موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف سفر مارکت

کد تخفیف سفر مارکت

رزرو هواپیما و هتل

(امتیاز ۴.۵۷ از مجموع ۶۵ رای)

از آخرین تخفیف‌های سفر مارکت خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های سفر مارکت خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از سفر مارکت موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید سفر مارکت می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های سفر مارکت که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از سفر مارکت دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 35 هزار تومانی اولین خرید بلیط هواپیما مستر بلیط

با وارد کردن کد تخفیف از 35 هزار تومان تخفیف برای اولین خرید بلیط هواپیما مستر بلیط، سامانه آنلاین رزرو بلیط‌های مسافرتی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مستر بلیط بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 9 ماه بعد
کد تخفیف 6 هزار تومانی اولین خرید بلیط اتوبوس قاصدک 24

با وارد کردن کد تخفیف از 6 هزار تومان تخفیف بلیط اتوبوس قاصدک 24، سامانه آنلاین خرید بلیط، در اولین خرید خود بهره‌مند شوید. برای خرید بلیط اتوبوس در وبسایت قاصدک 24 بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
تا 200 هزار تومان دریافت کد تخفیف در گردونه شانس علی بابا

با ورود به گردونه شانس علی بابا می‌توانید تا 200 هزار تومان کد تخفیف علی بابا برای خرید بلیط هواپیما، رزرو اقامتگاه و هتل دریافت کنید. پس از ورود به صفحه گردونه شانس و تایید شماره موبایل 1 شانس برای ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 200 هزار تومانی اولین رزرو هتل یوتراوز

با ثبت کد تخفیف در اولین رزرو هتل یوتراوز از 200 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. در نظر داشته باشید که حداقل مبلغ رزرو برای اعمال این کد تخفیف 2 میلیون تومان است. برای ورود به صفحه‌ی رزرو هتل در ...

کد تخفیف 5 روز بعد
کد تخفیف سفر مارکت

کد تخفیف 200 هزار تومانی رزرو تورهای داخلی سفر مارکت

با وارد کردن کد تخفیف از 200 هزار تومان تخفیف رزرو تورهای داخلی سفر مارکت، سامانه رزرو تور و بلیط‌های مسافرتی، بهره‌مند شوید. برای مشاهده و رزرو تورهای سفرمارکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفر مارکت

کد تخفیف 150 هزار تومانی رزرو تور مسافرتی سفر مارکت

با وارد کردن کد تخفیف از 150 هزار تومان تخفیف رزرو تور مسافرتی سفر مارکت، سامانه رزرو تور و بلیط‌های مسافرتی بهره‌مند شوید. برای مشاهده و رزرو تورهای سفر مارکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفر مارکت

کد تخفیف 200 هزار تومانی رزرو تورهای خارجی سفر مارکت

با ثبت این کد از 200 هزار تومان تخفیف رزرو تورهای خارجی سفر مارکت، سامانه رزرو آنلاین بلیط‌ و تورهای مسافرتی، برخوردار خواهید شد. برای مشاهده و رزرو تورهای سفرمارکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفر مارکت

کد تخفیف 100 هزار تومانی رزرو تورهای داخلی سفر مارکت

با ثبت این کد تخفیف می‌توانید تورهای داخلی سامانه رزرو تور و بلیط‌های مسافرتی سفر مارکت را با 100 هزار تومان تخفیف رزرو کنید. برای مشاهده و رزرو تورهای سفرمارکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفر مارکت

کد تخفیف 200 هزار تومانی رزرو تورهای داخلی سفر مارکت

با ثبت کد تخفیف از 200 هزار تومان تخفیف رزرو تورهای داخلی سفر مارکت، سامانه رزرو تور و بلیط‌های مسافرتی برخوردار خواهید شد. برای مشاهده و رزرو تورهای داخلی در وبسایت سفر مارکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف سفر مارکت

کد تخفیف رایگان سفر مارکت

سفر مارکت، سامانه رزرو آنلاین بلیط‌های مسافرتی به مناسبت مسابقه قهرمانی باشگاه‌های آسیا برای شما کدهای تخفیف رایگان در نظر گرفته است. برای دریافت کد تخفیف کافیست در نظرسنجی شرکت و فرم اختصاصی به صورت کامل پر کنید تا کد ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف سفر مارکت

تا %90 تخفیف جشنواره جمعه نارنجی 3 سفر مارکت

در جشنواره جمعه نارنجی 3 سفر مارکت بدون وارد کردن کد تخفیف می‌توانید تا %90 تخفیف بلیط قطار، بلیط هواپیما، رزرو اقامتگاه و تور بهره‌مند شوید. این طرح از امروز 8 بهمن 1400 آغاز و تا 10 بهمن ماه ادامه ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

سفر مارکت

سامانه رزرو و خرید آنلاین بلیط مسافرتی سفر مارکت در سال 1391 با رویکرد ارائه خدمات با بهترین کیفیت و قیمت راه‌اندازی شد. سفر مارکت بستری مناسب برای مقایسه کیفیت و قیمت خدمات گردشگری است لذا کاربران می‌توانند به راحتی بلیط مسافرتی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب از آژانس‌های مسافرتی سفر مارکت تهیه و رزرو نمایند.

دسته‌بندی محصولات سفر مارکت

بلیط هواپیما

تور

هتل

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های سفر مارکت

سفر مارکت در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه سفر مارکت و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی سفر مارکت

ایمیل: hi@safarmarket.com

تلفن: 96621662 - 021