایی که ممکن است تنها همان فروشگاه آن محصول را داشته باشد یا تعداد فروشگاه‌هایی که آن محصول را دارند کم باشد، نمی‌توانید اطمینان حاصل کنید که قیمتی که به شما داده می‌شود بهترین قیمت بازار است.

اما وقتی برای خرید محصولی وارد فروشگاه‌های آنلاین می‌شوید، نه تنها به دلیل تنوع محصولات و فروشگاه‌ها می‌توانید آن‌ها را از لحاظ قیمت و کیفیت با هم مقایسه کنید بلکه می‌توانید با مراجعه به وبسایت موپُن، کد تخفیف پت شاپ دریافت کنید و خرید خود را با صرف هزینه کمتر به انجام برسایند.

تحویل درب منزل

با خرید از پت شاپ‌های آنلاین نیاز نیست از خانه خارج شوید و زمان زیادی را در ترافیک و سفرهای درون شهری بگذرانید. پس از ثبت سفارش از طریق سایت یا اپلیکیشن فروشگاه موردنظرتان، محصولات خود را درب منزل دریافت می‌کنید.

معرفی پت شاپ‌ها

در سال‌های اخیر علاقه مردم به نگهداری از حیوانات خانگی به طور بی سابقه‌ای افزایش پیدا کرده است. در زمان‌های قدیم افراد برای تهیه لوازم موردنیاز پت خود، به فروشگاه‌های حضوری یا پت شاپ‌ها مراجعه می‌کردند. اما الان با گسترش حضور اینترنت در زندگی روزمره انسان‌ها، این شرایط دست خوش تغییرات بزرگی شده است.

پت‌ شاپ‌ها هم مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر فعالیت‌های خود را توسط اینترنت گسترش داده‌اند. حالا دیگر افراد مجبور نیستند که برای خرید لوازم حیوانات خانگی به فروشگاه‌های مختلف بروند و زمان زیادی را تلف کنند. شما پس از انتخاب محصول به صورت آنلاین و دادن آدرس، محصول موردنظر را دریافت می‌کنید. اما مهم‌ترین مسئله آن است که شما بتوانید از پت شاپ‌های معتبر خرید کنید و از بابت سلامتی حیوان خانگی خود نگرانی نداشته باشید. به همین خاطر در ادامه به معرفی چند پت شاپ آنلاین و معتبر می‌پردازیم:

سفیرآب

این وبسایت با سال‌ها سابقه در حوزه‌ی محصولات گیاهی و حیوانات خانگی، توانسته است مشتریان ثابت خودش را جذب کند. سفیر آب لوازم با کیفیت و اورجینال ارائه می‌کند. تنوع محصولات سفیرآب بسیار بالاست و برای حیواناتی مثل گربه، سگ، خزندگان و آبزیان و... محصولات متفاوتی دارد. جالب است بدانید که درصدی از سود فروش محصولات سفیر آب به کمپین‌های حمایت از حیوانات اختصاص داده می‌شود.

پت پرس

برای نگهداری از حیوان خانگی، سوالات و چالش‌های زیادی برای هر شخص بوجود می‌آید و وبسایت پت پرس مانند یک راهنما عمل می‌کند که برای دغدغه‌های شما راه حل ارائه می‌کند. برای مثال برنامه غذایی برای پت شما ارائه می‌کند یعنی دامپزشک‌های پت پرس با توجه به ویژگی‌های خاص پت شما، برنامه غذایی پیشنهاد می‌کنند که بالانس شده و مناسب حیوان باشد. در پت پرس شما می‌توانید از خدمات کلینیکی هم استفاده کنید و از تخصص دامپزشکان و متخصصین حیوانات خانگی استفاده کنید.

پت استور

یکی از با سابقه‌ترین فروشگاه‌های لوازم حیوانات خانگی است که بیش از 3000 محصول ایرانی و خارجی مخصوص حیوانات خانگی را به فروش می‌رساند. در این فروشگاه می‌توانید محصولات موردنیاز پت خود را با جستجو کردن پیدا کنید و سفارش دهید. تنوع محصولات در پت استور بسیار بالاست و این وبسایت رابط کاربری بسیار خوبی دارد. برای خرید ارزان‌تر از این فروشگاه، از کد تخفیف پت شاپ موجود در وبسایت موپُن استفاده کنید.

پت آباد

پت آباد یکی دیگر از پت شاپ‌های آنلاین است که خدمات خوبی را ارائه می‌کند و محصولات آن تنوع بالایی دارند. با خرید از پت آباد شما مشاوره رایگان دریافت می‌کنید. پت آباد به مشتریان خود این ضمانت را می‌دهد که اگر از خرید خود نارضایتی داشته باشند، وجه پرداخت شده را به مشتری بر می‌گرداند.

خرید از پت آباد خریدی مطمئن است زیرا که این سایت اینماد دارد. این پت شاپ تخفیف‌های دوره‌ای ارائه می‌کند و شما می‌توانید در هنگام ثبت سفارش خود از این تخفیف‌ها استفاده کنید. یا می‌توانید با مراجعه به وبسایت موپُن، کد تخفیف پت شاپ دریافت کنید و در هنگام خرید از آن استفاده کنید.

مقایسه بهترین پت شاپ‌ها

حالا که با تعدادی از پت شاپ‌های معتبر آشنا شده اید، شاید برای‌تان سوال باشد که کدام یک از این فروشگاه‌های لوازم حیوانات خانگی معتبرتر هستند؟ کدام یک محصولات بهتری را ارائه می‌کنند؟ خرید از کدام یک از آن‌ها به صرفه‌تر است.

با توجه به تعداد بالای پت شاپ‌ها در ایران، شاید نتوان پاسخ دقیقی به این سوالات داد اما می‌شود برخی از فروشگاه‌های معتبر را بیشتر مورد بررسی قراردهیم تا به شما برای خریدی بهتر کمک کرده باشیم:

پت آباد

اگر به دنبال یک پت شاپ آنلاین مطمئن برای خرید مواد خوراکی هستید، پت آباد یکی از بهترین انتخاب‌هاست چون در این مجموعه دامپزشک حضور دارد و به این موضوعات نظارت می‌کنند. پت آباد در دسته بندی مواد غذایی برای پت‌ها تنوع بالایی دارد و از این لحاظ نظرات مثبتی را از مشتریان کسب کرده است.

یکی دیگر از نکات مثبت پت آباد این است که برای سفارش‌های بالای 300 هزار تومان ارسال رایگان در نظر گرفته است. همچنین پت آباد یک اپلیکیشن کاربردی دارد که با استفاده از آن شما می‌توانید خرید راحتی را انجام دهید و محصول موردنظرتان را درب منزل دریافت کنید.

پت استور

این فروشگاه از سال 94 شروع به کار کرده است و هدف آن ارائه محصولات با کیفیت و معتبر و تحت استانداردهای دامپزشکی و بین المللی است. یکی از ویژگی‌های متمایز پت استور آن است که محصولات آموزشی مثل کتاب و مجلات مفید که به شما در نگهداری از حیوان خانگی‌تان کمک می‌کنند هم به فروش می‌رساند.

انواع کد تخفیف پت شاپ

با توجه به اینکه هرروز به تعداد پت شاپ‌ها افزوده می‌شود، این فروشگاه‌ها به صورت دوره‌ای ومناسبتی تخفیف‌های مختلفی به مشتریان خود ارائه می‌کنند. انواع این تخفیف‌ها عبارتند از:

کد تخفیف اولین خرید

ویژه کسانی که برای اولین بار از این وبسایت‌ها خرید می‌کنند.

کد تخفیف محصولات منتخب

بعضی از پت شاپ‌ها، به طور هفتگی یا ماهانه، به روی محصولاتی که بیشترین نظرات مثبت را دریافت کرده‌اند، تخفیف می‌گذارند.

کد تخفیف برای افراد خاص

افراد خاص مانند بازنشستگان، دانشجویان یا اقشار خاص جامعه کد تخفیف‌های مخصوص خود را از این سایت‌ها دریافت می‌کنند.

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف

در مناسبت‌های مختلف مثلا عید نوروز، شب یلدا و... پت شاپ‌ها کد تخفیف‌های ویژه‌ای برای کاربران تعریف می‌کنند.

کد تخفیف انواع محصولات و خدمات پت شاپ‌ها

پت‌ شاپ‌ها برای کسانی که از حیوان خانگی مراقبت می‌کنند محصولات و خدمات متفاوتی را ارائه می‌کنند تا در نگهداری از پت به آن‌ها کمک کند:

کد تخفیف لوازم بهداشتی

بدیهی است که مهم‌ترین وسایلی که در یک پت شاپ یافت می‌شوند لوازم بهداشتی حیوانات است. تقریبا همه حیوانات خود را در هرآبی که ببینند شستشو می‌دهند که این غریزه در در حیوانات خانگی از بین رفته است چون جای کافی برای این کار ندارند. به همین خاطر صاحبان آن‌ها باید به درستی مراقبت وضعیت بهداشتی حیوانات خود باشند.

به هیچ عنوان نمی‌توان از شامپو یا دیگر وسایل بهداشتی مخصوص انسان‌ها برای حیوانات استفاده کرد زیرا باعث ایجاد حساسیت و خشکی پوست آن‌ها می‌شود. به همین دلیل لازم است با مراجعه به پت شاپ‌های معتبر، لوازم بهداشتی مخصوص حیوان خانگی خود را دریافت کنید. همچنین برای این‌که خرید ارزان‌تری داشته باشید، به وبسایت موپُن رفته و کد تخفیف پت شاپ دریافت کنید.

کد تخفیف مواد خوراکی

هر حیوانی غذای مخصوص خودش را دارد و تنوع غذایی در حیواناتی مثل گربه و سگ از پرنده‌ها بیشتر است. چنان چه قصد داشتید از یک پت شاپ آنلاین برای حیوان خانگی خود غذا تهیه کنید بهتر است اول به وبسایت موپُن مراجعه کنید و با برداشتن کد تخفیف پت شاپ، مواد غذایی مورد نظرتان را با تخفیف خریداری کنید.

کد تخفیف لباس حیوانات

یکی از اقلامی که بخصوص در فصل زمستان به عنوان کسی که حیوان خانگی دارد حتما باید تهیه کنید، لباس حیوانات است. خارج شدن حیوانات در فصل زمستان بدون لباس ممکن است موجب سرماخوردگی حیوان شود. برخی می‌گویند استفاده از لباس برای سگ و گربه در فصل سرد ضروری است چون پوست حیوانات خانگی ممولا نازک‌تر از حیواناتی است که در محیط بیرون رشد کرده‌اند.

کد تخفیف اسباب بازی حیوانات

اگر حیوان خانگی شما هم مثل اکثر حیوانات خانگی دیگر بسیار بازیگوش است، بهتر است برای او اسباب بازی تهیه کنید و خواهید دید که حتی شب‌ها یا در هنگام استراحت هم از آن جدا نمی‌شود. در پت شاپ‌های آنلاین انواع اسباب بازی‌های مختلف با رنگ‌ها و مدل‌های مختلف یافت می‌شود.

شرایط استفاده از کد تخفیف پت شاپ چیست؟

اول از همه بهتر است با عضویت در خبرنامه موپُن از آخرین اخبار مربوط به کد تخفیف‌ها مطلع شوید. شما همچنین می‌توانید اطلاعات مربوط به کد تخفیف‌هایی که در سایت و اپلیکیشن موپُن قرار دارند را مطالعه کنید و در صورت نیاز از آن‌ها استفاده کنید. در قسمت توضیحات مربوط به هر کد تخفیف، سایت یا اپلیکیشن مربوطه، مهلت استفاده از کد و خدماتی که با آن کد تخفیف به آن‌ها دسترسی خواهید داشت، نوشته شده‌است.

انواع کد تخفیف پت شاپ را چگونه دریافت کنیم؟

برای دریافت آخرین کد تخفیف پت شاپ، از طریق روش‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

می‌توانید به وبسایت موپُن، اولین و بزرگترین مرجع ارائه دهنده کد تخفیف در ایران مراجعه کنید.

با دانلود اپلیکیشن موپُن به بیش از 10 هزار کد تخفیف رایگان از 900 سایت و اپلیکیشن محبوب ایرانی دسترسی پیدا می‌کنید. همچنین با اضافه کردن هر فروشگاه به لیست علاقه‌مندی‌ها می‌توانید از تخفیف‌های جدید آن فروشگاه با خبر شوید.

موپُن همچنین برای مرورگر کروم افزونه اختصاصی دارد که یکی از قابلیت‌های آن نمایش خودکار کدهای تخفیف در صفحه فروشگاه است. هر زمان که لینک فروشگاهی را در مرورگر کروم خود باز کنید، همان لحظه لیست کدهای تخفیف آن وبسایت برای‌تان نمایش داده می‌شود. با افزونه موپُن دیگر هیچ وقت فراموش نمی‌کنید تا از کد تخفیف استفاده کنید.

شما می‌توانید با وارد کردن ایمیل خود در صفحه اصلی وبسایت، در خبرنامه موپُن عضو شوید و از طریق ایمیل کدهای تخفیف را دریافت کنید.

چگونه از کد تخفیف پت شاپ استفاده کنیم؟

در سمت چپ توضیحات کد تخفیف، روی "مشاهده" کلیک کنید. یک تب جدید برای شما باز می‌شود که شامل توضیحات کد تخفیف است. روی "کپی کنید" بزنید. کد تخفیف شما با موفقیت کپی شد. حالا می‌توانید سایت مورد نظر بروید، کد تخفیف را جای گذاری کرده و از سفارش آنلاین خود با تخفیف لذت ببرید.

نحوه محاسبه تخفیف پت شاپ با کد تخفیف چگونه است؟

در قسمت اطلاعات مربوط به هر کد تخفیف پت شاپ، درصد تخفیفی که با استفاده از آن کد دریافت می‌کنید نوشته شده است. مثلا اگر کد تخفیف به شما 45% تخفیف برای خرید یک محصول 100 هزار تومانی می‌دهد، شما با وارد کردن این کد تخفیف پت شاپ، برای خرید آن، 55 هزار تومان پرداخت می‌کنید.