موپن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف جاباما

رزرو هواپیما و هتل

(امتیاز ۴.۳۷ از مجموع ۴۱ رای)

از آخرین تخفیف‌های جاباما خبردار شوید

از آخرین تخفیف‌های جاباما خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از جاباما موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید جاباما می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های جاباما که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از جاباما دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 150 هزار تومانی شب

با ثبت این کد تخفیف از 150 هزار تومان تخفیف سامانه اینترنتی رزرو سوئیت و اقامتگاه شب، برای رزرو بالای 3 میلیون تومان بهره‌مند شوید. جهت مشاهده از وبسایت شب بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 1 ماه بعد
کد تخفیف 5 درصدی هومسا

با ثبت کد تخفیف در رزرو ویلا، سوئیت و اقامتگاه‌‌های هومسا، از 5 درصد تخفیف بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت هومسا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف 60 هزار تومانی اولین خرید بلیط پرواز داخلی اسنپ تریپ

با ثبت این کد تخفیف از 60 هزار تومان تخفیف بلیط پرواز داخلی اسنپ تریپ، سامانه آنلاین رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما و اتوبوس برخوردار شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف برای اولین خرید بلیط داخلی هواپیما ...

کد تخفیف 3 ماه بعد
کد تخفیف 5 درصدی اولین رزرو میهمان شو

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %5 تخفیف اولین رزرو میهمان شو، سرویس رزرو تور، ویلا و اقامتگاه با سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت میهمان شو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید

کد تخفیف 2 ماه بعد
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 11 درصدی رزرو آنی و قطعی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 11 درصد تخفیف جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه برای رزرو‌های آنی و قطعی بهره‌مند شوید. برای مشاهده اقامتگاه‌های رزرو آنی و قطعی جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 100 هزار تومانی اولین رزرو اپلیکیشن جاباما

با ثبت کد تخفیف در اولین رزرو از اپلیکیشن جاباما از 100هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید. جهت ورود به صفحه‌ی مربوط به دانلود اپلیکیشن جاباما در وبسایت رزرو آنلاین اقامتگاه و هتل جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 100 هزار تومانی ویژه‌ی رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی جاباما

با ثبت کد تخفیف از 100 هزار تومان تخفیف جاباما برای رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی بهره‌مند گردید. لازم به ذکر است این کد تخفیف تا 20 اردیبهشت ماه فعال خواهد بود. برای رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی وبسایت جاباما ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 80 هزار تومانی رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی جاباما ویژه شهر تهران

با وارد کردن کد تخفیف از 80 هزار تومان تخفیف رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی شهر تهران جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بهره‌مند شوید. برای مشاهده اقامتگاه‌های آنی و قطعی شهر تهران در وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" ...

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 90 هزار تومانی رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 90 هزار تومان تخفیف رزرو اقامتگاه‌های آنی و قطعی جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه، بهره‌مند شوید. برای مشاهده اقامتگاه‌های آنی و قطعی در وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 150 هزار تومانی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 150 هزار تومان تخفیف رزرو هتل و اقامتگاه از سامانه جاباما بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 120 هزار تومانی رزرو آنی و قطعی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 120 هزار تومان تخفیف رزرو اقامتگا‌ه‌های آنی و قطعی جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بهره‌مند شوید. برای مشاهده اقامتگاه‌های رزرو آنی و قطعی در وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 10 درصدی جاباما

با استفاده از این کد تخفیف از %10 تخفیف برای رزرو آپارتمان، ویلایی، سوییت و... با حداقل سفارش 100 هزار تومان در تمامی شهرهای ایران بهره‌مند خواهید شد. برای مشاهده وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 55 هزار تومانی اولین رزرو اپلیکیشن جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 55 هزار تومان تخفیف اولین رزرو اپلیکیشن جاباما، سامانه رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 100 هزار تومانی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 100 هزار تومان تخفیف جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 50 هزار تومانی اولین رزرو اپلیکیشن جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف اولین رزرو اپلیکیشن سامانه رزرو هتل و اقامتگاه جاباما بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 50 هزار تومانی جاباما

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزار تومان تخفیف جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه برای رزروهای بالای 200 هزار تومان بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 40 درصدی اولین رزرو جاباما

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %40 تخفیف اولین رزرو ویلا، اقامتگاه و هتل جاباما با سقف تخفیف 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده اقامتگاه‌های منتخب جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

کد تخفیف 25 درصدی هتل‌ ها و اقامتگاه‌ های منتخب جاباما

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %25 تخفیف هتل‌ها و اقامتگاه‌های منتخب جاباما با سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای مشاهده اقامتگاه‌های منتخب جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف جاباما

اعتبار 100 هزار تومانی اولین رزرو هتل جاباما

با ثبت‌ نام از طریق لینک معرف موپن از 100 هزار تومان اعتبار اولین رزرو جاباما، سامانه رزرو هتل و اقامتگاه بهره‌مند شوید. برای دریافت اعتبار و ثبت نام در وبسایت جاباما بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

جاباما

جاباما، معتبرترین سامانه رزرو هتل و اجاره اقامتگاه است. در سفرهای داخلی و خارجی، جاباما انتخاب‌های متنوعی را در اختیار شما می‌گذارد. اطلاعات درباره شرایط هتل یا اقامتگاه، موقعیت مکانی، عکس‌هایی واضح و هزینه اقامت، داده‌هایی است که در جاباما در اختیار شما گذاشته می‌شود تا انتخاب آگاهانه‌ای داشته باشید. علاوه بر این، پوشش سراسری هتل‌های ایران و پوشش گسترده هتل‌های جهان، به شما کمک می‌کند تا با تنوع قابل توجهی از هتل و اقامتگاه رو‌به‌رو شوید.

دسته بندی خدمات جاباما

هتل

ویلا

سوییت

مسافرخانه

شهرهای محل فعالیت جاباما

جاباما خدمات خود را به همه شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

نحوه اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های جاباما

جاباما در مناسبت‌های مختلف کدها و پیشنهادهای تخفیف‌داری ارائه می‌کند که می‌توانید با مراجعه به وبسایت و اپلیکیشن موپن و عضویت در خبرنامه جاباما، و یا عضویت در شبکه‌های اجتماعی موپن از این دسته تخفیف‌ها باخبر شوید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی جاباما

ایمیل: support@jabama.ir

تلفن: 43900900 - 021