موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف ای گردش

کد تخفیف ای گردش

رزرو هواپیما و هتل

(امتیاز ۵.۰۰ از مجموع ۱ رای)

از آخرین تخفیف‌های ای گردش خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های ای گردش خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از ای گردش موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید ای گردش می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های ای گردش که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از ای گردش دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف

1% تخفیف بلیط قطار داخلی پیک خورشید

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %1 تخفیف بلیط قطار داخلی پیک خورشید، سامانه رزرو آنلاین بلیط مسافرتی تا سقف 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است کد تخفیف به ازای هر نفر %1 می‌باشد. برای رزرو ...

کد تخفیف 16 ساعت بعد

1.4% تخفیف بلیط هواپیما فلای تودی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %1.4 تخفیف رزرو بلیط هواپیمای فلای تودی، سامانه خرید بلیط مسافرتی با سقف تخفیف 25 هزار تومان بهره‌‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فلای تودی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 روز بعد

تا 15 هزار تومان تخفیف قاصدک 24

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 5 هزار تومان تخفیف بلیط اتوبوس، 7 هزار تومان تخفیف بلیط قطار و 15 هزار تومان تخفیف بلیط هواپیما قاصدک 24 بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت قاصدک 24 بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف 2 روز بعد

2% تخفیف هتل‌های داخلی پیک خورشید

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %2 تخفیف هتل‌های داخلی پیک خورشید، سامانه رزرو و خرید آنلاین بلیط مسافرتی تا سقف 400 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پیک خورشید بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 روز بعد

ای گردش

سامانه رزواسیون مهر تحت نام ای گردش فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه خدمات رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل آغاز نموده است. این سامانه با پوشش دهی بیش از 600 هتل در سراسر کشور و ارائه اطلاعات دقیق و کامل در زمینه قیمت، خدمات، حوزه‌های گردشگری و... سعی در تامین رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود دارد.

دسته‌بندی خدمات ای گردش

رزرو هتل

بلیط هواپیما

خدمات cip

شهرهای محل فعالیت ای گردش

ای گردش خدمات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های ای گردش

ای گردش در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه ای گردش و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی ای گردش

ایمیل: [email protected]

تلفن: 45682000 - 021