موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف فیلم نت

کد تخفیف فیلم نت

موسیقی، تئاتر و سینما

(امتیاز ۴.۴۵ از مجموع ۱۸۶ رای)

از آخرین تخفیف‌های فیلم نت خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های فیلم نت خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های فیلم نت که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از فیلم نت دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف فیلم نت

اشتراک رایگان فیلم نت ویژه مشترکین سیمکارت سامانتل

کاربران سیمکارت سامانتل می‌توانند بدون وارد کردن کد از اشتراک رایگان فیلم نت بهره‌مند شوند. کافی است شماره سیمکارت سامانتل خود را هنگام ثبت نام وارد نمایند. لازم به ذکر است کاربران سامانتل که بدون خرید اشتراک از فیلم نت ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف فیلم نت

تا %54 تخفیف اشتراک فیلم نت

بدون وارد کردن کد تخفیف تا %54 تخفیف اشتراک سامانه‌ تماشای آنلاین فیلم و سریال ایرانی و خارجی فیلم نت بهره‌مند شوید. به ترتیب برای اشتراک یک ماهه %54 تخفیف و برای اشتراک سه ماهه %51 تخفیف در نظر گرفته ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
تخفیف نماوا 50 درصد

با وارد کردن کد تخفیف نماوا 50 درصد می‌توانید از %50 تخفیف اشتراک یک ماهه سامانه‌ تماشای آنلاین فیلم، سریال و مستندهای داخلی و خارجی بهره‌مند ‌شوید. برای ورود به وبسایت نماوا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کمپین خرید آرتیستی نماوا

با شرکت در کمپین خرید آرتیستی سامانه آنلاین تماشای فیلم، سریال و مستند داخلی و خارجی نماوا از جوایز مختلف نظیر PS5 ، آیفون 12، یک سال خرید رایگان از اسنپ مارکت به ارزش 12 میلیون تومان، سکه تمام ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 60 درصدی اشتراک یک ماهه نماوا

با این کد تخفیف می‌توانید از تخفیف 60 درصدی تمدید یا خرید اشتراک یک ماهه نماوا، سامانه تماشای آنلاین فیلم و سریال بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت نماوا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 100 درصدی 3 روز اشتراک رایگان فیلیمو

با وارد کردن کد تخفیف از %100 تخفیف 3 روز اشتراک رایگان فیلیمو، سامانه اینترنتی تماشای فیلم، سریال و مستند بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فیلیمو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف فیلم نت

کد تخفیف فیلم نت رایگان

با وارد کردن کد تخفیف فیلم نت رایگان از %15 تخفیف سامانه‌ تماشای آنلاین فیلم و سریال ایرانی و خارجی فیلم نت بهره‌مند شوید، لازم به ذکر است اشتراک یک و سه ماهه بدون وارد کردن کد دارای %50 تخفیف ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

کد اشتراک یک ماهه هدیه فیلم نت

با وارد کردن کد اشتراک یک ماهه هدیه فیلم نت تا %100 تخفیف اشتراک سامانه‌ تماشای آنلاین فیلم و سریال ایرانی و خارجی فیلم نت بهره‌مند شوید. به ترتیب برای اشتراک 1 ماهه %100 تخفیف و برای اشتراک سه ماهه ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

کد فیلم نت

با وارد کردن کد فیلم نت می‌توانید از %60 تخفیف اولین خرید اشتراک یک ماهه سامانه تماشای آنلاین فیلم و سریال بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فیلم نت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

کد تخفیف اشتراک فیلم نت

با وارد کردن کد تخفیف اشتراک فیلم نت از %55 تخفیف اولین خرید اشتراک سه ماهه سامانه‌ تماشای آنلاین فیلم و سریال ایرانی و خارجی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فیلم نت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

کد تخفیف اولین خرید اشتراک فیلم نت

با وارد کردن کد تخفیف اولین خرید اشتراک فیلم نت از %45 تخفیف اشتراک شش ماهه سامانه‌ تماشای آنلاین فیلم و سریال ایرانی و خارجی فیلم نت بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فیلم نت بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

تخفیف فیلم نت

با وارد کردن کد تخفیف فیلم نت از %50 تخفیف اشتراک 1 ماهه سامانه تماشای آنلاین فیلم و سریال ایرانی و خارجی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فیلم نت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

کوپن تخفیف فیلم نت

با وارد کردن کوپن تخفیف فیلم نت از %55 تخفیف اولین خرید اشتراک یکساله سامانه‌ تماشای آنلاین فیلم و سریال ایرانی و خارجی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فیلم نت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

کد هدیه فیلم نت

بدون وارد کردن کد هدیه فیلم نت تا %80 تخفیف اشتراک بهره‌مند شوید. به ترتیب برای اشتراک 1ماهه %80 تخفیف، برای اشتراک سه ماهه %20 تخفیف، برای اشتراک شش ماهه %25 تخفیف و برای اشتراک 1 ساله %35 تخفیف در ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

تخفیف خرید اشتراک فیلم نت

با وارد کردن کد تتخفیف خرید اشتراک فیلم نت می‌توانید از %20 تخفیف اشتراک‌ها بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فیلم‌نت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

تخفیف فیلم نت برای خرید اشتراک

با وارد کردن کد تخفیف فیلم نت برای خرید اشتراک می‌توانید از %30 تخفیف اشتراک‌ها بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فیلم‌نت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

اشتراک رایگان فیلم نت

با وارد کردن کد اشتراک رایگان فیلم نت از 3 روز اشتراک رایگان سامانه‌ تماشای آنلاین فیلم و سریال ایرانی و خارجی فیلم نت بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت فیلم نت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

کد تخفیف اشتراک فیلم نت

با وارد کردن کد اشتراک فیلم نت از یک هفته اشتراک رایگان سامانه‌ تماشای اینترنتی فیلم، سریال و مستند بهره‌مند می‌شوید. برای فعالسازی اشتراک رایگان، بایستی پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت فیلم نت بر روی خرید ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

كد تخفيف پلتفرم فيلم نت

برای فعالسازی اشتراک رایگان، بایستی پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت فیلم نت بر روی خرید اشتراک کلیک نمایید و سپس گزینه فعالسازی کد اشتراک را انتخاب نمایید. با وارد کردن كد تخفيف پلتفرم فيلم نت از ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

کد تخفیف سایت فیلم نت

با وارد کردن کد تخفیف سایت فیلم نت از 5 هزار تومان اعتبار رایگان سامانه‌ تماشای اینترنتی فیلم، سریال و مستند بهره‌مند می‌شوید. برای دریافت 5 هزار تومان اعتبار، بایستی پس از ورود به حساب کاربری خود در سایت فیلم ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف فیلم نت

كد تخفيف اپلیکیشن فيلم نت

به مناسبت روز تئاتر، تمام فیلم‌تئاترها را می‌توانید به صورت رایگان تماشا کنید. لازم به ذکر است که برای این تخفیف نیازی به وارد کردن كد تخفيف اپلیکیشن فيلم نت نیست. برای مشاهده فیلم‌تئاترها در وبسایت فیلم نت بر روی ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

فیلم نت

یکی از تفریحات محبوب و رایج میان اکثر افراد تماشای فیلم و انیمیشن می‌باشد؛ تفریحی که برای ساعاتی شما را از دنیایی که در آن قرار دارید بیرون می‌کشد و علاوه بر سرگرمی، در بیشتر مواقع آموزنده نیز هست. لازم به ذکر می‌باشد که این سرگرمی با اختراع تلویزیون شروع شده و امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت از طریق پلتفرم‌های مختلف در اختیار افراد قرار می‌گیرد. یکی از این پلتفرم‌ها سامانه تماشای آنلاین فیلم، سریال، انیمیشن و مستند فیلم نت می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1393 شروع نموده است. این سامانه یکی از کامل‌ترین پلتفرم‌های این حوزه هست و کاربران می‌توانند به راحتی به محتواهای موردنظر خود دسترسی داشته باشند.

همچنین فیلم نت به منظور تامین رفاه حال مشتریان خود، مناسبت‌های گوناگون را بهانه‌ای قرار داده و با ارائه کدهای تخفیف مختلف نظیر: کد تخفیف فیلم نت رایگان، کد فیلم نت، تخفیف فیلم نت، فیلم نت اینترنت رایگان، تخفیف خرید اشتراک فیلم نت، کد اشتراک فیلم نت، كد تخفيف پلتفرم فيلم نت، کد تخفیف سایت فیلم نت، کد تخفیف رایگان فیلم نت، تخفیف اشتراک فیلم نت برای شاتل، کد هدیه اشتراک فیلم نت، کد هدیه اشتراک رایگان فیلم نت، کد تخفیف روزانه فیلم نت، کد تخفیف فیلم نت 1400، تخفیف 50 درصد اشتراک یک ماهه فیلم نت و... سعی می‌کند تا اوقات خاطره‌انگیزی را برای آن‌ها به ارمغان آورد.

دسته‌بندی خدمات فیلم نت

فیلم نت انواع متحوای بصری را در گروه‌های مختلفی عرضه می‌کند که به شرح زیر می‌باشند:

کد تخفیف فیلم فیلم نت

کد تخفیف سریال فیلم نت

کد تخفیف کودک و نوجوان فیلم نت

کد تخفیف فیلم ایرانی فیلم نت

شهرهای محل فعالیت فیلم نت

فیلم نت خدمات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

روش‌های سفارش ارزان‌تر از فیلم نت

تجربه ثابت کرده است که تفریح‌های کم هزینه لذت‌بخش‌تر هستند و دیدن فیلم و سریال در فیلم نت هم خارج از این قاعده نیست. برای تماشای ارزان‌تر فیلم و سریال کافیست با استفاده از کدهای تخفیف اشتراک خود را تهیه کنید. بنابراین در این قسمت به معرفی انواع کد تخفیف فیلم نت می‌پردازیم:

کد تخفیف اولین سفارش فیلم نت

این دسته از کدهای تخفیف که اغلب با عناوینی مانند: کد تخفیف اولین خرید اشتراک فیلم نت، کد تخفیف اولین خرید اشتراک یک ماهه فیلم نت، کد تخفیف جدید فیلم نت، تخفیف اشتراک فیلم نت برای اولین اشتراک، تخفیف اولین خرید اشتراک فیلم نت، کد تخفیف فیلم نت برای مشترکین جدید و... اطلاع رسانی می‌شوند، برای کاربرانی که تا به حال اشتراکی تهیه نکرده و یا به تازگی در سایت ثبت نام نموده‌اند، قابل استفاده است. لازم به ذکر است که اگر حساب کاربری شما غیراول هست و کد تخفیف اولین خرید در اختیار دارید، می‌توانید با یک شماره همراه جدید در سایت عضو شده و از تخفیف بهره ببرید.

کد تخفیف غیراول فیلم نت

اگر کد تخفیفی که در اختیار دارید اسامی همچون: کد تخفیف 70 درصدی فیلم نت، کد تخفیف غیر اول فیلم نت، کد تخفیف بدون محدودیت فیلم نت، کد تخفیف فیلم نت برای همه مشترکین، کد تخفیف فیلم نت برای مشترکین قدیمی، تخفیف خرید اشتراک فیلم نت، کد هدیه خرید اشتراک از فیلم نت، کوپن تخفیف فیلم نت و... دارد، باید بگوییم که از نوع کدهای تخفیف غیراول می‌باشد. همچنین در خور ذکر است که این کدهای تخفیف محدودیتی نداشته و همه کاربران (اول و یا غیراول) می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

کد تخفیف خدمات منتخب فیلم نت

فیلم نت در برخی از طرح‌های تخفیف خود اقدام به ارائه کدهای تخفیفی مثل: کد اشتراک یک ماهه هدیه فیلم نت، کد اشتراک یک ماهه رایگان فیلم نت و... می‌نماید که این کدهای تخفیف فقط بر روی خدمات منتخبی که از سوی این سامانه اعلام شده، قابل استفاده هستند.

کد تخفیف اپلیکیشن فیلم نت

فیلم نت علاوه بر پلتفرم وب، نسخه موبایلی برای گوشی‌های اندرویدی و IOS نیز دارد که با کدهای تخفیفی نظیر: تخفیف خرید اشتراک فیلم نت برای IOS، کد تخفیف اشتراک فیلم نت برای اندروید و كد تخفيف اپلیکیشن فيلم نت می‌توانید با تخفیف از خدمات آن برخوردار شوید.

شایان ذکر است که عناوین کدهای تخفیف بسیار متنوع هستند و ممکن است با اسامی دیگری همانند: کوپن تخفیف اولین سفارش فیلم نت، کد تخفیف دومین خرید اشتراک فیلم نت، کد تخفیف 50 درصدی فیلم نت، کد اشتراک فیلم نت برای همه کاربران، تخفیف خرید اشتراک فیلم نت ماه رمضان، جدیدترین کد تخفیف فیلم نت، تخفیف فیلم نت برای خرید اشتراک، کد هدیه فیلم نت، کد تخفیف اشتراک فیلم نت و... رو به رو شوید که باید گفت این کدهای تخفیف خارج از دسته‌بندی‌های فوق نمی‌باشند و در یکی از گروه‌های بالا قرار می‌گیرند.

نحوه استفاده از کد تخفیف فیلم نت

ابتدا به صفحه فروشگاه فیلم نت در وبسایت موپن رفته، کد تخفیف مورد نظر را کپی و از طریق دکمه خرید کنید وارد وبسایت فیلم نت شوید. در قدم بعدی از طریق دکمه ورود / ثبت نام که در گوشه سمت چپ و بالای صفحه اصلی وبسایت قرار گرفته است، وارد حساب کاربری خود شوید و در صورت نداشتن حساب کاربری، ثبت نام کنید. لازم به ذکر است که برای دسترسی به محتواهای داخل وبسایت، باید اشتراک تهیه نمایید. بنابراین گزینه خرید اشتراک که در کنار آیکون پروفایل قرار گرفته است را انتخاب کرده و وارد صفحه پلن‌های اشتراک شوید. اکنون می‌توانید انواع پلن اشتراک را مشاهده نمایید. سپس کافیست کد را در کادر کد تخفیف موجود در پایین صفحه وارد نموده و دکمه تایید کد را بزنید. پس از اعمال شدن تخفیف، اشتراک مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید.

در آخر این نکته را باید یادآور شویم که کدهای تخفیفی نظیر: اشتراک رایگان فیلم نت، کوپن تخفیف رایگان فیلم نت، اشتراک یک روزه رایگان فیلم نت، اشتراک رایگان فیلم نت یک روزه، 3 روز اشتراک رایگان فیلم نت و... مربوط به پلن خاصی نیستند و پس از وارد کردن در کادر کد تخفیف و تایید آن، به صورت خودکار به حساب کاربری شما اضافه می‌شوند.

چرا کد تخفیف فیلم نت اعمال نمی‌شود

یکی از رایج‌ترین خطاهای کد تخفیف فیلم نت مربوط به شرایط کوپن تخفیف از جمله نوع حساب کاربری (اول یا غیراول)، پلتفرم، خدمات منتخب و... می‌باشد، که در صورت رعایت نکردن آن با خطا مواجه می‌شوید. لازم به ذکر است که برای رفع آن کافیست به صفحه کوپن برگشته، شرایط را مطالعه و دوباره اقدام کنید.

کدهای تخفیف فیلم نت دارای مهلت زمانی هستند که در صورت به اتمام رسیدن هر یک از آن‌ها، ممکن است با خطا مواجه می‌شوید که برای رفع آن کافیست جدیدترین کد تخفیف فیلم نت را در موپن جستجو کنید.

نحوه دریافت کد تخفیف فیلم نت

فیلم نت در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که برای دریافت کد تخفیف فیلم نت کافیست یکی از روش‌های عضویت در خبرنامه، شبکه‌های اجتماعی، ربات تلگرام و اپلیکشین موپن را دنبال کنید که در ادامه نحوه دنبال کردن هر کدام را شرح می‌دهیم.

برای عضویت در خبرنامه فیلم نت کافیست ایمیل خود را در ابتدای صفحه فروشگاه فیلم نت در وبسایت موپن و در کادر "از آخرین تخفیف‌های فیلم نت خبردار شوید" ثبت کنید. از این پس با انتشار هر کد تخفیف جدید، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌شود.

یکی دیگر از روش‌های دریافت کد تخفیف فیلم نت عضویت در ربات تلگرامی موپن به نشانی @mopon_ir_bot است که می‌توانید در آن با استفاده از گزینه علاقه‌مندی‌ها، فیلم نت را به لیست فروشگاه‌های مورد علاقه خود اضافه کنید و هر زمان کد جدیدی از آن منتشر شد، از طریق نوتیفیکشن مطلع شوید، در صفحه ربات لیست تخفیف‌های فیلم نت را مشاهده و با کلیک بر آن به کد تخفیف دسترسی داشته باشید.

همچنین موپن به منظور رفاه حال کاربران در زمینه دسترسی و آگاهی از کدهای تخفیف اپلیکیشن موبایلی در دو نسخه اندروید و IOS ارائه کرده است که در آن می‌توانید پس از ثبت نام و یا لاگین، فیلم نت را به علاقه‌مندی‌های خود اضافه کرده و هر روز از کدهای تخفیف جدید مطلع شوید و در آخر از طریق شبکه‌های اجتماعی موپن نیز می‌توانید جدیدترین اخبار مربوط به کد تخفیف فیلم نت را پیگیری کنید.

نکات ویژه کد تخفیف فیلم نت

شاید برخی از افراد به دنبال کد تخفیف نامحدود فیلم نت باشند که باید یادآور شویم که کدهای تخفیف فیلم نت دارای بازه زمانی و یا سقف استفاده هستند و از هیچ کد تخفیفی نمی‌توانید به صورت نامحدود بهره ‌ببرید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی فیلم نت

ایمیل: [email protected]

تلفن: 58172444 - 021