موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف چارپایه

کد تخفیف چارپایه

(امتیاز ۴.۰۰ از مجموع ۱ رای)

از آخرین تخفیف‌های چارپایه خبردار شوید

کد تخفیف چارپایه

(امتیاز ۴.۰۰ از مجموع ۱ رای)

کد تخفیف چارپایه

وب‌سایت و نرم افزار موبایل چارپایه یک سرویس آنلاین برای به اشتراک‌گذاری صندلی‌های خالی خودروها می‌باشد. در این سیستم کاربر می‌تواند مسیر رفت و آمد خود را مشخص کند تا افراد دیگر نیز بتوانند با او همسفر شوند. این سامانه در سراسر کشور نیز فعال است. با موپُن از آخرین کدها و پیشنهادهای تخفیف‌دار وبسایت و اپلیکیشن چارپایه باخبر شوید.

از آخرین تخفیف‌های چارپایه خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از چارپایه موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید چارپایه می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های چارپایه که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از چارپایه دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
تا ۵۰ درصد تخفیف اسنپ باکس مخصوص کسب‌وکارها و سازمان‌ها

فروشگاه‌ها، کسب‌وکارها و سازمان‌ها بدون احتیاج به استفاده از کد تخفیف اسنپ باکس و تنها با ثبت نام در پنل سازمانی اسنپ، می‌توانند از این طرح تخفیف تا سقف ۵۰ درصد برخوردار شوند. فروشگاه‌ها می‌توانند با این تخفیف اسنپ باکس ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 300 هزار تومانی سرویس اسباب‌کشی اسنپ

با استفاده از این کد تخفیف برای درخواست سرویس اسباب‌کشی از سامانه تاکسی اینترنتی اسنپ، 300 هزار تومان تخفیف دریافت کنید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
دریافت 100 درصد کد تخفیف اولین سفر تپسی هدیه ثبت نام با کد معرف

با وارد کردن کد معرف موپُن هنگام ثبت نام در تپسی، سامانه تاکسی ایتنرنتی از یک کد تخفیف به میزان 100 درصد تا سقف 30 هزار تومان بهره‌مند شوید. همچنین با به اشتراک‌ گذاشتن کد معرف خود برای دوستان و ...

کد تخفیف فعلا معتبر
دریافت کد تخفیف اپلیکیشن اسنپ

سامانه تاکسی اسنپ برای همه‌ی کاربران خود تخفیف در نظر گرفته است. برای دریافت کد تخفیف اسنپ باید از اپلیکیشن اسنپ به قسمت "تخفیف‌ها و جایزه‌ها" بروید. لازم به ذکر است که این کدهای تخفیف بر اساس شرایط و زمان ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
  • ارسال نظر

چارپایه

وب‌سایت و نرم افزار موبایل چارپایه، یک سرویس کارآمد و مفید برای کاهش تعداد خودروهای تک سرنشین از طریق اشتراک‌گذاری صندلی‌های خالی خودروها می‌باشد. در این سیستم هر شخص می‌تواند مسیر رفت و آمد خود را مشخص کند تا افراد دیگر بتوانند آن‌ها را پیدا کرده و مسیر سفر را با یکدیگر سپری کنند. با مراجعه به وبسایت موپُن، علاوه بر دریافت کد تخفیف چارپایه، می‌توانید از دریافت کد تخفیف سایر تاکسی‌های اینترنتی مانند کد تخفیف اولین سفر اسنپ، کد تخفیف تپسی و... بهره‌مند شوید.

دسته بندی خدمات چارپایه

کارپولینگ.

شهرهای محل فعالیت چارپایه

چارپایه خدمات خود را فقط به شهر تهران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های چارپایه

چارپایه در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به وبسایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه چارپایه، و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی چارپایه

ایمیل: info@4paaye.ir

تلفن: 66099350 - 021