موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف کانون تبلیغاتی

کد تخفیف کانون تبلیغاتی

کد تخفیف 40 درصدی اشتراک نوین هاب

با ثبت این کد از 40 درصد تخفیف خرید اشتراک نوین هاب، پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعی، بهره‌مند شوید. برای ورود به صفحه مربوطه در وبسایت نوین هاب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 20 هزار تومانی پلن‌های نقره‌ای و طلایی کرج آگهی

با وارد کردن این کد تخیف از 20 هزار تومان تخفیف سامانه تبلیغات آنلاین کرج آگهی برای سفارش پلن‌های نقره‌ای و طلایی بهره‌مند خواهید شد. لازم به ذکر است با وارد کردن این کد بر روی هر محصول 20 هزار ...

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 40 هزار تومانی اولین خرید کمپین رپورتاژ تریبون

با وارد کردن این کد از 40 هزار تومان تخفیف در اولین خرید از کمپین رپورتاژ تریبون برخوردار شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی سبد خریدهای بالای 500 هزار تومان قابل اعمال می‌باشد. جهت ورود ...

کد تخفیف 3 روز بعد

کد تخفیف 30 درصدی طراحی وبسایت وردپرس زیفا

با وارد کردن این کد تخفیف از %30 تخفیف طراحی وبسایت وردپرس زیفا، فروشگاه آنلاین طراحی سایت فروشگاهی و انواع وبسایت خدماتی بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید طراحی وبسایت وردپرس زیفا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 25 درصدی پکیج‌های وردپرس زیفا

با وارد کردن این کد تخفیف از %25 تخفیف پکیج‌های وردپرس زیفا، فروشگاه آنلاین طراحی سایت فروشگاهی و انواع وبسایت خدماتی بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید پکیج‌های وردپرس زیفا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

تا %35 کد تخفیف رپورتاژ آگهی تسمینو

کاربران تسمینو می‌توانند با استفاده از کدهای تخفیف این سامانه تا %35 از تخفیف رپورتاژ آگهی بهره‌مند شوند. با استفاده از کد parshemyat از تخفیف 17.5 درصدی رپورتاژ آگهی در پارسینه، کد rohemayat از تخفیف 14 درصدی رپورتاژ آگهی در ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

کد تخفیف 40 درصدی تبلیغات بنری رشت پرس

با وارد کردن کد تخفیف از %40 تخفیف تبلیغات بنری پایگاه خبری رشت پرس بهره‌مند شوید، برای دیدن تبلیغات بنری رشت پرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 20 درصدی خرید لایک اینستاگرام اینبو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف خرید لایک اینستاگرام سامانه تبلیغاتی اینبو بهره‌مند شوید. برای مشاهده تعرفه‌های خرید لایک اینستاگرام در وبسایت اینبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 30 درصدی رپورتاژ آگهی رشت پرس

با وارد کردن کد از %30 تخفیف رپورتاژ آگهی پایگاه خبری رشت پرس بهره‌مند شوید، برای دیدن رپورتاژ آگهی رشت پرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 20 درصدی خرید پیج اینستاگرام اینبو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف خرید پیج اینستاگرام سامانه تبلیغاتی اینبو بهره‌مند شوید. برای مشاهده تعرفه‌های خرید پیج اینستاگرام در وبسایت اینبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 20 درصدی خرید فالوور اینستاگرام اینبو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف خرید فالوور اینستاگرام سامانه تبلیغاتی اینبو بهره‌مند شوید. برای مشاهده تعرفه‌های خرید فالوور اینستاگرام در وبسایت اینبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد

کد تخفیف 20 درصدی پرشین ادز

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف فروشگاه اینترنتی ارائه دهنده انواع خدمات تبلیغات فضای مجازی، سئو، بک لینک، رپورتاژ آگهی و شبکه های اجتماعی پرشین ادز بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف برای استفاده تمامی ...

کد تخفیف 3 سال بعد

کد تخفیف 40 هزار تومانی رپورتاژ آگهی تریبون

با استفاده از این کد تخفیف در خرید رپورتاژ آگهی از تریبون از 40 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که حداقل مبلغ کمپین رپورتاژ برای استفاده از این تخفیف باید 500 هزار تومان باشد و این ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی کاورهای فراسیتی

با وارد کردن این کد از تخفیف 20 درصدی کاورهای دیجیتال مارکتینگ فراسیتی، برخوردار شوید. جهت مشاهده و خرید کاورها در وبسایت فراسیتی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

تا 40 درصد تخفیف نوین هاب

به مناسبت تولد 4 سالگی نوین هاب می‌توانید با وارد کردن شماره همراه خود و شرکت در مسابقه تا 40 درصد کد تخفیف خرید یا تمدید اشتراک دریافت کنید. برای ورود به مسابقه در وبسایت نوین هاب و دریافت ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

کانون تبلیغاتی

به طور کلی، کانون تبلیغاتی را می‌توان مرکزی دانست که روش‌های تبلیغاتی مختلف را برای برندها به کار می‌گیرد. با افزایش تقاضا و گسترش یافتن کسب‌وکارها، اغلب برندها به دنبال روش‌های نوین و متفاوتی هستند تا خدمات و محصولات خود را به بازار معرفی و ارائه کنند. معرفی و عرضه محصولات به بازار روش‌های مختلفی دارد که یکی از متداول‌ترین آن‌ها همکاری با کانون‌های تبلیغاتی است. اما پیش از هر چیز باید بدانید کانون تبلیغاتی چیست و چه خدماتی را به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد. ما در وب‌سایت موپُن لیستی از بهترین کانون‌های تبلیغاتی را برای شما آماده کردیم. همچنین با استفاده از انواع کد تخفیف کانون تبلیغاتی موجود در سایت، هنگام استفاده از خدمات آن‌ها از تخفیف بهره‌مند شوید.

کانون تبلیغاتی چیست و چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

منظور از کانون تبلیغاتی موسسه‌ای است که برای صاحبان برند و کسب‌وکارهای مختلف برنامه‌ریزی کرده و ساخت تبلیغات و معرفی خدمات آن‌ها را انجام می‌دهد. حوزه فعالیت کانون‌های تبلیغاتی بسیار گسترده است و گاهی خدمات خدمات تبلیغاتی را از کوچک‌‌ترین تا بزرگ‌ترین پروژه‌های تبلیغاتی را در بر می‌گیرد.

یکی از مهم‌ترین خدمات کانون‌های تبلیغاتی، بررسی بازار هدف برند یا کسب‌وکار مورد نظر است. این بررسی برای برنامه‌ریزی موثر در زمینه تبلیغات یک برند انجام می‌شود. یک کانون تبلیغاتی با بررسی بازار هدف می‌تواند استراتژی مناسب تبلیغاتی برای عرضه و معرفی محصولات و خدمات برند خود را بهتر درک کند. علاوه‌بر این، کانون‌های تبلیغاتی از طریق تعامل و مشورت بیشتر با مشتریان و مخاطبان هدف، ایده‌هایی که برای مشتریان جذابیت بیشتری دارد را گسترش داده و سعی می‌کند با استفاده از خلاقیت و اضافه کردن ایده‌های نو به ایده قدیمی، تبلیغی متفاوت از دیگر برندها را ارائه دهد.

اما همچنان حوزه فعالیت کانون تبلیغاتی به این موارد محدود نمی‌شود. تولید تیزر و تبلیغات ویدیویی، موشن گرافیک‌های دو بعدی و سه بعدی جذاب جهت معرفی و تبلیغ از جمله خدماتی هستند که توسط این کانون‌ها ارائه می‌شود. این کانون‌ها سعی می‌کنند با ارائه انواع کد تخفیف کانون تبلیغاتی، شرایطی را برای برندها فراهم کنند که بتوانند با قیمتی مناسب از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوند‌.

شیوه همکاری با کانون‌های تبلیغاتی

شروع همکاری با کانون‌های تبلیغاتی به این صورت است که در آغاز کار یک جلسه مشاوره که اغلب رایگان است برای مشتری درنظر گرفته می‌شود. در این جلسه مشاوره که ممکن است به صورت حضوری یا آنلاین برگزار شود، کانون تبلیغاتی درباره خدماتی که می‌تواند به شما ارائه دهد صحبت می‌کند. در ادامه پس از اینکه اطلاعات مورد نیاز درمورد برند شما را دریافت کرد، هزینه‌های احتمالی را تخمین زده و به شما اعلام می‌کند.

پس از تنظیم قرارداد بین کانون تبلیغاتی و برند شما، متخصصان و ایده پردازان کانون، در زمینه تبلیغات شروع به تولید طرح و برنامه‌های تبلیغاتی اولیه می‌کنند و با توجه به ایده‌ها و نظرات مشتری، طرح و برنامه نهایی را پیاده‌سازی می‌کنند.

کانون تبلیغاتی چه مزایایی دارد؟

همکاری با کانون‌های تبلیغاتی برای برند و کسب‌وکار شما مزایای فراوانی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد. در ادامه، نحوه دریافت کد تخفیف کانون تبلیغاتی را به شما توضیح خواهیم داد تا بتوانید با هزینه کمتری از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید.

دانش و تخصص در تبلیغات

درصد بالایی از کسب‌وکارها یا برندها، کانون‌های تبلیغاتی را به خاطر دانش و تخصص آن‌ها در زمینه بازاریابی و جذب مشتری انتخاب می‌کنند. امکان ایجاد دپارتمان بازاریابی برای همه کسب‌وکارها وجود ندارد. به همین علت به دانش و تخصصی که این کانون‌ها فراهم می‌کنند احتیاج پیدا خواهند کرد.

شرکت‌ها و کانون‌های تبلیغاتی به افراد مختلفی مثل محققان، رسانه‌ها، هنرمندان، خریداران و سایر متخصصانی که می‌توانند در تبلیغات کسب‌‌وکارها نقش‌آفرینی کنند، دسترسی دارند. در صورتی که کسب‌وکارهای کوچک بودجه کافی برای استخدام هر کدام از این افراد متخصص را ندارند و به همین علت استفاده از خدمات یک کانون تبلیغاتی بسیار مفید و مقرون به‌صرفه خواهد بود.

صرفه‌جویی در زمان

همکاری با یک کانون تبلیغاتی یک نوع صرفه‌جویی در زمان است. چرا که با استخدام و بکارگیری این کانون‌ها، شما و تیمتان نیازی به تبلیغ ندارید و آن را به کانون‌های تبلیغاتی می‌سپارید. اگر مجموعه کسب‌وکار شما کوچک است و نیروی کافی برای تبلیغات ندارید، این موضوع اهمیت بسیاری پیدا می‌کند. چرا که با همکاری با یک کانون تبلیغاتی می‌توانید وقت خود و کارمندانتان را به کارهای مربوط به کسب‌وکار اختصاص دهید.

صرفه‌جویی در هزینه

متاسفانه اغلب کسب‌وکارها و برندهای مختلف تصور می‌کنند همکاری با کانون‌های تبلیغاتی هزینه هنگفتی به همراه دارد و مقرون به صرفه نیست. اما بهتر است بدانید که برخلاف تصور شما، این شرکت‌ها به صرفه‌جویی در بودجه شما هم کمک می‌کنند. بیشتر این کانون‌ها از تخفیف‌های ارائه شده توسط ایستگاه‌های تلویزیونی و ناشران استفاده می‌کنند که سبب کاهش هزینه‌های شما می‌شود. گاهی این کانون‌ها متوجه می‌شوند که فضای کمی برای تبلیغات شما وجود دارد. اما آن‌ها می‌توانند به سادگی دوباره آن را طراحی کرده و در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کنند. همچنین با اعمال کد تخفیف کانون تبلیغاتی می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

امکان توسعه برند

توسعه برند حتی برای کسب‌وکارهای مختصص هم فرایندی دشوار و پیچیده است. در این شرایط شرکت‌ها و کانون‌های تبلیغاتی با طراحی خلاقانه لوگو، طراحی برند بوک و تبلیغاتی که به آگاهی از برند کمک می‌کند، در اجرای هرچه بهتر این فرآیند تاثیر می‌گذارند. این کانون‌ها با استفاده از تحقیق و پژوهش شما را راهنمایی می‌کنند تا بازار هدف خود را بهتر تحت تاثیر قرار دهید. علاوه‌بر این، کانون‌ها می‌توانند به طراحی تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی هم کمک کنند. این کار به شما اجازه می‌دهد تا تبلیغات مؤثری برای هر بازار داشته باشید.

معرفی پلتفرم های کانون تبلیغاتی

در این قسمت، تعدادی از بهترین پلتفرم‌های کانون تبلیغاتی را به شما معرفی خواهیم کرد. در ادامه هم انواع کد تخفیف کانون تبلیغاتی را برای شما فراهم کرده و آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

کانون ایران نوین

کانون ایران نوین از برترین کانون‌های تبلیغاتی در ایران است. این مجموعه با بهره‌گیری از دانش روز و تجربه سالیان متمادی، راهکارهای موثر بازاریابی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. از نمونه همکاری‌های این مجموعه می‌توان به همکاری با برندهای معروفی همچون تک ماکارون، پرسیل، میهن، طبیعت، چیتوز، صباح، چین چین، ایرانسل، سامسونگ، پرژک، دورتو، بانک سامان، بانک سپه و ده‌ها برند اشاره کرد.

رایا مارکتینگ

شرکت بازاریابی اینترنتی رایا مارکتینگ تولید کننده محتوا‌های متنی، صوتی، تصویری، تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی بوده و از برگزارکنندگان دوره‌های دیجیتال مارکتینگ است. دغدغه مجموعه رایا مارکتینگ ارتقای کسب درآمد اینترنتی مجموعه شما با حفظ بازگشت سرمایه است. بیش از7000 متخصص سئو، 1100 تایپیست، 9000 گرافیست و موشن‌کار و3000 گوینده در تیم رایا مارکتینگ مشغول به فعالیت هستند که در کمترین زمان، بهترین کیفیت را برای شما فراهم می‌کنند. از دیگر خدمات شرکت بازاریابی رایا مارکتینگ می‌توان به طراحی موشن گرافیک، رپورتاژ آگهی، دیتا اینتری، تبلیغ در گوگل ادرودز، طراحی بنر ثابت و متحرک و طراحی لوگو اشاره نمود.

نوین هاب

مجموعه نوین هاب در مدیریت و به‌روزرسانی همه اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی به شما کمک می‌کند و باعث می‌شود افراد بیشتری از برند و خدمات شما آگاهی کسب کنند. با استفاده از پلتفرم نوین هاب می‌توانید از همه امکانات و قابلیت‌های موردنیازتان به صورت یکجا بهره ببرید و علاوه بر آن به امکانات بیشتری از شبکه‌های اجتماعی دست داشته باشید.

از قابلیت‌های نوین هاب می‌توان برنامه‌ریزی و زمان‌بندی محتوای شبکه‌‌های اجتماعی جهت حضور مداوم، مدیریت و پاسخگویی بهتر و سریع‌تر همه پیام‌های شبکه‌های اجتماعی، تصمیم‌گیری دقیق و تدوین استراتژی هدفمند با تحلیل و دریافت داده‌ها از وضعیت همه شبکه‌های اجتماعی، افزایش تعامل از طریق پاسخگویی سریع به کامنت‌های همه شبکه‌های اجتماعی نام برد. نوین هاب با درنظر گرفتن کد تخفیف کانون تبلیغاتی شرایطی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند تا بتوانند در با کمترین هزینه از خدمات آن‌ها استفاده کنند.

یکتانت

احتمالا هنگامی که وارد سایت‌های مختلف شده‌اید نام یکتانت را دیده‌اید. یکتانت مجموعه‌ای خلاق در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که بیش از60000 مشتری فعال دارد. متخصصین یکتانت همواره سعی می‌کنند با کمک به پیشرفت کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ، نقشی در پیشرفت جامعه داشته باشد.

تسمینو

آژانس دیجیتال مارکتینگ تسمینو برخلاف سابقه کوتاهی که دارد، موفق شد در طی پنج سال لقب بهترین مجری رپورتاژ آگهی را به خود اختصاص دهد. تمرکز اصلی متخصصین تسمینو درج رپورتاژ در برترین رسانه‌ها است. البته لازم به ذکر است که این اتفاق رقم خورده و اکنون طیف وسیعی از معتبرترین سایت‌ها در زمینه‌های خبری، گردشگری، تکنولوژی، فروشگاهی و... در دایره مشتریان تسمینو قرار گرفته‌اند.

مقایسه بهترین پلتفرم های کانون تبلیغاتی

در مقایسه بهترین پلتفرم های کانون تبلیغاتی، می‌توان مشتریان کانون‌های تبلیغاتی مختلف را درنظر گرفت. بر این اساس می‌توان کانون ایران نوین و یکتانت را به عنوان بهترین پلتفرم‌های تبلیغاتی معرفی کرد. چرا که کانون ایران نوین با برترین برندهای ایران همچون میهن، ایرانسل و بانک‌های دولتی و خصوصی همکاری داشته و خدمات ارزنده‌ای را به آن‌ها ارائه کرده است. یکتانت هم از بهترین کانون‌های تبلیغاتی در فضای مجازی به خصوص وب‌سایت‌های مختلف است. احتمالا تا به حال نام این مجموعه را در سایت‌های مختلف دیده باشید.

در بخش بعدی به انواع کد تخفیف کانون تبلیغاتی و نحوه استفاده از آن‌ها خواهیم پرداخت‌.

انواع کد تخفیف کانون تبلیغاتی

با توجه به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور، کانون‌هایی که در بخش قبل به آن‌ها اشاره کردیم، برای رفاه حال مشتریان خود کدهای تخفیف مختلفی را ارائه می‌دهند. با اعمال این کدها می‌توانید خدمات موردنیاز خود را با هزینه کمتری دریافت کنید. در ادامه به انواع مختلف کد تخفیف کانون تبلیغاتی اشاره خواهیم کرد.

کد تخفیف کانون تبلیغاتی برای اولین خرید

عرضه کدهای تخفیف یکی از شیوه‌های جذب مشتری است که علاوه‌بر این، شرایطی را برای شما فراهم می‌کند که با هزینه کمتری از خدمات موردنظر خود بهره ببرید. کد تخفیف کانون تبلیغاتی برای اولین خرید، یکی از کدهای تخفیفی است که شما را برای شروع استفاده از خدمات تشویق می‌کند. با استفاده از این کد می‌توانید در اولین خرید خود از تخفیف های فوق‌العاده بهره‌ ببرید.

کد تخفیف کانون تبلیغاتی برای محصولات یا خدمات منتخب

این کد اغلب به محصولات یا خدماتی تعلق می‌گیرد که نسبت به سایر خدمات مورد استقبال کمتری قرار گرفته‌اند. مجموعه یا وب‌سایت موردنظر سعی می‌کند با ارائه کدهای تخفیف مخاطبان را به سمت این خدمات دعوت نماید.

کد تخفیف کانون تبلیغاتی برای افراد و گروه‌های خاص

برخی از مجموعه‌ها و وب‌سایت‌های تبلیغاتی، با برخی از سازمان‌ها و شرکت‌ها قرارداد همکاری تنظیم می‌کنند و کدهای تخفیف متنوعی را برای کارمندان این مجموعه‌ها درنظر می‌گیرند. یا در برخی موارد ممکن است این کدها صرفا از روی علاقه شخصی برای گروه‌ مشخصی از افراد مثل بازنشستگان، افراد دارای بیماری‌های خاص و غیره درنظر گرفته شود.

کد تخفیف کانون تبلیغاتی برای اپلیکیشن

اگر کانون تبلیغاتی موردنظر شما دارای اپلیکیشن باشد، می‌تواند برای تشویق مشتریان به استفاده از اپلیکیشن، کدهای تخفیفی مخصوص استفاده از اپلیکیشن را در نظر گرفته و آن‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

کد تخفیف کانون تبلیغاتی برای مناسبت‌ها

گاهی در برخی مناسبت‌ها مثل عید نوروز، عید قربان یا عید غدیر، برای تشویق مشتریان به استفاده از خدمات مجموعه موردنظر، کدهای تخفیفی مخصوصی در نظر گرفته می‌شود. با اعمال این کدها می‌توانید خدمات مورد نظرتان را با هزینه پایین‌تری تهیه کنید.

شرایط استفاده از کد تخفیف کانون تبلیغاتی چیست؟

مجموعه موپُن همواره سعی می‌کند با استفاده از اعلان اپلیکیشن، ربات تلگرام و یا خبرنامه ایمیلی، شما را از تخفیفات موجود آگاه سازد. برای بهره‌مندی از این تخفیف‌ها می‌توانید کد تخفیف مربوطه را از صفحه کوپن مورد نظر کپی کرده و در کادر مرتبط در سبد خرید خدمات کانون تبلیغاتی مورد نظر خود وارد کنید.

انواع کد تخفیف کانون تبلیغاتی را چگونه دریافت کنیم؟

شما با مراجعه به سایت، افزونه، کانال تلگرام و اپلیکیشن موپُن می‌توانید به مجموعه‌ای از انواع کدهای تخفیف دسترسی داشته باشید. این مجموعه انواع کد تخفیف کانون تبلیغاتی و کدهای تخفیف خدمات دیگر را پس از بررسی، به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد تا از حس لذت‌بخش خرید با تخفیف بهره‌مند شوید‌‌. پس از مراجعه به سایت، با جستجو کردن نام برند موردنظر خود می‌توانید انواع تخفیف‌ را مشاهده کرده و آن‌ها را دریافت کنید.

چگونه از کد تخفیف کانون تبلیغاتی استفاده کنیم؟

برای دریافت کد تخفیف کانون تبلیغاتی یا دیگر کدهای تخفیف، باید ابتدا وارد ‌سایت، اپلیکیشن یا کانال تلگرام موپُن شوید و نام فروشگاه یا خدمات موردنظر خود را جستجو کنید. سپس بر روی گزینه مشاهده کلیک کنید. در صفحه باز شده، کد تخفیف موردنظر شما به همراه توضیحات آن نشان داده می‌شود. برای استفاده از هر کد تخفیف ابتدا لازم است توضیحات مربوط به هر کد را با دقت مطالعه کرده و طبق آن عمل کنید. هنگامی که وارد سایت یا اپلیکیشن مربوطه شدید، کد تخفیف را در کادرهای مرتبط وارد کرده و از تخفیف اعمال شده لذت ببرید.

نحوه محاسبه تخفیف کانون تبلیغاتی با کد تخفیف چگونه است؟

نحوه محاسبه کد تخفیف به این شکل است که با توجه به درصد تخفیفی که در کد تخفیف کانون تبلیغاتی شما ثبت شده است، از هزینه خرید شما کاسته خواهد شد. به عنوان مثال اگر کد تخفیف 30 هزار تومانی داشته باشید، پس از اعمال کد، به اندازه همین مبلغ از کل هزینه خرید شما کاسته می‌شود.