شاتل

کوپن و کد تخفیف شاتل

منقضی شده کد تخفیف

86% تخفیف شاتل موبایل

با واردکردن کد تخفیف تا 10 آذر می‌توانید از %86 تخفیف شاتل موبایل برای خرید سیم‌کارت بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده کد تخفیف

72% تخفیف اولین خرید اینترنت 8 مگابایتی شاتل

با وارد کردن کد تخفیف برای اولین خرید می‌توانید از %72 تخفیف اینترنت پر سرعت 8 مگابایتی شاتل برای بسته‌های 6 ماهه بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف بسته‌های 20 و 100 گیگابایتی شاتل

بر این اساس بسته 100 گیگابایتی به قیمت 115780 تومان و بسته 20 گیگابایتی به قیمت 28 هزار تومان در اختیار مشتریان شاتل قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به قیمت این دو بسته افزوده خواهد شد. همچنین هر یک از این دو بسته (در صورت تمدید سرویس) به مدت یک سال از زمان فعال‌سازی مهلت استفاده دارند. برای تهیه این بسته‌ها می‌توانید به وبسایت یا اپلیکیشن مای شاتل مراجعه کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت شاتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

14 گیگا بایت اینترنت رایگان شاتل موبایل

شاتل موبایل به تمام مشترکین قبلی و جدیدی که تا پیش از عید فطر، سیم‌کارت شاتل موبایل خود را فعال کرده باشند، در طول 2 روز تعطیلات مربوط به عید فطر روزانه 7 گیگ اینترنت همراه اعطا می‌کند. برای خرید سیم‌کارت شاتل موبایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف بسته‌های 20 و 50 گیگابایتی ترافیک شاتل

مشتریان فعلی اینترنت ثابت شاتل می‌توانند از تاریخ 19 تا 31 خردادماه، بسته 20 گیگابایتی ترافیک شاتل با 1 سال اعتبار و %30 تخفیف را به قیمت 28 هزار تومان و بسته 50 گیگابایتی ترافیک شاتل با 1 سال اعتبار و %30 تخفیف را به قیمت 63280 تومان خریداری نمایند. لازم به ذکر است، مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به این قیمت‌ها افزوده خواهد شد. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت شاتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف بسته‌های 20 و 100 گیگابایتی شاتل

بر ای اساس بسته 100 گیگابایتی به قیمت 115780 تومان و بسته 20 گیگابایتی به قیمت 28 هزار تومان در اختیار مشتریان شاتل قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است مبلغ مالیات بر ارزش افزوده نیز به قیمت این دو بسته افزوده خواهد شد.برای تهیه این بسته‌ها می‌توانید به وبسایت یا اپلیکیشن مای شاتل مراجعه کنید. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت شاتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

جشنواره نوروزی شاتل موبایل

مشترکین خانواده بزرگ خدمات اینترنت ثابت شاتل تا پایان فروردین می‌توانند با خرید و فعال سازی سیم‌کارت‌های شاتل موبایل (شامل بسته‌های آغازین به همراه سیم‌کارت هدیه) علاوه بر حجم اینترنت همراه، دقایق مکالمه و پیامک موجود در این بسته‌ها، حجم رایگان اینترنت همراه شاتل موبایل و اینترنت ثابت شاتل (ADSL) هدیه بگیرند. همچنین مشترکین شاتل موبایلی که از 15 اسفند تا 15 فروردین حداقل 15 دقیقه تماس خروجی داشته باشند، تا 50 گیگابایت هدیه دریافت می‌کنند. این هدیه از طریق پیامک تخصیص می‌یابد. قابل ذکر است مشترکین شاتل موبایلی که قبل از 6 اسفندماه به شبکه شاتل موبایل پیوسته‌اند، 20 گیگابایت هدیه 7 روزه دریافت می‌کنند. این هدیه از طریق پیامک در تاریخ شنبه 26 اسفند برای مشترکین ارسال می‌‎شود و تا پایان روز 3 فروردین 1397 اعتبار دارد. برای دریافت جزئیات و ورود به جشنواره شاتل موبایل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف بسته‌های 100 و 20 گیگابایتی شاتل

کاربران شاتل می‌توانند بسته‌های ترافیک 100 و 20 گیگابایتی شاتل را با 30% تخفیف خریداری نمایند. بر این اساس بسته 100 گیگابایتی به قیمت 115780 تومان و بسته 20 گیگابایتی به قیمت 28 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. همچنین هزینه مالیات بر ارزش افزوده نیز به قیمت این دو بسته افزوده خواهد شد. برای تهیه این بسته می‌توانید به وب‌سایت یا اپلیکیشن مای شاتل مراجعه نمایید. برای ورود به وبسایت شاتل بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

اینترنت و مکالمه رایگان شاتل

مشترکین شاتل موبایل از 11 بهمن به مدت 4 روز به ازای هر بار شارژ سیم کارت خود، هدیه ویژه اینترنت همراه و مکالمه هفتگی دریافت می‌کنند. شرایط دریافت هدیه : با شارژ حساب خود به مبلغ 20 هزار تومان، 20 گیگابایت اینترنت همراه یک هفته‌ای هدیه‌ بگیرید. با شارژ حساب خود به مبلغ 10 هزار تومان، 5 گیگابایت همراه با 1000دقیقه مکالمه درون شبکه یک هفته‌ای هدیه‌ بگیرید. با شارژ حساب خود به مبلغ 5 هزار تومان، 1.5 گیگابایت همراه با 1000 دقیقه مکالمه درون شبکه یک هفته‌ای هدیه بگیرید. هدایا تا 24 ساعت بعد از خرید شارژ برای شما فعال خواهد شد و از طریق پیامک به اطلاع می‌رسد. با شماره‌گیری کد دستوری #7* با سیم کارت شاتل موبایل و نیز شارژ مستقیم از طریق وب سایت شاتل موبایل می‌توانید سیم‌کارت خود را شارژ نمایید. برای مشاهده جزئیات این طرح در وبسایت شاتل موبایل، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی شده پیشنهاد تخفیف دار

30% تخفیف شاتل

کاربران شاتل می‌توانند بسته‌های ترافیک 100 و 20 گیگابایتی شاتل را با 30% تخفیف خریداری کنند. بر این اساس بسته 100 گیگابایتی به قیمت 115780 تومان و بسته 20 گیگابایتی به قیمت 28 هزار تومان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. هزینه مالیات بر ارزش افزوده نیز به قیمت این دو بسته افزوده خواهد شد. برای ورود به وبسایت شاتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

درباره شاتل

شرکت شاتل یک شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی (ISP) می‌باشد که در شهرهای سراسر کشور به فعالیت می‌پردازد. با کوپن و کد تخفیف شاتل می‌توان سرويس اينترنت پرسرعت +ADSL2 وVDSL، خدمات پهنای باند (Broadband) و اتصال نقطه به نقطه (VPN) و ... با تخفیف دریافت کرد. با موپن از آخرین جشنواره ها و پیشنهاد های تخفیف دار شاتل خبردار شوید.