موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف الوپیک

تاکسی اینترنتی

(امتیاز ۴.۳۸ از مجموع ۹۸ رای)

از آخرین تخفیف‌های الوپیک خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های الوپیک خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های الوپیک که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از الوپیک دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف ۲۰ درصدی وانت الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف 20 درصدی روی سفارش خدمات وانتی الوپیک از 20 درصد تخفیف بهره‌مند خواهید شد. جهت ورود به بخش خدمات وانت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 روز بعد
کد تخفیف الوپیک

7 هزار امتیاز باشگاه مشتریان الوپیک

با ثبت نام از طریق لینک معرف موپن از 7 هزار امتیاز باشگاه مشتریان الوپیک، سامانه پیک موتوری و سواری بهره‌مند می‌شوید. کافیست شماره موبایل خود را در قسمت مربوطه وارد کرده و سپس در اپلیکیشن الوپیک ثبت نام کنید. ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
100% کد تخفیف اولین سفر اسنپ

با وارد کردن کد تخفیف اسنپ، اولین سامانه تاکسی آنلاین، و یا با نصب اپلیکیشن و ثبت نام از طریق لینک معرف موپن از کد تخفیف صد درصدی اسنپ برای اولین سفر با سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید. ...

کد تخفیف فعلا معتبر
دریافت کد تخفیف 6 هزار تومانی اسنپ باکس در اسنپ کلاب

در بخش اسنپ کلاب سامانه تاکسی اینترنتی اسنپ با کسب امتیاز می‌توانید از کد تخفیف 6 هزار تومانی پیک ارسال سریع اسنپ باکس برخوردار شوید. در اسنپ کلاب به ازای هر هزار تومان استفاده از خدمات مختلف اسنپ، 10 امتیاز ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
تا 100 درصد تخفیف جشنواره دورتادور جایزه اسنپ کلاب

با وارد شدن به اپلیکیشن اسنپ و بخش اسنپ کلاب، بر روی گزینه "جایزه بگیرید" کلیک نمایید و پس از مطالعه کامل قوانین و استفاده از 500 امتیاز گردونه را بچرخانید. با چرخاندن گردونه از جوایز و تخفیف‌های متعددی همچون ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
تا %50 درصد تخفیف پنل سازمانی اسنپ باکس

با ثبت نام و ثبت سفارش در پنل سازمانی اسنپ باکس، بدون نیاز به وارد کردن کد از %50 تخفیف وانت و %30 تخفیف موتور اسنپ باکس بهره‌مند شوید. جهت ثبت نام در پنل سازمانی وبسایت اسنپ باکس بر روی ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 4 هزار تومانی سرویس پیک و الوتاکسی الوپیک

با ثبت این کد از 4 هزار تومان تخفیف سرویس‌های الوتاکسی و سرویس پیک الوپیک، سامانه پیک موتوری و سواری، بهره‌مند خواهید شد. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 20 هزار تومانی الو وانت الوپیک

با ثبت این کد از 20 هزار تومان تخفیف سرویس الو وانت سامانه حمل و نقل آنلاین الوپیک بهره‌مند خواهید شد. برای مشاهده سرویس الو وانت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 10 هزار تومانی اولین سفارش الوپیک

با ثبت این کد از 10 هزار تومان تخفیف برای اولین سفارش خدمات سامانه آنلاین حمل و نقل الوپیک برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 20 درصدی سرویس الو تاکسی شهر تهران الوپیک

با وارد کردن این کد تخفیف از %20 تخفیف سرویس الو تاکسی شهر تهران سامانه آنلاین الوپیک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

تا 38 هزار تومان کد تخفیف سرویس وانت الوپیک

با ثبت این کد تخفیف می‌توانید از 19 هزار تومان تخفیف سرویس وانت الوپیک در 2 سفارش بهره ببرید. برای درخواست سرویس وانت در وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 7 هزار تومانی سرویس موتور الوپیک

با وارد کردن این کد از 7 هزار تومان تخفیف درخواست سرویس موتور الوپیک بهره‌مند شوید. برای درخواست سرویس موتور در وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 7 هزار تومانی سرویس موتور الوپیک

با استفاده از این کد از 7 هزار تومان تخفیف درخواست سرویس موتور الوپیک برخوردار شوید. برای درخواست سرویس موتور در وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 6 هزار تومانی سرویس پیک و تاکسی الوپیک

با ورود به صفحه کمپین نوروزی وبسایت ترجمیار و وارد کردن ایمیل یا شماره موبایل خود از کد تخفیف 6 هزار تومانی الوپیک بهره‌مند شوید. این کد تخفیف برای سرویس الوتاکسی و الوپیک قابل استفاده می‌باشد. برای ورود به کمپین ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 20 درصدی اولین درخواست الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف در اولین سفارشتان از سرویس‌های پیک، وانت و... سامانه الوپیک می‌توانید از 20 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

تا 35 هزار تومان کد تخفیف الوپیک

با ثبت این کد می‌توانید از 7 هزار تومان تخفیف سامانه پیک موتوری و سواری الوپیک در 5 سفارش برخوردار شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای سرویس‌های الوپست و سفارش انبوه قابل استفاده نمی‌باشد. برای ورود ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 19 هزار تومانی سرویس وانت الوپیک

با ثبت این کد از تخفیف 19 هزار تومانی سرویس وانت الوپیک بهره‌مند شوید. برای درخواست سرویس وانت در وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 100 درصدی الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف از 100 درصد تخفیف الوپیک، سامانه آنلاین حمل و نقل تا سقف 30 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 10 هزار تومانی الوپیک

با ثبت این کد از 10 هزار تومان تخفیف سامانه پیک موتوری و سواری الوپیک برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 100 درصدی الوپیک

با وارد کردن این کد تخفیف از 100 درصد تخفیف الوپیک، سامانه حمل و نقل آنلاین با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 15 هزار تومانی الوپیک

با وارد کردن این کد تخفیف از 15 هزار تومان تخفیف الوپیک، سامانه حمل و نقل آنلاین بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای 2 درخواست قابل استفاده است. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی ...

کد تخفیف منقضی شده

الوپیک

خیلی وقت است که ارسال مرسوله یادآور چاپارهای عهد باستان نیست و روش‌های نوین‌تر و سریع‌تری حداقل در صد سال اخیر با سیستم‌های حمل و نقل عجین شده است، از پست‌های هوایی، کشتی‌ها و موتورسیکلت‌های شرکت پست برای ارسال نامه‌ها و بسته‌های پستی تا ارسال بسته‌هایی تا 2 هزار کیلوگرم توسط الوپیک، از زمانی که الو پیک وارد عرصه حمل و نقل باری کشور شد تا امروز که با سرویس‌های متنوع‌تری ارائه خدمت می‌کند احساس خوب مدیریت کامل حمل و نقل اشیا و مرسولات ما هر روز روزافزون می‌شود. چند وقتی است که الوپیک با توسعه سرویس‌های خود پا به عرصه تاکسی‌های اینترنتی گذاشته و نسبت به حمل و نقل افراد اقدام کرده است، علاوه بر این خدماتی به فروشگاه‌های اینترنتی جهت حمل و نقل کالاها ارائه می‌کند که امکانات کم نظیر این روش حمل و نقل باعث رونق کسب و کار‌هایی که از وب سرویس‌های این شرکت استفاده می‌کنند شده است.

دسته‌بندی سرویس‌های الوپیک

پیک موتوری: ارسال مرسولات تا 25 کیلوگرم

پیک سواری: ارسال مرسولات حساس و بیش از 25 کیلوگرم

وانت سبک: ارسال مرسولات بین 200 تا 500 کیلوگرم

وانت سنگین: ارسال مرسولات بین 500 تا 2 هزار کیلوگرم

تاکسی سواری

تاکسی موتوری

شهرهای محل فعالیت الوپیک

الوپیک در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز فعالیت داشته و تمامی مناطق این شهرها را پشتیبانی می‌کند.

نحوه پرداخت هزینه الوپیک

مسافرین الوپیک می‌توانند به سه روش هزینه خود را پرداخت نمایند که شامل پرداخت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، شارژ کردن حساب کاربری و کم کردن خودکار هزینه از حساب کاربری و نیز به صورت نقدی است.

نکاتی در خصوص کد تخفیف الوپیک

برای استفاده از کد تخفیف، کافی است بعد از تعیین آدرس مبدأ و مقصد در صفحه‌ی ارسال درخواست، با انتخاب گزینه‌ی کد تخفیف در پایین صفحه، کد تخفیف دریافتی از موپن را در محل تعیین شده وارد کنید.

کد هدیه، میزان اعتبار هدیه‌ی مشخصی است که به اعتبار مشتریان افزوده می‌شود و در حساب کاربری آن‌ها باقی می‌ماند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های الوپیک

الوپیک در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری برای سرویس‌های مختلف ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت موپن و عضویت در خبرنامه الوپیک و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها با خبر شوید.

شهرهای محل فعالیت الوپیک

الوپیک خدمات خود را در شهرهای تهران، کرج، شیراز و مشهد ارائه می‌کند.

اطلاعات تماس و پشتیبانی الوپیک

ایمیل: contact@alopeyk.com

شماره تماس: 41346 -021