موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف المپ

کد تخفیف المپ

مشاوره و آموزش

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۱ رای)

از آخرین تخفیف‌های المپ خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های المپ خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های المپ که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از المپ دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف المپ

کد تخفیف 9 درصدی اولین خرید المپ

با استفاده از این کد تخفیف می‎‌توانید برای اولین ثبت نام کلاس‌های آموزشی زبان انگلیسی المپ، از 9 درصد تخفیف برخوردار شوید. برای ورود به وبسایت المپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف المپ

کد تخفیف 25 درصدی اولین خرید دوره PRE-IELTS Pack 1&2 المپ

با وارد کردن این کد در اولین خرید خود، از 25 درصد تخفیف دوره PRE-IELTS Pack 1&2 المپ بهره‌مند شوید. جهت خرید دوره و ورود به وبسایت المپ بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف المپ

کد تخفیف 20 درصدی اولین خرید دوره English Esenssial For IELTS المپ

با وارد کردن این کد از تخفیف 20 درصدی دوره English Esenssial For IELTS المپ، سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی بهره‌مند شوید. جهت ورود به بخش ثبت نام در وبسایت المپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف المپ

کد تخفیف 17 درصدی اولین خرید دوره IELTS Maximazier Pack المپ

با وارد کردن این کد تخفیف از %17 تخفیف اولین خرید دوره IELTS Maximazier Pack المپ، پلتفرم آنلاین آموزش زبان انگلیسی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت المپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 70 هزار تومانی دوره‌های مکتب خونه

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 70 هزار تومان تخفیف دوره‌های سامانه آموزش مجازی مکتب خونه برای دوره‌های بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی تخصص‌ها تخفیف با مقادیر متغیر ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 10 درصدی آموزش جامع سالیدیتی کد

با وارد کردن این کد می‌توانید آموزش جامع سالیدیتی را با تخفیف 10 درصدی از سامانه آموزش آنلاین سالیدیتی کد دریافت نمایید. جهت مشاهده و خرید آموزش جامع سالیدیتی در وبسایت سالیدیتی کد بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 10 ماه بعد
کد تخفیف 20 درصدی پکیج آزمون‌ساز دبیر پلکان یادگیری

با وارد کردن کد تخفیف از 20 درصد تخفیف پکیج آزمون‌ساز دبیر پلکان یادگیری بهره‌مند شوید. پلكان يادگيری، سامانه آنلاين ساخت آزمون هوشمند و حل تمرين استاندارد است. دبيران می‌توانند در كمترين زمان، آزمون خود را با تعيين سطح دشواری ...

کد تخفیف 3 ماه بعد
کد تخفیف 60 درصدی دوره‌های آموزش اکسل لیموناد

با وارد کردن کد تخفیف می‌‌توانید از %60 تخفیف دوره‌های آموزش اکسل لیموناد، سامانه آموزش و یادگیری آنلاین بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای محصولاتی با تخفیف بیشتر از 60 درصد قابل اعمال نمی‌باشد. برای ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف المپ

کد تخفیف 9 درصدی المپ

با استفاده از این کد تخفیف برای ثبت نام در کلا‌س‌های آموزشی المپ، پلتفرم آنلاین آموزش زبان انگلیسی، 9 درصد تخفیف دریافت می‌کنید. برای ورود به بخش ثبت نام در وبسایت المپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

المپ

المپ، یک آموزشگاه آنلاین تخصصی زبان انگلیسی است که با استانداردی بالا، امکان آموزش و یادگیری از هر مکان و هر زمان را در اختیار می‌گذارد. از مهم‌ترین مزایای این پلتفرم می‌توان به پایین بودن هزینه کلاس‌ها، تضمین کیفیت خدمات ارائه شده و ایجاد محیط تعاملی بین اساتید و دانشجویان اشاره کرد. در المپ امکان پرداخت اقساطی نیز با همکاری شرکت اسنپ پی فراهم شده است.

دسته‌بندی خدمات المپ

بزرگسالان

کودکان

آیلتس

شهرهای محل فعالیت المپ

المپ خدمات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های المپ

المپ در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپُن و عضویت در خبرنامه المپ و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپُن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی المپ

ایمیل: cc@lmap.ir

تلفن: 58697000 - 021