موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف چکاو

کد تخفیف چکاو

(امتیاز ۴.۷۹ از مجموع ۴ رای)

از آخرین تخفیف‌های چکاو خبردار شوید

کد تخفیف چکاو

(امتیاز ۴.۷۹ از مجموع ۴ رای)

کد تخفیف چکاو

چکاو سامانه‌ی سفارش هوشمند فینگرفود در سطح شهر تهران می‌باشد. آخرین کدهای تخفیف و پیشنهادهای تخفیف‌دار وبسایت چکاو را از موپُن دریافت کنید.

از آخرین تخفیف‌های چکاو خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از چکاو موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید چکاو می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های چکاو که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از چکاو دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 15 درصدی دراپ وان

با ثبت این کد از 15 درصد تخفیف سامانه آنلاین سفارش کیک و شیرینی دراپ وان برخوردار خواهید شد. برای ورود به وبسایت دراپ وان بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 30 هزار تومانی عطاویچ شهر پرند

با ثبت این کد تخفیف برای سفارش آنلاین غذا از عطاویچ در شعبه پرند، مبلغ 30 هزار تومان تخفیف دریافت می‌کنید. توجه داشته باشید برای اعمال کد باید مبلغ سفارش شما بدون در نظر گرفتن پیش‌غذا، نوشیدنی و سایر ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 50 هزار تومانی عطاویچ

با ثبت این کد می‌توانید از تخفیف 50 هزار تومانی عطاویچ، سامانه اینترنتی سفارش غذا برای خرید بالای 150 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت عطاویچ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 3 روز بعد
تا 25 درصد تخفیف رستوران‌های منتخب دلینو

بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف دلینو، می‌توانید از تخفیف رستوران‌های منتخب تا سقف 25 درصد بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این تخفیف دلینو به‌ صورت روزانه و با توجه به آدرس شما تغییر می‌کند. جهت ورود به ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف چکاو

کد تخفیف 20 درصدی چکاو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف چکاو با سقف تخفیف 20 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به سامانه‌ی سفارش هوشمند فینگرفود چکاو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف چکاو

کد تخفیف 20 هزار تومانی چکاو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف چکاو بهره‌مند شوید. برای ورود به سامانه‌ی سفارش هوشمند فینگرفود چکاو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

چکاو

گروه چکاو بر اساس فلسفه ارائه غذاهای متفاوت، وعده‌های غذایی جدید، هوشمندسازی و آسان سازی سفارش غذا بوجود آمده است. این هوشمندسازی شامل اطلاعات و پیشنهادهایی است که برای انتخاب غذا به شما ارائه می‌شود.

دسته بندی محصولات چکاو

صبحانه

فینگرفود

مناسبتی

شهرهای محل فعالیت چکاو

چکاو محصولات خود را فقط به شهر تهران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های چکاو

چکاو در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به وبسایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه چکاو، و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی چکاو

ایمیل: info@chakav.com

تلفن: 44673892 - 021