موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف تخفیفان

(امتیاز ۴.۳۹ از مجموع ۶۸ رای)

از آخرین تخفیف‌های تخفیفان خبردار شوید

کد تخفیف تخفیفان

(امتیاز ۴.۳۹ از مجموع ۶۸ رای)

کد تخفیف تخفیفان

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف تخفیفان و 400 وبسایت دیگر، رایگان و تست شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از تخفیفان خرید کنید!

از آخرین تخفیف‌های تخفیفان خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از تخفیفان موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید تخفیفان می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های تخفیفان که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از تخفیفان دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
تا %59 تخفیف استخر‌ و پارک‌های آبی منتخب پول تیکت

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف پول تیکت، از تخفیف این سامانه برای استخرها و پارک‌های آبی منتخب تا سقف %59 بهره‌مند شوید. پول تیکت سامانه‌ای آنلاین برای رزرو استخرها، پارک‌های آبی، حمام ترکی، ماساژ، کلاس شنا و... است. ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
تا %40 تخفیف مراکز ماساژ پول تیکت

بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف پول تیکت، می‌توانید برای رزرو ماساژ در این سامانه رزرو آنلاین استخر و پارک آبی، تا 40 درصد تخفیف دریافت کنید. شما در این سامانه می‌توانید مراکز ماساژ برای همه شهرها را مشاهده ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 30 درصدی اولین خرید پول تیکت

با وارد کردن کد تخفیف پول تیکت می‌توانید از %30 تخفیف اولین خرید از این سامانه تا سقف 7 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پول تیکت، سامانه رزرو آنلاین استخر و پارک آبی، بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف فعلا معتبر
دریافت 30 درصد کد تخفیف پول تیکت از اسنپ کلاب

با امتیازهای جمع‌آوری شده از طریق اسنپ می‌توانید از اسنپ کلاب کد تخفیف خرید از وبسایت پول تیکت را دریافت کنید. با 1200 امتیاز می‌توانید از 30 درصد تخفیف تا سقف 15 هزار تومان برای خرید بلیط استخر و پارک‌‌های ...

پیشنهاد تخفیف دار 2 ماه بعد
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف 20 درصدی خدمات سلامتی و پزشکی تخفیفان

با وارد کردن کد تخفیف از 20 درصد تخفیف خدمات سلامتی و پزشکی تخفیفان، سامانه ارائه تخفیف گروهی بهره‌مند شوید. برای مشاهده خدمات سلامتی و پزشکی در وبسایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف 20 هزار تومانی تخفیفان

با ثبت این کد می‌توانید از وبسایت ارائه تخفیف گروهی تخفیفان 20 هزار تومان تخفیف برای خریدهای بیش از 150 هزار تومان دریافت کنید. برای ورود به وبسایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف 15 درصدی تخفیفان

با وارد کردن این کد می‌توانید از 15 درصد تخفیف تخفیفان، سامانه آنلاین ارائه کننده تخفیف، تا سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تخفیفان روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف 20 هزار تومانی مراکز مزوتراپی تخفیفان در تهران

با استفاده از این کد می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف مراکز مزوتراپی تخفیفان، سامانه ارائه تخفیف گروهی، برای خریدهای بالای 140 هزار تومان و ویژه شهر تهران بهره‌مند شوید. برای مشاهده مراکز مزوتراپی شهر تهران در وبسایت تخفیفان بر ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف 100 درصدی تخفیفان

با وارد کردن کد تخفیف از %100 تخفیف سامانه ارائه تخفیف گروهی تخفیفان با سقف تخفیف 25 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف 10 درصدی مراکز تفریحی کودک تخفیفان در تهران

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف مراکز تفریحی کودک سامانه ارائه تخفیف گروهی تخفیفان ویژه شهر تهران با سقف تخفیف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده مراکز تفریحی کودک در وبسایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف 20 درصدی خدمات زیبایی و سلامتی تخفیفان

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف خدمات زیبایی و سلامتی سامانه اینترنتی خرید گروهی تخفیفان با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف تنها بر روی دسته بندی‌های سلامتی و ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف 25 درصدی تخفیفان

با وارد کردن کد تخفیف از 25 درصد تخفیف تخفیفان، سامانه آنلاین ارائه کننده تخفیف تا سقف 10 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

20 هزار تومان اعتبار رایگان ثبت نام تخفیفان

با ورود و ثبت نام در تخفیفان، سامانه آنلاین ارائه کننده تخفیف، از 20 هزار تومان اعتبار رایگان بهره‌مند شوید. همچنین با هر بار دعوت از دوستان خود، 20 هزار تومان اعتبار پس از اولین خرید هر کاربر به حساب ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف 7 هزار تومانی اولین خرید تخفیفان

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 7 هزار تومان تخفیف اولین خرید تخفیفان بهره‌مند ‌شوید. برای ورود به وبسایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

هدیه یلدای شگفت‌انگیز تخفیفان

در یلدای شگفت‌انگیز تخفیفان، با پر کردن فرم ماگ هدیه بگیرید. برای ورود به وبسایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

تا 90% تخفیف در یلدونه تخفیفانی

به مناسبت شب یلدا تا 90% تخفیف محصولات و خدمات تخفیفان. برای ورود به وبسایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف 10 درصدی تخفیفان

به مناسبت روز جهانی کوهستان. این تخفیف شامل تفریحات زمستانی از جمله پیست‌های اسکی، تله کابین، سورتمه و بگ جامپ می‌شود. برای ورود به وبسایت تخفیفان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

کد تخفیف 5 درصدی تخفیفان

سقف تخفیف 10 هزار تومان است.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف تخفیفان

بلک فرایدی تخفیفان

بلک فرایدی تخفیفان جمعه 3 آذرماه شروع می شود.از 50 تا 90% تخفیف خدمات و کالاها همراه با ارسال رایگان خریدهای بالای 50 هزار تومان در بلک فرایدی تخفیفان بهره مند شوید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

ارسال نظر
  • ارسال نظر

تخفیفان

تخفیفان پلتفرمی برای برقرار کردن ارتباط میان مراکز خدماتی و فروشنده‌ها با مشتری‌ها می‌باشد، که به مشتری‌های خود تجربه‌ای جدید و هوشمندانه در خرید کردن ارائه می‌کند و باعث رونق کسب‌وکار شرکای تجاری خود می‌شود.

دسته بندی خدمات تخفیفان

رستوران و کافه: شامل فست فود، کافه، بوفه و سلف سرویس، بین الملل، صبحانه، ایرانی و سنتی.

تفریح و ورزش: شامل اتاق فرار، استخر، شهربازی، بازی‌های گروهی، ورزش‌های هوایی و باشگاه ورزشی،

پزشکی و سلامت: شامل مراکز لیزر، ژل و بوتاکس، جوانسازی و اسلیمینگ، ماساژ و اسپا، مراکز لاغری، مراکز دندانپزشکی و مراکز مشاوره.

زیبایی و آرایش: شامل آرایشگاه زنانه، مراکز اپیلاسیون، مراکز تخصصی ناخن، مراکز تخصصی ابرو و مژه و مراکز تخصصی عروس.

تئاتر و هنر: شامل تئاتر، کنسرت، سینما و تئاتر کودک و نوجوان.

یادگیری و آموزش: آشپزی و شیرینی‌پزی، مهارت‌های فردی و اجتماعی، مهارت‌های کسب‌وکار، آموزش آرایشگری و میکاپ، آموزش موسیقی، زبان‌های خارجی، آموزش نرم‌افزار، مهارت‌های هنری و آموزش آنلاین.

لوازم و خدمات: شامل تعمیرگاه و لوازم یدکی خودرو، خشکشویی و خیاطی، آتلیه و خدمات مجالس، پت شاپ و حیوانات خانگی، کارواش و قالیشویی.

تور و سفر: شامل تور یکروزه و تور چندروزه.

خواروبار: شامل میوه و سبزی، نانوایی و قنادی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، پروتئینی و سوپرمارکت.

فروشگاه‌های حضوری: شامل لوازم آرایشی و بهداشتی، گل و گیاه فروشی، مد و زیورآلات، کتاب فروشی و لوازم‌التحریر، فروشگاه لوازم ورزشی و تفریحی، داروخانه، پوشاک، عطاری و فروشگاه لوازم دیجیتال.

فروشگاه‌های اینترنتی: شامل سوپرمارکت و مواد غذایی، سفر، بلیط و هتل، مد و پوشاک، تجهیزات ورزشی و کمپینگ، لوازم زیبایی و آرایشی، داروخانه و پزشکی، لوازم خانگی، آشپزخانه و ابزار، آموزش، فیلم، کتاب و هنر، خدمات آنلاین، کالای دیجیتال.

شهرهای محل فعالیت تخفیفان

تخفیفان خدمات خود را به تمام شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های تخفیفان

تخفیفان در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به وبسایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه تخفیفان، و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی تخفیفان

ایمیل: support@takhfifan.com

تلفن: 42027 - 021