موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل

کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل

کد تخفیف 34 هزار تومانی اولین خرید بلیط قطار یوتراوز

با ثبت این کد از تخفیف 34 هزار تومانی خرید بلیط قطار یوتراوز، سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در اولین خرید خود بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 6 روز بعد

کد تخفیف 200 هزار تومانی اولین رزرو هتل یوتراوز

با ثبت این کد از 200 هزار تومان تخفیف در اولین رزرو هتل یوتراوز، سامانه آنلاین رزرو هتل و بلیط هواپیما بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 6 روز بعد

کد تخفیف 155 هزار تومانی اولین خرید پرواز خارجی یوتراوز

با ثبت این کد از 155 هزار تومان تخفیف خرید اولین بلیط هواپیمای خارجی در سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل یوتراوز، بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 6 روز بعد

کد تخفیف 55 هزار تومانی اولین خرید بلیط پرواز داخلی یوتراوز

با وارد کردن این کد از تخفیف 55 هزار تومانی اولین خرید بلیط پرواز داخلی یوتراوز، سامانه خرید بلیط پرواز و رزرو هتل بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 6 روز بعد

کد تخفیف 100 هزار تومانی اولین خرید هتل داخلی های مارکو

با وارد کردن این کد تخفیف از 100 هزار تومان تخفیف اولین خرید هتل داخلی های مارکو، سامانه آنلاین رزرو هتل و بلیط بهره‌مند شوید. برای مشاهده و رزرو هتل داخلی های مارکو بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 11 ماه بعد

کد تخفیف 200 هزار تومانی پرواز و هتل خارجی فلایتیو

با وارد کردن کد تخفیف از 200 هزار تومان تخفیف خرید بلیط پرواز خارجی و رزرو هتل خارجی فلایتیو بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فلایتیو، سامانه آنلاین رزرو بلیط‌های مسافرتی، بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 50 هزار تومانی پرواز خارجی تراولا

با وارد کردن این کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف پرواز خارجی تراولا، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تراولا بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 2 ماه بعد

کد تخفیف 35 هزار تومانی پرواز داخلی تراولا

با وارد کردن این کد تخفیف از 35 هزار تومان تخفیف پرواز داخلی تراولا، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تراولا بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 2 ماه بعد

کد تخفیف 35 هزار تومانی اولین خرید بلیط هواپیما مستر بلیط

با وارد کردن کد تخفیف از 35 هزار تومان تخفیف برای اولین خرید بلیط هواپیما مستر بلیط، سامانه آنلاین رزرو بلیط‌های مسافرتی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مستر بلیط بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 8 ماه بعد

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین رزرو هتل مستر بلیط

با ثبت کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف برای اولین رزرو هتل در مستر بلیط برخوردار خواهید شد. برای رزرو هتل در سامانه‌ی رزرو هتل و بلیط مسافرتی مستر بلیط بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 8 ماه بعد

تا 7 درصد تخفیف رزرو هتل و بلیط باشگاه مشتریان علی بابا

کاربران باشگاه مشتریان علی بابا با هر خرید از این وبسایت، یک درصد از مبلغ پرداخت شده را در قالب امتیاز دریافت خواهند کرد و این امتیازها در خریدهای بعدی اعمال خواهد شد. هر امتیاز معادل 1 هزار تومان است ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

تا 200 هزار تومان دریافت کد تخفیف در گردونه شانس علی بابا

با ورود به گردونه شانس علی بابا می‌توانید تا 200 هزار تومان کد تخفیف علی بابا برای خرید بلیط هواپیما، رزرو اقامتگاه و هتل دریافت کنید. پس از ورود به صفحه گردونه شانس و تایید شماره موبایل 1 شانس برای ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر

کد تخفیف 50 هزار تومانی پرواز خارجی فلای تودی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 50 هزار تومان تخفیف پرواز خارجی سامانه فروش بلیط مسافرتی فلای تودی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فلای تودی بر روی خرید کنید کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 30 هزار تومانی پرواز داخلی فلای تودی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 30 هزار تومان تخفیف پرواز داخلی سامانه فروش بلیط مسافرتی فلای تودی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت فلای تودی بر روی خرید کنید کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر

کد تخفیف 50 هزار تومانی رزرو هتل خارجی فلای تودی

با ثبت این کد می‌توانید از 50 هزار تومان تخفیف رزرو هتل خارجی سامانه رزرو بلیط و هتل فلای تودی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای هتل‌های داخلی غیرقابل استفاده است. برای رزرو هتل در ...

کد تخفیف فعلا معتبر

بلیط مسافرتی و هتل

در عصر امروز با گسترش دنیای دیجیتال، اینترنت در همه قسمت‌های زندگی ما تاثیر مستقیم گذاشته است. در گذشته، وقتی می‌خواستید به سفر بروید، برای تهیه بلیط باید به مراکز فروش بلیط مراجعه می‌کردید اما حالا تنها با چند کلیک از طریق اینترنت می‌توانید بلیط مسافرتی و هتل مقصد مورد نظرتان را تهیه کنید. یا وقتی به مقصد می‌رسیدید باید به دنبال هتل یا مسافرخانه می‌گشتید تا در آن جا اقامت داشته باشید. اما حالا قبل از رسیدن به مقصد می‌توانید محل اقامت خود را رزرو کنید. یا از طریق وبسایت‌های موجود، کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل دریافت کنید.

حتما برای‌تان پیش آمده که هنگام مسافرت، بودجه‌ای که برای خرید بلیط مسافرتی و هتل در نظر گرفته‌اید از قیمتی که به شما گفته می‌شود کمتر باشد. در این موقعیت، شما می‌توانید با استفاده از کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل، کمتر هزینه کنید و از سفر خود لذت بیشتری ببرید.

بلیط مسافرتی و هتل چیست؟

در دنیای پر مشغله‌ی امروز افراد زیادی هستند که برای به دست آوردن آرامش خاطر و به قصد تفریح به نقاط دور و نزدیک سفر می‌کنند. مردم برای رفتن به سفر از وسایل نقلیه مختلفی مانند هواپیما، اتوبوس و قطار استفاده می‌کنند. اگر شما هم برای اینکه با انرژی بیشتری به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهید یا برای تفریح قصد رفتن به تور مسافرتی را دارید، اولین قدم‌تان بعد از تعیین مقصد و زمان سفر، باید اقدام به خرید بلیط مسافرتی و هتل باشد.

ابتدا باید وسیله نقلیه و محل اقامت خود را مشخص کنید. سپس اقدام به خرید بلیط مسافرتی و هتل کنید. آژانس‌های مسافرتی زیادی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها بلیط مسافرتی و هتل تهیه کنید. اما بهتر است برای اینکه هزینه‌های سفرتان کاهش پیدا کند، از کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل موجود در سایت موپُن استفاده کنید و از سفرتان لذت بیشتری ببرید.

خرید بلیط مسافرتی و هتل چه مزایایی دارد؟

از آن جایی که روش‌های سنتی برای انجام کارهای روزمره در حال کمرنگ شدن هستند، بسیاری از نیازهای روزمره ما با استفاده از اینترنت و در دنیای آنلاین رفع می‌شوند. یکی از این نیازها، خرید بلیط مسافرتی و هتل است.

در گذشته برای تهیه‌ی بلیط باید به مراکز فروش بلیط مراجعه می‌کردید و احتمالا مدت زیادی را منتظر می‌ماندید تا بتوانید بلیط مورد نظرتان را تهیه کنید. اما الان دیگر نیازی نیست که برای تهیه بلیط به مراکز فروش بلیط مراجعه کنید. می‌توانید تنها با صرف چند دقیقه در محل کار یا منزل‌تان اقدام به خرید آنلاین بلیط مسافرتی و هتل کرده و در وقت خود صرفه جویی کنید.

جدا از آن، در مراجعه حضوری شما باید تمام مبلغ بلیط را بپردازید. اما الان با استفاده از کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل، برای سفر خود هزینه کمتری می‌کنید.

یکی دیگر از مزایای خرید آنلاین بلیط مسافرتی و هتل آن است که شما قبل از شروع سفر، امکان مقایسه وسایل نقلیه و هتل‌ها را دارید و می‌توانید آن‌ها را از لحاظ کیفیت و ارائه خدمات مقایسه کنید سپس اقدام به خرید بلیط کنید. مثلا می‌توانید آژانس‌های شبانه روزی مختلف را با هم مقایسه کنید سپس انتخاب کنید که می‌خواهید از خدمات کدام آژانس استفاده کنید. در صورتی که خرید بلیط را برای بعد از رسیدن به مقصد موکول کنید، احتمالا گزینه‌های محدودی خواهید داشت و نمی‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

معرفی شرکت‌های بلیط مسافرتی و هتل

اگر قصد رفتن به سفر را دارید، باید بدانید سایت‌های زیادی وجود دارند که به شما این امکان را می‌دهند که بدون نیاز به خروج از منزل و تنها با چند کلیک ساده، از آن‌ها بلیط مسافرتی و هتل تهیه کنید که در ادامه به معرفی برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

قاصدک 24

قاصدک 24 یکی از شرکت‌های خرید آنلاین بلیط اتوبوس، قطار، هواپیما، بیمه مسافرتی و رزرو هتل است. این وبسایت توانسته به خوبی روی سرعت و راحتی این خدمات برای مشتریان تمرکز کند. به طوری که حتی بدون نیاز به ثبت نام در سایت، می‌توانید خدمات مختلف را خریداری کنید و از طریق ایمیل اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید.

علی بابا

یکی از معروف‌ترین سایت‌های خرید آنلاین بلیط اینترنتی در ایران علی بابا است. علی بابا پوشش جامعی از پروازهای داخلی و خارجی را در سایت خود قرار داده و همین ویژگی باعث می‌شود که یک منبع جامع برای گردشگران و مسافران باشد، به طوری که کاربران با یک جستجوی ساده در سایت علی بابا می‌توانند به اطلاعات جامعی از پروازهای داخل و خارج از کشور دسترسی داشته باشند.

فلایتیو

فلایتیو یکی از 10 سایت برتر ارائه بلیط هواپیما می‌باشد که امکانات دیگری همچون خرید بلیط هتل، قطار و هواپیما را هم انجام می‌دهد. سایت فلایتو امکان اعمال فیلترهای مختلف را به شما می‌دهد. مثلا می‌توانید بر اساس تاریخ و مقصد انتخابی‌تان، پروازهای داخلی و خارجی را جستجو کنید.

سفر مارکت

یکی از نوپاترین وبسایت‌های خرید آنلاین بلیط است که حدود 2 سال پیش وارد این بازار شده. اما با وجود جوان بودن در این حوزه توانسته مجبوبیت کافی را در میان کاربران کسب کند و خدمات قابل قبولی ارائه دهد. مهم‌ترین ویژگی سفر مارکت آن است که خدمات همه‌ی آژانس‌های دیگر را یک‌جا جمع آوری کرده و به عنوان یک موتور جستجو، خدمات آنان را به کاربران عرضه می‌کند. به طور مثال، وقتی شما "بلیط هواپیما شیراز" را در سفرمارکت جستجو می‌کنید، علاوه بر نمایش همه‌ی پروازهای موجود به مقصد شیراز، همه‌ی قیمت‌های ارائه شده توسط تامین کنندگان مختلف را هم برای شما به نمایش می‌گذارد.

مستر بلیط

مستر بلیط یکی دیگر از وبسایت‌های فروش اینترنتی بلیط است که در ابتدای کار، بلیط قطار و اتوبوس به فروش می‌رساند. در سایت مستر بلیط شما به خدمات رزرو هتل یا تور مسافرتی هم دسترسی دارید و این وبسایت بیشتر به روی ارائه خدمات تاکسی و خودرو سواری در سفرهای بین شهری تمرکز کرده است. در این خدمات سرویس خودروی دربستی بین شهرهای پر رفت و آمد به مخاطبان عرضه می‌شود.

الی گشت

یکی از قدیمی‌ترین آژانس‌های مسافرتی در ایران است که علاوه بر فروش بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط اتوبوس، قطار و هتل را هم به شما می‌دهد. الی گشت در زمینه‌ی تور مسافرتی داخلی و خارجی بسیار خوب عمل کرده و پس از انتخاب مقصد، به شما انتخاب‌‌های زیادی مثل نوع بیمه، ترنسفر و درجه کیفی تور و... را می‌دهد.

رسپینا 24

یکی از شرکت‌های موفق در زمینه ارائه خدمات گردشگری به صورت آنلاین، رسپینا 24 است که با استفاده از آن شما می‌توانید بلیط پروازهای خارجی و داخلی، بلیط قطار، اتوبوس، هتل و تورهای داخلی و خارجی را خریداری نمایید. سایت رسپینا 24 دارای کاربری آسان و سرعت خوبی است و این امکان را فراهم کرده تا کاربر بتواند قیمت پروازها را در ایرلاین‌های مختلف با هم مقایسه کند و بعد اقدام به خرید نماید.

سفرمی

در ابتدای کار، سفرمی فعالیت خود را با فروش بلیط هواپیما و هتل آغاز کرد و به سفرمی هواپیما معروف بود. اما رفته رفته وسایل نقلیه دیگر را هم به سایت و اپلیکیشن خود اضافه کرد و الان علاوه بر فروش بلیط هواپیما، بلیط قطار، اتوبوس و تور هم در سفرمی فروخته می‌شود. سفرمی به کاربران خود پشتیبانی 24 ساعته ارائه می‌دهد و یکی از ویژگی‌های آن اینست که هم پرواز‌های چارتر و هم پروازهای سیستمی را برای مسافران در تمامی مسیرها ارائه می‌کند.

فلای تودی

فلای تودی خدمات خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی، رزرو هتل، بلیط قطار داخلی و خارجی، خرید بیمه مسافرتی، ترنسفر فرودگاهی و کشتی کروز در سراسر دنیا را به کاربران ارائه می‌دهد. سایت فلای تودی یک ابزار به نام قیمت سیستمی دارد که با استفاده از آن، از کمترین، بیشترین و متوسط قیمت بلیط‌ها در یک بازه‌ی زمانی مطلع می‌شوید و می‌توانید ارزان‌ترین پروازهای تاریخ مورد نظرتان را هم ببینید. فلای تودی در همه‌ روزهای سال پشتیبانی 24 ساعته برای کاربران ارائه می‌کند و کاربران می‌توانند سوالات و مشکلاتشان را از طریق راه‌های ارتباطی با پشتیبانی وبسایت در میان بگذارند.

یوتراوز

استفاده از سایت یوتراوز به کاربران این امکان را می‌دهد که با اعمال فیلترهای مختلفی مثل قیمت، ایرلاین، ساعت پرواز و سیستمی یا چارتری بودن، بلیط موردنظر خود را پیدا کنند. برای اینکه از خدمات پشتیبانی یوتراوز استفاده کنید، می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز با شماره‌ی 1548 تماس بگیرید و مشکلاتی که در فرایند خرید برای‌تان به وجود آمده را با کارشناسان در میان بگذارید.

یوتراوز در همه خدمات خود، امکان مقایسه‌ی قیمت را فراهم کرده و شما با چند کلیک ساده و با استفاده از تقویم قیمتی بالای سایت می‌توانید بهترین قیمت بلیط را پیدا کنید و مدیریت مالی بهتری برای سفرتان داشته باشید.

مقایسه بهترین شرکت‌های بلیط مسافرتی و هتل

همانطور که مشاهده کردید، برای مسافران و گردشگران سایت‌های مختلفی جهت دریافت خدمات آنلاین مسافرتی وجود دارد. می‌توان گفت با زیاد شدن تعداد سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فروش بلیط مسافرتی و هتل، خرید آن‌ها نه تنها آسان‌تر نشده بلکه سخت‌تر هم شده است.

در ادامه، به بررسی نقاط ضعف و قوت برخی از شناخته‌شده‌ترین سایت‌های بلیط مسافرتی و هتل می‌پردازیم:

علی بابا

علی بابا امکانات متنوعی در سایت خود دارد و به همین علت یکی از پر انتخاب‌ترین سایت‌های بلیط مسافرتی و هتل برای مسافران است. رابط کاربری ساده‌ای دارد و کاربر می‌تواند با اعمال فیلترهای متفاوت، مناسب‌ترین بلیط را خریداری کند.

خدمات علی بابا را علاوه بر سایت می‌توان از طریق اپلیکیشن اندروید و آی او اس دریافت کرد. علی بابا پشتیبانی 24 ساعته به کاربران خود ارائه می‌دهد. در سایت علی بابا شما امکان بررسی پروازهای ارزان قیمت، چارتر، اکونومی و بیزینسی در مسیرهای مختلف را دارید.

در کنار تمام نکات مثبت، می‌توان ایراداتی هم به این سایت وارد کرد. مثلا اینکه بعضی مواقع اطلاعات سایت و اپلیکیشن با هم تطابق ندارند. برای خرید بلیط تورهای خارجی فقط از طریق سایت می‌شود اقدام کرد. برای دریافت پشتیبانی تلفنی هم باید زمان نسبتا زیادی را منتظر بمانید. بعضی مواقع هم در اطلاع‌رسانی نسبت به استرداد بلیط‌ها مشکل پیش می‌آید.

الی گشت

خدمات الی گشت بیشتر در مورد تور و هتل است تا خرید بلیط هواپیما. به همین خاطر انتخاب‌های شما برای خرید بلیط هواپیما محدود خواهند بود. سایت الی گشت کمی پیچیده‌تر طراحی شده و رابط کاربری ساده‌ای ندارد و برای کاربرانی که زیاد در دنیای اینترنت فعالیت ندارند، ممکن است سخت باشد.

الی گشت پشتیبانی 24 ساعته خوبی دارد. قابلیت کنسل کردن آنلاین بلیط‌ها را دارد. همچنین خدمات مرتبط با سفر را هم مانند ویزا، ترنسفر فرودگاهی، گشت شهری و بیمه مسافرتی ارائه می‌کند. یکی از نقاط ضعف الی گشت آن است که قابلیت خرید آنلاین بلیط اتوبوس را ندارد. اپلیکیشن الی گشت سرعت بالایی ندارد و بخش فروش بلیط نسبت به خدمات گردشگری و مسافرتی دیگر کمرنگ ظاهر شده است.

فلایتیو

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این سایت تقویم قیمتی آن است که با استفاده از آن می‌توان بهترین زمان پرواز از لحاظ قیمت را پیدا کرد. سایت فلایتیو هتل‌ها را بر اساس رتبه‌بندی سایت ادوایز تریپ نمایش می‌دهد و این ویژگی برای انتخاب بهترین هتل به کاربران کمک زیادی می‌کند. یکی از خصوصیاتی که این سایت را با دیگر وبسایت‌ها متمایز می‌کند آن است که شما از طریق سایت فلایتیو می‌توانید بلیط قطار برای مسیرهای خارجی تهیه کنید. در هنگام خرید بلیط، می‌توانید وضعیت آب و هوایی مقصد را هم مشاهده کنید.

با تمام این‌ها، کنسل کردن و پیگیری مشکلات خرید در این سایت گاهی بیشتر از حالت عادی به طول می‌انجامد. اطلاعات پرواز در این سایت جزئی است و ممکن است کاربردی نباشد؛ همچنین فیلترهایی که برای نمایش لیست پروازها ارائه شده محدود است.

انواع کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل

سایت‌های بلیط مسافرتی و هتل انواع مختلفی از کد تخفیف را ارائه می‌دهند که شامل موارد زیر است:

کد تخفیف اولین خرید

ویژه کسانی که برای اولین بار از خدمات این وبسایت‌ها استفاده می‌کنند.

کد تخفیف اپلیکیشن

سایت‌های مسافرتی معمولا برای کسانی که به طور جداگانه از اپلیکیشن آن‌ها استفاده می‌کنند، تخفیف مجزایی در نظر می‌گیرند.

کد تخفیف خدمات منتخب

بعضی از سایت‌های بلیط مسافرتی و هتل به طور هفتگی یا ماهانه، به روی خدمات منتخب‌شان تخفیف می‌گذارند.

کد تخفیف برای افراد خاص

افراد خاص مانند بازنشستگان، دانشجویان، کارمندان یا اقشار خاص جامعه کد تخفیف‌های مخصوص خود را از این سایت‌ها دریافت می‌کنند.

کد تخفیف در مناسبت‌های مختلف

در مناسبت‌های مختلف مثلا روز طبیعت یا عید نوروز، سایت‌های بلیط مسافرتی و هتل، کد تخفیف ویژه‌ای برای کاربران تعریف می‌کنند.

کد تخفیف انواع خدمات بلیط مسافرتی و هتل

سایت‌های فروش خدمات گردشگری به وفور یافت می‌شوند و مسافران برای دریافت آنلاین بلیط مسافرتی و هتل انتخاب‌های زیادی دارند. وقتی که ما از خدمات مسافرتی حرف می‌زنیم، مقصودمان ارائه یک پکیج کامل از خدماتی است که برای رفتن به مسافرت موردنیاز است.

در ادامه به بررسی کد تخفیف انواع خدمات بلیط مسافرتی و هتل می‌پردازیم:

کد تخفیف بلیط هواپیما

این روزها سفر هوایی به یکی از محبوب‌ترین شیوه‌های سفر میان مردم تبدیل شده است. انتخاب سفر هوایی دلایل زیادی می‌تواند داشته باشد مثلا راحتی سفر و سرعت بالای رسیدن به مقصد. همچنین برای رفتن به مقصدهای خارجی تنها باید از طریق سفر هوایی اقدام کنیم.

با باز شدن پای اینترنت داخل زندگی مردم و نفوذ گسترده آن در صنعت گردشگری، مسافران می‌توانند بدون اینکه از خانه خارج شوند یا زمان زیادی را در آژانس‌های مسافرتی برای خرید بلیط منتظر بمانند، با مراجعه به سایت‌های بلیط مسافرتی و هتل، و با استفاده از کد تخفیف خدمات بلیط مسافرتی و هتل که در وبسایت موپُن عرضه می‌شود، با صرف کم‌ترین هزینه اقدام به خرید بلیط هواپیما کنند.

کد تخفیف بلیط اتوبوس

سفر کردن با اتوبوس هنوز هم مانند گذشته رواج دارد. افراد زیادی مانند دانشجویان یا کسانی که می‌خواهند از یک شهر به شهری نزدیک بروند، معمولا سفر با اتوبوس را انتخاب می‌کنند. در گذشته مسافران برای سفر با اتوبوس باید بلیط کاغذی از مراکز فروش حضوری تهیه می‌کردند اما حالا با وجود سایت‌های خدمات آنلاین گردشگری، با صرف چند دقیقه می‌توانید با وارد کردن مبدا و مقصد و زمان سفر خود، بلیط موردنظرتان را بخرید و حتی شماره صندلی اتوبوس خود را هم انتخاب کنید. خبر خوب آن است که علاوه بر دسترسی سریع به بلیط اتوبوس در وبسایت‌های مختلف، شما می‌توانید با استفاده از کدتخفیف بلیط اتوبوس در سایت موپُن، بلیط موردنظرتان را با هزینه کمتر خریداری کنید.

کد تخفیف بلیط قطار

برای بسیاری از گردشگران مسافرت با قطار یکی از لذت بخش‌ترین تجربه‌هایی است که می‌توانند داشته باشند. مسافرت با قطار در کنار سفر ایمن، لذت تماشای طبیعت بکر، جنگل، دریا، کویر و دریاچه‌ها را هم به ما ‌می‌دهد. مسافرت با قطار از گذشته تا به حال کاربردهای مختلفی مانند حمل بار، مسافران و مواد غذایی داشته است. به همین خاطر خطوط ریلی گسترده‌ای در کشور ما وجود دارد که هزاران کیلومتر مسافت بین شهرها را پوشش می‌دهد.

درست مثل خرید آنلاین بلیط هواپیما، می‌توانید با سرعت هر چه تمام‌تر با مراجعه به سایت‌های بلیط مسافرتی و آنلاین، بلیط قطار خود را به مقصد موردنظر تهیه کنید. همچنین با دریافت کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل مانند کد تخفیف بلیط قطار در سایت موپُن، می‌توانید در هزینه‌های سفر خود صرفه‌جویی کنید.

کد تخفیف بیمه مسافرتی

آرامش و اطمینان خاطر در سفر یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های همه‌ی ماست. وقتی که قصد داریم برای مدتی کیلومترها از شهر خود فاصله بگیریم طبیعتا دغدغه‌ی بیماری، حادثه ناگهانی یا گم شدن مدارک می‌تواند برای ما آزردگی خاطر به همراه داشته باشد. در این طور مواقع خرید بیمه مسافرتی به کمک ما می‌آید تا بتوانیم با آسودگی خاطر سفر کنیم. شما می‌توانید با استفاده از کد تخفیف بیمه مسافرتی در وبسایت موپُن، انواع بیمه‌های مسافرتی را برای سفرهای خارجی و داخلی با هزینه کمتر تهیه کنید.

کد تخفیف رزرو هتل

اینکه تصمیم بگیرید شب را در کجا صبح کنید، اهمیت کمتری از رزرو بلیط و انتخاب وسیله نقلیه‌تان ندارد. چه قصد اقامت در یک هتل لوکس را داشته باشید چه بخواهید یک هتل معمولی را انتخاب کنید، رزرو آنلاین هتل در سایت‌های بلیط مسافرتی و هتل، شما را از انتظار پشت تلفن برای برقراری تماس با پذیرش هتل راحت می‌کند. خبر خوب آن است که شما می‌توانید با مراجعه به سایت موپُن و دریافت کد تخفیف رزرو هتل، محل اقامت خود را با صرف هزینه کمتر رزرو کنید.

کد تخفیف تور مسافرتی

رزرو تور مسافرتی در واقع مانند آن است که به جای خرید جداگانه بلیط هواپیما و هتل و بیمه مسافرتی، همه را به صورت یک جا از آژانس مسافرتی دریافت کنید. در این صورت سختی‌های رزرو بلیط و رزرو هتل به کاهش می‌رسد. علاوه بر آن می‌توانید از خدماتی مثل گشت شهری، راهنمای تور و ترنسفر فرودگاهی که در آژانس‌های مسافرتی ارائه می‌شود هم استفاده کنید.

اگر قصد مسافرت با تور را دارید، با استفاده از کد تخفیف تور مسافرتی که در وبسایت موپُن موجود دارد، می‌توانید با بهترین قیمت تور مورد نظرتان را خریداری کنید.

شرایط استفاده از کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل چیست؟

شما می‌توانید اطلاعات مربوط به کد تخفیف‌هایی که در سایت و اپلیکیشن موپُن قرار دارند را مطالعه کنید و در صورت نیاز از آن‌ها استفاده کنید. در قسمت توضیحات مربوط به هر کد تخفیف، سایت یا اپلیکیشن مربوطه، مهلت استفاده از کد و خدماتی که با آن کد تخفیف به آن‌ها دسترسی خواهید داشت، نوشته شده‌است.

انواع کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل را چگونه دریافت کنیم؟

اول از همه بهتر است با عضویت در خبرنامه موپُن از آخرین اخبار مربوط به کد تخفیف‌ها مطلع شوید. شما می‌توانید با وارد کردن ایمیل خود در صفحه اصلی وبسایت، در خبرنامه موپُن عضو شوید و از طریق ایمیل کدهای تخفیف را دریافت کنید.

برای دریافت آخرین کد تخفیف‌های بلیط مسافرتی و هتل، از طریق روش‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

می‌توانید به وبسایت موپُن، اولین و بزرگترین مرجع ارائه دهنده کد تخفیف در ایران مراجعه کنید. با دانلود اپلیکیشن موپُن به بیش از 10 هزار کد تخفیف رایگان از 900 سایت و اپلیکیشن محبوب ایرانی دسترسی پیدا می‌کنید. همچنین با اضافه کردن هر فروشگاه به لیست علاقه‌مندی‌ها می‌توانید از تخفیف‌های جدید آن فروشگاه با خبر شوید.

اگر از اپلیکیشن تلگرام استفاده می‌کنید، می‌توانید در کانال تلگرام موپُن عضو شده و از آخرین کد تخفیف‌های ما مطلع شوید. موپُن همچنین برای مرورگر کروم افزونه اختصاصی دارد که یکی از قابلیت‌های آن نمایش خودکار کدهای تخفیف در صفحه فروشگاه است. هر زمان که لینک فروشگاهی را در مرورگر کروم خود باز کنید، همان لحظه لیست کدهای تخفیف آن وبسایت برای‌تان نمایش داده می‌شود. با افزونه موپُن دیگر هیچ وقت فراموش نمی‌کنید تا از کد تخفیف استفاده کنید!

چگونه از کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل استفاده کنیم؟

در سمت چپ توضیحات کد تخفیف، روی "مشاهده" کلیک کنید، یک تب جدید برای شما باز می‌شود که شامل توضیحات کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل است. روی "کپی کنید" بزنید. کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل شما با موفقیت کپی شد، حالا می‌توانید به سایت مورد نظر بروید، کد تخفیف بلیط را جای گذاری کرده و از آن استفاده کنید.

نحوه محاسبه تخفیف بلیط مسافرتی و هتل با کد تخفیف چگونه است؟

در قسمت اطلاعات مربوط به هر کد تخفیف بلیط مسافرتی و هتل، درصد تخفیفی که با استفاده از آن کد دریافت می‌کنید نوشته شده است. مثلا اگر کد تخفیف به شما 45% تخفیف برای یک بلیط 100 هزار تومانی می‌دهد، شما با وارد کردن این کد در سایت موردنظرتان، باید برای خرید آن بلیط، 55 هزار تومان پرداخت کنید.