موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف پیک

کد تخفیف پیک

کد تخفیف 40 درصدی سرویس پیک بدون جعبه اسنپ باکس

شما می‌توانید برای ثبت سفارش پیک بدون جعبه از اسنپ باکس، از این کد تخفیف استفاده کرده و از 40 درصد تخفیف تا سقف 15 هزار تومان بهرخوردار شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ باکس و استفاده از تخفیف بر ...

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 50 درصدی سرویس پیک بدون جعبه اسنپ باکس

هنگام درخواست پیک بدون جعبه اسنپ باکس می‌توانید این کد تخفیف را وارد نمایید و از 50 درصد تخفیف تا سقف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ باکس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 60 درصدی سرویس پیک بدون جعبه اسنپ باکس

شما می‌توانید هنگام درخواست پیک بدون جعبه اسنپ باکس این کد تخفیف را وارد نمایید و 60 درصد تخفیف تا سقف 50 هزار تومان دریافت نمایید. برای ورود به وبسایت اسنپ باکس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

تخفیف پیک موتوری در سرویس الونومیک الوپیک

کاربران الوپیک با بیش از 5 مقصد در هر سفارش (مانند فروشگاه‌ها و کسب‌وکارها) می‌توانند با استفاده از سرویس جدید این سامانه به نام الونومیک، بسته‌های خود (با حداکثر وزن 5 کیلوگرم) را با هزینه ثابت برای هر مقصد ارسال ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

تا 20 درصد تخفیف اسنپ باکس مخصوص کسب‌وکارها و سازمان‌ها

فروشگاه‌ها، کسب‌وکارها و سازمان‌ها بدون احتیاج به استفاده از کد تخفیف اسنپ باکس و تنها با ثبت نام در پنل سازمانی اسنپ، می‌توانند از این طرح تخفیف تا سقف 20 درصد برخوردار شوند. فروشگاه‌ها می‌توانند با این تخفیف اسنپ باکس ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

کد تخفیف 40 درصدی سرویس پیک بدون جعبه اسنپ باکس

اگر قصد درخواست پیک بدون جعبه از سامانه اسنپ باکس را دارید می‌توانید با وارد کردن این کد، 40 درصد تخفیف تا سقف 10 هزار تومان دریافت نمایید. برای ورود به وب‌سایت اسنپ باکس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 100 درصدی سرویس پیک بدون جعبه اسنپ باکس

با وارد کردن این کد دو بار مصرف، 100 درصد تخفیف تا سقف 70 هزار تومان برای درخواست پیک بدون جعبه اسنپ باکس دریافت کنید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف فقط مخصوص سرویس پیک بدون جعبه می‌باشد. ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی سرویس پیک بدون جعبه اسنپ باکس

با وارد کردن این کد تخفیف، 40 درصد تخفیف تا سقف 35 هزار تومان از سرویس اسنپ باکس از سامانه اسنپ دریافت نمایید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف فقط مخصوص سرویس باکس بدون جعبه می‌باشد. برای ورود ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 60 درصدی پیک بدون جعبه اسنپ باکس

اگر قصد ارسال بسته خود با پیک اسنپ باکس را دارید، شما می‌توانید با استفاده از این کد در ارسال بسته با پیک بدون جعبه از 60 درصد تخفیف تا سقف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 100 درصدی پیک اقتصادی اسنپ باکس

با استفاده از خدمات ارسال پیک اقتصادی (ارسال اشتراکی) در اسنپ باکس، شما با ثبت این کد می‌توانید از 100 درصد تخفیف تا سقف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که کد تخفیف بر روی سایر خدمات ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی پیک بدون جعبه اسنپ باکس

اگر قصد ارسال مرسوله خود را توسط پیک دارید، با سفارش پیک بدون جعبه اسنپ باکس، می‌توانید با استفاده از کد تخفیف 50 درصدی تا سقف 25 هزار تومان تخفیف دریافت نمایید. توجه داشته باشید که کد تخفیف تنها بر ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی پیک بدون جعبه اسنپ باکس

با استفاده از این کد می‌توانید درخواست پیک بدون جعبه در سامانه اسنپ باکس را با 40 درصد تخفیف ثبت نمایید. توجه داشته باشید که سقف تخفیف این کد مبلغ 15 هزار تومان است. همچنین استفاده از این کد در ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی سرویس پیک بدون جعبه اسنپ باکس

با وارد کردن این کد، 40 درصد تخفیف تا سقف 45 هزار تومان از سامانه اسنپ باکس دریافت کنید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف مخصوص سرویس پیک بدون جعبه اسنپ باکس می‌باشد. برای ورود به وبسایت اسنپ ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی الوپیک

برای ثبت درخواست در سامانه الوپیک برای وانت، پیک، تاکسی و... از این کد استفاده کنید تا 20 درصد تخفیف روی هزینه قابل پرداخت شما اعمال شود. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 درصدی پیک بدون جعبه اسنپ باکس

شما می‎‌توانید هنگام ثبت درخواست پیک بدون جعبه اسنپ باکس، با وارد کردن این کد، 40 درصد تخفیف تا سقف 15 هزار تومان دریافت کنید. برای ورود به وب‌سایت اسنپ باکس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

پیک

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید وسیله یا کالایی را از جایی به جای دیگر یا برای شخص دیگری بفرستید و به دنبال یک پیک مطمئن و قابل اعتماد هستید که بتواند به شما کمک کند. احتمالا در این شرایط بلافاصله تلفن همراه خود را برداشته و از طریق اپلیکیشن‌های درخواست آنلاین پیک، کار خود را پیش می‌برید.

امروزه با گسترش دنیای فناوری زندگی برای ما بسیار راحت‌تر شده و با استفاده از اپلیکیشن‌های خدمات پیک آنلاین که بر روی گوشی‌های هوشمند ما نصب می‌شوند می‌توان بدون هیچ نگرانی خدمات مربوط به جابجایی وسایل و کالا را انجام داد. در طی سال‌های اخیر تعداد این اپلیکیشن‌ها افزایش یافته و استفاده از آن‌ها کاملا مرسوم شده است.

پیک موتوری آنلاین چه مزایایی دارد؟

بهتر دانستیم که پیش از معرفی پیک‌های آنلاین، تعدادی از مزیت‌های استفاده از آن‌ها را به شما معرفی کنیم. حقیقت این است که پیک موتوری ثابت و پیک موتوری آنلاین هرکدام مزایای خود را دارند اما می‌توان گفت مزیت‌های پیک موتوری آنلاین بیشتر بوده و اغلب افراد و کسب‌وکارها ترجیح می‌دهند ارسال کالاهای خود را به پیک‌های آنلاین معتبر بسپارند. در ادامه به تعدادی از این نقاط قوت و مزیت‌های پیک‌های آنلاین اشاره خواهیم کرد.

هزینه پایین پیک موتوری آنلاین

شاید فکر کنید که استخدام یک پیک موتوری ثابت برای ارسال کالا کم‌ هزینه‌تر و بصرفه‌تر باشد و همچنین پیک هم همیشه در دسترس شما باشد. اما اگر به خورده هزینه‌ها و هزینه‌های اضافی پیک‌های ثابت کمی دقت کرده و آن‌ها را از هزینه ارسال خود کالا کسر کنید نتیجه آن را در کسب‌وکار خودتان و کاهش هزینه‌‌ها خواهید دید.

بهتر است بدانید که حقوق ماهیانه یک پیک موتوری ثابت حدود سه میلیون تومان است. اگر یک پیک موتوری ثابت استخدام کنید اگر حتی در ماه تنها یک بسته ارسال کرده باشید، مجبور خواهید شد حقوق یک ماه کامل را پرداخت کنید. اما پیک‌های آنلاین تنها به ازای تعداد ارسال کالایی که برای شما انجام داده‌اند هزینه دریافت می‌کنند و شما موظف نیستید برای ساعات بیکاری پیک هزینه‌ای پرداخت کنید.

اگر پیک ثابت استخدام کنید علاوه‌بر پرداخت حقوق باید مبلغ ثابتی حدود 300 هزارتومان را به عنوان حق بیمه درنظر گرفته و پرداخت کنید. اما اگر از پیک آنلاین استفاده کنید می‌توانید این هزینه را ذخیره کرده و جهت بهبود و پیشرفت کسب‌وکار خودتان از آن استفاده نمایید.

هزینه مربوط به سنوات و هزینه‌های درمانی از دیگر هزینه‌های مربوط به استخدام پیک موتوری ثابت هستند که با حذف آن‌ها می‌توانید صرفه‌جویی و پس‌انداز کنید. همچنین لازم به ذکر است که پیک‌های آنلاین با ارائه کد تخفیف پیک به مناسبت‌های مختلف، هزینه شما را پایین و پایین‌تر خواهند آورد.

سرعت بالای پیک آنلاین

یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از پیک‌های آنلاین سرعت بالای ارسال کالا است. با استفاده از خدمات پیک‌های آنلاین می‌توانید هر تعداد پیک موتوری یا وانت که نیاز دارید در اختیار داشته باشید و برای مقصدهای مختلف کالا یا وسیله ارسال کنید. حتی در برخی از اپلیکیشن‌ها می‌توانید برای یک پیک چند مقصد مختلف تعیین کنید و ارسال تمامی کالاهای خود را به یک پیک بسپارید.

قابل اعتماد بودن پیک موتوری آنلاین

اعتماد به پیک موتوری ثابت یکی از مواردی است که می‌تواند مشکل‌ساز شود. این مشکل معمولا برای کسب‌وکارها و بنگاه‌های قدیمی وجود ندارد. چرا که آن‌ها سال‌ها با راننده‌های مشخص کار می‌کنند و نسبت به آن‌ها شناخت کامل دارند. اما کسب‌وکارهایی که به تازگی کار خود را آغاز کرده‌اند نمی‌توانند به راحتی به یک راننده ناشناس اعتماد کنند. زیرا ممکن است در آینده هزینه بردار باشد. اما با استفاده از سرویس‌های پیک آنلاین طرف قرارداد شما کاملا مشخص است و شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با کارشناسان و پشتیبانان مربوطه تماس بگیرید.

رصد آنلاین پیک‌های موتوری

با استفاده از سرویس‌های آنلاین درخواست پیک موتوری، برای اطلاع پیدا کردن از وضعیت ارسال کالا نیازی نیست با راننده تماس بگیرید. شما می‌توانید از طریق تلفن همراهتان به شما آنلاین پیک را روی نقشه شهر رصد کنید و لحظه به لحظه ببینید که او در کدام مسیر و محدوده قرار دارد.

معرفی پیک‌های آنلاین

در این بخش قصد داریم دو مورد از بهترین و موفق‌ترین پیک‌های آنلاین را به شما معرفی کنیم. با استفاده از خدمات این دو مجموعه شما می‌توانید بدون هرگونه نگرانی ارسال کالای خود را انجام دهید. پس از آن به معرفی انواع کد تخفیف پیک از این دو مجموعه خواهیم پرداخت.

اسنپ باکس

اسنپ باکس از زیرمجموعه‌های شرکت بزرگ و بسیار محبوب اسنپ است. اپلیکیشن مربوط به آن بر روی تمامی گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید و Ios امکان‌پذیر است و با استفاده از آن می‌توانید از خدمات پیک موتوری و وانت‌بار به‌صورت آنلاین استفاده نمایید. ارائه خدمات در اکثر شهرهای ایران از نکات بسیار مهم و مثبت این شرکت است که به گسترش و رواج آن کمک بسیاری کرد. این سامانه علاوه‌بر مشتریان انفرادی و شخصی، خدمات خود را برای سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف نیز ارائه می‌دهد.

پشتیبانی و پیگیری مناسب، قیمت ارزان و پوشش حداکثری شهرهای کشور از ویژگی‌های بسیار مهم اسنپ باکس است. البته باید توجه داشت که تنها برای ارسال و جابجایی‌های درون شهری می‌توانید از آن استفاده نمایید و خدمات این شرکت برون شهر را شامل نمی‌شود.

الوپیک

الوپیک سامانه درخواست پیک موتوری و وانت‌بار درون‌شهری است که علاوه‌بر اشخاص به سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز خدمات ارائه می‌دهد. خدمات شبانه روزی و 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل از ویژگی‌های بسیار مهم و قابل توجه این سامانه است که آن را از رقبا متمایز می‌کند. علاوه‌بر نصب اپلیکیشن الوپیک بر روی تلفن هوشمند، با استفاده از وبسایت این شرکت نیز می‌توانید از خدمات آن‌ها استفاده نمایید.‌ کاربران و مشتریان الوپیک می‌توانند به راحتی مسیر پیک را بر روی نقشه مشاهده کنند و لحظه به لحظه از وضعیت ارسال کالا مطلع باشند. همچنین این شرکت کالا و مرسولات شما را در هنگام سفر بیمه می‌کند تا در صورت وقوع هرگونه مشکل، دغدغه‌ای برای مشتریان وجود نداشته باشد.

همانطور که اشاره کردیم خدمات الوپیک برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، رستوران‌ها و... نیز امکان‌پذیر است. هرچند که این شرکت برای سازمان‌ها تخفیف‌های چندانی را ارائه نمی‌دهد، اما قیمت‌های بسیار منصفانه و ارائه کد تخفیف پیک توسط این مجموعه سبب شده که این موضوع چندان اهمیتی نداشته باشد. تنها نکته‌ای که وجود دارد این است که خدمات پیک‌های الوپیک تنها در شهرهای تهران، کرج، مشهد و شیراز فعال است و در شهرهای دیگر نمایندگی ندارند.

مقایسه بهترین پیک‌‌ها

همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره شد، اسنپ باکس و الوپیک دو نمونه از بهترین و موفق‌ترین سامانه‌های درخواست پیک آنلاین هستند که در ادامه به ویژگی‌ها و نکات مثبت هرکدام اشاره خواهیم کرد. با مطالعه این بخش می‌توانید به راحتی این دو سامانه را با یکدیگر مقایسه کرده و با توجه به شرایط و نیازتان بهترین را انتخاب کنید.

اسنپ باکس در سریع‌ترین زمان ممکن مرسولات شما را بدون کوچکترین آسیبی به مقصد انتخابی شما رسانده و تحویل می‌دهد. قیمت گذاری کاملا معقول و مناسب از دیگر ویژگی‌های این سامانه است که شرایط جابجایی با بهترین هزینه را برای کاربران خود فراهم کرده است. همچنین تیم پشتیبانی اسنپ باکس به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته پاسخگویان مشتریان خود هستند و برای رفع هرگونه مشکل تلاش می‌کنند.

یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار مهم این سامانه فعال بودن آن در بیشتر شهرهای کشور است. در حال حاضر خدمات پیک موتوری اسنپ باکس در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، قم، شیراز، کرج، اهواز، تبریز، یزد، کرمان، گیلان، هرمزگان، اراک، قزوین کرمانشاه، ارومیه، بیرجند، زنجان، اردبیل، خرم آباد، سنندج و بجنورد فعال است. در هرکدام از این شهرها که ساکن باشید با استفاده از کد تخفیف پیک شهر خودتان می‌توانید در سرویس خودتان تخفیف دریافت کنید.

الوپیک نیز جابجایی کالا و مرسولات بین‌شهری را بسیار آسان و راحت کرده است. سفیران الوپیک در کوتاه‌ترین زمان و با ایمنی بالا بسته‌های شما را به مقصد موردنظر می‌رسانند. تیم الوپیک سعی می‌کنند با دریافت سود بسیار کم، قیمت‌های معقول و منصفانه‌ای را درنظر بگیرند تا امکان استفاده برای تمامی شهروندان فراهم باشد. در اپلیکیشن این سامانه امکان مشاهده آنلاین سفیر وجود دارد و شما پس از تحویل مرسوله به سفیر، می‌توانید او را تا زمان ارسال کالا مشاهده کنید. خدمات این موسسه 24 ساعته است و شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید. امکان ثبت درخواست با چندین مقصد متفاوت از دیگر ویژگی‌ها و مزیت‌های اپلیکیشن الوپیک است. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که امکان استفاده از این اپلیکیشن در تمامی شهرهای ایران وجود ندارد و تنها در شهرهای تهران، کرج، مشهد و شیراز فعال است.

انواع کد تخفیف پیک اسنپ باکس

اسنپ باکس جهت رفاه مشتریان خود و فراهم کردن امکان استفاده برای همه مردم، به مناسبت‌های مختلف کدهای تخفیف مختلفی را ارائه میدهد. با اعمال این کدها می‌توانید خدمات مربوط به اسنپ باکس را با هزینه کمتر انجام دهید.

کد تخفیف پنل سازمانی اسنپ باکس

با ثبت‌نام و ثبت سفارش در پنل سازمانی اسنپ باکس می‌توانید از کد تخفیف پیک استفاده کرده و برای درخواست وانت و درخواست موتور از تخفیف بهره‌مند شده و استفاده کنید.

کد تخفیف پیک بدون جعبه اسنپ باکس

با استفاده از کد تخفیف بدون جعبه اسنپ باکس می‌توانید از تخفیف بهره‌مند شده و استفاده کنید. همچنین لازم به ذکر است که از این تحقیق برای سرویس‌های وانت‌بار و مرسولات دارای جعبه نمی‌توانید استفاده کنید.

کد تخفیف پیک اولین سفارش اسنپ باکس

کد تخفیف اولین سفارش اسنپ باکس همانطور که مشخص است مخصوص اولین درخواست پیک از این اپلیکیشن است. با وارد کردن این کد می‌توانید از تخفیف در اولین سفارش پیک خود لذت ببرید.

کد تخفیف پیک ارسال سریع اسنپ باکس

کد تخفیف سرویس پیک ارسال سریع اسنپ باکس از دیگر کدهای تخفیفی این مجموعه است که با استفاده از آن می‌توانید از تخفیف اعمال شده بر روی سفارشتان بهره‌مند شوید.

کد تخفیف اسنپ باکس بدون محدودیت

با اعمال کردن کد تخفیف اسنپ باکس بدون محدودیت، اولین درخواستی که با سامانه آنلاین پیک موتوری اسنپ باکس بدهید، تا سقف مشخصی رایگان خواهد بود.

انواع کد تخفیف پیک الوپیک

در این بخش به کد تخفیف پیک مربوط به اپلیکیشن الوپیک خواهیم پرداخت.

کد تخفیف اولین سفارش الوپیک

با اعمال این کد تخفیف پیک، می‌توانید در اولین سفارش خود به الوپیک از تخفیف بهره‌مند شوید.

کد تخفیف سرویس وانت الوپیک

این کد تخفیف می‌تواند با سفارش سرویس وانت، برای شما تخفیف را اعمال کرده و در دو سفارش از آن استفاده نماید.

کد تخفیف سرویس موتور الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف سرویس موتور الوپیک از تخفیف درخواست سرویس موتور بهره‌مند خواهید شد.

انواع کد تخفیف پیک را چگونه دریافت کنیم؟

مجموعه موپُن شرایطی را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید هنگام خرید و استفاده از خدمات مختلف از تخفیف‌های شگفت‌انگیز بهره‌مند شوید و لذت‌ببرید. این مجموعه با ارائه کدهای تخفیف به صورت کاملا رایگان، حس شیرین خرید را به شما هدیه می‌دهد. با استفاده از کدهای تخفیف پیک ارائه شده در سایت، اپلیکیشن، کانال و ربات تلگرام می‌توانید هنگام سفارش و درخواست پیک از تخفیفات ویژه بهره‌مند شوید.

علاوه‌بر این، موپُن تخفیفات ویژه‌ای از خدمات مختلف مثل تاکسی اینترنتی، سفارش غذا، بلیط پرواز، رزرو هتل، خرید بلیط سینما، تئاتر، دیدن و خرید آنلاین کتاب، خشکشویی آنلاین، چاپ آنلاین، سوپرمارکت‌های اینترنتی، مراکز مشاوره اینترنتی، خدمات دفتری همچون فکس اینترنتی و... را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در هر یک از مراکز و سایت‌هایی که نام‌برده شد، احتمالا با عبارت‌ “اگر کد تخفیف دارید اینجا وارد کنید” مواجه شده‌اید. موپُن محلی است که تمامی این تخفیف‌ها را گرد آورده و کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. کارشناسان موپُن پیش از قرار دادن کدها، تمامی آن‌ها را امتحان می‌کنند و پس از کسب اطمینان در اختیار شما قرار می‌دهند.

چگونه از کد تخفیف پیک استفاده کنیم؟

برای دریافت کد تخفیف پیک یا دیگر کدهای تخفیف، باید فروشگاه یا مجموعه موردنظر خود را از طریق جستجو در بین فروشگاه‌ها یافته و روی گزینه مشاهده کلیک نمایید. سپس در صفحه جدید باز شده، کد تخفیف پیک یا مجموعه موردنظر شما همراه با توضیحات نشان داده خواهد شد. برای استفاده از کد تخفیف تنها کافیست توضیحات هر تخفیف را دقیق مطالعه کرده و براساس آن عمل کنید. زمانی که وارد سایت یا اپلیکیشن مربوطه شدید، کد تخفیف را در قسمت مرتبط وارد کرده و از تخفیف خود لذت ببرید.