موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف پیک

کد تخفیف پیک

7 هزار امتیاز باشگاه مشتریان الوپیک

با ثبت نام از طریق لینک معرف موپن از 7 هزار امتیاز باشگاه مشتریان الوپیک، سامانه پیک موتوری و سواری بهره‌مند می‌شوید. کافیست شماره موبایل خود را در قسمت مربوطه وارد کرده و سپس در اپلیکیشن الوپیک ثبت نام کنید. ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

کد تخفیف 8 هزار تومانی پیک ارسال سریع اسنپ باکس

با استفاده از این کد از 8 هزار تومان تخفیف پیک ارسال سریع اسنپ باکس، سامانه جابجایی بسته و بار، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ باکس روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 8 هزار تومانی پیک ارسال سریع اسنپ باکس

با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید از 8 هزار تومان تخفیف پیک ارسال سریع اسنب باکس، سامانه هوشمند جابجایی بسته و بار، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ باکس روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 هزار تومانی الوپیک

با استفاده از این کد می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف سامانه حمل و نقل آنلاین الوپیک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 هزار تومانی وانت بار الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف از 25 هزار تومان تخفیف خدمات الو وانت سامانه پیک موتوری و سواری الوپیک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 هزار تومانی خدمات الوپست الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف خدمات الوپست سامانه پیک موتوری و سواری الوپیک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 هزار تومانی وانت الوپیک

با وارد کردن کد می‌توانید از 25 هزار تومان تخفیف سرویس وانتِ الوپیک، سامانه آنلاین حمل و نقل، استفاده کنید. لازم به ذکر است که این تخفیف مخصوص وانت بوده و برای سایر خدمات قابل استفاده نمی‌باشد. برای سفارش وانت ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 15 درصدی الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 15 درصد تخفیف سامانه حمل و نقل اینترنتی الوپیک بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی موتور الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 10 درصد تخفیف موتور الوپیک، سامانه حمل و نقل اینترنتی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 درصدی الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف موتور الوپیک، سامانه حمل و نقل اینترنتی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی موتور الوپبک

با این کد می‌توانید از 10 درصد تخفیف موتور الوپیک، سامانه حمل و نقل اینترنتی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 4 هزار تومانی پیک موتوری الوپیک در تهران

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 4 هزار تومان تخفیف پیک موتوری الوپیک در تهران بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد فقط برای پیک موتوری در شهر تهران اعمال می‌شود. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی الو تاکسی الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 10 درصد تخفیف الو تاکسی سامانه پیک موتوری و سواری الوپیک بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است بعد از استفاده این کد یک کد 15 درصدی برایتان ارسال می‌شود. برای ورود به وبسایت ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 درصدی اسنپ باکس

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف سامانه درخواست آنلاین پیک موتوری اسنپ باکس با سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به سامانه درخواست آنلاین پیک موتوری اسنپ باکس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

15% تخفیف پیک موتوری الوپیک

با ورود به سایت بیمیتو و مراجعه به اسلاید سوم قسمت "از بقیه هم برات تخفیف گرفتیم :)" و کلیک روی لوگوی الوپیک، حساب کاربری خود را بسازید و از 15 درصد تخفیف الوپیک برای سرویس پیک موتوری بهره‌مند شوید. ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

پیک

آیا می‌خواهید بسته‌ای را سریعا به شخصی در آن طرف شهر برسانید و نمی‌دانید امن‌ترین و سریعترین راه ممکن چیست؟ شما می‌توانید مرسوله خود را به صورت پیک‌ موتوری، تاکسی موتوری، وانت و نیز با سواری در مسیر مدنظر جابه‌جا نمایید. فقط کافیست یکی از سامانه‌هایی را که در جهت حمل و نقل بسته و کالاهای کوچک و بزرگ و حتی مواد غذایی در حال خدمت رسانی به مردم عزیز ایران هستند را انتخاب نمایید. نحوه دریافت و نحوه عملکرد پیک‌های آنلاین با خیالی آسوده در خانه بمانید و مرسولات خود را به پیک بسپارید و تا رسیدن به مقصد به صورت لحظه ای آن را رصد نمایید. شما بدون نیاز به مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی خواهید توانست اقدام به ارسال مرسوله‌ها نمایید. پس از نصب نرم افزار، می‌توانید به‌ سادگی با تعیین مبدا و مقصد بر روی نقشه، هزینه خدمات و کرایه‌ی حمل را مشاهده و سپس در صورت تایید و ارسال درخواست، نزدیکترین پیک به شما خواهد رسید. نرم‌افزارهای طراحی شده این قابلیت را دارند تا بتوانید در هر لحظه وضعیت و مکان مرسوله را درون اپلیکیشن، مشاهده نمایید. این خدمات در کلان شهرها و اغلب شهرهای کشور فعال هستند. مزایای استفاده از خدمات پیک تحویل مرسوله در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال کالا با قیمتی مقرون به صرفه عدم محدودیت در نوع مرسوله امکان انتخاب چند مقصد درخواست سرویس به صورت 24 ساعته قابلیت پیگیری مسیر در لحظه و آنلاین امکان درخواست چند سرویس به صورت همزمان ولی مجزا امکان درخواست رفت و برگشت برای سرویس قابلیت پرداخت هزینه به صورت نقدی و اعتباری