موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف دیدنگار

کد تخفیف دیدنگار

(امتیاز ۴.۳۲ از مجموع ۱۹ رای)

از آخرین تخفیف‌های دیدنگار خبردار شوید

کد تخفیف دیدنگار

(امتیاز ۴.۳۲ از مجموع ۱۹ رای)

کد تخفیف دیدنگار

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف دیدنگار، کاملا رایگان و تست شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از فروشگاه اینترنتی دوربین و لوازم عکاسی و فیلمبرداری دیدنگار خرید کنید!

از آخرین تخفیف‌های دیدنگار خبر دار شوید

کد تخفیف دیدنگار

10 هزار تومان تخفیف دیدنگار

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف دیدنگار، فروشگاه اینترنتی دوربین و لوازم عکاسی و فیلم‌برداری بهره‌مند ‌شوید. برای ورود به وبسایت دیدنگار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های دیدنگار که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از دیدنگار دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین خرید عطر افشان

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف اولین خرید عطر افشان، فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن و لوازم جانبی برای خریدهای بالای 500 هزار تومان بهره‌مند ‌شوید. لازم به ذکر است کد بر روی پیشنهادهای روزانه اعمال ...

کد تخفیف 1 ماه بعد
کد تخفیف 100 هزار تومانی محصولات زیبایی و سلامت اپلیکیشن دارتیل

با خرید بالای 400 هزار تومان از محصولات موجود در دسته‌بندی زیبایی و سلامت بازار اینترنتی دارتیل، این کد را وارد کنید تا 100 هزار تومان تخفیف به شما تعلق گیرد. برای ورود به صفحه مربوط به اپلیکیشن دارتیل بر ...

کد تخفیف 5 روز بعد
کد تخفیف 40 هزار تومانی اولین خرید عطر افشان

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف اولین خرید عطر افشان، فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن و لوازم جانبی برای خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره‌مند ‌شوید. لازم به ذکر است کد بر روی پیشنهادهای روزانه اعمال ...

کد تخفیف 1 ماه بعد
100 هزار تومان کد تخفیف امارکت اکالا

با اعمال این کد تخفیف برای خرید از فروشگاه‌های امارکت در وبسایت خرید سوپرمارکتی اکالا، از 100 هزار تومان تخفیف روی سبد خرید خود برخوردار شوید. توجه داشته باشید که این کد تخفیف اکالا فقط مخصوص سفارش‌های بالای 900 هزار ...

کد تخفیف 5 روز بعد
کد تخفیف دیدنگار

کد تخفیف 10 درصدی دوره‌های آموزشی دیدنگار

به مناسبت روز جهانی عکاس، با وارد کردن این کد تخفیف برای ثبت نام دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی دیدنگار 10 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. برای ورود به صفحه آموزش‌های دیدنگار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف دیدنگار

تا %50 تخفیف جمعه سیاه دیدنگار

در جشنواره جمعه سیاه فروشگاه اینترنتی دوربین، لوازم عکاسی و فیلم‌برداری دیدنگار، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید تا سقف 50 درصد از تخفیف بهره‌مند شوید. مشاهده محصولات جمعه سیاه از طریق کلیک بر روی نوار مربوط به ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف دیدنگار

تخفیف شب یلدا دیدنگار

در جشنواره یلدا فروشگاه اینترنتی دوربین و لوازم عکاسی و فیلم‌برداری دیدنگار، بدون وارد کردن کد تخفیف از تخفیف‌های ویژه محصولات منتخب بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که به 50 خرید اول یک جلد حافظ هدیه داده می‌شود. برای ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف دیدنگار

تا 200 هزار تومان تخفیف دیدنگار

فروشگاه اینترنتی دوربین و لوازم عکاسی و فیلم‌برداری دیدنگار به مناسبت روز دانشجو تعدادی کد تخفیف با مقادیر مختلف درنظر گرفته است. لازم به ذکر است که برای سفارش‌های بیش از 100 هزار تومان 10 هزار تومان تخفیف، برای سفارش‌های ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف دیدنگار

20 هزار تومان تخفیف دیدنگار

با وارد کردن کد تخفیف از 20 هزار تومان تخفیف دیدنگار، فروشگاه اینترنتی دوربین و لوازم عکاسی و فیلم‌برداری برای خریدهای زیر 1 میلیون تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دیدنگار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف دیدنگار

30 هزار تومان تخفیف دیدنگار

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف دیدنگار، فروشگاه اینترنتی دوربین و لوازم عکاسی و فیلم‌برداری برای خریدهای بین 1 تا 10 میلیون تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دیدنگار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف دیدنگار

50 هزار تومان تخفیف دیدنگار

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف دیدنگار، فروشگاه اینترنتی دوربین و لوازم عکاسی و فیلم‌برداری برای خریدهای بالای 10 میلیون تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت دیدنگار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
ارسال نظر
  • ارسال نظر

دیدنگار

مجموعه دیدنگار با بهره‌گیری از افراد متخصص و کارشناسان مجرب، توانسته موفقیت قابل توجهی را در عرصه فروش دوربین عکاسی و تجهیزات عکاسی و خدمات رسانه‌ای و آموزشی کسب کند.

دسته بندی محصولات و خدمات دیدنگار

عکاسی: شامل دوربین عکاسی، لنز دوربین، لوازم جانبی لنز، پایه دوربین عکاسی، فیلتر لنز، حافظه جانبی، لوازم جانبی عکاسی و کیف دوربین.

فیلمبرداری: شامل دوربین فیلمبرداری حرفه‌ای، دوربین فیلمبرداری ورزشی، دوربین فیلمبرداری مبتدی، فیلمبرداری هوایی و لوازم جانبی فیلمبرداری.

نورپردازی: شامل فلاش استودیویی، فلاش پرتابل، فلاش دوربین، رینگ فلاش، نورثابت، رینگ لایت، خیمه نور، تجهیزات نورپردازی، تجهیزات آتلیه و پایه فون.

لرزشگیر: شامل لرزشگیر دوربین، لرزشگیر موبایل و لوازم جانبی گیم‌بال.

موبایل و تبلت: شامل موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و گجت و لوازم جانبی موبایل.

کالای دیجیتال: شامل لوازم گیمینگ، قلم نوری، ویدئو پروژکتور و دوربین مداربسته.

لوازم سفر عکاسی: شامل کیف و کوله پشتی، چادر مسافرتی، کیسه خواب، زیرانداز مسافرتی، ابزار و تجهیزات، وسایل روشنایی، ظروف مسافرتی، لوازم غذاخوری و لوازم فنی و ایمنی.

پوشاک و لوازم هنری: شامل پوشاک و لوازم هنری.

کالای دست دوم: شامل دوربین، لنز، تجهیزات عکاسی، تجهیزات آتلیه و لوازم جانبی.

محصولات آموزشی: شامل فیلم آموزشی عکاسی و دوره آموزشی عکاسی.

شهرهای محل فعالیت دیدنگار

دیدنگار محصولات وخدمات خود را به تمام شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های دیدنگار

دیدنگار در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به وبسایت و اپلیکیشن موپُن و عضویت در خبرنامه دیدنگار، و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپُن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی دیدنگار

ایمیل: info@didnegar.com

تلفن: 77616438 - 021