اسنپ فود

کوپن و کد تخفیف اسنپ فود

معتبر تا 3 روز بعد پیشنهاد تخفیف دار

تا %50 تخفیف در فودپارتی اسنپ فود

در فودپارتی اسنپ فود ، از 26 آبان به مدت 5 روز بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تا %50 تخفیف رستوران‌های اسنپ فود بهره‌مند شوید. ساعت شروع کمپین فودپارتی هر روز ساعت 12 می‌باشد و نیز ساعت سفارش شیرینی هر روز از ساعت 15 الی 19 می‌باشد. لازم به ذکر است روزانه یکبار می‌توانید غذا و یکبار شیرینی سفارش دهید. همچنین فقط یک نوع غذا با حداکثر تعداد 1 عدد می‌توانید سفارش دهید. امکان استفاده از کد تخفیف یا طرح تخفیفی دیگر در کمپین فودپارتی وجود ندارد. برای ورود به فودپارتی اسنپ‌ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

5 هزار تومان تخفیف اولین سفارش اسنپ فود

با وارد کردن کد تخفیف از 5 هزار تومان تخفیف اولین سفارش غذا اسنپ فود برای سفارش‌های بالای 15 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کدهای ارسالی کاربران در موپن
منقضی شده‌ها
منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

کمپین پیتزا یا قرمه‌سبزی اسنپ فود

با رای دادن به غذای مورد علاقه خود علاوه بر دریافت کد تخفیف 25 درصدی اسنپ فود یک کد شرکت در قرعه‌کشی دریافت خواهید کرد. جایزه قرعه کشی یک ماه ناهار رایگان برای 2 نفر می‌باشد. برای شرکت در کمپین و دریافت کد تخفیف اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

20% تخفیف تنقلات اسنپ فود

تا پایان امشب 19 آبان، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف انواع تنقلات از سوپرمارکت‌های اسنپ فود از جمله چیبس، پفک و غیره بهره‌مند شوید. برای مشاهده تنقلات در سوپرمارکت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

30% تخفیف اسنپ فود

با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف سفارش اینترنتی غذا اسنپ فود با سقف تخفیف 6 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10% تخفیف اسنپ فود

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف سایت سفارش غذا اسنپ فود با سقف تخفیف 3 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

6 هزار تومان تخفیف اولین سفارش اپلیکیشن اسنپ فود

تا پایان امروز 15 آبان، با وارد کردن کد تخفیف از 6 هزار تومان تخفیف اولین سفارش غذا در اپلیکیشن اسنپ فود ، برای خریدهای بالای 12 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است چنانچه با حساب کاربری دیگری اما با همان موبایل از کدهای 6 هزار تومانی مخصوص سفارش اول اسنپ فود استفاده کرده باشید، دیگر نمی‌توانید از این دسته کدها استفاده نمایید. برای ورود به سایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

20% تخفیف لبنیات اسنپ فود

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف انواع فراورده‌های لبنی در سوپرمارکت‌های اسنپ فود از جمله شیر، ماست، پنیر و غیره بهره‌مند شوید. برای مشاهده سوپرمارکت‌های اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

20% تخفیف نوشیدنی‌های اسنپ فود

تا پایان امشب 8 آبان، بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف انواع نوشیدنی‌ از سوپرمارکت‌های اسنپ فود از جمله قهوه، چای، آبمیوه و غیره بهره‌مند شوید. برای مشاهده نوشیدنی‌ها در سوپرمارکت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف اسنپ‌ فود در ساری

با وارد کردن کد تخفیف از %50 تخفیف اسنپ فود در ساری با سقف تخفیف 10 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده رستوران‌های اسنپ فود در ساری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

تا %50 تخفیف در فودپارتی اسنپ فود

در فودپارتی اسنپ فود ، از 28 مهرماه به مدت 5 روز بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید تا %50 تخفیف رستوران‌های اسنپ فود بهره‌مند شوید. ساعت شروع کمپین فودپارتی هر روز ساعت 12 می‌باشد و نیز ساعت سفارش شیرینی هر روز از ساعت 15 الی 19 می‌باشد. لازم به ذکر است روزانه یکبار می‌توانید غذا و یکبار شیرینی سفارش دهید. همچنین فقط یک نوع غذا با حداکثر تعداد 2 عدد می‌توانید سفارش دهید. امکان استفاده از کد تخفیف یا طرح تخفیفی دیگر در کمپین فودپارتی وجود ندارد. برای ورود به فودپارتی اسنپ‌ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

8 هزار تومان تخفیف اولین سفارش شیرینی و خشکبار اسنپ فود

با وارد کردن کد تخفیف از 8 هزار تومان تخفیف اولین سفارش اینترنتی شیرینی و خشکبار از اسنپ‌فود بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است برای استفاده از کد تخفیف بایستی اولین خرید از بخش شیرینی و خشکبار باشد. برای مشاهده شیرینی‌ فروشی‌ها بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

20% تخفیف اپلیکیشن اسنپ فود

با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف سفارش غذا از اپلیکیشن اسنپ فود با سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. کد تخفیف مورد نظر برای برخی از کاربران قابل اعمال می‌باشد. لازم به ذکر است برای اعمال کد تخفیف بایستی آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ فود را نصب و بروزرسانی نمایید. همچنین برای 5 سفارش بعدی نیز می‌توانید از این کد تخفیف استفاده نمایید. برای ورود به وبسایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف اولین سفارش اسنپ فود

تا پایان امروز با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف اولین سفارش غذا در سایت اسنپ فود برای خریدهای بالای 20 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف سفارش اول در اپلیکیشن اسنپ فود

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف اولین سفارش اینترنتی غذا در اپلیکیشن اسنپ فود ، برای خریدهای بالای 20 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به سایت اسنپ فود بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره اسنپ فود

اسنپ فود اولین سامانه سفارش اینترنتی غذا در ایران بود که از سال 88 با تعداد پرسنل 6 نفر کار خود را شروع کرد. در واقع اسنپ فود از ادغام دو سامانه پیشرو اسنپ و زود فود تشکیل شده است که در تیرماه سال 96 تصمیم گرفتند تحت یک نام تجاری به فعالیت خود ادامه دهند. در حال حاضر اسنپ فود در میان پنج کسب و کار آنلاین موفق از نظر میزان تعداد تراکنش شناخته می‌شود. اسنپ فود این امکان را برای کاربران خود به وجود آورده است که علاوه بر سفارش غذا از طریق وبسایت از طریق اپلیکیشن اندروید، ویندوز و آی او اس هم می‌توانند سفارش خود را ثبت نمایند. از مزیت‌های این سامانه این است که دارای گزینه فیلتر بر اساس نوع غذا، نوع رستوران، منطقه مورد نظر، رستوران‌های دارای ارسال رایگان، رستوران‌های تخفیف‌دار و ... می‌باشد، که باعث می‌شود کاربر در کوتاهترین زمان ممکن و بدون صرف وقت زیاد سفارش خود را ثبت کند.

دسته‌بندی سفارش‌های اسنپ فود

اسنپ فود دارای تنوع زیادی در زمینه سفارش غذا و تنقلات می‌باشد، که می‌توان به رستوران‌های اسنپ فود که شامل: غذاهای ایرانی، دریایی، ایتالیایی و گیاهی می‌باشد و همچنین فست فود‌های اسنپ فود که شامل: پیتزا، ساندویچ، برگر، سوخاری و استیک می‌باشد، اشاره کرد. در سامانه اسنپ فود همچنین می‌توانید سفارش صبحانه، شیرینی هم بدهید. از ویژگی‌های جدید اسنپ فود در تهران وجود گزینه سوپرمارکت است که می توانید از سوپرمارکت‌های اطراف محل خود سفارش دهید و کالاهای خود را درب منزل تحویل گیرید.

شهرهای محل فعالیت اسنپ فود

شهرهای محل فعالیت اسنپ فود شامل: تهران، اصفهان، مشهد، کرج، تبریز، شیراز، قم، قزوین، رشت، اهواز، کرمانشاه، شاهین‌شهر، ساری، ارومیه، پردیس، اراک، شهریار، کاشان، شهرری، لواسان، چالوس، همدان، خمینی‌شهر، بوشهر، بندرعباس، تنکابن، نور، بندرانزلی، رودهن، اردبیل، شهرقدس، آمل، سنندج، کیش، قائم‌شهر، لار، نی‌ریز، یزد، میاندوآب، بابلسر، سنگسر، لنگرود، تربت‌جام، فسا، نیشابور، جیرفت، ویلاشهر، سیرجان، ایزدشهر، سربندر، رامسر، قوچان، کرمان، رباط کریم، آبادان، بابل، بجنورد، کامیاران، کوهدشت، نمک آبرود، ورامین و قشم می‌باشد.

نحوه خرید از اسنپ فود

پس از ثبت سفارش در اسنپ فود از سه روش می‌توانید هزینه خود را پرداخت کنید که شامل: پرداخت حضوری، پرداخت آنلاین و شارژ کردن حساب اسنپ فودتان می‌باشد.

نکاتی در خصوص کد تخفیف اسنپ فود

از جمله مواردی که در هنگام اعمال کد تخفیف در سامانه اسنپ فود بایستی به آن توجه کنید: هر کاربر یکبار می‌تواند از هر کد تخفیف استفاده نماید و امکان استفاده دو یا چندبار از یک کد تخفیف امکان‌پذیر نیست. امکان استفاده همزمان چند کد تخفیف در یک سبد خرید موجود نیست.

نکته‌ای در خصوص استفاده کدهای 10 هزار تومانی مخصوص سفارش اول اپلیکیشن اسنپ فود: اسنپ فود برای جلوگیری از استفاده چندباره از این کدها توسط یک شخص راهکاری تعبیه کرده است، به این صورت که هر کاربری یکبار از این کدهای تخفیف استفاده نماید، آی پی گوشی موبایلش در سیستم اسنپ فود ثبت می‌شود و امکان استفاده دوباره از این دسته کدها با حساب کاربری دیگری اما با همان گوشی موبایل امکان‌پذیر نیست.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های اسنپ فود

اسنپ فود در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت موپن و عضویت در خبرنامه اسنپ فود و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها با خبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی اسنپ فود

ایمیل: [email protected]

شماره تماس: 49278000 - 021