تاچ سی
کد تخفیف معتبر تا 3 هفته بعد

طرح رمضان رایگان تاچ سی

در طول ماه مبارک رمضان، هر روز از ساعت 19:30 الی 20:30 می‌توانید با وارد کردن کد تخفیف سفر خود با تاچ سی را تا سقف 7 هزار تومان به صورت رایگان انجام دهید. این طرح فقط برای سرویس های سواری قابل استفاده است. همچنین هر کاربر می‌تواند هر روز فقط یکبار از این طرح استفاده نماید. برای ورود به وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف

اولین سفر رایگان تاچ سی در گنبد کاووس

با وارد کردن کد تخفیف، اولین سفر خود با تاچ سی در گنبد کاووس را با سقف 10 هزار تومان به صورت رایگان انجام دهید. برای ورود به وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف

اولین سفر رایگان تاچ سی در گرگان

با وارد کردن کد تخفیف، اولین سفر خود با تاچ سی را در گرگان به صورت رایگان انجام دهید. برای ورود به وبسایت تاچ سی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
همپا
پیشنهاد تخفیف دار

5 هزار تومان اعتبار رایگان همپا

با عضویت در اپلیکیشن همپا از طریق لینک معرف موپُن، 5 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت نمایید. برای مشاهده لینک معرف موپن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
اسنپ
پیشنهاد تخفیف دار

8 هزار تومان اعتبار رایگان اسنپ

با ثبت نام در اسنپ از طریق لینک معرف موپُن، 8 هزار تومان اعتبار هدیه دریافت می‌کنید. جهت ثبت نام و دریافت اپلیکیشن اسنپ بهمراه 8 هزار تومان اعتبار رایگان، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
ماکسیم
کد تخفیف

10 هزار تومان اعتبار رایگان ماکسیم

با نصب اپلیکیشن ماکسیم و وارد کردن کد معرف موپُن از 10 هزار تومان اعتبار رایگان ماکسیم بهره مند می‌شوید. پس از اعمال کد تخفیف، در صفحه اصلی نقدی را به حساب تغیر دهید تا %30 از هزینه هر سفر از اعتبار هدیه کاسته شود. برای ورود به وبسایت ماکسیم بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
رهسپار
پیشنهاد تخفیف دار

5 هزار تومان اعتبار رایگان رهسپار

با عضویت در سایت رهسپار از طریق لینک معرف موپن، 5 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت نمایید. برای ثبت نام از طریق لینک معرف موپن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
الوپیک
کد تخفیف

کد معرف و اولین درخواست رایگان الوپیک

با وارد کردن کد تخفیف در هنگام ثبت‌نام در قسمت کد معرف، اولین درخواست خود تا سقف 5 هزار تومان را در الوپیک رایگان انجام دهید. برای ثبت‌نام در الوپیک و وارد کردن کد معرف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
تاچ سی
کد تخفیف

سفر اول رایگان تاچسی

با وارد کردن کد معرف موپن در هنگام ثبت نام اولین سفرتان با تاچسی را رایگان انجام دهید .فعالیت در شهر‌های مشهد، اهواز، یزد می‌باشد. برای ورود به وبسایت تاچسی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
قونقا
کد تخفیف

سفر رایگان قونقا

با وارد کردن کد تخفیف، اولین سفرتان با قونقا را رایگان انجام دهید. برای ورود به وبسایت قونقا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
اسنپ
کد تخفیف منقضی شده

20% تخفیف اسنپ مخصوص سفر به موزه‌ها

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف اسنپ مخصوص سفر به موزه‌ها و بناهای تاریخی با سقف تخفیف 2 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.