موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف پست

کد تخفیف پست

کد تخفیف 20 درصدی بسته‌بندی نوبار

با استفاده از این کد می‌توانید از 20 درصد تخفیف بسته‌بندی نوبار، سامانه آنلاین باربری، حمل بار و اثاث‌کشی بهره‌مند شوید. برای درخواست خدمات بسته‌بندی اثاثیه منزل در وبسایت نوبار روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 هفته بعد

کد تخفیف 50 درصدی اولین سفارش نوبار

با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید از 50 درصد تخفیف اولین سفارش نوبار، سامانه آنلاین باربری، حمل بار و اسباب کشی، تا سقف تخفیف 300 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت نوبار روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 100 هزار تومانی کامیون نوبار

با وارد کردن کد از 100 هزار تومان تخفیف کامیون خدمات حمل بار نوبار بهره‌مند شوید، برای درخواست کامیون در وبسایت نوبار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد

کد تخفیف 30 هزار تومانی وانت بار نوبار

با وارد کردن کد از 30 هزار تومان تخفیف وانت بار سامانه خدمات حمل بار نوبار بهره‌مند شوید. برای درخواست وانت بار در وبسایت نوبار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد

کد تخفیف 40 هزار تومانی نیسان نوبار

با وارد کردن کد از 40 هزار تومان تخفیف نیسان سامانه خدمات حمل بار نوبار بهره‌مند شوید. برای درخواست نیسان در وبسایت نوبار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد

کد تخفیف 60 هزار تومانی وانت و نیسان نوبار

با واردکردن این کد تخفیف از 60 هزار تومان تخفیف حمل بار با وانت و نیسان خدمات حمل بار نوبار بهره‌مند شوید. برای درخواست حمل بار با وانت و نیسان در وبسایت نوبار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 120 هزار تومانی سرویس اسباب‌کشی نوبار

با واردکردن این کد تخفیف از 120 هزار تومان تخفیف سرویس اسباب‌کشی خدمات حمل بار نوبار بهره‌مند شوید. برای درخواست سرویس اسباب‌کشی در وبسایت نوبار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

100 هزار تومان اعتبار هدیه اولین سفارش اپلیکیشن تیپاکس در استان‌های منتخب

بدون وارد کردن کد تخفیف و با ثبت اولین سفارش در اپلیکیشن تیپاکس، سامانه اینترنتی حمل و ارسال کالا از 100 هزار تومان اعتبار هدیه بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این تخفیف ویژه استان‌های البرز، شیراز، اردبیل، خراسان ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی کامیون اسباب‌کشی نوبار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف کامیون اسباب کشی سامانه خدمات حمل بار نوبار با سقف تخفیف 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت نوبار بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی کامیون اسباب‌کشی نوبار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف کامیون اسباب کشی سامانه خدمات حمل بار نوبار بهره‌مند شوید. برای درخواست کامیون اسباب‎‌کشی در وبسایت نوبار بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی نیسان و وانت نوبار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف وانت و نیسان سامانه خدمات حمل بار نوبار با سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت نوبار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی نیسان و وانت نوبار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف وانت و نیسان سامانه خدمات حمل بار نوبار بهره‌مند شوید. برای درخواست وانت و نیسان در وبسایت نوبار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 150 هزار تومانی کامیون اسباب کشی نوبار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 150 هزار تومان تخفیف کامیون اسباب‌کشی سامانه خدمات حمل بار نوبار بهره‌مند شوید. برای درخواست کامیون اسباب‎‌کشی در وبسایت نوبار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

10% تخفیف بلک فرایدی پی دی ای

در طرح بلک فرایدی پی دی ای شرکت پست بین المللی، بدون وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف بهره‌مند شوید. برای برخورداری از تخفیف کافیست شماره سفارش یا بارنامه خود را وارد کنید. برای شرکت در طرح بلک فرایدی ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کد تخفیف 100 هزار تومانی کامیون اسباب‌کشی نوبار

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 100 هزار تومان تخفیف کامیون سامانه خدمات حمل بار نوبار بهره‌مند شوید. برای درخواست کامیون اسباب‎‌کشی در وبسایت نوبار بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده

پست

از گذشته تاکنون همیشه انسان‌ها نیاز به واسطه‌ای برای ارسال و دریافت نامه، محصول و بسته‌ها داشتند. در گذشته از چاپارها برای اینکار استفاده می‌شد. با پیشرفت جوامع بشری، از چاپار‌ها به پستچی‌ها رسیدیم. شرکت‌های پستی با داشتن شعب مختلف در سرتاسر کشور، با دریافت بسته یا نامه شما می‌توانند آن را به مقصد موردنظرتان ارسال کنند. این کار هم باعث سرعت می‌شود هم به دلیل ارسال جمعی، در هزینه‌ها صرفه جویی می‌کند. شرکت‌های پستی با داشتن کارمندان زیاد در سرتاسر کشور و حتی در مواردی بین المللی، با سرعت تمام می‌توانند نیاز شما را از این بابت راحت کنند. در حال حاضر شرکت‌های متنوعی در کشور ایجاد شده‌اند که خدمات متنوعی را به تمام کسانی که به ارسال بسته‌هایشان نیاز دارند، ارائه می‌دهند. حوزه‌ی کاری و طرح‌های اغلب این شرکت‌های پستی با هم متفاوت است. بعضی شرکت‌ها حوزه‌ی تخصصی‌شان، بسته بندی بسته‌ها متناسب با نیاز شماست. بعضی شرکت‌ها در حوزه ارسال بین شهری و به صورت زمینی یا هوایی و بعضی دیگر در ارسال و دریافت بسته‌ها به صورت بین‌المللی، فعالیت می‌کنند. اکثر این شرکت‌ها با توجه به رشد اینترنت خدماتشان را به صورت آنلاین نیز انجام می‌دهند تا برای کاربران و مشتریان راحتی بیشتری فراهم کنند.
مزیت شرکت‌های پستی بر هیچ‌کس پوشیده نیست. به جای صرف هزینه‌های بالا برای ارسال بسته‌ها به صورت شخصی‌، شرکت‌های پستی این کار را بسیار ارزان‌تر و سریع‌تر و با امنیت بالاتری انجام می‌دهند. همچنین تعدادی از این شرکت‌ها ، بسته‌هایتان را با هزینه بسیار کمی بیمه می‌کنند تا خیالتان از بابت خسارت‌ها راحت باشد. شما در موپن می‌توانید برترین شرکت‌ها و سایت‌هایشان را مشاهده کنید تا به راحتی بتوانید بهترین گزینه برای نیازتان را انتخاب کنید و البته تخفیف هم بگیرید.