موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف حصین حاسب

کد تخفیف حصین حاسب

(امتیاز ۴.۶۴ از مجموع ۳ رای)

از آخرین تخفیف‌های حصین حاسب خبردار شوید

کد تخفیف حصین حاسب

(امتیاز ۴.۶۴ از مجموع ۳ رای)

کد تخفیف حصین حاسب

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف حصین حاسب، کاملاً رایگان و تست شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از حصین حاسب خرید کنید!

از آخرین تخفیف‌های حصین حاسب خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از حصین حاسب موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید حصین حاسب می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های حصین حاسب که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از حصین حاسب دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 30 درصدی کانون مربیان کسب و کار

با وارد کردن این کد از تخفیف 30 درصدی کانون مربیان کسب و کار، سامانه آموزش آنلاین بازاریابی بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت کانون مربیان کسب و کار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 9 ماه بعد
کد تخفیف 40 درصدی آموزش زبان خارجی لیموناد

با استفاده از این کد تخفیف می‌توانید در خرید دوره‌های آموزش زبان خارجی لیموناد، سامانه آموزش و یادگیری آنلاین از 40 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است در صورتی که آموزش مورد نظر شما تخفیف‌دار باشد، تخفیف بر ...

کد تخفیف 1 ماه بعد
کد تخفیف 30 هزار تومانی اشتراک 3 ماهه نگرش نیک

با استفاده از این کد تخفیف برای خرید اشتراک 3 ماهه سامانه آنلاین آموزش نگرش نیک 30 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد. برای ورود به وبسایت نگرش نیک و خرید اشتراک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 5 ماه بعد
کد تخفیف 10 درصدی اولین خرید کلاسینو

با استفاده از این کد تخفیف کلاسینو برای اولین خرید کلاس‌های آنلاین موجود در کلاسینو 10 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که این تخفیف کلاسینو روی پکیج‌های کنکور، همایش کنکور و کلاس‌های مشاوره اعمال نمی‌شود. برای ورود ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف حصین حاسب

کد تخفیف 35 درصدی حصین حاسب

با ثبت این کد تخفیف در خرید از حصین حاسب، آموزشگاه آنلاین و حضوری حسابداری و توسعه فردی، از 35 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که از این کد می‌توانید برای کلاس‌های آنلاین، دوره‌های آنلاین، وبینارها، همایش‌ها ...

کد تخفیف منقضی شده
  • ارسال نظر

حصین حاسب

شرکت حصین حاسب سپاهان فعالیت خود از سال 1386 را در زمینه آموزش حسابداری و توسعه فردی ویژه حسابداران آغاز نمود. برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری، همایش و کارگاه و همچنین معرفی به بازار کار از جمله محصولات و خدمات حصین حاسب است. دوره‌های حضوری حصین حاسب از پشتیبانی 1 ساله برخوردار هستند.

دسته‌بندی محصولات و خدمات حصین حاسب

مقالات: شامل آموزش حسابداری، نرم‌افزارهای مالی و اداری، قوانین مالیاتی، مدیریت مالی، حقوق و دستمزد، توسعه فردی و مشاور و وکیل مالیاتی

دوره‌ها و محصولات: شامل کلاس‌های آنلاین، دوره‌های آنلاین، وبینارها، دوره‌های حضوری، همایش‌ها و رویدادها

استخدام حسابدار

شهرهای محل فعالیت حصین حاسب

حصین حاسب محصولات و خدمات خود به جز کلاس‌های حضوری را به تمامی شهرهای ایران ارائه می‌دهد. کلاس‌های حضوری در حال حاضر تنها در تهران و اصفهان برگزار می‌شود.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های حصین حاسب

حصین حاسب در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپُن و عضویت در خبرنامه حصین حاسب و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپُن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی حصین حاسب

تلفن: 91091051 - 021