موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف علی بابا

کد تخفیف علی بابا

رزرو هواپیما و هتل

(امتیاز ۴.۵۳ از مجموع ۱۰۸۰ رای)

از آخرین تخفیف‌های علی بابا خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های علی بابا خبر دار شوید

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های علی بابا که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از علی بابا دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف علی بابا

تا 7 درصد تخفیف رزرو هتل و بلیط باشگاه مشتریان علی بابا

کاربران باشگاه مشتریان علی بابا با هر خرید از این وبسایت، یک درصد از مبلغ پرداخت شده را در قالب امتیاز دریافت خواهند کرد و این امتیازها در خریدهای بعدی اعمال خواهد شد. هر امتیاز معادل 1 هزار تومان است ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف علی بابا

تا 200 هزار تومان دریافت کد تخفیف در گردونه شانس علی بابا

با ورود به گردونه شانس علی بابا می‌توانید تا 200 هزار تومان کد تخفیف علی بابا برای خرید بلیط هواپیما، رزرو اقامتگاه و هتل دریافت کنید. پس از ورود به صفحه گردونه شانس و تایید شماره موبایل 1 شانس برای ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 50 هزار تومانی رزرو هتل خارجی فلای تودی

با ثبت این کد می‌توانید از 50 هزار تومان تخفیف رزرو هتل خارجی سامانه رزرو بلیط و هتل فلای تودی بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف برای هتل‌های داخلی غیرقابل استفاده است. برای رزرو هتل در ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 10 هزار تومانی پرواز داخلی اپلیکیشن پیک خورشید

با وارد کردن این کد از 10 هزار تومان تخفیف پرواز داخلی اپلیکیشن پیک خورشید، سامانه رزرو و خرید آنلاین بلیط مسافرتی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پیک خورشید بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف فعلا معتبر
کد تخفیف 35 هزار تومانی پرواز داخلی تراولا

با وارد کردن این کد تخفیف از 35 هزار تومان تخفیف پرواز داخلی تراولا، سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت تراولا بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 155 هزار تومانی اولین خرید پرواز خارجی یوتراوز

با ثبت این کد از 155 هزار تومان تخفیف خرید اولین بلیط هواپیمای خارجی در سامانه آنلاین خرید بلیط و رزرو هتل یوتراوز، بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت یوتراوز بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 4 روز بعد
کد تخفیف علی بابا

کد تخفیف 60 هزار تومانی پرواز داخلی علی بابا

با وارد کردن این کد تخفیف از 60 هزار تومان تخفیف روی خرید پروازهای داخلی علی بابا بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف تنها در اپلیکیشن علی بابا قابل استفاده است. برای ورود به وبسایت علی ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف علی بابا

کد تخفیف علی بابا 1400

با وارد کردن کد تخفیف علی بابا 1400 از 8 هزار تومان تخفیف سامانه رزرو آنلاین بلیط علی بابا بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت علی بابا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف علی بابا

کد تخفیف 10 درصدی اولین خرید علی بابا

با وارد کردن کد تخفیف علی بابا اولین سفر از 10 درصد تخفیف در پروازهای خارجی تا سقف 70 هزار تومان و 5 درصد تخفیف در رزرو هتل‌های خارجی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت علی بابا بر روی "خرید ...

کد تخفیف منقضی شده

علی بابا

علی بابا سامانه آنلاین رزرواسیون انواع بلیط مسافرتی، هتل و اقامتگاه می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1393 شروع نموده است. این سامانه ابتدا اقدام به فروش بلیط پرواز نمود که با گسترش میزان تقاضا و برای باقی ماندن در عرصه رقابت فعالیت خود را گسترش داده است و امروزه انواع بلیط مسافرتی، هتل، تور و ویلا و اقامتگاه را می‌توانید از این سامانه تهیه کنید. همچنین علی بابا با ارائه خدماتی نظیر: پشتیبانی 24 ساعته، امکان استرداد بلیط هواپیما و ارائه معتبرترین ایرلاین‌ها توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در میان کاربران به دست آورد.

علاوه بر این علی بابا با ارائه کدهای تخفیف در مناسبت‌های مختلف سعی می‌نماید تا یک سفر به یاد ماندنی را برای کاربران خود رقم زند.

دسته‌بندی خدمات علی بابا

خدمات علی بابا شامل بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط اتوبوس، تورهای لحظه آخری و آخر هفته، رزرو هتل و اجاره ویلا و اقامتگاه می‌باشد.

بلیط هواپیما علی بابا

پرواز داخلی: سیستمی و چارتر (برند: آتا، آسمان، ایران ایرتور، تابان، زاگرس، ساها، قشم ایر، ماهان، معراج، وارش، کاسپین و...)

پرواز خارجی: چارتر و سیستمی (برند: آنادولوجت، امارات، فلای دبی، ایران ایرتور، ایران آسمان، ایران ایر، لوفتانزا، ماهان، معراج ایرلاین، قطر ایرویز، قشم ایر، ترکیش ایرلاین و... )

بلیط قطار علی بابا

کوپه‌ای 6 نفره، کوپه‌ای 4 نفره و سالنی 4 ردیفه (برند: مهتاب سیر جم، رجا، بن ریل، ریل سیر کوثر، نورالرضا، ریل ترابر سبا، پارس لاریم، جوپار و...)

بلیط اتوبوس علی بابا

اتوبوس (برند: رویال سفر، همسفر، ماهان سفر، سیروسفر، آریا سفر و...)

تور علی بابا

لحظه آخری (1 شب)

لحظه آخری (2 شب)

تعطیلات آخر هفته (3 شب)

لحظه آخری (4 شب)

لحظه آخری (5 شب)

رزرو هتل و اجاره ویلا و اقامتگاه علی بابا

اجاره انواع اقامتگاه و رزرو هتل در شهرهای مختلف ایران

شهرهای محل فعالیت علی بابا

علی بابا خدمات خود را به تمام نقاط ایران ارائه می‌کند.

روش‌های سفارش ارزان‌تر از علی بابا

اگر شما از آن دسته آدم‌هایی هستید که دوست دارید سفری مقرون به صرفه و اقتصادی و در عین حال لذت‌بخشی را تجربه کنید، پیشنهاد ما استفاده از طرح‌ها و کدهای تخفیف علی بابا است. این کدهای تخفیف در چند شکل مختلف به کاربران اطلاع رسانی می‌شوند که به شرح زیر می‌باشند:

کد تخفیف علی بابا اولین سفر

کد تخفیف علی بابا اولین سفر برای کاربرانی که تا به حال سفارشی نداشته و یا به تازگی عضو علی بابا شده‌اند، قابل استفاده است. لازم به ذکر است درصورتی که حساب شما غیراول است با یک ایمیل یا شماره جدید می‌توانید حساب اولین خرید داشته باشید و از تخفیف برخوردار شوید.

کد تخفیف غیراول علی بابا

این کدهای تخفیف، هیچ محدودیتی نداشته و همه کاربران (اول یا غیراول) می‌توانند بهره ببرند.

کد تخیف خدمات منتخب علی بابا

گاهی اوقات علی بابا کدهای تخفیف خود را برای برخی از خدمات ارائه می‌دهد که این کدهای تخفیف فقط بر روی خدمات ذکر شده، اعمال می‌شوند. این کدهای تخفیف اغلب با عناوینی مثل: کد تخفیف علی بابا قطار، کد تخفیف علی بابا اتوبوس، کد تخفیف هتل علی بابا، کد تخفیف علی بابا پرواز خارجی، کد تخفیف علی بابا پرواز داخلی و... اعلام می‌شوند.

کد تخفیف اپلیکیشن علی بابا

کدهای تخفیف اپلیکشین علی بابا مثل: کد تخفیف خرید از اپلیکیشن علی بابا و کد تخفیف اپلیکیشن علی بابا، فقط در نسخه موبایلی آن قابل استفاده است و در وبسایت علی بابا اعمال نمی‌شوند.

نحوه استفاده از کد تخفیف علی بابا

ابتدا به صفحه فروشگاه علی بابا در وبسایت موپن رفته، کد تخفیف مورد نظر را کپی و از طریق دکمه خرید کنید وارد وبسایت علی بابا شوید. سپس از طریق دکمه ورود / ثبت نام موجود در گوشه چپ بالای صفحه اصلی وارد حساب کاربری خود شده و یا در صورت نداشتن حساب کاربری ثبت نام نمایید. اکنون نوبت انتخاب خدمات دلخواه و تعیین مبدا، مقصد، تاریخ و تعداد مسافران است. پس از تعیین موارد دکمه جستجو را فشار دهید تا بتوانید لیستی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات را مشاهده نمایید. حال می‌توانید با مقایسه قیمت‌ها گزینه مطلوب را انتخاب کرده و وارد صفحه بعد شوید. در این صفحه لازم است که اطلاعات لازم مسافران را به دقت تکمیل کنید و پس از آن با فشردن دکمه "ادامه فرآیند خرید" وارد صفحه نهایی شوید. در این صفحه می‌توانید با وارد کردن کد در کادر کد تخفیف انتهای صفحه، از تخفیف برخوردار شده و با ثبت دکمه پرداخت آنلاین سفارش خود را تکمیل کنید.

چرا کد تخفیف علی بابا اعمال نمی‌شود

اولین خطای رایج کدهای تخفیف علی بابا مربوط به شرایط آن همچون: خدمات منتخب، حساب کاربری (اول یا غیراول) و... می‌باشد که برای رفع آن کافیست به کوپن تخفیف مراجعه کرده، آن را به دقت مطالعه و دوباره اقدام کنید.

همچنین کدهای تخفیف علی بابا دارای بازه زمانی می‌باشند که در صورت تمام شدن آن با خطا مواجه می‌شوید که برای رفع آن کافیست جدیدترین کد تخفیف علی بابا را در موپن جستجو کنید.

نحوه دریافت کد تخفیف علی بابا

علی بابا در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که برای دریافت کد تخفیف علی بابا کافیست یکی از روش‌های عضویت در خبرنامه، شبکه‌های اجتماعی، ربات تلگرام و اپلیکشین موپن را دنبال کنید که در ادامه نحوه دنبال کردن هر کدام را شرح می‌دهیم.

برای عضویت در خبرنامه علی بابا کافیست ایمیل خود را در ابتدای صفحه فروشگاه علی بابا در وبسایت موپن و در کادر "از آخرین تخفیف‌های علی بابا خبردار شوید" ثبت کنید. از این پس با انتشار هر کد تخفیف جدید، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی می‌شود.

یکی دیگر از روش‌های دریافت کد تخفیف علی بابا عضویت در ربات تلگرامی موپن به نشانی @mopon_ir_bot است که می‌توانید در آن با استفاده از گزینه علاقه‌مندی‌ها، علی بابا را به لیست فروشگاه‌های مورد علاقه خود اضافه کنید و هر زمان کد جدیدی از آن منتشر شد، از طریق نوتیفیکشن مطلع شوید، در صفحه ربات لیست تخفیف‌های علی بابا را مشاهده و با کلیک بر آن به کد تخفیف دسترسی داشته باشید.

همچنین موپن به منظور رفاه حال کاربران در زمینه دسترسی و آگاهی از کدهای تخفیف اپلیکیشن موبایلی در دو نسخه اندروید و IOS ارائه کرده است که در آن می‌توانید پس از ثبت نام و یا لاگین، علی بابا را به علاقه‌مندی‌های خود اضافه کرده و هر روز از کدهای تخفیف جدید مطلع شوید و در آخر از طریق شبکه‌های اجتماعی موپن نیز می‌توانید جدیدترین اخبار مربوط به کد تخفیف علی بابا را پیگیری کنید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی علی بابا

ایمیل: support@alibaba.ir

تلفن: 43900000 - 021

آدرس: تهران، اکباتان، نبش اتوبان لشگری، کوی بیمه، خیابان بیمه چهارم، بن بست گل‌ها، پلاک 1