موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف سیروسفر

کد تخفیف سیروسفر

(امتیاز ۴.۴۵ از مجموع ۱۹ رای)

از آخرین تخفیف‌های سیروسفر خبردار شوید

کد تخفیف سیروسفر

(امتیاز ۴.۴۵ از مجموع ۱۹ رای)

کد تخفیف سیروسفر

شرکت ترابری سیروسفر یک سامانه رزرواسیون بلیط اتوبوس می‌باشد. جدیدترین کوپن و کد تخفیف سیروسفر را بصورت رایگان در وبسایت موپُن دریافت کنید و ارزانتر از خدمات سیروسفر بهره‌مند شوید. در ضمن اگر مشتری همیشگی سایت سیروسفر هستید ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و بن تخفیف سیر و سفر را از دست ندهید.

از آخرین تخفیف‌های سیروسفر خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از سیروسفر موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید سیروسفر می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های سیروسفر که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از سیروسفر دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 5 درصدی شب

با انجام رزرو اقامتگاه در سامانه شب و وارد کردن این کد می‌توانید از 5 درصد تخفیف تا سقف 300 هزار تومان برخوردار شوید. برای ورود به شب، وبسایت رزرو انواع ویلا، بوم‌گردی، کلبه و... بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف 2 ماه بعد
160 هزار تومان کد تخفیف اتاقک

با وارد کردن کد تخفیف از 160 هزار تومان تخفیف اتاقک، سامانه آنلاین رزرو اقامتگاه، برای رزروهای بالای 3 میلیون تومان بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت اتاقک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 350 هزار تومانی اولین رزرو شب

کاربران جدید شب، سامانه رزرو انواع ویلا، سوئیت، آپارتمان و... در شهرهای ایران، که هنوز رزرو موفقی انجام نداده‌اند با استفاده از این کد، از 350 هزار تومان تخفیف در اولین رزرو خود برخوردار خواهند شد. لازم به ذکر است ...

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 100 هزار تومانی اولین رزرو شب

کاربرانی که تابه‌حال در سامانه رزرو اقامتگاه شب، رزروی انجام نداده‌اند، می‌توانند در اولین پرداخت خود با استفاده از این کد تخفیف، 100 هزار تومان کمتر بپردازند. لازم به ذکر است این کد تخفیف فقط روی مبالغ بالای 1 میلیون ...

کد تخفیف 2 ماه بعد
  • ارسال نظر

سیروسفر

شركت سیروسفر ایران در سال 1369 به‌عنوان یکی از اولین شركت‌های خصوصی حمل و نقل فعالیت خود را آغاز نموده. همچنین این شرکت اکنون اقدام به برقراری سرویس‌های ویژه‌ی حمل و نقل و مسافربری، کرده است.

دسته بندی خدمات سیروسفر

اتوبوس

اتوبوس‌های دربستی

شهرهای محل فعالیت سیروسفر

سیروسفر خدمات خود را به تمام شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های سیروسفر

سیروسفر در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به وبسایت و اپلیکیشن موپُن و عضویت در خبرنامه سیروسفر، و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپُن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی سیروسفر

ایمیل: Info@seirosafar.ir

تلفن: 83891 - 021