موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف الوپیک

(امتیاز ۴.۳۷ از مجموع ۱۰۷ رای)

از آخرین تخفیف‌های الوپیک خبردار شوید

کد تخفیف الوپیک

(امتیاز ۴.۳۷ از مجموع ۱۰۷ رای)

کد تخفیف الوپیک

بهترین کدهای تخفیف الوپیک، رایگان و تست شده. تا 50 درصد تخفیف برای درخواست آنلاین پیک. با موپُن همیشه ارزان‌تر از الوپیک استفاده کنید!

از آخرین تخفیف‌های الوپیک خبر دار شوید

کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 20 درصدی سرویس الووانت الوپیک

با استفاده از این کد تخفیف برای ثبت درخواست سرویس الووانت در سامانه الوپیک، 20 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که این سرویس فقط در شهر تهران قابل استفاده است. برای ثبت نام از طریق لینک معرف ...

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 10 هزار تومانی سرویس الوتاکسی الوپیک

کاربران الوپیک می‌توانند با استفاده از این کد تخفیف برای استفاده از سرویس الوتاکسی (تاکسی موتور) این سامانه، 10 هزار تومان تخفیف دریافت کنند. لازم به ذکر است که الوپیک فقط در شهر تهران خدمات‌رسانی دارد. برای ثبت نام از ...

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 8 هزار تومانی سرویس پیک موتوری الوپیک

جهت دریافت 8 هزار تومان تخفیف هنگام ثبت درخواست برای سرویس پیک موتوری الوپیک، این کد را وارد کنید. توجه داشته باشید که الوپیک فقط در شهر تهران فعال است. برای ثبت نام از طریق لینک معرف موپُن در وبسایت ...

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 15 هزار تومانی اولین سفارش الوپیک

با استفاده کردن از این کد می‌توانید برای اولین سفارش خدمات سامانه آنلاین حمل و نقل الوپیک از 15 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف الوپیک

7 هزار امتیاز باشگاه مشتریان الوپیک

با ثبت نام از طریق لینک معرف موپُن از 7 هزار امتیاز باشگاه مشتریان الوپیک، سامانه پیک موتوری و سواری بهره‌مند می‌شوید. کافیست شماره موبایل خود را در قسمت مربوطه وارد کرده و سپس در اپلیکیشن الوپیک ثبت نام کنید. ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های الوپیک که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از الوپیک دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد اعتبار 25 هزار تومانی ثبت نام ماکسیم

با اعمال این کدتخفیف پس از ثبت نام در اپلیکیشن ماکسیم، 25 هزار تومان به اعتبار هدیه شما اضافه خواهد شد که می‌توانید در سفر اول خود از 15 درصد تخفیف تا سقف 25 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 100 درصدی اولین درخواست اتوپیک و موتوپیک تپسی

با استفاده از این کد تخفیف در اولین درخواست سرویس اتوپیک یا موتوپیک تپسی می‌توانید 100 درصد تخفیف تا سقف 30 هزار تومان دریافت کنید. توجه داشته باشید این کد فقط مخصوص کاربران جدید یا قدیم تپسی است که تا‌به‌حال ...

کد تخفیف 1 روز بعد
دریافت 6 هزار تومان کد تخفیف اسنپ کلاب ویژه همه کاربران اسنپ باکس

تمامی کاربران اسنپ باکس می‌توانند در بخش تخفیف اسنپ کلاب سامانه تاکسی اینترنتی اسنپ، با کسب امتیاز، از کد تخفیف 6 هزار تومانی این سامانه پیک ارسال سریع برخوردار شوند. در اسنپ کلاب به ازای هر 1 هزار تومان استفاده ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
معافیت 3 ماهه پرداخت کمیسیون رانندگان منتخب اسنپ ویژه سرویس اسنپ اکوپلاس

رانندگان اسنپ بدون نیاز به استفاده از تخفیف اسنپ، که دارای اتومبیل‌های ساخت سال 1395 به بعد می‌باشند می‌توانند از معافیت پرداخت کمیسیون 30 درصدی اسنپ اکوپلاس به مدت 90 روز پس از ثبت نام برخوردار شوند. لازم به ذکر ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 4 هزار تومانی سرویس پیک و الوتاکسی الوپیک

با ثبت این کد از 4 هزار تومان تخفیف سرویس‌های الوتاکسی و سرویس پیک الوپیک، سامانه پیک موتوری و سواری، بهره‌مند خواهید شد. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 20 هزار تومانی الو وانت الوپیک

با ثبت این کد از 20 هزار تومان تخفیف سرویس الو وانت سامانه حمل و نقل آنلاین الوپیک بهره‌مند خواهید شد. برای مشاهده سرویس الو وانت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 10 هزار تومانی اولین سفارش الوپیک

با ثبت این کد از 10 هزار تومان تخفیف برای اولین سفارش خدمات سامانه آنلاین حمل و نقل الوپیک برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 25 هزار تومانی الو وانت الوپیک

با ثبت کد تخفیف در سفارش خدمات الو وانت در سامانه حمل و نقل آنلاین الوپیک، از 25 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. این تخفیف شامل هر دو بخش وانت سبک و سنگین می‌شود. جهت ورود به سرویس الو وانت ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 7 هزار تومانی موتور الوپیک

با ثبت این کد تخفیف در درخواست خدمات موتور از الوپیک، از 7 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که سرویس الوتاکسی و الوپیک این سامانه دارای خدمات موتوری هستند و تخفیف تنها بر این خدمات اعمال می‌شود. ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 15 درصدی الوپیک در تهران

با ثبت این کد از تخفیف 15 درصدی همه سرویس‌های سامانه تاکسی اینترنتی الوپیک در شهر تهران برخوردار شوید. جهت ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 20 درصدی سرویس الووانت الوپیک

با وارد کردن این کد می‌توانید از تخفیف 20 درصدی درخواست سرویس الووانت در سامانه تاکسی اینترنتی الوپیک برخوردار شوید. برای ثبت درخواست وانت در وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 20 درصدی الوپیک در تهران

با وارد کردن این کد بر روی تمامی سرویس‌های الوپیک در شهر تهران 20 درصد تخفیف دریافت می‌کنید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 10 هزار تومانی سرویس الوپیک و الوتاکسی از الوپیک

با وارد کردن این کد تخفیف روی سفارش سرویس‌های الوپیک و الوتاکسی از الوپیک مبلغ 10 هزار تومان تخفیف دریافت می‌کنید. لازم به ذکر است که این کد برای هر کاربر تا 4 مرتبه و هربار به میزان 10 هزار ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 30 هزار تومانی سرویس الووانت الوپیک

با وارد کردن این کد تخفیف روی سرویس الووانت از الوپیک مبلغ 30 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است که این کد برای هر کاربر تا 2 مرتبه قابل استفاده است. برای ورود به وبسایت الوپیک ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف ۲۰ درصدی وانت الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف 20 درصدی روی سفارش خدمات وانتی الوپیک از 20 درصد تخفیف بهره‌مند خواهید شد. جهت ورود به بخش خدمات وانت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 20 درصدی سرویس الو تاکسی شهر تهران الوپیک

با وارد کردن این کد تخفیف از %20 تخفیف سرویس الو تاکسی شهر تهران سامانه آنلاین الوپیک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

تا 38 هزار تومان کد تخفیف سرویس وانت الوپیک

با ثبت این کد تخفیف می‌توانید از 19 هزار تومان تخفیف سرویس وانت الوپیک در 2 سفارش بهره ببرید. برای درخواست سرویس وانت در وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 7 هزار تومانی سرویس موتور الوپیک

با وارد کردن این کد از 7 هزار تومان تخفیف درخواست سرویس موتور الوپیک بهره‌مند شوید. برای درخواست سرویس موتور در وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف الوپیک

کد تخفیف 7 هزار تومانی سرویس موتور الوپیک

با استفاده از این کد از 7 هزار تومان تخفیف درخواست سرویس موتور الوپیک برخوردار شوید. برای درخواست سرویس موتور در وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

  • ارسال نظر

الوپیک

خیلی وقت است که ارسال مرسوله یادآور چاپارهای عهد باستان نیست و روش‌های نوین‌تر و سریع‌تری حداقل در صد سال اخیر با سیستم‌های حمل و نقل عجین شده است، از پست‌های هوایی، کشتی‌ها و موتورسیکلت‌های شرکت پست برای ارسال نامه‌ها و بسته‌های پستی تا ارسال بسته‌هایی تا 2 هزار کیلوگرم توسط الوپیک، از زمانی که الو پیک وارد عرصه حمل و نقل باری کشور شد تا امروز که با سرویس‌های متنوع‌تری ارائه خدمت می‌کند احساس خوب مدیریت کامل حمل و نقل اشیا و مرسولات ما هر روز روزافزون می‌شود. چند وقتی است که الوپیک با توسعه سرویس‌های خود پا به عرصه تاکسی‌های اینترنتی گذاشته و نسبت به حمل و نقل افراد اقدام کرده است، علاوه بر این خدماتی به فروشگاه‌های اینترنتی جهت حمل و نقل کالاها ارائه می‌کند که امکانات کم نظیر این روش حمل و نقل باعث رونق کسب و کار‌هایی که از وب سرویس‌های این شرکت استفاده می‌کنند شده است.

دسته‌بندی سرویس‌های الوپیک

پیک موتوری: ارسال مرسولات تا 25 کیلوگرم

پیک سواری: ارسال مرسولات حساس و بیش از 25 کیلوگرم

وانت سبک: ارسال مرسولات بین 200 تا 500 کیلوگرم

وانت سنگین: ارسال مرسولات بین 500 تا 2 هزار کیلوگرم

تاکسی سواری

تاکسی موتوری

شهرهای محل فعالیت الوپیک

الوپیک در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز فعالیت داشته و تمامی مناطق این شهرها را پشتیبانی می‌کند.

نحوه پرداخت هزینه الوپیک

مسافرین الوپیک می‌توانند به سه روش هزینه خود را پرداخت نمایند که شامل پرداخت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، شارژ کردن حساب کاربری و کم کردن خودکار هزینه از حساب کاربری و نیز به صورت نقدی است.

نکاتی در خصوص کد تخفیف الوپیک

برای استفاده از کد تخفیف، کافی است بعد از تعیین آدرس مبدأ و مقصد در صفحه‌ی ارسال درخواست، با انتخاب گزینه‌ی کد تخفیف در پایین صفحه، کد تخفیف دریافتی از موپن را در محل تعیین شده وارد کنید.

کد هدیه، میزان اعتبار هدیه‌ی مشخصی است که به اعتبار مشتریان افزوده می‌شود و در حساب کاربری آن‌ها باقی می‌ماند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های الوپیک

الوپیک در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری برای سرویس‌های مختلف ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت موپن و عضویت در خبرنامه الوپیک و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها با خبر شوید.

شهرهای محل فعالیت الوپیک

الوپیک خدمات خود را در شهرهای تهران، کرج، شیراز و مشهد ارائه می‌کند.

اطلاعات تماس و پشتیبانی الوپیک

ایمیل: contact@alopeyk.com

شماره تماس: 41346 -021