موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف جاباما

(امتیاز ۴.۳۶ از مجموع ۶۲ رای)

از آخرین تخفیف‌های جاباما خبردار شوید

کد تخفیف جاباما

(امتیاز ۴.۳۶ از مجموع ۶۲ رای)

کد تخفیف جاباما

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف جاباما، کاملا رایگان و تست شده. رزرو ارزان‌تر هتل در سایت یا اپلیکیشن جاباما با موپُن!

از آخرین تخفیف‌های جاباما خبر دار شوید

کد تخفیف جاباما

تا %50 تخفیف جاباما ویژه اقامتگاه‌های لحظه آخری جنوب ایران

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف جاباما، از تخفیف اقامتگاه‌های لحظه آخری جنوب ایران در این سامانه آنلاین رزرو اقامتگاه، تا سقف 50 درصد بهره‌مند شوید. در این لیست انواع اقامتگاه‌ها مثل آپارتمان، اقامتگاه بوم‌گردی، مجتمع اقامتگاهی، سوئیت، مسافرخانه، ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف جاباما

50 هزار تومان کد تخفیف جاباما ویژه اولین خرید

با ثبت این کد تخفیف جاباما از 50 هزار تومان تخفیف این سامانه آنلاین رزرو اقامتگاه و ویلا برای اولین خرید بهره‌مند شوید. حداقل مبلغ صورت‌حساب برای استفاده از این کد تخفیف 400 هزار تومان است. جهت رزرو اقامتگاه و ...

کد تخفیف فعلا معتبر
کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های جاباما که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از جاباما دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
دریافت کد تخفیف 60 هزار تومانی اتاقک در طرح فرصت ارغوانی رایتل بدون محدودیت خرید

برای استفاده از طرح تخفیف فرصت‌های ارغوانی رایتل، با شماره رایتل خود کلیدواژه "otaghak" و یا "اتاقک" را به سرشماره 0920920 پیامک کنید و یک کد تخفیف 60 هزار تومانی ویژه سفارش بالای 900 هزار تومان دریافت نمایید. با استفاده ...

پیشنهاد تخفیف دار فعلا معتبر
کد تخفیف 150 هزار تومانی جااینجاس

با ثبت این کد می‌توانید از 150 هزار تومان تخفیف سامانه رزرو آنلاین هتل جااینجاس بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی رزروهای بالای 2 شب اعمال می‌شود. برای ورود به وبسایت جااینجاس بر روی "خرید ...

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 70 هزار تومانی پرواز خارجی اسنپ تریپ

با ثبت این کد تخفیف از 70 هزار تومان تخفیف پرواز خارجی اسنپ تریپ، سامانه آنلاین رزرو بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و هتل بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت اسنپ تریپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 70 هزار تومانی شب

با ثبت این کد تخفیف از 70 هزار تومان تخفیف سامانه اجاره آنلاین ویلا، سوئیت، کلبه و... شب، بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است حداقل مبلغ رزرو برای اعمال این کد تخفیف 1 میلیون تومان است. جهت ورود به وبسایت ...

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 11 درصدی رزرو آنی و قطعی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 11 درصد تخفیف جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه برای رزرو‌های آنی و قطعی بهره‌مند شوید. برای مشاهده اقامتگاه‌های رزرو آنی و قطعی جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

120 هزار تومان تخفیف ثبت نام جاباما

با تکمیل ثبت‌نام از طریق لینک معرف موپُن در جشنواره "همسفر از تو، جاباما" 120 هزار تومان تخفیف برای رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی دریافت نمایید. پس از ورود به صفحه مربوط به جشنواره شماره همراه خود را جهت ورود ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 100 هزار تومانی جاباما

با وارد کردن این کد تخفیف برای رزرو آنی و قطعی هتل و اقامتگاه‌های موجود در جاباما 100 هزار تومان تخفیف دریافت می‌کنید. برای ورود به وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 100 هزار تومانی اولین رزرو اپلیکیشن جاباما

با ثبت کد تخفیف در اولین رزرو از اپلیکیشن جاباما از 100هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. جهت ورود به صفحه‌ی مربوط به دانلود اپلیکیشن جاباما در وبسایت رزرو آنلاین اقامتگاه و هتل جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 100 هزار تومانی ویژه‌ی رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی جاباما

با ثبت کد تخفیف از 100 هزار تومان تخفیف جاباما برای رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی بهره‌مند گردید. لازم به ذکر است این کد تخفیف تا 20 اردیبهشت ماه فعال خواهد بود. برای رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی وبسایت جاباما ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 80 هزار تومانی رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی جاباما ویژه شهر تهران

با وارد کردن کد تخفیف از 80 هزار تومان تخفیف رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی شهر تهران جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بهره‌مند شوید. برای مشاهده اقامتگاه‌های آنی و قطعی شهر تهران در وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 90 هزار تومانی رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 90 هزار تومان تخفیف رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه، بهره‌مند شوید. برای مشاهده اقامتگاه‌های آنی و قطعی در وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 150 هزار تومانی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 150 هزار تومان تخفیف رزرو هتل و اقامتگاه از سامانه جاباما بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 120 هزار تومانی رزرو آنی و قطعی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 120 هزار تومان تخفیف رزرو اقامتگا‌ه‌های آنی و قطعی جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بهره‌مند شوید. برای مشاهده اقامتگاه‌های رزرو آنی و قطعی در وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 10 درصدی جاباما

با استفاده از این کد تخفیف از %10 تخفیف برای رزرو آپارتمان، ویلایی، سوییت و... با حداقل سفارش 100 هزار تومان در تمامی شهرهای ایران بهره‌مند خواهید شد. برای مشاهده وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 55 هزار تومانی اولین رزرو اپلیکیشن جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 55 هزار تومان تخفیف اولین رزرو اپلیکیشن جاباما، سامانه رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 100 هزار تومانی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 100 هزار تومان تخفیف جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین رزرو اپلیکیشن جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف اولین رزرو اپلیکیشن سامانه رزرو هتل و اقامتگاه جاباما بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 50 هزار تومانی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه برای رزروهای بالای 200 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 40 درصدی اولین رزرو جاباما

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف اولین رزرو ویلا، اقامتگاه و هتل جاباما با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده اقامتگاه‌های منتخب جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده

  • نظرات کاربران
سمانه آشوری
1401/12/20
سمانه آشوری
من تو جاباما اولین رزرومو انجام دادم
نمیشه کد تخفیف برای ماها هم بذارید؟
بقیه تخفیفای جاباما همش درصدیه و کد تخفیف نداره تو سایت:(
  • ارسال نظر

جاباما

جاباما، معتبرترین سامانه رزرو هتل و اجاره اقامتگاه است. در سفرهای داخلی و خارجی، جاباما انتخاب‌های متنوعی را در اختیار شما می‌گذارد. اطلاعات درباره شرایط هتل یا اقامتگاه، موقعیت مکانی، عکس‌هایی واضح و هزینه اقامت، داده‌هایی است که در جاباما در اختیار شما گذاشته می‌شود تا انتخاب آگاهانه‌ای داشته باشید. علاوه بر این، پوشش سراسری هتل‌های ایران و پوشش گسترده هتل‌های جهان، به شما کمک می‌کند تا با تنوع قابل توجهی از هتل و اقامتگاه رو‌به‌رو شوید.

دسته بندی خدمات جاباما

هتل

ویلا

سوییت

مسافرخانه

شهرهای محل فعالیت جاباما

جاباما خدمات خود را به همه شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های جاباما

جاباما در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به وبسایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه جاباما، و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی جاباما

ایمیل: support@jabama.ir

تلفن: 43900900 - 021