ایرانسل
پیشنهاد تخفیف دار معتبر تا 4 روز بعد

تخفیف بسته 2 گیگ و 5 گیگ اینترنت ایرانسل

به مناسبت روز دختر از 21 الی 29 تیرماه می‌توانید با شماره گیری کد #5* بسته 2 گیگابایتی ایرانسل را به قیمت 5 هزار تومان و بسته 5 گیگابایتی ایرانسل را به قیمت 10 هزار تومان دریافت نمایید. مهلت خرید و استفاده از بسته هدیه ایرانسل تا 29 تیر می‌باشد. برای ورود به وبسایت ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
ایرانسل
پیشنهاد تخفیف دار

2 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با شرکت در کمپین حذف قبض کاغذی

مشترکان دائمی ایرانسل می‌توانید با شرکت در کمپین حذف قبض کاغذی سیم‌کارت خود، علاوه بر مشارکت در حفظ محیط زیست، از 2 گیگابایت اینترنت هدیه هم بهره‌مند شوید. برای حذف قبض کاغذی سیم‌کارت خود می‌توانید به اپلیکیشن ایرانسل‌ من مراجعه کنید یا عدد 1 را به 2465 ارسال کنید. لازم به ذکر است، شرکت در این کمپین رایگان بوده و هزینه‌ای ندارد. شما می‌توانید قبض سیم‌کارت خود را به روش‌های گوناگون دیگری از جمله مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من، مراجعه به نسخه وب ایرانسل من، مراجعه به صفحه دریافت صورتحساب و نیز پست الکترونیکی دریافت کنید. 2 گیگ بسته اینترنت رایگان ظرف 72 ساعت برای شما فعال می‌شود و تا پایان همان روز امکان استفاده از آن را خواهید داشت. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
سه سوت 724
کد تخفیف

دریافت 724 تومان اعتبار، با نصب اپلیکیشن سه سوت

با نصب اپلیکیشن سه سوت و وارد کردن کد معرف موپُن در بخش هدیه من، پس از اولین تراکنش، 724 تومان اعتبار کیف پول دریافت خواهید کرد. توجه کنید که دریافت 724 تومان اعتبار با اولین تراکنش از اپلیکیشن میسر می‌شود. پس از آن می‌توانید با افزایش امتیاز از طریق دعوت از دوستان و تراکنش با اپلیکیشن اعتبار خود را حداقل به 1000 تومان برسانید و شارژ دریافت نمایید. برای نصب اپلیکیشن سه سوت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
همراه اول
پیشنهاد تخفیف دار

اینترنت نامحدود شبانه همراه اول

همه مشترکین دائمی و اعتباری با داشتن شرایط زیر می‌توانند از اینترنت نامحدود و رایگان همراه اول لذت ببرند: اگر یکی از بسته‌های اینترنت همراه اول را دارید، از ساعت 3 بامداد تا 7 صبح، اینترنت شما رایگان می‌شود و از حجم بسته شما کسر نمی‌شود. اگر از اینترنت تعرفه آزاد (بدون فعال داشتن بسته اینترنتی) استفاده می‌کنید مشمول این طرح نمی‌شوید. اگر بسته‌های اینترنتی شبانه محدود و یا شبانه نامحدود 2 تا 7 صبح دارید، صرفا در ساعات 3 تا 7 صبح می‌توانید از ترافیک رایگان استفاده کنید و ترافیک ساعات 2 تا 3 صبح از حجم بسته شبانه شما کسر می‌شود. فرقی نمی‌کند که از قبل بسته اینترنتی داشته باشید یا از این لحظه به بعد بسته فعال کنید، در هر صورت با داشتن یکی از بسته‌های اینترنت همراه اول، از ساعت 3 بامداد تا 7 صبح ترافیک مصرفی شما رایگان محاسبه می‌شود. حتی اگر بسته‌ی فعال شما هدیه باشد، مثل یک گیگ هدیه اپلیکیشن همراه من یا هدیه تعویض یوسیم، باز هم مشمول این طرح می‌شوید. این طرح به صورت خودکار برای تمام مشترکینی که بسته اینترنتی دارند فعال شده و نیازی به شماره‌گیری کد خاصی برای فعالسازی طرح نیست. برای ورود به وبسایت همراه اول بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
همراه اول
پیشنهاد تخفیف دار

30% شارژ رایگان همراه اول ویژه بانوان

سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول که به نام یک خانم در پایگاه داده اطلاعاتی همراه اول ثبت شده‌اند، می توانند با یکی از دو روش زیر 30% بیشتر اعتبار دریافت کنند: 1- با شماره‌گیری # کد شارژ * 123 * 10 * و یا اینکه 2- در روش دوم نیازی به خرید کد شارژ نیست و مستقیما با شماره گیری # 14* 1 * و پرداخت با استفاده از کارت بانکی اقدام به افزایش اعتبار و دریافت هدیه شارژ بانوان نمود. نکته قابل توجه این که کل مبلغ پین و 30% شارژ هدیه تنها در مدت زمان محدودی قابل استفاده می باشد. برای مشاهده جزئیات بیشتر در وبسایت همراه اول بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
همراه اول
پیشنهاد تخفیف دار

دریافت جوایز از باشگاه فیروزه‌ای همراه اول

مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول با عضویت رایگان در باشگاه فیروزه‌ای، می‌توانند در ازای هر پرداخت و همچنین شرکت در برخی فعالیت‌ها نظیر دعوت از دوستان و ... امتیاز کسب نموده و از مزایای مختلف باشگاه مشتريان بهره‌مند گردند. با عضویت در اپلیکیشن همراه من، به طور خودکار عضو باشگاه فیروزه‌ای محسوب می‌شوید. مزایای باشگاه فیروزه‌ای همراه اول شامل: کسب امتیاز و تبدیل آن به بسته‌ها و هدایای ویژه از جمله (مکالمه، پیامک و اینترنت رایگان، کالاهای دیجیتال، جایزه‌های تفریحی مثل سفر رایگان با تپسی به ارزش 10 هزار تومان و بازدید از باغ گیاه‌شناسی)، کسب امتیاز و تبدیل آن به بسته‌ها و هدایای ویژه، مشاهده امتیازهای کسب شده و تراکنش‌های صورت گرفته در پنل کاربری، امکان شرکت در قرعه کشی‌ها، بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه محصولات و خدمات شرکت‌ها و فروشگاه‌های تجاری و تفریحی طرف قرارداد با باشگاه فیروزه‌ای، اطلاع رسانی تخفیفات، سرویس‌های جدید و خبرها و وقایع باشگاه از طریق پیامک یا پست الکترونیک می‌باشد. کسب امتیاز در باشگاه فیروزه‌ای نیز به این صورت است که: ثبت‌نام در باشگاه مشتریان برای مشتریان دائمی / اعتباری (20 امتیاز)، شارژ سیم‌کارت توسط مشترکین اعتباری (هر 1000 تومان معادل 1 امتیاز)، پرداخت قبض مشترکین دائمی (هر 1000 امتیاز معادل 1 امتیاز)، ثبت نام سیم‌کارت‌های دائمی جدید (50 امتیاز)، ثبت‌نام سیم‌کارت‌های اعتباری جدید (10 امتیاز)، دعوت از دوستان برای عضویت در باشگاه مشتریان (به ازای هر فرد 20 امتیاز) می‌باشد. برای ثبت‌نام در باشگاه فیروزه‌ای همراه اول و کسب 20 امتیاز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
همراه اول
پیشنهاد تخفیف دار

1 ساعت مکالمه همراه اول در طول روز با پرداخت 1000 تومان

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‏ توانند تنها با پرداخت 1000 تومان در طول روز از 60 دقیقه مکالمه درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) از ساعت 7 صبح تا 23 بهره مند شوند. زمان 60 دقیقه مکالمه می‏ تواند در چندین تماس مصرف شود (نیازی نیست که حتما یک تماس 60 دقیقه‏ ای گرفته شود). هر مشترک می‏ تواند در طول روز تنها یک بسته خریداری نماید. مشترکینی که از طریق پیام کوتاه برای خرید بسته اقدام کنند، پس از ارسال پیام کوتاه به 8064 و دریافت پاسخ آن، می توانند بسته موجود را انتخاب کنند. اگر پیامک دریافت شده را با عدد یک پاسخ دهند طرح برای آن‌ها فعال می‌شود. برای استعلام باقی مانده بسته عدد 0 را به 8064 ارسال کنید. همچنین اگر قصد فعال‌سازی بسته از طریق کدهای دستوری را داشته باشید می توانید با شماره‌گیری کد # 336 * 10 * عمل کنید. برای ورود به وبسایت همراه اول بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.
ایرانسل
پیشنهاد تخفیف دار

تکان شگفت‌انگیز اپلیکیشن ایرانسل من

هر روز با ورود به اپلیکیشن ایرانسل من و تکان دادن تلفن همراه خودتان، پیشنهاد بسته‌های مختلف اینترنت، مکالمه، پیامک و یا کد تخفیف خرید از فروشگاه‌های بامیلو، دیجی استایل و دیجی کالا دریافت نمایید. توجه کنید که برای دریافت تخفیف باید آخرین نسخه اپلیکیشن ایرانسل من را نصب یا به روزرسانی کنید و پس از ورود به اپلیکیشن در همان صفحه اول روی تخم مرغ شانسی کلیک کنید و به صورت شانسی هدیه‌ای برنده خواهید شد. برای دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن ایرانسل من بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.
ایرانسل
پیشنهاد تخفیف دار

1 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل

اگر بیش از 30 روز است که سیم‌کارت ایرانسلی خود را خاموش نگه داشته‌اید، آن را روشن کنید و بصورت خودکار از یک گیگابایت اینترنت هدیه با اعتبار هفت روز بهره مند ‌شوید. جهت دریافت هدیه، نیازی به وارد کردن کد نمی‌باشد و هدیه از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌شود. برای ورود به وبسایت ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
همراه اول
پیشنهاد تخفیف دار

سیم‌کارت اعتباری دانشجویی همراه اول

مزایای سیم‌کارت اعتباری دانشجویی همراه اول شامل: 1- 60 دقیقه مکالمه و 60 عدد پیامک داخل شبکه، به همراه 60 مگابایت اینترنت رایگان قابل استفاده در 3 ماه. 2- بدون هزینه مکالمات راه دور و جابه‌جایی. 3- پایین‌ترین نرخ مکالمات سیم‌کارت‌های اعتباری با مکالمات درون شبکه دانشجویی معادل 549 ریال. 4- تخفیف ویژه تعرفه ارسال پیامک درون شبکه دانشجویی. 5- قیمت برای مصرف کننده نهایی سیم‌کارت 5 هزار تومان به همراه 3 هزار تومان اعتبار اولیه. سیم‌کارت اعتباری دانشجو مختص دانشجویان می‌باشد. این سیم‌کارت‌ها در سراسر کشور در مراکز دانشگاهی هر استان در دسترس می‌باشند. متقاضیان می توانند با در دست داشتن کارت ملی و کارت دانشجویی به این مراکز مراجعه و سیم‌کارت خود را پس از فعال‌سازی در همان محل دریافت نمایند. برای مشاهده جزئیات بیشتر در سایت همراه‌اول و لیست مراکز فروش بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
ایرانسل
پیشنهاد تخفیف دار

15 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل

با خرید هر مودم 4G ایرانسل از 15 گیگابایت اینترنت پرسرعت رایگان نیز بهره‌مند می‌شوید. برای مشاهده مودم‌های 4G ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
شارژآمد
کد تخفیف

2 هزار تومان اعتبار رایگان شارژآمد

با نصب اپلیکیشن شارژآمد و وارد کردن کد معرف موپُن در بخش کد معرف از 2 هزار تومان اعتبار رایگان بهره‌مند می‌شوید. با افزایش اعتبار به حداقل مبلغ 10 هزار تومان می‌توانید در بخش تسویه شماره شبا خود را وارد کرده و اعتبار بدست آورده را دریافت نمایید، نحوه افزایش اعتبار از طریق زیرمجموعه‌گیری (دعوت از دوستان) و خرید شارژ توسط زیرمجموعه‌ها است. برای ورود به سامانه‌ی کسب درآمد از طریق معرفی دیگران و تشویق آنان به خرید شارژ، شارژآمد و نصب اپلیکیشن بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
ایرانسل
پیشنهاد تخفیف دار

تخفیف‌های مختلف بسته اینترنت ایرانسل در ساعت‌های مختلف

مشترکین ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد #1*2*4444* از تخفیف‌های مختلف بسته 1 گیگ اینترنت ایرانسل به اعتبار 60 دقیقه در ساعت‌های مختلف اطلاع یابند. قیمت این بسته اینترنت با توجه به ساعت شماره‌گیری کد فرق می‌کند و از صفر تا 2 هزار تومان است، بعضی ساعت‌ها هم بسته رایگان به شما تعلق می‌گیرد. برای ورود به وبسایت ایرانسل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
همراه اول
پیشنهاد تخفیف دار

1 گیگ اینترنت رایگان همراه اول

برای دریافت 1 گیگ اینترنت 1 ماهه رایگان همراه اول کافیست ایمیلتان را به شماره 990009 ارسال نمایید. سپس به ایمیل خود مراجعه کرده و شناسه دریافتی را به شماره 990009 ارسال نمایید. برای مشترکین دائمی همراه اول قابل استفاده است. برای هر سیم‌کارت باید ایمیل جداگانه ارسال کنید و قبلا نیز، ایمیل خود را در سامانه همراه اول ثبت نکرده باشید. ممکن است دریافت ایمیل تایید، کمی زمان‌بر باشد در این صورت قسمت هرزنامه یا spam را چک کنید. پس از تایید ایمیل، اینترنت به صورت کد دستوری #...123 * 131 * 10 * برای شما پیامک می‌شود. می‌توانید کد دستوری را بر روی شماره تلفن دیگری بگیرید، لازم نیست روی همان شماره اجرا شود. در صورت فعال بودن بسته اینترنتی دیگر، با فعال کردن اینترنت هدیه، بسته برای دوره بعد، رزرو خواهد شد. پس از فعال سازی بسته، تمدید خودکار اینترنت را با شماره گیری کد دستوری # 8 * 100 * غیرفعال کنید. برای ورود به وبسایت همراه اول بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
های وب
پیشنهاد تخفیف دار

100 گیگ اینترنت 1 روزه رایگان های وب در روز تولدتان

مشترکین های وب برای دریافت هدیه 100 گیگ اینترنت یک روزه خود، از روز تولدشان تا یک ماه به تب هدایا در پنل مراجعه کنند.لازمه دریافت این هدیه تأیید اطلاعات شما در پنل کاربری‌تان و تطابق مشخصات اعلامی شما در پنل با عکس کارت ملی صاحب اشتراک می‌باشد، در صورت مغایرت، هدیه‌ تولد برای شما قابل‌مشاهده و دریافت نیست. برای ورود به سامانه رسانندهٔ خدمات اینترنتی های وب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.