خانومی

کوپن و کد تخفیف خانومی

کد تخفیف

25% تخفیف خانومی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %25 تخفیف خانومی با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف

25% تخفیف اولین خرید خانومی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %25 تخفیف خانومی با سقف تخفیف 12.500تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده‌ها
منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف برند بلور دیزاین خانومی

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف محصولات برند بلور دیزاین در فروشگاه مد خانومی برای خریدهای بالای 70 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات برند بلور دیزاین در وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف خانومی

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف خانومی برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف محصولات فولیکا خانومی

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف محصولات فولیکا خانومی، برای خریدهای بالای 30 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات فولیکا در وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف انواع ماسک و سرم مو خانومی

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف انواع ماسک و سرم مو خانومی برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده انواع ماسک و سرم مو در وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف برند نوت خانومی

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف محصولات برند نوت خانومی برای خریدهای بالای 50 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات برند نوت در وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

15 هزار تومان تخفیف خانومی

مخصوص خرید اول، با وارد کردن کد تخفیف از 15 هزار تومان تخفیف خانومی برای خریدهای بالای 60 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

50% تخفیف کالای دوم برند گلدن رز خانومی

با خرید 2 عدد یا بیشتر از کالاهای برند گلدن رز خانومی، ارزانترین آن کالاها شامل %50 تخفیف می‌شود. برای مشاهده محصولات برند گلدن رز در وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

با خرید هر کالا، دومی %50 تخفیف خانومی

با خرید 2 عدد یا بیشتر از محصولات منتخب خانومی ، ارزان‌ترین آن کالاها شامل %50 تخفیف می‌شود. برای مشاهده محصولات منتخب در وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

10 هزار تومان تخفیف برند lottie خانومی

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف محصولات برند lottie خانومی، برای خریدهای بالای 60 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده محصولات lottie در وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

50% تخفیف کالای دوم برند ECHOS خانومی

با خرید 2 عدد یا بیشتر از کالاهای برند ECHOS خانومی، ارزانترین آن کالاها شامل %50 تخفیف می‌شود. برای مشاهده محصولات برند ECHOS در وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

با خرید 3 کالا یا بیشتر از برند گلدن رز خانومی، ارزان‌ترین رایگان

با خرید 3 عدد یا بیشتر از کالاهای برند گلدن رز خانومی، ارزان‌ترین آن کالاها شامل %100 تخفیف می‌شود. برای مشاهده محصولات برند گلدن رز در وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

ارسال رایگان خانومی

مخصوص سفارش اول، با وارد کردن کد تخفیف، خریدهای بالای 60 هزار تومان از فروشگاه اینترنتی مد خانومی به صورت رایگان ارسال می‌شود. برای ورود به وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

با خرید هر دو کالا، سومی رایگان در خانومی

با خرید 3 عدد یا بیشتر از کالاهای لیست پر فروش‌های خانومی، ارزان‌ترین آن کالاها شامل 100 درصد تخفیف می‌شود. برای مشاهده کالاهای پرفروش هفته در وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره خانومی

خانومی فروشگاه اینترنتی در زمینه کالاهای آرایشی و بهداشتی می‌باشد و از خدمات آن در سراسر کشور می‌توان استفاده کرد. با موپن از جدیدترین و بهترین کوپن و کد تخفیف خانومی باخبر شوید تا خریدی ارزان‌تر از محصولات سایت یا اپلیکیشن خانومی داشته باشید. اگر مشتری همیشگی سایت یا اپلیکیشن خانومی هستید ایمیل خود را در خبرنامه وارد کنید تا هیچ جشنواره و کد تخفیف خانومی را از دست ندهید.