موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف حال

کد تخفیف حال

(امتیاز ۴.۴۶ از مجموع ۴۵ رای)

از آخرین تخفیف‌های حال خبردار شوید

کد تخفیف حال

(امتیاز ۴.۴۶ از مجموع ۴۵ رای)

کد تخفیف حال

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف حال (مشورپ سابق). کاملا رایگان و تست شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از سایت و اپلیکیشن مشاوره و روانشناسی آنلاین حال استفاده کنید!

از آخرین تخفیف‌های حال خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از حال موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید حال می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های حال که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از حال دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
20 درصد کد تخفیف رژیم دکتر کرمانی

با اعمال این کد تخفیف رژیم غذایی 6 ماهه دکتر کرمانی را با 20 درصد تخفیف بگیرید و خرید خود را تا سقف 441 هزار تومان ارزان‌تر تهیه کنید. برای ورود به وبسایت جهت مشاهده و خرید انواع رژیم با ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 30 درصدی اولین مشاوره پرشین سایکولوژی

در سامانه خدمات روان‌شناسی آنلاین پرشین سایکولوژی می‌توانید برای ثبت اولین درخواست مشاوره و پرداخت هزینه اولین جلسه خود این کد را وارد کنید و 30 درصد تخفیف تا سقف 50 هزار تومان هدیه بگیرید. برای ورود به وبسایت پرشین ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
205 هزار تومان کد تخفیف رژیم دکتر کرمانی 3 ماهه

با اعمال این کد تخفیف می‌توانید بسته 3 ماهه رژیم دکتر کرمانی، مرجع رژیم غذایی سالم را 205 هزار تومان ارزان‌تر تهیه کنید. لازم به ذکر است که بسته 3 ماهه همراه با برنامه ورزشی مشمول این **[کد تخفیف دکتر ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
20 درصد کد تخفیف دکتر کرمانی

با خرید رژیم غذایی 3 ماهه و اعمال کد تخفیف رژیم کرمانی، تا 20 درصد تخفیف بگیرید و تا سقف 315 هزار تومان کمتر پرداخت کنید. جهت مشاهده و خرید در وبسایت دکتر کرمانی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف حال

کد تخفیف 10 درصدی اولین درخواست خدمات منتخب حال

با استفاده از این کد تخفیف در اولین درخواست خود از خدمات دسته‌بندی‌های پزشک و پرستار در منزل و آزمایش در منزل سامانه حال، از 10 درصد تخفیف برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت حال، سامانه آنلاین خدمات پزشکی ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 30 درصدی اولین مشاوره آنلاین پزشکی حال

با ثبت کد تخفیف در اولین مشاوره پزشکی آنلاین خود در سامانه مشاوره و خدمات آنلاین روانشناسی و پزشکی حال، از 30 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. همچنین کاربران می‌توانند در قسمت سلامت اپلیکیشن آپ برای مشاوره پزشکی از این کد ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 30 درصدی اولین مشاوره آنلاین روانشناسی حال

با ثبت کد تخفیف در اولین مشاوره آنلاین روانشناسی خود در سامانه مشاوره و خدمات آنلاین روانشناسی و پزشکی حال، از 30 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. همچنین کاربران می‌توانند در قسمت سلامت اپلیکیشن آپ برای مشاوره روانشناسی از این کد ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 50 درصدی مشورپ

با استفاده از اپلیکیشن مشاوره آنلاین روانشناسی مشورپ و ثبت کد تخفیف، از 50 درصد تخفیف سرویس‌ها تا سقف 30 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به مشورپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 10 درصدی تست کرونا در منزل مشورپ

با استفاده از این کد می‌توانید از 10 درصد تخفیف تست کرونا در منزل مشورپ، سامانه آنلاین خدمات پزشکی، بهره‌مند شوید. در نظر داشته باشید که این کد در شهرهای تهران، کرج، شیراز، مشهد، قم، شاهرود، گرگان، اصفهان، اسلامشهر، بوشهر، ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 30 هزار تومانی اولین مشاوره مشورپ

با واردکردن این کد می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف دریافت اولین مشاوره در بخش مشاوره پزشکی و روانپزشکی مشورپ بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشورپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 30 درصدی اولین مشاوره روان‌شناسی حال

با استفاده از این کد تخفیف در اولین جلسه مشاوره روان‌شناسی حال 30 درصد تخفیف دریافت کنید. این تخفیف شامل مشاوره فردی و شخصی، روابط عاطفی و جنسی و مشاوره کودک و نوجوان می‌باشد. برای رزرو مشاوره و ورود به ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 20 درصدی مشاوره پزشکی و روانشناسی مشورپ

با وارد کردن کد تخفیف از 20 درصد تخفیف مشاوره پزشکی و روانشناسی مشورپ، سامانه مشاوره و خدمات آنلاین روانشناسی و پزشکی با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشورپ بر روی "خرید کنید" کلیک ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین تست کرونا مشورپ

با وارد کردن این کد تخفیف می‌توانید از 50 هزار تومان تخفیف اولین تست کرونا از مشورپ، اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشورپ روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 20 درصدی مشاوره پزشکی مشورپ

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف مشاوره پزشکی مشورپ، سامانه مشاوره و خدمات آنلاین روانشناسی و پزشکی با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشورپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 80 درصدی مشاوره پزشکی مشورپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %80 تخفیف مشاوره پزشکی مشورپ، سامانه مشاوره آنلاین روانشناسی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشورپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 40 درصدی مشورپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف مشورپ، سامانه مشاوره آنلاین روانشناسی با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشورپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 30 درصدی مشاوره روانشناسی حال

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف خدمات مشاوره روانشناسی حال (مشورپ سابق)، سامانه مشاوره و خدمات آنلاین روانشناسی و پزشکی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت حال (مشورپ سابق) بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 50 درصدی مشورپ

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %50 تخفیف مشورپ، سامانه مشاوره آنلاین روانشناسی با سقف تخفیف 30 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشورپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف حال

کد تخفیف 50 درصدی آزمایشات و خدمات پزشکی مشورپ

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف آزمایشات و خدمات پزشکی مشورپ، سامانه مشاوره و خدمات آنلاین روانشناسی و پزشکی با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشورپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

ارسال نظر
  • ارسال نظر

حال

حال یا مشورپ سابق سامانه مشاوره آنلاین خدمات پزشکی و روانشناسی می‌باشد. در سایت یا اپلیکیشن حال می‌توانید بصورت کاملا محرمانه با مشاوران و روان‌شناسان ارتباط برقرار کنید.

دسته‌بندی خدمات حال

مشاوره روانشناسی

مشاوره پزشکی

مشاوره کرونا

آزمایش کرونا در منزل

خدمات پزشکی در منزل

شهرهای محل فعالیت حال

حال خدمات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های حال

حال در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه حال و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپُن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی حال

ایمیل: info@haal.ir

شماره تماس: 43032000 - 021