موپُن، مرجع کد تخفیف
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف مشهد کالا

(امتیاز ۴.۴۹ از مجموع ۵۴ رای)

از آخرین تخفیف‌های مشهد کالا خبردار شوید

کد تخفیف مشهد کالا

(امتیاز ۴.۴۹ از مجموع ۵۴ رای)

کد تخفیف مشهد کالا

بهترین و جدیدترین کدهای تخفیف مشهد کالا، کاملاً رایگان و تست‌شده. با موپُن همیشه ارزان‌تر از مشهد کالا خرید کنید!

از آخرین تخفیف‌های مشهد کالا خبر دار شوید

کوپن فعالی یافت نشد

در حال حاضر کد تخفیف فعالی از مشهد کالا موجود نیست. برای اطلاع از تخفیف‌های جدید مشهد کالا می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از تخفیف سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مشابه استفاده کنید.

کدهای تخفیف ارسالی کاربران
کدهای تخفیف ارسالی کاربران

در این صفحه تخفیف‌های مشهد کالا که توسط کاربران ارسال شده، مشاهده کنید.

مشاهده تخفیف‌های ارسالی
ارسال کد تخفیف
ارسال کد تخفیف

اگر کد تخفیف دیگری از مشهد کالا دارید با موپُن به اشتراک بگذارید.

ارسال کد تخفیف
کد تخفیف 150 هزار تومانی اولین خرید محصولات خانه و آشپزخانه اپلیکیشن دارتیل

کاربرانی که قصد ثبت اولین سفارش خود از دارتیل را دارند می‌توانند برای با خرید بالای 500 هزار تومان از محصولات موجود در دسته‌بندی خانه و آشپزخانه، این کد را وارد کنند و 150 هزار تومان کمتر بپردازند. برای ورود ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 150 هزار تومانی اولین خرید پت شاپ اپلیکیشن دارتیل

جهت اولین خرید از بخش پت شاپ دارتیل شامل انواع خوراکی و محصولات مرتبط با حیوانات خانگی، این کد به شما 150 هزار تومان تخفیف خواهد داد. حداقل خرید برای استفاده از این کد مبلغ 500 هزار تومان است. برای ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 100 هزار تومانی اولین خرید محصولات زیبایی و سلامت اپلیکیشن دارتیل

با خرید بالای 400 هزار تومان از محصولات موجود در دسته‌بندی زیبایی و سلامت بازار اینترنتی دارتیل، این کد را وارد کنید تا 100 هزار تومان تخفیف به شما تعلق گیرد. توجه داشته باشید که فقط در خرید اول خود ...

کد تخفیف 2 هفته بعد
کد تخفیف 40 درصدی هزینه حمل و کارمزد مالتینا

شما می‌توانید با وارد کردن این کد قبل از پرداخت هزینه سفارش در وبسایت مالتینا، 20 درصد از هزینه حمل و 20 درصد از هزینه کارمزد را تخفیف بگیرید. سقف تخفیفی که این کد روی فاکتور شما اعمال می‌کند مبلغ ...

کد تخفیف 5 روز بعد
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف 15 هزار تومانی هزینه ارسال مشهد کالا

با ثبت این کد تخفیف در خرید از فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتال مشهد کالا از 15 هزار تومان تخفیف هزینه ارسال بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف 15 هزار تومانی هزینه ارسال مشهد کالا

با وارد کردن این کد تخفیف در خرید محصولات دیجیتال و لوازم جانبی از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا، 15 هزار تومان تخفیف برای هزینه ارسال دریافت خواهید کرد. برای ورود به وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف 15 هزار تومانی هزینه ارسال مشهد کالا

با ثبت کد تخفیف در خرید از فروشگاه اینترنتی مشهد کالا از 15 هزار تومان تخفیف هزینه ارسال بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف 100 درصدی ارسال سفارش مشهد کالا

با ثبت این کد از تخفیف 100 درصدی ارسال سفارش فروشگاه اینترنتی مشهد کالا تا سقف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. جهت ورود به وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف ارسال رایگان مشهد کالا

با وارد کردن این کد تخفیف از ارسال رایگان مشهد کالا، فروشگاه آنلاین لوازم دیجیتالی بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف ارسال رایگان مشهد کالا

با وارد کردن کد تخفیف از ارسال رایگان مشهد کالا، فروشگاه اینترنتی لوازم دیجیتال، تا سقف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف ارسال رایگان مشهد کالا

با وارد کردن کد تخفیف از 100 درصد تخفیف هزینه ارسال فروشگاه اینترنتی مشهد کالا تا سقف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

دریافت کد تخفیف 60 هزار تومانی اولین خرید مشهد کالا

با ورود به وبسایت فروشگاه اینترنتی مشهد کالا و ثبت اطلاعات حساب کاربری خود می‌توانید کد تخفیف 60 هزار تومانی ویژه اولین خرید و برای سفارش‌های بیش از 600 هزار تومان دریافت کنید. برای دریافت کد تخفیف اولین خرید و ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

تا 300 هزار تومان تخفیف و جایزه هندونه شانسی مشهد کالا

با شرکت در جشنواره شب یلدا فروشگاه اینترنتی مشهد کالا می‌توانید تا 300 هزار تومان تخفیف و جوایز متعدد دریافت کنید. لازم به ذکر است که برای شرکت در این جشنواره باید حداقل یک خرید در وبسایت مشهد کالا انجام ...

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف ارسال رایگان مشهد کالا

با وارد کردن این کد می‌توانید از 100 درصد تخفیف هزینه ارسال فروشگاه اینترنتی مشهد کالا تا سقف تخفیف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشهد کالا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف ارسال رایگان مشهد کالا

با استفاده از این کد می‌توانید از 100 درصد تخفیف هزینه ارسال مشهد کالا، مرجع خرید وسایل الکترونیکی، تا سقف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشهد کالا روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف ارسال رایگان مشهد کالا

با وارد کردن کد تخفیف از %100 تخفیف هزینه ارسال محصولات فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال مشهد کالا با سقف تخفیف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف 100 درصدی ارسال مشهد کالا

با این کد می‌توانید از 100 درصد تخفیف ارسال مشهد کالا، فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال، بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

کد تخفیف ارسال رایگان مشهد کالا

با وارد کردن کد تخفیف از %100 تخفیف هزینه ارسال محصولات فروشگاه اینترنتی مشهد کالا با سقف تخفیف 15 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کد تخفیف منقضی شده
کد تخفیف مشهد کالا

جشنواره یلدا مشهد کالا

در جشنواره یلدا فروشگاه اینترنتی مشهد کالا، بدون وارد کردن کد تخفیف از تخفیف محصولات منتخب بهره‌مند شوید. برای مشاهده محصولات منتخب جشنواره یلدا در وبسایت مشهد کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

پیشنهاد تخفیف دار منقضی شده

ارسال نظر
  • ارسال نظر

مشهد کالا

فروشگاه مشهد کالا ((mashhadkala بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال شرق کشور است. اگرچه این فروشگاه آنلاین در ابتدا با هدف فروش کالاهای دیجیتال شروع به فعالیت نمود؛ اما در ادامه محصولات مختلفی همچون ابزارهای برقی و حتی یک سری مواد غذایی نیز به سبد محصولات سایت مشهد کالا افزوده شد.

با این تفاسیر شما عزیزان از سراسر ایران می‌توانید به مشهد کالا مراجعه کرده و اقدام به خرید انواع کالاهای دیجیتال، ابزار برقی و مواد غذایی نمایید. در این میان همچنین امکان بهره‌مندی از انواع کد تخفیف مشهد کالا نیز وجود دارد.

به طور کلی خرید از این فروشگاه اینترنتی با مزایای فراوانی همراه می‌باشد که از جمله آن می‌توان به ارزانی قیمت، ضمانت 7 روزه کالا، ارسال رایگان، خدمات نرم‌افزاری رایگان، کارت طلایی مشهد کالا به عنوان هدیه و... اشاره کرد.

کلیه محصولات دیجیتالی عرضه‌شده در این فروشگاه اورجینال بوده و با مناسب‌ترین قیمت بازار به فروش می‌رسند. در واقع تیم قیمت‌گذاری این فروشگاه به طور مداوم به بررسی و رصد قیمت‌ها می‌پردازند؛ و اینگونه انواع کالاهای دیجیتال از قبیل موبایل، لپ تاپ، اسپیکر، ایرپاد و... را با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار شما عزیزان می‌گذارند.

فرآیند ارسال کالاها در این فروشگاه به صورت روزانه، سراسری و رایگان است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد فروشگاه اینترنتی مشهد کالا ارائه خدمات نرم‌افزاری رایگان می‌باشد.

از دیگر مزایا و ویژگی‌های خاص این فروشگاه می‌توان به فروش اقساطی محصولات مختلف اشاره کرد. به خصوص که افزایش قیمت دلار مستقیماً بر قیمت کالاهای دیجیتال تاثیر گذاشته و موجب بالا رفتن آن می‌شود؛ از این رو بسیاری از خریداران امکان خرید نقدی محصولات موردنیاز خود را ندارند.

از این رو مشهد کالا شرایطی را فراهم نموده تا مشتریان مشهدی بتوانند به صورت اقساطی به خرید انواع کالاهای دیجیتال بپردازند. ناگفته نماند این مزیت به دلیل محدودیت‌های موجود در سیستم‌های بانکی فعلاً به کاربران مشهدی اختصاص یافته‌است.

فروشگاه اینترنتی مشهد کالا در اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی عضو بوده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می‌باشد. به این ترتیب کاربران می‌توانند با اعتماد کامل به خرید از این فروشگاه بپردازند.

افزون بر این‌ها مشاوران این فروشگاه در کلیه مراحل خرید همراه شما بوده و پاسخگوی کلیه سوالاتتان خواهند بود. به منظور استفاده از راهنمایی‌های این کارشناسان در هر یک از مراحل سفارش و خرید کالا کافی است با شماره تماس درج شده در صفحه اصلی سایت تماس بگیرید. پشتیبانی تلفنی در روزهای کاری ساعت 9 الی 17 امکان‌پذیر می‌باشد.

در خصوص نحوه ارسال و تحویل کالا نیز باید بگوییم ارسال در مشهد همه روزه از ساعت 17 انجام می‌شود. در واقع زمان تحویل کالا توسط پیک بین ساعت‌های 17 تا 21 خواهد بود. طبیعتاً در ایام سرد سال به ویژه روزهای بارانی و برفی امکان دارد سفارشات با تاخیر ارسال شوند.

ارسال کالا به سراسر ایران از سایت مشهد کالا به 2 صورت پست سفارشی و پیشتاز امکان‌پذیر می‌باشد. ارسال کالاهای دیجیتال از طریق پست سفارشی رایگان بوده و با بیمه کالا همراه است. فرآیند تحویل سفارش در این نوع ارسال حداکثر 10 تا 12 روز به طول می‌انجامد.

البته تیم ارسال مشهد کالا کلیه مرسولات را همه روزه قبل از ساعت 12 به اداره پست تحویل داده و به این ترتیب در همان روز کد رهگیری کالا برای مشتریان ارسال خواهد شد.

سفارشات ارسال شده از طریق پست پیشتاز نیازمند پرداخت هزینه ارسال و همچنین هزینه بیمه هستند. این هزینه برای کالاهای زیرِ 10 میلیون تومان و بالایِ 10 میلیون تومان به ترتیب 30 هزار تومان و 40 هزار تومان است. این مرسولات بین 3 تا 7 روز کاری به مشتری تحویل داده می‌شوند.

پیش از آنکه به معرفی دسته‌بندی محصولات سایت مشهد کالا بپردازیم از شما دعوت می‌کنیم با استفاده از کد تخفیف ایسام، کد تخفیف دیجی کالا و کد تخفیف جهان بازار کالاهای دیجیتالی مورد نیاز خود را جستجو و با یکدیگر مقایسه کنید.

دسته‌بندی محصولات سایت مشهد کالا

دسته‌بندی محصولات سایت مشهد کالا به شرح زیر است:

لپ‌تاپ، موبایل، لوازم جانبی، کامپیوتر و قطعات، لوازم اداری، کنسول و تبلت، خانه و آشپزخانه.

چنانچه قصد خرید لپ‌تاپ از مشهد کالا را دارید با ورود به دسته "لپ‌تاپ" می‌توانید جستجوی خود را بر اساس موارد زیر ادامه دهید:

برندهای لپ‌تاپ، لپ‌تاپ بر اساس کاربری، لپ‌تاپ بر اساس پردازنده، لوازم جانبی لپ‌تاپ.

انواع لپ‌تاپ با برندهای معروف ایسوس، لنوو، هواووی، ام اس ای، اپل، ریزر، ایسر، اچ پی و... اگر می‌خواهید لپ‌تاپ را بر اساس کاربری خریداری نمایید می‌توانید انتخاب خود را از میان موارد زیر انجام دهید:

لپ‌تاپ گیمینگ، لپ‌تاپ مالتی مدیا، لپ‌تاپ مهندسی، لپ‌تاپ حسابداری، لپ‌تاپ خانگی، اولترابوک.

ناگفته نماند "لپ‌تاپ‌های بر اساس پردازنده" به موارد زیر تقسیم می‌شوند:

Celeron، Pentium، Core i3، Core i5، Core i7، Core i9، Ryzen 3، Ryzen 5، Ryzen 7، Ryzen 9.

در دسته لوازم جانبی لپ‌تاپ نیز می‎توانید اقدام به خرید محصولاتی همچون کیف لپ‌تاپ، کول پد، درایو اکسترنال، شارژر لپ‌تاپ، رم لپ‌تاپ، حافظه داخلی ssd و... نمایید.

انواع کد تخفیف مشهد کالا

انواع کد تخفیف مشهد کالا شامل موارد زیر است:

کد تخفیف اولین خرید، کد تخفیف غیراول، کد تخفیف محصولات خاص، کد تخفیف رویدادهای خاص، کد تخفیف اشخاص خاص، کد تخفیف ارسال سراسری رایگان ویژه سبد خرید زیر 200 هزار تومان، کد تخفیف 15 هزار تومانی هزینه ارسال مشهد کالا، کد تخفیف 100 درصدی ارسال سفارش مشهد کالا، کد تخفیف ارسال رایگان مشهد کالا، دریافت کد تخفیف 60 هزار تومانی اولین خرید مشهد کالا، تا 300 هزار تومان تخفیف و جایزه هندونه شانسی مشهد کالا، جشنواره یلدا مشهد کالا، تا 50 درصد تخفیف بلک فرایدی مشهد کالا.

کد تخفیف اولین خرید مشهد کالا

با توجه به این که تعداد فروشگاه‌های اینترنتی به طور قابل‌توجهی بالا است؛ در نتیجه در میان این فروشگاه‌ها برای جلب هرچه بیشتر مشتری رقابتی شدید وجود دارد. یکی از اقداماتی که صاحبان فروشگاه‌های آنلاین برای جذب مشتری انجام می‌دهند ارائه تخفیف‌های ویژه و برگزاری جشنواره‌های مختلف می‌باشد.

از جمله این تخفیفات می‌توان به کد تخفیف اولین خرید اشاره کرد که سایت مشهد کالا نیز آن را برای کاربران تازه‌وارد خود در نظر گرفته‌است. با این حساب اگر قصد دارید برای اولین بار به خرید از این وب‌سایت فروشگاهی بپردازید؛ همواره می‎توانید از کد تخفیف اولین خرید مشهد کالا بهره‌مند شوید.

کد تخفیف غیراول مشهد کالا

کد تخفیف غیراول به منظور جلب رضایت و وفاداری مشتریانی است که تجربه خرید قبلی از مشهد کالا را داشته‌اند. با استفاده از این نوع تخفیف در زمان‌های مختلف می‌توانید انواع کالاهای دیجیتالی مانند لپ تاپ، موبایل و... را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

کد تخفیف محصولات خاص مشهد کالا

کد تخفیف محصولات خاص از دیگر انواع کد تخفیف مشهد کالا است که صرفاً یک سری از کالاهای به خصوص را شامل می‌شود.

کد تخفیف رویدادهای خاص مشهد کالا

کد تخفیف رویدادهای خاص را می‌توانید در روزهایی همچون اعیاد، تعطیلات، جشنواره‌ها و... دریافت نمایید.

کد تخفیف اشخاص خاص مشهد کالا

کد تخفیف اشخاص خاص جزو کدهای محبوب مشهد کالا است که با توجه به مشاغل خاص، سن و... ارائه می‌شود.

کد تخفیف ارسال رایگان مشهد کالا

کد تخفیف ارسال رایگان مشهد کالا کدی است که با وارد کردن آن در فیلد مربوطه هزینه ارسال سفارش برایتان رایگان تمام خواهد شد.

شرایط استفاده از کد تخفیف مشهد کالا چیست؟

شرایط استفاده از انواع کد تخفیف مشهدکالا بسته به نوع آن کد متفاوت می‌باشد. اطلاع از این شرایط تنها با کلیک کردن روی هر کد تخفیف امکان‌پذیر می‌باشد. به عنوان مثال کد تخفیف اولین خرید را فقط کسانی می‌توانند استفاده کنند که برای اولین بار به خرید از سایت مشهد کالا می‌پردازند.

در حالی که برای استفاده از کد تخفیف غیراول حتماً باید سابقه خرید از این سایت فروشگاهی را داشته‌باشید. در خصوص شرایط استفاده از کد تخفیف محصولات خاص نیز باید بگوییم که بستگی دارد برای کدام دسته از کالاهای فروشگاه مشهد کالا ارائه شده‌باشد.

طبیعتاً کد تخفیف رویدادهای خاص و کد تخفیف اشخاص خاص به عنوان دیگر انواع کد تخفیف مشهد کالا به ترتیب برای ایامی به خصوص و توسط افرادی با شرایط شغلی و سنی خاص قابل استفاده می‌باشد.

انواع کد تخفیف مشهد کالا را چگونه دریافت کنیم؟

مشهد کالا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی معتبر در مناسبت‌های مختلف انواع کدهای تخفیف را برای کاربران و مشتریان خود ارائه می‌نماید. دریافت انواع کد تخفیف مشهد کالا با مراجعه به سایت و اپلیکیشن موپُن، عضویت در خبرنامه و شبکه‌های اجتماعی موپُن امکان‌پذیر می‌باشد.

البته عضویت در کانال و ربات تلگرام موپُن نیز راهی عالی برای دریافت سریع انواع کد تخفیف مشهد کالا محسوب می‌شود. اینگونه جزو اولین نفرهایی هستید که از پیشنهادهای تخفیف‌دار ارائه شده توسط این فروشگاه اینترنتی مطلع خواهید شد.

چگونه از کد تخفیف مشهد کالا استفاده کنیم؟

در استفاده از انواع کد تخفیف مشهد کالا ابتدا باید اقدام به کپی کردن آن در موپُن نموده و سپس با کلیک روی گزینه "خرید کنید" به سایت مشهد کالا وارد شوید. پس از انتخاب محصول موردنظرتان و به هنگام پرداخت، لازم است کد تخفیف مشهد کالا را در فیلد مربوطه وارد نمایید. به این ترتیب مبلغ کد تخفیف به صورت اتوماتیک از صورت حساب شما کسر خواهد شد.

شهرهای محل فعالیت مشهد کالا

سایت مشهد کالا سراسر ایران را تحت پوشش قرار داده و خدمات ارسال رایگان را برای همه مشتریان خود مهیا نموده‌است. به این ترتیب در هر کجای ایران که ساکن باشید می‌توانید محصولات دیجیتال موردنیاز خود را به صورت اینترنتی از mashhadkala سفارش دهید.

با این حال این فروشگاه یک سری مزایای خاص از جمله خرید حضوری و اقساطی را به طور منحصر‌به‌فرد به مشتریان مشهدی خود ارائه می‌نماید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی مشهد کالا

چنانچه در هر مرحله از خرید نیازمند مشاوره و پشتیبانی کارشناسان مشهد کالا بودید براحتی می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال ایمیل با این مشاوران تماس برقرار نمایید. اطلاعات تماس سایت مشهد کالا به شرح زیر می‌باشد:

ایمیل: info@MashadKala.com

تلفن: 31501 - 051