موپن، مرجع کد تخفیف
دیجی کالا فروشگاه اینترنتی

کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید

کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید، یکی از کوپن های تخفیف دیجی کالا است که برای افرادی کاربرد دارد که می‌خواهند برای اولین بار از این سایت خریدی انجام دهند. کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید، یکی از کوپن های تخفیف رایج در بین کوپن های تخفیفی است که فروشگاه های بزرگی همچون دیجی کالا؛ از این کوپن ها برای جذب مشتری استفاده می‌کنند. میزان قیمت کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید، ممکن است بر اساس نوع کالایی که از سایت دیجی کالا خریداری می‌کنید، متفاوت باشد. برای خرید بالای 100 هزار تومان. برای ورود به وبسایت دیجی کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده تاریخ انتشار: 1396/09/22

DK724

خرید کنید
5

میزان رضایت از این کد تخفیف 38 درصد است

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های دیجی کالا که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از دیجی کالا دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف

از آخرین تخفیف‌های دیجی کالا خبر دار شوید

  • نظرات کاربران

مینا حاجی هدائی
پانزده دی 1400
مینا حاجی هدائی
کد تخفیف اولین خرید چه شرایطی داره دقیقا؟؟؟؟ وقتی وارد میکنم اررو میده
هجده دی 1400
در پاسخ به مینا حاجی هدائی
کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید، همانطور که از نامش مشخص است، برای خریدهای اول است یعنی اگر شما برای اولین بار است که از این دیجی کالا خرید می‌کنید، امکان استفاده از این کد را خواهید داشت. برای ارور هم که فرمودید، تمامی کوپن های که در سایت موپن هستند، به شکل کامل تست شده و صحیح هستند لطفا دوباره امتحان کنید.
بیست دی 1400
در پاسخ به مینا حاجی هدائی
کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید یکی از کوپن های دیجی کالا است که با استفاده از اون می‌تونید اگر برای اولین بار که از این سایت خرید می‌کنید، از این کد استفاده کنید. کدهای تخفیف قرار گرفته شده در سایت موپن کاملا صحیح و آزمایش شده هستند پس اگر ارور میده مجددا امتحان کنید. ممنون
حمید حسینی
پانزده دی 1400
حمید حسینی
اصلا از این کد تخفیف اولین خرید چطوری میشه استفاده کرد؟
هجده دی 1400
در پاسخ به حمید حسینی
برای استفاده از کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید، تنها کاری که لازم است تا انجام بدید اینه که وارد سایت دیجی کالا بشید، سفارشتون رو انتخاب کنید و در بخش کد تخفیف، کدی را که از سایت موپن دریافت کردید را وارد کنید.
بیست دی 1400
در پاسخ به حمید حسینی
برای استفاده از کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید، کافیه در زمان ثبت سفارش و پرداخت، این تخفیف رو از سایت موپن کپی کنید و در بخش مربوط سایت دیجی کالا واردش کنید تا تخفیف برای خرید شما اعمال بشه
حامد
بیست دی 1400
حامد
ببخشید یک سوال داشتم امکان استفاده از کوپن برای خرید های غیر اولی وجود نداره؟
بیست و یک دی 1400
در پاسخ به حامد
خیر این امکان وجو نداره. همانطور که از نام این کوپن مشخص است، برای اولین خرید از سایت دیجی کالا کاربرد دارد. برای دریافت کد تخفیف، می‌توانید از سایر کوپن های دیجی کالا در سایت موپن استفاده کنید.
سینا
بیست و شش دی 1400
سینا
برای استفاده از کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا چیکار باید بکنم؟
بیست و هفت دی 1400
در پاسخ به سینا
سلام
برای استفاده از کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا، کافیه که دکمه کپی در بالای صفحه را بزنید و در هنگام ثبت سفارش در سایت دیجی کالا، این کد رو در بخش مربوطه خودش وارد کنید تا تخفیف برای شما اعمال بشه.
هدا
بیست و شش دی 1400
هدا
اگر که از کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا استفاده کنم خریدم شامل چقدر تخفیف میشه؟
بیست و هفت دی 1400
در پاسخ به هدا
سلام
این مورد بسته به نوع جشنواره دیجی کالا دارد برای مثال گاهی اوقات تخفیف در نظر گرفته شده برای کد تخفیف اولین خرید ممکنه 40، 50 و... هزار تومان باشه. که همانطور که عرض کردم خود دیجی کالا این موضوع رو اعلام میکنه.
برازنده
نه فروردین 1401
برازنده
برای شهر شیراز هم امکان استفاده از کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید وجود داره؟
محسن بینایی
نه فروردین 1401
محسن بینایی
من سومین باره که قصد خرید از سایت دیجی کالا رو دارم. میخاستم بدونم میشه از کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید باز هم استفاده کنم؟