موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف روژا

کد تخفیف روژا

فروشگاه مد و لباس

(امتیاز ۴.۲۸ از مجموع ۴۸ رای)

از آخرین تخفیف‌های روژا خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های روژا خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های روژا که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از روژا دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف روژا

کد تخفیف 15 درصدی روژا

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %15 تخفیف فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی روژا با سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی محصولات تخفیف‌دار به صورت مجموع %15 اعمال می‌شود ...

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف روژا

کد تخفیف 20 هزار تومانی اولین خرید روژا

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی روژا برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت روژا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف روژا

کد تخفیف 25 هزار تومانی روژا

با استفاده از این کد از 25 هزار تومان تخفیف در خرید از فروشگاه محصولات آرایشی، بهداشتی و عطر روژا برای خرید‌های بیش از 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای خرید از سایت روژا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 روز بعد
کد تخفیف روژا

تا %50 تخفیف فروش ویژه روژا

با ورود به لینک فروش ویژه فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی روژا تا %50 تخفیف محصولات منتخب به صورت روزانه بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که برای برخورداری از تخفیف نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست و این ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
تا 39 درصد تخفیف جمعه سیاه رنگدونه

بدون وارد کردن کد تخفیف از حداکثر 39 درصد تخفیف محصولات رنگدونه، فروشگاه اینترنتی محصولات مراقبت از پوست در جشنواره جمعه سیاه بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات جشنواره جمعه سیاه در وبسایت رنگدونه بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 70 هزار تومانی خانومی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 70 هزار تومان تخفیف فروشگاه آرایشی بهداشتی خانومی برای خریدهای بالای 500 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 3 ماه بعد
کد تخفیف 15 درصدی محصولات آرایشی روبان

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف محصولات آرایشی فروشگاه اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی روبان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بر روی محصولات دارای تخفیف اعمال نمی‌شود. برای مشاهده محصولات آرایشی در وبسایت ...

کد تخفیف 1 هفته بعد
کد تخفیف 30 هزار تومانی خانومی

با وارد کردن کد تخفیف از 30 هزار تومان تخفیف فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی خانومی برای سفارش‌های بالای 260 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت خانومی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 3 ماه بعد
کد تخفیف روژا

کد تخفیف 20 درصدی محصولات آرایشی و بهداشتی روژا

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف محصولات آرایشی و بهداشتی فروشگاه اینترنتی لوازم آرایش و بهداشت شخصی روژا بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف مخصوص محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبت مو می‌باشد و بر ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف روژا

تا 70 درصد تخفیف شگفتآدینه روژا

بدون وارد کردن کد تخفیف از حداکثر 70 درصد تخفیف محصولات روژا، فروشگاه اینترنتی آرایشی و بهداشتی بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات شگفتآدینه در وبسایت روژا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

30٪ تخفیف برندهای ویتالیر و نئودرم روژا

بدون نیاز به واردکردن کد تخفیف می‌توانید از %30 تخفیف برندهای ویتالیر و نئودرم فروشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر روژا بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید محصولات برندهای ویتالیر و نئودرم در سایت روژا روی "خرید کنید" کلیک ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

40٪ تخفیف برند ژوت روژا

بدون نیاز به واردکردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف محصولات برند ژوت فروشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر روژا بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید محصولات برند ژوت در سایت روژا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

تخفیف 35 درصدی محصولات برند پریم روژا

بدون وارد کردن کد تخفیف از 35 درصد تخفیف محصولات برند پریم فروشگاه آنلاین لوازم آرایش و بهداشتی روژا بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات برند پریم در وبسایت روژا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

تخفیف 20 درصدی محصولات برند شون روژا

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 درصد تخفیف محصولات برند شون فروشگاه آنلاین آرایشی و بهداشتی روژا بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات برند شون در وبسایت روژا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

20 درصد تخفیف ماسک‌های پارچه‌ای همسانا روژا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %20 تخفیف ماسک‌های پارچه‌ای همسانا در فروشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر روژا بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید ماسک‌های پارچه‌ای همسانا در وبسایت روژا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

20 درصد تخفیف محصولات ایدون روژا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20 درصد تخفیف بر روی برند ایدون در فروشگاه لوازم و آرایش روژا بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات ایدون در وبسایت روژا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

20 درصد تخفیف محصولات یونی لد روژا

بدون نیاز به کد تخفیف می‌توانید از 20 درصد تخفیف محصولات برند یونی لد در فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی روژا بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات یونی لد در سایت روژا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

25 درصد تخفیف محصولات سروینا روژا

بدون نیاز به کد تخفیف می‌توانید از 25 درصد تخفیف محصولات سروینا در فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر روژا برخوردار شوید. برای مشاهده محصولات سروینا در سایت روژا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

35 درصد تخفیف محصولات برند سی گل روژا

بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 35 درصد تخفیف محصولات برند سی گل فروشگاه آنلاین آرایشی و بهداشتی روژا بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات برند سی گل در وبسایت روژا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

تا 35 درصد تخفیف و هدیه در گردونه شانس روژا

با خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی روژا، شانس چرخاندن گردونه شانس روژا را خواهید داشت. با خرید 250 هزار تومانی یک هدیه، با خرید 450 هزار تومانی دو هدیه و با خرید 800 هزار تومانی سه هدیه ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

کد تخفیف ارسال رایگان روژا

با وارد کردن کد تخفیف از %100 تخفیف هزینه ارسال محصولات فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی روژا بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت روژا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف روژا

با خرید هر 3 محصول منتخب روژا، ارزان‌ترین رایگان

بدون وارد کردن کد تخفیف و با انتخاب هر 3 کالا از برندهای منتخب فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی روژا، ارزان‌ترین آن‌ها به صورت رایگان محاسبه می‌شود. لازم به ذکر است که تخفیف پس از اضافه کردن هر سه ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف روژا

کد تخفیف 15 درصدی روژا در استان‌های منتخب

با وارد کردن کد تخفیف از %15 تخفیف فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی روژا با سقف تخفیف 100 هزار تومان ویژه استان‌های خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت روژا بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده

روژا

فروشگاه زنجیره‌ای لوازم آرایشی و بهداشتی روژا در سال 1373 با تاسیس اولین شعبه خود در جزیره کیش راه‌اندازی شد. این فروشگاه جهت ارتقا سرویس دهی و ارائه محصولات به مشتریان، شعبه دوم را در شهر تهران تاسیس نمود. در حال حاضر روژا با بیش از 10 شعبه فعال در شهر تهران و شعبات دیگر در شهرهای کیش، مشهد و اهواز، یکی از بزرگترین عرضه‌کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران می‌باشد. همچنین در سال 1393، فروشگاه اینترنتی روژا جهت ارائه خدمات غیرحضوری، فعالیت خود را در سه بخش آرایشی، بهداشتی و عطر آغاز نمود.

دسته‌بندی محصولات روژا

عطر

لوازم آرایشی و بهداشتی

مراقبت مو

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های روژا

روژا در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه روژا و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی روژا

ایمیل: [email protected]

تلفن: 57826 - 021