موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف المپ

کد تخفیف المپ

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۲ رای)

از آخرین تخفیف‌های المپ خبردار شوید

کد تخفیف المپ

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۲ رای)

کد تخفیف المپ

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف المپ، کاملاً رایگان و تست شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از المپ خدمات بگیرید!

از آخرین تخفیف‌های المپ خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از المپ موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید المپ می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های المپ که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از المپ دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 20 درصدی لینوم

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف سامانه آموزش آنلاین لینوم برای خریدهای بالای 600 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد برای موارد تخفیف‌دار، روی قیمت اولیه آن‌ها اعمال می‌شود. برای ورود به وبسایت ...

کد تخفیف 3 ماه بعد
کد تخفیف 30 درصدی لینوم

با خرید بالای 1 میلیون تومان از وبسایت لینوم، می‌توانید از این کد استفاده کرده و یک تخفیف 30 درصدی دریافت کنید. برای ورود به وبسایت لینوم، پلتفرم آموزش آنلاین در زمینه‌های علوم پزشکی، نرم‌افزاری و فنی و مهندسی، بر ...

کد تخفیف 3 ماه بعد
کد تخفیف 15 درصدی اولین خرید لینوم

با ثبت این کد می‌توانید از تخفیف 15 درصدی لینوم، سامانه آموزش آنلاین برای اولین خرید بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید این کد برای دوره‌های تخفیف‌دار روی قیمت اولیه آن‌ها اعمال می‌شود. جهت ورود به وبسایت لینوم بر روی "خرید ...

کد تخفیف 3 ماه بعد
کد تخفیف 10 درصدی اولین خرید کلاسینو

با استفاده از این کد تخفیف کلاسینو برای اولین خرید کلاس‌های آنلاین موجود در کلاسینو 10 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که این تخفیف کلاسینو روی پکیج‌های کنکور، همایش کنکور و کلاس‌های مشاوره اعمال نمی‌شود. همچنین تنها ...

کد تخفیف 7 ماه بعد
کد تخفیف المپ

کد تخفیف 9 درصدی اولین خرید المپ

با استفاده از این کد تخفیف می‎‌توانید برای اولین ثبت نام کلاس‌های آموزشی زبان انگلیسی المپ، از 9 درصد تخفیف برخوردار شوید. برای ورود به وبسایت المپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف المپ

کد تخفیف 25 درصدی اولین خرید دوره PRE-IELTS Pack 1&2 المپ

با وارد کردن این کد در اولین خرید خود، از 25 درصد تخفیف دوره PRE-IELTS Pack 1&2 المپ بهره‌مند شوید. جهت خرید دوره و ورود به وبسایت المپ بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف المپ

کد تخفیف 20 درصدی اولین خرید دوره English Esenssial For IELTS المپ

با وارد کردن این کد از تخفیف 20 درصدی دوره English Esenssial For IELTS المپ، سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی بهره‌مند شوید. جهت ورود به بخش ثبت نام در وبسایت المپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف المپ

کد تخفیف 17 درصدی اولین خرید دوره IELTS Maximazier Pack المپ

با وارد کردن این کد تخفیف از %17 تخفیف اولین خرید دوره IELTS Maximazier Pack المپ، پلتفرم آنلاین آموزش زبان انگلیسی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت المپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف المپ

کد تخفیف 9 درصدی المپ

با استفاده از این کد تخفیف برای ثبت نام در کلا‌س‌های آموزشی المپ، پلتفرم آنلاین آموزش زبان انگلیسی، 9 درصد تخفیف دریافت می‌کنید. برای ورود به بخش ثبت نام در وبسایت المپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
  • ارسال نظر

المپ

المپ، یک آموزشگاه آنلاین تخصصی زبان انگلیسی است که با استانداردی بالا، امکان آموزش و یادگیری از هر مکان و هر زمان را در اختیار می‌گذارد. از مهم‌ترین مزایای این پلتفرم می‌توان به پایین بودن هزینه کلاس‌ها، تضمین کیفیت خدمات ارائه شده و ایجاد محیط تعاملی بین اساتید و دانشجویان اشاره کرد. در المپ امکان پرداخت اقساطی نیز با همکاری شرکت اسنپ پی فراهم شده است.

دسته‌بندی خدمات المپ

بزرگسالان

کودکان

آیلتس

شهرهای محل فعالیت المپ

المپ خدمات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های المپ

المپ در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپُن و عضویت در خبرنامه المپ و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپُن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی المپ

ایمیل: cc@lmap.ir

تلفن: 58697000 - 021