موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف سون لرن

(امتیاز ۴.۲۶ از مجموع ۱۸ رای)

از آخرین تخفیف‌های سون لرن خبردار شوید

کد تخفیف سون لرن

(امتیاز ۴.۲۶ از مجموع ۱۸ رای)

کد تخفیف سون لرن

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف سون لرن، کاملا رایگان و تست شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از دوره‌های برنامه نویسی سون لرن استفاده کنید!

از آخرین تخفیف‌های سون لرن خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از سون لرن موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید سون لرن می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های سون لرن که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از سون لرن دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 45 درصدی فرادرس

با ثبت این کد از 45 درصد تخفیف فرادرس، سامانه آموزش آنلاین، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فرادرس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 60 هزار تومانی اشتراک یکساله نگرش نیک

با وارد کردن این کد تخفیف از 60 هزار تومان تخفیف اشتراک یکساله نگرش نیک، سامانه آنلاین آموزش بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید اشتراک یکساله نگرش نیک بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 2 ماه بعد
دوره‌های آموزشی رایگان لیموناد

لیموناد به دلیل شیوع ویروس کرونا تعداد زیادی دوره آموزشی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است. برای دریافت هر آموزش، روی آن کلیک کنید، در صفحه‌ای که باز می‌شود بر روی ورود رایگان به دوره‌ی آموزشی کلیلک ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 70 درصدی آموزش لینکدین از تکمیل پروفایل تا پیدا کردن شغل دلخواه دانشجویار

با ثبت این کد از 70 درصد تخفیف آموزش لینکدین از تکمیل پروفایل تا پیدا کردن شغل دلخواه دانشجویار ، سامانه آموزش آنلاین، بهره‌مند شوید. جهت مشاهده دوره در وبسایت دانشجویار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 3 هفته بعد
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 30 درصدی دوره آلفای برنامه‌نویسی سون لرن

با استفاده از این کد می‌توانید دوره آلفای برنامه‌نویسی سامانه آموزش آنلاین سون لرن را با تخفیف 30 درصدی دریافت نمایید. لازم به ذکر است این کد برای 10 نفر اول قابل اعمال می‌باشد. جهت مشاهده و خرید دوره آلفای ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 750 هزار تومانی سون لرن

با وارد کردن این کد از 750 هزار تومان تخفیف دوره‌های سون لرن، سامانه آموزش آنلاین برای خرید بالای 2 میلیون تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد برای 10 نفر اول که از آن استفاده کنند قابل ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 800 هزار تومانی سون لرن

با وارد کردن این کد از 800 هزار تومان تخفیف دوره‌های آموزشی سون لرن، سامانه آموزش آنلاین برنامه‌نویسی، در خریدهای بالای 4 میلیون تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است، این کد تخفیف فقط برای 10 نفر قابل استفاده است. ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 1 میلیون تومانی دوره‌های منتخب سون لرن

با ثبت کد تخفیف در خرید هر یک از دوره‌های منتخب وبسایت آموزش آنلاین سون لرن شامل: فلاتر، بیگ دیتا و علم داده از 1 میلیون تومان تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف تنها برای 10 ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 400 هزار تومانی سون لرن

با وارد کردن این کد از 400 هزار تومان تخفیف برای خریدهای بالای 2 میلیون تومان در دوره‌های آموزشی سون لرن، سامانه آموزش آنلاین برنامه‌نویسی، استفاده کنید. لازم به ذکر است، این کد تخفیف فقط برای 10 نفر قابل استفاده ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 270 هزار تومانی سون لرن

با ثبت این کد تخفیف برای خرید آموزش‌های گران‌تر از 300 هزار تومان در وبسایت آموزش آنلاین و یادگیری سون لرن از 270 هزار تومان تخفیف برخوردار خواهید شد. برای مشاهده دوره‌های آموزشی سون لرن بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 250 هزار تومانی سون لرن

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 250 هزار تومان تخفیف دوره‌های آموزشی سون لرن، وبسایت آموزش آنلاین و یادگیری بهره‌مند شوید. برای مشاهده دوره‌های آموزشی در وبسایت سون لرن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 39 درصدی دوره‌های آموزشی سون لرن

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %39 تخفیف دوره‌های آموزشی سون لرن، وبسایت آموزش آنلاین و یادگیری بهره‌مند شوید. برای مشاهده دوره‌های آموزشی در وبسایت سون لرن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 25 درصدی سون لرن

با وارد کردن کد تخفیف از %25 تخفیف سامانه آموزش آنلاین برنامه نویسی سون لرن برای سفارش‌های بالای 750 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده دوره‌های آموزشی در وبسایت سون لرن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 20 درصدی سون لرن

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف سون لرن، سامانه آموزش آنلاین برنامه نویسی برای سفارش‌های بالای 500 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده دوره‌های آموزشی در وبسایت سون لرن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 30 درصدی سون لرن

با وارد کردن کد می توانید از 30 درصد تخفیف دوره‌های آموزشی آکادمی سون لرن برای خریدهای بالای 1 میلیون و 500 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد بر روی دوره‌های حرفه‌ای الگوهای طراحی و دوره ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 30 درصدی دوره‌های آموزشی سون لرن

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تخفیف دوره‌های آموزشی سون لرن، وبسایت آموزش آنلاین و یادگیری برای خریدهای بالای 2 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده دوره‌های آموزشی در وبسایت سون لرن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف 40 درصدی سون لرن

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف سون لرن، وبسایت آموزش آنلاین و یادگیری بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت سون لرن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

25٪ تخفیف سون لرن

بدون نیاز به واردکردن کد می‌توانید تمام دوره‌های سون لرن، وبسایت آموزش آنلاین و یادگیری را با تخفیف ٪25 خریداری نمایید. برای ورود به سایت سون لرن، روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف سون لرن

تا 40 درصد تخفیف بلک فرایدی سون لرن

در جشنواره بلک فرایدی سون لرن با ورود به وبسایت و پاسخ به سوالاتی مرتبط با حوزه‌ی مورد علاقه‌ی خود از کد تخفیف اختصاصی بهره‌مند شوید. برای مشاهده جزییات بیشتر جشنواره بلک فرایدی در وبسایت سون لرن، وبسایت آموزش ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

  • ارسال نظر

سون لرن

مجموعه‌ی سون لرن، برگزارکننده‌ی دوره‌های آموزشی آنلاین برنامه‌نویسی و علم‌های داده، با ۱۳ سال سابقه، از شروع یادگیری تا استخدام، همراه دانشجوها می‌باشد.

دسته بندی خدمات سون لرن

آموزش فلاتر

آموزش NodeJS

آموزش برنامه‌نویسی

آموزش مهندسی داده و بیگ‌دیتا

آموزش PHP

آموزش REACT

آموزش UI

آموزش لاراول

آموزش لینوکس

آموزش وردپرس

آموزش جاوا اسکریپت

آموزش اندروید

آموزش پایتون

آموزش جاوا

شهرهای محل فعالیت سون لرن

سون لرن خدمات خود را به تمام شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های سون لرن

سون لرن در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به وبسایت و اپلیکیشن موپُن و عضویت در خبرنامه سون لرن، و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپُن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی سون لرن

تلفن: 91035977 - 021