موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف چاپ عکس

کد تخفیف چاپ عکس

کد تخفیف 10 درصدی عکس پرینت

با استفاده از این کد و با خرید از عکس پرینت، وبسایت طراحی و سفارش انواع آلبوم عکس کودک و بزرگسال، انواع تابلو، کارت پستال و... از 10 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که مبلغ سفارش شما ...

کد تخفیف 2 هفته بعد

کد تخفیف 10 درصدی عکس پرینت

با وارد کردن این کد تخفیف بر روی سبد خریدتان در عکس پرینت، می‌توانید 10 درصد تخفیف بگیرید. عکس پرینت سرویس چاپ آنلاین عکس روی محصولات متنوع مانند فتوبوک، شاسی، مگنت، تقویم، ماگ، پوستر و... است. عکس‌ پرینت این امکان ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 75 هزار تومانی عکس پرینت

با استفاده از این کد در خرید بالای 500 هزار تومان از عکس پرینت، وبسایت چاپ آنلاین عکس و محصولات مرتبط با آن، از 75 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت عکس پرینت بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 75 هزار تومانی عکس پرینت

با ثبت این کد تخفیف در خرید بالای 500 هزار تومان خود از عکس پرینت، سامانه چاپ آنلاین عکس، از 75 هزار تومان تخفیف برخوردار شوید. لازم به ذکر است این کد بر تمامی محصولات این فروشگاه اعمال می‌شود. جهت ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی محصولات منتخب عکس پرینت

با وارد کردن کد تخفیف از %10 تخفیف محصولات منتخب عکس پرینت، سامانه چاپ آنلاین عکس بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این محصولات شامل مگنت، فتوبوک، کارت تبریک، چاپ عکس و شاسی می‌باشد. برای ورود به وبسایت عکس پرینت ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 70 هزار تومانی تیشرت طرح‌دار عکسچاپ

با ثبت این کد از 70 هزار تومان تخفیف تیشرت طرح‌دار عکسچاپ، سامانه چاپ عکس آنلاین، بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید این کد فقط برای تیشرت‌های با طرح آماده اعمال می‌شود. برای مشاهده محصولات وبسایت عکسچاپ بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 هزار تومانی ماگ طرح‌دار عکسچاپ

با وارد کردن این کد از 40 هزار تومان تخفیف ماگ طرح‌دار عکسچاپ، فروشگاه اینترنتی چاپ عکس، بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد فقط بر روی طرح‌های آماده قابل استفاده است. برای مشاهده و خرید محصولات در وبسایت ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 هزار تومانی عکس پرینت

با ثبت این کد از 40 هزار تومان تخفیف روی همه محصولات عکس پرینت، سامانه چاپ عکس آنلاین برای خریدهای بالای 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت عکس پرینت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 12 درصدی عکس پرینت

با ثبت این کد از 12 درصد تخفیف روی همه محصولات عکس پرینت، سامانه چاپ عکس آنلاین، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت عکس پرینت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی محصولات پرطرفدار عکس پرینت

با استفاده از این کد از ٪10 تخفیف برای سفارش محصولات پرطرفدار عکس پرینت، سامانه آنلاین چاپ عکس بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات پرطرفدار عکس پرینت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی عکس پولاروید عکس پرینت

با وارد کردن کد تخفیف از 10 درصد تخفیف عکس پولاروید سامانه چاپ عکس آنلاین عکس پرینت بهره‌مند شوید. برای مشاهده جزییات بیشتر و سفارش عکس پولاروید در وبسایت عکس پرینت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 درصدی عکس پرینت

با استفاده از این کد می‌توانید از ٪10 تخفیف روی همه محصولات در سایت عکس پرینت، سامانه آنلاین چاپ عکس بهره‌مند شوید. برای ورود به سایت عکس پرینت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 درصدی عکسوت

با استفاده از این کد در جشنواره بلک فرایدی عکسوت می‌توانید از 30 درصد تخفیف برخوردار شوید. برای ورود به وبسایت عکسوت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

تا 20 درصد کد تخفیف حراج جمعه عکس پرینت

در جشنواره حراج جمعه با وارد کردن این کد تا 20 درصد تخفیف عکس پرینت، سامانه چاپ عکس آنلاین، دریافت کنید. برای مشاهده و خرید از جشنواره حراج جمعه وبسایت عکس پرینت روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 هزار تومانی اولین خرید آلبوم وحید

با وارد کردن کد تخفیف از 20 هزار تومان تخفیف آلبوم وحید، فروشگاه تخصصی آلبوم عکس، شاسی عکس و قاب عکس در اولین خرید خود بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای 100 نفر اول قابل ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 20 هزار تومانی اولین خرید آلبوم وحید

با وارد کردن این کد از 20 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه آنلاین آلبوم،شاسی و قاب عکس آلبوم وحید، برای خرید بالای 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت آلبوم وحید بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

چاپ عکس

همه‌ی ما دوست داریم که خاطره بهترین لحظات زندگیمان را به شکلی ثبت کنیم. این کار باعث می‌شود که پس از گذشت زمان، با دیدن عکس‌ها حس خوب آن لحظات دوباره برایمان تکرار شوند. بعضی افراد ترجیح می‌دهند از این عکس‌ها به صورت دیجیتال ذخیره کنند، با این حال بعضی دیگر آنها را به صورت چاپ شده در آلبوم یا قاب عکس نگه می‌دارند. علی رغم افزایش قیمت چاپ عکس، این دسته از افراد همچنان می‌توانند با استفاده از روش‌هایی از جمله کد تخفیف چاپ عکس، از مرور خاطرات چاپ شده خود لذت ببرند.

ثبت خاطرات و وقایع از گذشته تا کنون، یکی از موضوعات جالب توجه برای بشر بوده است. در ابتدا و پیش از ابداع خط و نوشتن، انسان‌ها با حک کردن اشکالی معنی دار بر روی سنگ‌ها و صخره‌ها، وقایع را به ثبت می‌رساندند. با این حال این کار اتفاقات را به طور کامل ثبت نمی‌کرد و در بسیاری از مواقع، پایدار نبود. با گذشت زمان خط ابداع شد و همچنین انسان ابزارهایی را برای نگارندگی و نقاشی به وجود آورد.

گاهی نگارش یک تصویر ساعت‌ها، ماه‌ها و حتی بیش از یک سال به طول می‌انجامید. در نوشتن خاطرات نیز همه چیز آنطور که باید و شاید ثبت نمی‌شد. به همین خاطر انسان بر آن شد تا وسیله‌ای اختراع کند که لحظات را همانطور که هستند، بدون ایجاد تغییر و در کمترین زمان، ثبت می‌کند. بدین ترتیب اولین دوربین‌ها در کشور فرانسه ساخته شدند.

خدمات آنلاین چاپ عکس چیست؟

همانطور که گفته شد، بعضی از عکس‌ها به صورت دیجیتال ذخیره می‌شوند. بعضی از تصاویر دیگر نیز، با این که به صورت چاپ شده هستند اما احتیاج به ترمیم داشته، و یا نیاز به تغییراتی دارند. بنابراین نمیتوان به راحتی یان کار را انجام داد، چرا که با انجام این کارممکن است موجب آسیب رسیدن به عکس اصلی بشویم. پس باید این کار را به کسی که تخصص دارد بسپاریم.

یکی از راه‌هایی که می‌توانید از طریق آن عکس‌های دیجیتالی و یا کاغذی خود را به صورت آلبوم عکس یا قاب عکس در بیاوردید، آن است که با استفاده از وبسایت‌ها و یا ارائه دهندگان خدمات آنلاین چاپ، آنها را ترمیم کرده و مجددا چاپ کنید. فایده این کار این است که نیازی به مراجعه حضوری برای چاپ عکس ندارید. بنابراین در راحت‌ترین حالت ممکن، عکس‌های خود را برای چاپ کننده ارسال کرده، و پس از اعمال تغییرات و چاپ مجدد آنها را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید. به این صورت تمامی مراحل، به شکل غیر حضوری انجام می‌شود. طبیعتا این موضوع در میزان هزینه تاثیرگذار خواهد بود. با این حال با استفاده از کد تخفیف چاپ عکس، می‌توان مواردی مثل هزینه را کنترل کرد.

از دیگر مواردی که ممکن است در وبسایت‌های چاپ آنلاین عکس با آن مواجه شوید، تهیه آلبوم دیجیتال است. آلبوم دیجیتال درواقع یک آلبوم خاطرات است که به صورت دیجیتال قابل مشاهده است. در این حالت عکس‌ها با ترتیب و نظم خاصی در یک آلبوم قرار می‌گیرند که حتا می‌توانید با کلیک کردن، این آلبوم را ورق بزنید. عکس‌ها را همچنین می‌توان به صورت لوح چاپ نمود.

خدمات آنلاین چاپ عکس چه مزایایی دارد؟

اولین مزایا خدمات چاپ آنلاین عکس، صرفه جویی قابل توجه در زمان و هزینه چاپ عکس است. این موضوع به ویژه در زمانی که قصد داشته باشید تعداد زیادی عکس را چاپ کنید، بیشتر مشخص می‌شود. چرا که چاپ تعداد بالای عکس به خودی خود زمانبر است. در این حالت زمانی که برای رفت و آمد و مراجعه حضوری از شما گرفته می‌شود نیز، فرسایش زیادی ایجاد می‌کند. به همین خاطر، چاپ عکس به صورت آنلاین مقدار زیادی از زمان شما را ذخیره می‌کند.

علاوه بر این، درصورتی که مایل باشید چاپ عکس‌هایتان در محلی در شهر دیگری انجام شود، این کار از طریق خدمات چاپ آنلاین انجام می‌شود. از دیگر مزایای استفاده از خدمات آنلاین چاپ، این است که می‌توانید پس از محاسبه قیمت چاپ عکس روی شاسی و یا قیمت چاپ عکس برای البوم، با استفاده از کد تخفیف چاپ عکس از هزینه نهایی کم کنید.

معرفی سامانه‌های چاپ عکس

عکس پرینت

عکس پرینت یکی از وبسایت‌های چاپ آنلاین است که در آن خدمات چاپ کارت تبریک، چاپ روی ماگ، تخته شاسی، مگنت، بوم، تقویم و فوتوبوک انجام می‌شود. همانطور که میبینید خدمات چاپ تنها منحصر به چاپ کاغذی عکس نمی‌شود. بنابراین در هنگام چاپ عکس‌های خود از گزینه‌های زیادی برخوردار هستید. یکی دیگر از خدمات عکس پرینت، چاپ تابلوهای هنری از جمله تابلوهای نقاشی، عکس، خط و دیگر موارد است. محصولات این وبسایت به طور کامل‌تر، در دسته بندی‌های مشخص و در منوی این سایت قرار گرفته است. نکته جالب توجه، تنوع بسیار زیاد محصولات ارائه شده است. همچنین کد تخفیف چاپ عکس برای خرید از این سایت قابل استفاده است.

ایران کهن

چاپ ایران کهن یکی دیگر از سایت‌های خدمات چاپ است. بنظر می‌رسد خدمات این چاپخانه آنلاین بیشتر در زمینه محصولات مورد استفاده در شرکت‌ها، مدارس و غیره باشد. ازمحصولات ارائه شده این وبسایت می‌توان به چاپ دیجیتال چند صفحه‌ای، چاپ دیجیتال تک صفحه‌ای، چاپ افست، رایت CD وDVD ، طراحی سایت و اپلیکیشن و... اشاره کرد.

چاپ آقا

چاپ اقا یکی دیگر از ارائه کنندگان خدمات چاپ آنلاین محسوب می‌شود. در این چاپخانه مواردی از جمله کارت ویزیت، محصولات اداری، خدمات مربوط به بازاریابی و تبلیغات، جعبه و بسته بندی، چاپ پوستر، استند، بروشور و کاتالوگ و خدمات طراحی آنلاین انجام می‌شود. موضوع جالب توجه در خدمات این سایت، چاپ دفترچه‌های شخصی سازی شده، طراحی و چاپ سربرگ، لیبل و استیکر، پاکت و تراکت‌های تبلیغاتی است.

زرین چاپ

ممکن است در زمانی به چاپ عکس بر روی سطوحی غیر از کاغذ احتیاج پیدا کرده باشید. در این صورت حتما نام زرین چاپ به گوشتان خورده است. زرین چاپ در حیقیت خدمات چاپ عکس را بر روی مواردی از جمله ساعت، لوح، لباس و پارچه، فنجان و ماگ، ماسک و... را ارائه می‌دهد. شاید بتوان گفت این وبسایت کمتر در زمینه‌های اداری و شرکتی فعالیت داشته باشد. اما تنوع خدمات چاپ ارائه شده در این وبسایت، در نوع خود بینظیر است. زرین چاپ یکی از وبسایت‌هایی است که در هنگام خدمات خرید آن، می‌توانید از کد تخفیف چاپ عکس استفاده نموده، و بر روی مبلغ نهایی خود اعمال کنید. در این وبسایت می‌توانید عکس یا طرح مورد نظر خود را ارسال کرده، تا بر روی هر یک از لوازم مورد نظر شما چاپ شود.

چاپ شاپرک

وبسایت چاپ شاپرک در حقیقت بیشتر در حوزه‌های تبلیغاتی و یا چاپ‌های گروهی فعالیت می‌کند. در این چاپخانه هم امکان سفارش حضوری و هم آنلاین وجود دارد. در چاپ شاپرک امکان سفارش چاپ بر روی محصولات رستورانی از قبیل پاکت بیرون‌بر رستورانی، کاغذ کف سینی، لیوان یکبار مصرف و... وجود دارد. از دیگر موارد در این سایت، چاپ بر روی انواع پاکت‌های کاغذی و ساک‌های دستی است. خدمات این وبسایت با قیمت‌های نسبتا مقرون به صرفه انجام می‌شود.

مقایسه بهترین سامانه‌های چاپ عکس

همانطور که دیدیم، خدمات چاپ در وبسایت‌های مختلف کاربردها و تنوع‌های متفاوتی داشتند. بنابراین در زمان سفارش چاپ عکس، باید به مواردی از جمله کاربرد و هدف، کیفیت کار و قیمت توجه نماییم. یکی از روش‌های کاهش هزینه مربوط به چاپ، استفاده از کد تخفیف چاپ عکس است. کد تخفیف چاپ عکس را می‌توانید با عضویت در وبسایت موپُن و جست و جو در کدهای تخفیف بخش مربوطه، پیدا کرده و استفاده نمایید.

درصورتی که مایلید برای یک شرکت، موسسه و یا هدف تبلیغاتی عکس چاپ کنید، باید ابتدا تصمیم بگیرید که کدام یک از لوازم برای هدف شما بهتر هستند. سپس باید بررسی کنید که کدام یک از ارائه دهندگان خدمات چاپ، قادر به پیاده‌سازی طرح شما بر روی بستر دلخواهتان است. به طور مثال در هدف یاد شده، مراجعه به وبسایت‌هایی مثل چاپ شاپرک، چاپ اقا و ایران کهن نتیجه بهتری داشته باشند.

درصورتی که برای یک استفاده شخصی مایلید عکسی را چاپ کنید، احتمالا عکس پرینت و زرین چاپ برای هدف شما انتخاب بهتری هستند. اگر قصد دارید بر روی سطوحی مثل لباس، سنگ، کاشی، کیف پول یا غیره عکسی را چاپ کنید، قطعا مراجعه به زرین چاپ بهترین تصمیم است.

هر یک از چاپخانه‌ها ممکن است که مزایا و معایب خاص خود را در خدمات رسانی داشته باشند. اگر هزینه برای شما الویت بالاتری دارد، باید بررسی کنید که در کدامیک از وبسایت‌ها امکان استفاده از کد تخفیف چاپ عکس را دارید. در نهایت با جمع‌بندی الویت‌ها می‌توانید از بین بهترین سامانه‌های چاپ عکس، انتخاب مناسبی انجام دهید.

انواع کد تخفیف چاپ عکس

کدهای تخفیف علت‌ها و مناسبت‌های مختلفی دارند. بر اساس این علت‌ها کدهای تخفیف برای خریداران دسته‌بندی می‌شوند و هر خریدار در صورتی که شرایط مورد نیاز برای استفاده از کد تخفیف را داشته باشید، می‌تواند آن را بر خرید خود اعمال نماید. برخی از انواع کد تخفیف در ادامه آورده شده‌اند:

کد تخفیف اولین خرید

بعضی از فروشندگان برای جلب رضایت مشتری‌هایی که برای اولین بار از آنها خرید می‌کنند، برای آنها کد تخفیف اولین خرید در نظر می‌گیرند. این موضوع موجب رضایت همزمان فروشنده و مشتری از اولین خرید می‌شود.

کد تخفیف افراد خاص

در بعضی از سازمان‌ها و سامانه‌ها، برای افراد خاصی مثل بازنشستگان، بانوان و یا دیگر موارد، کدهای تخفیف در نظر گرفته می‌شود. کد تخفیف بازنشستگان از طرف سازمانی که آنها پیش از بازنشستگی در آن مشغول به کار بوده‌اند، و با همکاری با فروشگاه مورد نظر، روی محصولات و خدمات اعمال می‌شود.

کد تخفیف مناسبت‌ها

تا کنون بارها دیده‌ایم که در برخی روزهای خاص سال و مناسبت‌ها نیز فروشنگان برای خریداران امکان استفاده از کد تخفیف را قرار می‌دهند. درصورتی که خریدار متناسب با هر یک از این شرایط باشد، می‌تواند از کد تخفیف آن استفاده نماید.

شرایط استفاده از کد تخفیف چاپ عکس چیست؟

هر کد تخفیف چاپ عکس ممکن است به دلیل مناسبت خاص، و یا برای افراد خاصی از میان مشتریان سامانه خدمات چاپ ارائه شود. برای مثال ممکن است درصورتی که خرید شما از یک حداقل معین بیشتر بشود، امکان استفاده از کد تخفیف چاپ عکس برای شما فعال شود. به همین ترتیب هر یک از مشتریان که واجد شرایط در نظر گرفته شده برای کد تخفیف باشد، می‌تواند از آن در هنگام خرید استفاده نماید.

انواع کد تخفیف چاپ عکس را چگونه دریافت کنیم؟

وبسایت موپُن با داشتن بیشترین کدهای تخفیف از بهترین سامانه‌های چاپ سراسر کشور، یکی از بزرگترین مرجع‌های ارائه کدهای تخفیف از جمله کد تخفیف چاپ عکس است. با دنبال کردن سایت موپُن، اپلیکیشن موپُن، کانال و ربات تلگرام، خبرنامه و یا نصب افزونه موپُن بر روی مرورگرهای خود، می‌توانید از این تخفیفات و مدت زمان آنها مطلع شده، و در زمان خرید از این کدها استفاده کنید.

چگونه از کد تخفیف چاپ عکس استفاده کنیم؟

می‌توانید کد تخفیف چاپ عکس را در وبسایت موپُن پیدا کرده، و آن را ذخیره نمایید. پیش از اقدام به خرید یا سفارش، بررسی کنید که این کد برای کدام سامانه یا چاپخانه معتبر و قابل استفاده است. در نهایت در هنگام خرید، کد را پیش از مرحله پرداخت هزینه وارد کرده، و آن را تایید نمایید تا بر مبلغ کل اعمال شود. حال پس از کسر هزینه تخفیف می‌توانید مبلغ باقی مانده را پرداخت کنید و سفارشتان را تکمیل نمایید.