موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف لوازم جانبی خودرو

کد تخفیف لوازم جانبی خودرو

کد تخفیف 6 درصدی دولوکس

با ثبت این کد از تخفیف 6 درصدی محصولات دولوکس، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو برای خرید بالای 1 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت دولوکس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد

کد تخفیف 3 درصدی دولوکس

با ثبت این کد از تخفیف 3 درصدی محصولات دولوکس، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو برای خرید بالای 200 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت دولوکس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد

کد تخفیف 100 هزار تومانی ماشین نو

با وارد کردن این کد از تخفیف 100 هزار تومانی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو ماشین نو، برای خرید بالای 1 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات در وبسایت ماشین نو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد

کد تخفیف 50 هزار تومانی ماشین نو

با ثبت این کد از تخفیف 50 هزار تومانی محصولات ماشین نو، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو برای خرید بالای 500 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت ماشین نو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد

کد تخفیف 85 هزار تومانی ماشین نو

با وارد کردن کد تخفیف از 85 هزار تومان تخفیف ماشین نو، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو برای خرید بالای 1 میلیون تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ماشین نو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 هزار تومانی ماشین نو

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف ماشین نو، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو برای خرید بالای 500 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ماشین نو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 80 هزار تومانی کلاه کاسکت

با وارد کردن این کد می‌توانید از 80 هزار تومان تخفیف برای کلاه کاسکت سایت کاسکت بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد برای محصولات شگفت انگیز اعمال نمی‌شود. برای ورود به سایت کاسکت، فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی و ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 5 درصدی اولین خرید ماشین نو

با استفاده از این کد می‌توانید از 5 درصد تخفیف اولین خرید از ماشین نو، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ماشین نو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 50 هزار تومانی محصولات تخفیف ویژه زیمر

با وارد کردن این کد از 50 هزار تومان تخفیف محصولات دسته‌بندی تخفیف ویژه فروشگاه زیمر، تولیدکننده انواع آپشن خودرو، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت زیمر و مشاهده محصولات تخفیف ویژه، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 40 هزار تومانی یدک جو

با وارد کردن کد تخفیف از 40 هزار تومان تخفیف یدک جو فروشگاه آنلاین لوازم یدکی برای خریدهای بالای 500 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد بر روی محصولات شگفت انگیز اعمال نمی‌شود. برای ورود به ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 18 درصدی اولین خرید یدک جو

با وارد کردن کد تخفیف از %18 تخفیف برای اولین خرید یدک جو فروشگاه آنلاین لوازم یدکی بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این کد بر روی محصولات شگفت انگیز اعمال نمی‌شود. برای ورود به وبسایت یدک جو روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 25 هزار تومانی اولین خرید یدک جو

با وارد کردن کد تخفیف از 25 هزار تومان تخفیف اولین خرید یدک جو فروشگاه آنلاین لوازم یدکی برای خریدهای بالای 300 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. این کد بر روی محصولات تخفیف‌دار اعمال نمی‌شود. برای ورود به وبسایت یدک جو ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 30 هزار تومانی ماشین نو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف اولین خرید فروشگاه لوازم یدکی خودرو ماشین نو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت ماشین نو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 10 هزار تومانی یدک جو

با وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف یدک جو فروشگاه آنلاین لوازم یدکی برای خریدهای بالای 100 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است این کد بر روی محصولات شگفت انگیز قابل اعمال نمی‌باشد. برای ورود ...

کد تخفیف منقضی شده

کد تخفیف 100 درصدی نصب و بالانس تایرهای تراینگل هایپر تایر در شهرهای منتخب

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %100 تخفیف هزینه نصب و بالانس تایرهای برند تراینگل فروشگاه اینترنتی تایر هایپر تایر در شهرهای تهران و کرج بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است برای اعمال کد تخفیف باید در مراحل ثبت ...

کد تخفیف منقضی شده

لوازم جانبی خودرو

حین خرید خودرو و همچنین استفاده از آن در سال‌های بعد، یکی از اساسی‌ترین نکاتی که فرد باید آن را مد نظر داشته باشد، لوازم جانبی خودرو است. لوازم جانبی خودرو از جمله موارد مهمی است که هر راننده‌ای با آن سر و کار دارد و گاهی همین مسئله می‌تواند به راحتی او را به دردسر اندازد.

خرید لوازم خودرو از برخی از نمایندگی‌ها امکان پذیر است. اما این مراکز همیشه همه قطعاتی که شما به آنها نیاز دارید را ندارند. به همین دلیل شما می‌توانید از وبسایت‌هایی که برای رفع این مشکلات راه اندازی شده‌اند، استفاده کنید. همچنین می‌توانید با انتخاب کیفیت قطعات و لوازم جانبی مورد نظر خود، دقیقا به محصول مورد نیاز برسید.

چنین وبسایت‌هایی که به فروش لوازم جانبی خودرو می‌پردازند باید اول از همه مطمئن و معتبر باشند. چرا که شما و عزیزانتان سوار خودرو شده و اگر این قطعات از کیفیت درستی بهره‌مند نباشند، ممکن است جان شما به خطر افتد. به همین دلیل باید به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید.

این فروشگاه‌ها باید حتما خدمات مهلت تعویض و عودت را به شما ارائه کنند. چرا که لوازم جانبی خودرو از قیمت بالایی برخوردار است و به همین جهت باید بتوانید محصول اشتباه را پس داده و محصولی که مختص خودروی شماست را تهیه کنید. از طرف دیگر، این فروشگاه‌ها باید دارای اطلاعات تکمیلی باشند به این صورت که عکس و مشخصات تک تک محصولات در آن قید شده باشد. بر این اساس مشتری ابتدا با مشاهده مشخصات، قطعه لازم برای خودروی خود را خریداری کرده و مرسوله برای او ارسال می‌شود.

لوازم جانبی برخی از خودروها، خصوصا خودروهای داخلی، در بیشتر نمایندگی‌ها وجود دارد. اما لوازم جانبی برخی از خودروها نیز کمیاب است. از طرف دیگر، بسیاری از افراد به دنبال لوازم خاصی برای خود می‌گردند که ممکن است در این مغازه‌ها یافت نشود. به همین جهت افراد می‌توانند در فروشگاه‌های خصوصی نیز سراغ این محصولات را گرفته و قطعه و لوازم جانبی مد نظرشان را به راحتی تهیه کنند.