موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف مهارت‌ جو

کد تخفیف مهارت‌ جو

مشاوره و آموزش

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۲ رای)

از آخرین تخفیف‌های مهارت‌ جو خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های مهارت‌ جو خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های مهارت‌ جو که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از مهارت‌ جو دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف مهارت‌ جو

کد تخفیف 10 درصدی اولین خرید مهارت جو

با استفاده از این کد تخفیف در اولین خرید خود از وبسایت مهارت جو از 10 درصد تخفیف بهره‌مند خواهید شد. این کد تخفیف بر روی همه‌ی دوره‌های حضوری و مجازی مهارت جو قابل اعمال است. جهت ورود به وبسایت ...

کد تخفیف 1 ماه بعد
کد تخفیف مهارت‌ جو

کد تخفیف 48 درصدی دوره آموزش جامع کیف چرم مهارت جو

با استفاده از این کد تخفیف از 48 درصد تخفیف در خرید دوره‌ی آموزش جامع کیف چرم مهارتجو بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید این دوره از وبسایت مهارت جو بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف مهارت‌ جو

کد تخفیف 50 درصدی دوره‌های منتخب مهارت جو

با استفاده از این کد از 50 درصد تخفیف فقط در خرید دوره‌های کیک‌های کافی‌شاپی، تهیه سوسیس و کالباس صنعتی، کیک‌های عروسکی روسی و کیک کیف ضد‌جاذبه بهره‌مند شوید. برای مشاهده دوره‌ها در وبسایت مهارت جو بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف مهارت‌ جو

کد تخفیف 50 درصدی دوره آموزش جامع نقاشی دکوراتیو مهارت جو

با ثبت این کد تخفیف از 50 درصد تخفیف در خرید دوره‌ی آموزش جامع نقاشی دکوراتیو مهارت جو بهره‌مند خواهید شد. برای مشاهده و خرید این دوره از وبسایت مهارت جو بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 1 ماه بعد
کد تخفیف 20 درصدی ویدیوهای آموزشی اکسل پدیا

با ثبت این کد از تخفیف 20 درصدی اکسل پدیا، سامانه آموزش آنلاین اکسل بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد فقط برای ویدیوهای آموزشی قابل اعمال می‌باشد. جهت مشاهده ویدیوهای آموزشی در وبسایت اکسل پدیا بر روی "خرید ...

کد تخفیف 4 ماه بعد
کد تخفیف 65 درصدی جشنواره روز دانشجو مکتب خونه

با وارد کردن این کد تخفیف از %65 تخفیف خرید دوره‌های مکتب خونه، سامانه آموزش مجازی بهره‌مند شوید. برای مشاهده این دوره‌ها در وبسایت مکتب خونه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 20 درصدی اولین خرید دوره English Esenssial For IELTS المپ

با وارد کردن این کد از تخفیف 20 درصدی دوره English Esenssial For IELTS المپ، سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی بهره‌مند شوید. جهت ورود به بخش ثبت نام در وبسایت المپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 25 درصدی خنیاگر

با وارد کردن این کد می‌توانید از تخفیف 25 درصدی سامانه آموزش آنلاین موسیقی خنیاگر، تا سقف 500 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت خنیاگر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 هفته بعد

مهارت‌ جو

مهارت‌ جو با هدف توسعه آموزش‌های مهارتی و کمک به شما برای شناسایی بهترین دوره‌های مهارتی راه‌اندازی شده است. هدف اصلی آنها کمک به افرادی است که خواستار کسب یک مهارت حرفه‌ای برای شروع کسب و کار خود هستند. مهارت‌ جو پل ارتباطی بین کارآموزان و هنرجویان و آموزشگاه‌ها است. با توجه به اینکه مهارت‌ جو مجوز سازمان فنی و حرفه‌ای کشور را دارد، همچنین با همکاری سایر آموزشگاه‌ها می‌تواند برای فراگیران این دوره‌ها گواهینامه بین‌المللی فنی و حرفه‌ای صادر کند.

دسته‌بندی محصولات و خدمات مهارت‌ جو

دوره‌ها: خوشه خدمات، خوشه فرهنگ و هنر

آموزشگاه‌ها: بهار، شایستگان، پاریز، عصر جدید، آگاه، نازبافت، بافتنی فیروزه، چرمانا، ابتکارسازان صنعت، مامان ماهان، بیگ شات، رنگ هنر، مهارت‌ جو، مهنا آرت

شهرهای محل فعالیت مهارت‌ جو

مهارت‌ جو محصولات خود را به تمامی شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های مهارت‌ جو

مهارت‌ جو در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپُن و عضویت در خبرنامه مهارت‌ جو و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپُن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی مهارت‌ جو

ایمیل: info@maharatjoo.net

تلفن: 91018475 - 021